I miejsce I miejsceStepan Pasicznyk (ind. juniorzy)
II miejsce II miejsceJewhen Marusiak (ind. juniorzy)
III miejsce III miejsceAndrij Kalinczuk (ind. juniorzy)
Jewhen Marusiak (ind. seniorzy)
Obwód tarnopolski II (druż.)
 Ukraina

Letnie Mistrzostwa Ukrainy w Skokach Narciarskich 2014 – zawody, które wyłoniły najlepszych skoczków narciarskich na Ukrainie w sezonie letnim 2014. Wszystkie konkursy przeprowadzono w październiku 2014 roku w miejscowości Worochta w kompleksie skoczni Awanhard. Rozegrano dwa konkursy indywidualne i jeden drużynowy.

W konkursie indywidualnym w kategorii juniorskiej, na skoczni o punkcie konstrukcyjnym umieszczonym na 75 metrze, zwyciężył Stepan Pasicznyk, który wyprzedził Jewhena Marusiaka (2. miejsce) i Andrija Kalinczuka (3. miejsce). W zawodach seniorów, które odbyły się na obiekcie K–90, wygrał Andrij Kłymczuk, a miejsca na podium zajęli również Wiktor Pasicznyk (2. pozycja) i Jewhen Marusiak (3. pozycja). W konkursie drużynowym, także rozegranym na skoczni K–90, zwycięstwo odniósł pierwszy zespół obwodu tarnopolskiego, startujący w składzie Rusłan Bałanda, Stepan Pasicznyk, Andrij Kłymczuk i Wiktor Pasicznyk. Srebro drużynowo zdobyła pierwsza ekipa obwodu iwanofrankiwskiego, a brąz druga drużyna obwodu tarnopolskiego.