Skoki narciarskie na Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2020
| |||
Data | 5–8 marca 2020 | ||
---|---|---|---|
Gospodarz | |||
Dyscyplina | |||
Organizator | |||
Mężczyźni | |||
kon. indywidualny na skoczni HS 105 (05.03.2020) | |||
kon. drużynowy na skoczni HS 105 (07.03.2020) | |||
Kobiety | |||
kon. indywidualny na skoczni HS 105 (05.03.2020) | |||
kon. drużynowy na skoczni HS 105 (07.03.2020) | |||
Drużynowo | |||
kon. druż. miesz. na skoczni HS 105 (08.03.2020) | |||
Strona internetowa |
Skoki narciarskie na Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2020 – zawody w skokach narciarskich, które odbędą się w dniach 5–8 marca 2020 w niemieckim Oberwiesenthal, w ramach Mistrzostw Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2020.
Zawody w pięciu konkurencjach – indywidualnych: kobiet i mężczyzn oraz drużynowych: kobiet, mężczyzn i mieszanym – rozegrane zostały na kompleksie skoczni Fichtelbergschanzen. W mistrzostwach wystartowali zawodnicy w wieku 16–20 lat (roczniki 2000–2004).
Drużynowych złotych medali bronili reprezentacja Niemiec wśród mężczyzn oraz reprezentacja Rosji wśród kobiet i w konkursie drużyn mieszanych. Indywidualnego tytułu mistrzowskiego wśród mężczyzn bronił Norweg Thomas Aasen Markeng, a wśród kobiet zaś broniła Rosjanka Anna Szpyniowa.
Terminarz
Data | Godzina (CET) | Konkurencja |
---|---|---|
3 marca | 15:30 | Oficjalny trening (kobiety) |
18:00 | Oficjalny trening (mężczyźni) | |
4 marca | 15:30 | Oficjalny trening (kobiety) |
18:00 | Oficjalny trening (mężczyźni) | |
5 marca | 14:00 | Seria próbna (kobiety) |
15:00 | Konkurs indywidualny kobiet | |
17:00 | Seria próbna (mężczyźni) | |
18:00 | Konkurs indywidualny mężczyzn | |
6 marca | 16:00 | Oficjalny trening (kobiety) |
18:00 | Oficjalny trening (mężczyźni) | |
7 marca | 14:00 | Seria próbna (kobiety, drużynowo) |
15:00 | Konkurs drużynowy kobiet | |
17:00 | Seria próbna (mężczyźni, drużynowo) | |
18:00 | Konkurs drużynowy mężczyzn | |
8 marca | 14:00 | Seria próbna (mikst) |
15:00 | Konkurs drużyn mieszanych |
Sędziowie
Sędzia | Państwo | Stanowisko | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Konkurs ind. (kobiety) | Konkurs ind. (mężczyźni) | Konkurs druż. (kobiety) | Konkurs druż. (mężczyźni) | Konkurs druż. miesz. | ||
Angelika Göbel | Niemcy | E | C | E | D | A |
Karl Hölzl | Austria | B | D | A | E | D |
Wadim Lisowski | Rosja | D | B | B | B | B |
Tadahite Matsūra | Japonia | A | E | C | A | C |
Andrzej Galica | Polska | C | A | D | C | E |
Wyniki
Mężczyźni
Konkurs indywidualny (5.03.2020)
M | Zawodnik | Reprezentacja | Seria 1 | Seria 2 | Wynik punktowy | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Skok | Nota | Skok | Nota | ||||
1. | Peter Resinger | Austria | 108,0 m | 128,2 | 98,0 m | 110,1 | 238,3 |
2. | Sander Vossan Eriksen | Norwegia | 92,5 m | 104,9 | 108,0 m | 126,0 | 230,9 |
3. | Mark Hafnar | Słowenia | 108,5 m | 122,0 | 95,0 m | 106,5 | 228,5 |
4. | Žak Mogel | Słowenia | 106,0 m | 119,5 | 97,0 m | 104,8 | 224,3 |
5. | Marco Wörgötter | Austria | 95,5 m | 115,3 | 95,5 m | 103,2 | 218,5 |
6. | Kilian Märkl | Niemcy | 89,0 m | 101,1 | 106,0 m | 115,1 | 216,2 |
7. | Philipp Raimund | Niemcy | 96,0 m | 113,3 | 94,5 m | 100,8 | 214,4 |
8. | David Haagen | Austria | 102,5 m | 116,5 | 92,0 m | 95,5 | 212,0 |
9. | Tomasz Pilch | Polska | 102,5 m | 114,5 | 90,0 m | 96,9 | 211,4 |
10. | Mathis Contamine | Francja | 100,0 m | 112,6 | 91,5 m | 88,0 | 200,6 |
11. | Lars Kindlimann | Szwajcaria | 94,5 m | 100,3 | 99,0 m | 99,7 | 200,0 |
12. | Sandro Hauswirth | Szwajcaria | 95,0 m | 100,1 | 97,0 m | 99,4 | 199,5 |
13. | Arttu Pohjola | Finlandia | 102,5 m | 104,8 | 91,0 m | 92,8 | 197,6 |
14. | Ren Nikaidō | Japonia | 96,0 m | 92,5 | 98,5 m | 103,4 | 195,9 |
15. | Danił Sadriejew | Rosja | 103,5 m | 108,7 | 89,5 m | 103,4 | 194,6 |
16. | Luca Roth | Niemcy | 88,5 m | 99,2 | 94,5 m | 95,3 | 194,5 |
17. | Josef Ritzer | Austria | 100,5 m | 104,7 | 86,0 m | 86,6 | 191,3 |
18. | Andrew Urlaub | Stany Zjednoczone | 97,0 m | 98,8 | 93,0 m | 90,9 | 189,7 |
19. | Bendik Jakobsen Heggli | Norwegia | 100,5 m | 103,6 | 86,0 m | 82,6 | 186,2 |
20. | Dominik Peter | Szwajcaria | 91,0 m | 103,8 | 87,5 m | 82,3 | 186,1 |
21. | Decker Dean | Stany Zjednoczone | 97,0 m | 97,4 | 91,0 m | 88,3 | 185,7 |
22. | Jernej Presečnik | Słowenia | 91,0 m | 101,5 | 87,0 m | 81,7 | 183,2 |
23. | Adam Niżnik | Polska | 97,0 m | 101,9 | 81,5 m | 77,2 | 179,1 |
24. | Claudio Haas | Niemcy | 93,5 m | 92,5 | 92,5 m | 86,0 | 178,5 |
25. | Tatsunao Kobayashi | Japonia | 103,0 m | 101,3 | 86,5 m | 76,8 | 178,1 |
26. | Maksim Kołobow | Rosja | 98,0 m | 98,6 | 84,5 m | 78,8 | 177,4 |
27. | Kacper Juroszek | Polska | 93,0 m | 96,2 | 87,0 m | 79,5 | 175,7 |
28. | Ilja Mańkow | Rosja | 98,5 m | 98,8 | 90,5 m | 70,6 | 169,4 |
29. | Daniel Cacina | Rumunia | 96,0 m | 93,4 | 83,5 m | 72,5 | 165,9 |
30. | Mateusz Gruszka | Polska | 97,5 m | 97,6 | 82,0 m | 66,5 | 164,1 |
31. | Jakub Šikola | Czechy | 93,5 m | 91,0 | NQ | 91,0 | |
32. | Tjaš Grilc | Słowenia | 91,5 m | 90,2 | NQ | 90,2 | |
32. | Valentin Foubert | Francja | 92,5 m | 90,2 | NQ | 90,2 | |
34. | Daniel Moroder | Włochy | 93,5 m | 87,8 | NQ | 87,8 | |
35. | Erik Belshaw | Stany Zjednoczone | 93,0 m | 87,0 | NQ | 87,0 | |
35. | Shinnosuke Fujita | Japonia | 92,5 m | 87,0 | NQ | 87,0 | |
37. | Jonne Veteläinen | Finlandia | 88,5 m | 86,6 | NQ | 86,6 | |
37. | Mico Ahonen | Finlandia | 93,5 m | 86,6 | NQ | 86,6 | |
39. | Mattia Galiani | Włochy | 92,0 m | 84,6 | NQ | 84,6 | |
40. | Sōta Kudō | Japonia | 90,0 m | 83,5 | NQ | 83,5 | |
41. | Jo Rømme Mellingsæter | Norwegia | 91,0 m | 81,4 | NQ | 81,4 | |
42. | Francesco Cecon | Włochy | 92,0 m | 81,3 | NQ | 81,3 | |
43. | Michaił Purtow | Rosja | 89,0 m | 81,2 | NQ | 81,2 | |
44. | Olan Lacroix | Szwajcaria | 89,0 m | 78,5 | NQ | 78,5 | |
45. | Anton Korczuk | Ukraina | 89,0 m | 78,0 | NQ | 78,0 | |
46. | Benedikt Holub | Czechy | 90,0 m | 77,8 | NQ | 77,8 | |
47. | Sebastián Kellermann | Czechy | 84,5 m | 73,0 | NQ | 73,0 | |
48. | Kevin Maltsev | Estonia | 85,5 m | 71,7 | NQ | 71,7 | |
49. | Radek Rýdl | Czechy | 84,5 m | 69,5 | NQ | 69,5 | |
50. | Andrei Feldorean | Rumunia | 86,5 m | 69,3 | NQ | 69,3 | |
51. | Greyson Scharffs | Stany Zjednoczone | 82,5 m | 66,9 | NQ | 66,9 | |
52. | Flórián Molnár | Węgry | 84,5 m | 64,9 | NQ | 64,9 | |
53. | Giovanni Bresadola | Włochy | 83,5 m | 64,3 | NQ | 64,3 | |
54. | Enzo Milesi | Francja | 80,0 m | 63,0 | NQ | 63,0 | |
55. | Stéphane Tremblay | Kanada | 81,0 m | 62,1 | NQ | 62,1 | |
56. | Jonathan Learoyd | Francja | 73,5 m | 60,0 | NQ | 60,0 | |
57. | Sam Bolton | Wielka Brytania | 79,0 m | 53,3 | NQ | 53,3 | |
58. | Zhu Honglin | Chiny | 78,0 m | 43,7 | NQ | 43,7 | |
59. | Jurij Janiuk | Ukraina | 70,5 m | 39,9 | NQ | 39,9 | |
60. | Zhou Xiaoyang | Chiny | 72,0 m | 32,5 | NQ | 32,5 | |
61. | Cho Sung-woo | Korea Południowa | 61,5 m | 20,5 | NQ | 20,5 | |
62. | Alan Gobozowi | Gruzja | 59,0 m | 10,3 | NQ | 10,3 | |
63. | Jonathan Swedberg | Szwecja | 60,0 m | 5,6 | NQ | 5,6 | |
— | Vilho Palosaari | Finlandia | DSQ | ||||
— | Ole Kristian Baarset | Norwegia | DSQ |
Konkurs drużynowy (7.03.2020)
M | Zespół | Reprezentacja | Seria 1 | Seria 2 | Nota | Nota zespołu | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skok | Nota | Skok | Nota | |||||
1. | Słowenia | Žak Mogel | 91,5 m | 96,3 | 99,0 m | 112,0 | 208,3 | 900,3 |
Jan Bombek | 99,5 m | 117,2 | 104,0 m | 128,1 | 245,3 | |||
Jernej Presečnik | 103,5 m | 117,8 | 104,0 m | 119,2 | 237,0 | |||
Mark Hafnar | 107,5 m | 125,1 | 82,0 m | 84,6 | 209,7 | |||
2. | Austria | Peter Resinger | 100,5 m | 113,2 | 104,5 m | 122,4 | 235,6 | 871,3 |
Josef Ritzer | 89,5 m | 89,5 | 95,5 m | 100,8 | 190,3 | |||
David Haagen | 92,0 m | 103,2 | 101,0 m | 112,7 | 215,9 | |||
Marco Wörgötter | 99,0 m | 114,3 | 100,0 m | 115,2 | 229,5 | |||
3. | Niemcy | Luca Roth | 96,5 m | 105,8 | 103,0 m | 119,5 | 225,3 | 833,2 |
Claudio Haas | 84,5 m | 84,7 | 91,0 m | 94,7 | 179,4 | |||
Kilian Märkl | 87,5 m | 91,9 | 99,0 m | 107,3 | 199,2 | |||
Philipp Raimund | 96,0 m | 110,2 | 102,0 m | 119,1 | 229,3 | |||
4. | Norwegia | Bendik Jakobsen Heggli | 91,0 m | 94,8 | 97,0 m | 102,2 | 197,0 | 813,3 |
Jens Gaarder | 83,5 m | 80,4 | 97,5 m | 113,9 | 194,3 | |||
Ole Kristian Baarset | 89,0 m | 87,8 | 94,5 m | 101,2 | 189,0 | |||
Sander Vossan Eriksen | 101,5 m | 116,6 | 102,0 m | 116,4 | 233,0 | |||
5. | Japonia | Ryūsei Ikeda | 93,5 m | 96,7 | 94,0 m | 100,9 | 197,6 | 759,2 |
Sōta Kudō | 82,5 m | 74,1 | 85,5 m | 85,8 | 159,9 | |||
Ren Nikaidō | 95,0 m | 102,0 | 97,0 m | 106,0 | 208,0 | |||
Shinnosuke Fujita | 90,0 m | 95,9 | 94,0 m | 97,8 | 193,7 | |||
6. | Rosja | Maksim Kołobow | 91,0 m | 97,5 | 83,5 m | 76,0 | 173,5 | 737,7 |
Aleksandr Łoginow | 85,5 m | 81,7 | 90,5 m | 91,7 | 173,4 | |||
Danił Sadriejew | 82,5 m | 80,0 | 99,5 m | 106,7 | 186,7 | |||
Ilja Mańkow | 97,5 m | 101,2 | 96,0 m | 102,9 | 204,1 | |||
7. | Francja | Enzo Milesi | 80,5 m | 68,7 | 76,0 m | 63,9 | 132,6 | 720,9 |
Jonathan Learoyd | 88,5 m | 87,6 | 90,5 m | 87,0 | 174,6 | |||
Valentin Foubert | 95,5 m | 104,3 | 96,0 m | 102,7 | 207,0 | |||
Mathis Contamine | 91,0 m | 99,6 | 96,0 m | 107,1 | 206,7 | |||
8. | Szwajcaria | Lars Kindlimann | 84,0 m | 86,8 | 88,5 m | 90,9 | 177,7 | 712,3 |
Olan Lacroix | 72,0 m | 56,5 | 87,0 m | 83,0 | 139,5 | |||
Sandro Hauswirth | 88,5 m | 87,7 | 89,0 m | 91,2 | 178,9 | |||
Dominik Peter | 99,5 m | 113,2 | 95,0 m | 103,0 | 216,2 | |||
9. | Polska | Adam Niżnik | 68,5 m | 48,9 | NQ | 48,9 | 309,9 | |
Mateusz Gruszka | 81,0 m | 73,7 | 73,7 | |||||
Kacper Juroszek | 79,5 m | 69,3 | 69,3 | |||||
Tomasz Pilch | 102,0 m | 118,0 | 118,0 | |||||
10. | Stany Zjednoczone | Decker Dean | 81,5 m | 71,9 | NQ | 71,9 | 282,5 | |
Erik Belshaw | 83,0 m | 69,4 | 69,4 | |||||
Greyson Scharffs | 72,0 m | 50,5 | 50,5 | |||||
Andrew Urlaub | 88,5 m | 90,7 | 90,7 | |||||
11. | Włochy | Mattia Galiani | 80,0 m | 74,5 | NQ | 74,5 | 281,1 | |
Domenico Mariotti | 67,5 m | 42,0 | 42,0 | |||||
Francesco Cecon | 82,0 m | 73,3 | 73,3 | |||||
Daniel Moroder | 89,0 m | 91,3 | 91,3 | |||||
12. | Czechy | Benedikt Holub | 71,0 m | 52,4 | NQ | 52,4 | 266,8 | |
Jiří Konvalinka | 71,0 m | 53,6 | 53,6 | |||||
Radek Rýdl | 90,0 m | 84,7 | 84,7 | |||||
Jakub Šikola | 84,0 m | 76,1 | 76,1 | |||||
13. | Finlandia | Jonne Veteläinen | 79,0 m | 66,0 | NQ | 66,0 | 244,8 | |
Vilho Palosaari | 80,5 m | 68,1 | 68,1 | |||||
Mico Ahonen | DSQ | DSQ | ||||||
Arttu Pohjola | 100,5 m | 110,7 | 110,7 |
Kobiety
Konkurs indywidualny (5.03.2020)
M | Zawodniczka | Reprezentacja | Seria 1 | Seria 2 | Wynik punktowy | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Skok | Nota | Skok | Nota | ||||
1. | Marita Kramer | Austria | 99,0 m | 118,6 | 101,0 m | 120,3 | 238,9 |
2. | Thea Minyan Bjørseth | Norwegia | 103,0 m | 115,7 | 90,0 m | 97,8 | 213,5 |
3. | Lara Malsiner | Włochy | 93,5 m | 100,1 | 101,0 m | 111,8 | 211,9 |
4. | Lisa Eder | Austria | 88,5 m | 92,9 | 97,0 m | 114,8 | 207,7 |
5. | Katra Komar | Słowenia | 94,0 m | 105,0 | 90,0 m | 94,6 | 199,6 |
6. | Selina Freitag | Niemcy | 90,0 m | 95,4 | 91,5 m | 99,5 | 194,9 |
7. | Lidija Jakowlewa | Rosja | 83,5 m | 83,0 | 104,5 m | 109,9 | 192,9 |
8. | Kinga Rajda | Polska | 83,5 m | 83,0 | 100,0 m | 109,8 | 192,8 |
9. | Irma Machinia | Rosja | 87,0 m | 83,7 | 101,5 m | 104,8 | 188,5 |
10. | Jerneja Brecl | Słowenia | 79,5 m | 73,1 | 104,0 m | 106,1 | 179,2 |
11. | Julia Mühlbacher | Austria | 98,0 m | 95,3 | 85,5 m | 82,0 | 177,3 |
12. | Štěpánka Ptáčková | Czechy | 93,5 m | 92,1 | 84,5 m | 84,5 | 176,6 |
13. | Pia Lilian Kübler | Niemcy | 94,5 m | 83,9 | 93,5 m | 92,4 | 176,3 |
14. | Lucile Morat | Francja | 85,5 m | 80,6 | 88,0 m | 85,0 | 165,6 |
15. | Joséphine Pagnier | Francja | 82,0 m | 75,8 | 92,0 m | 86,9 | 162,7 |
16. | Zhou Fangyu | Chiny | 94,5 m | 81,9 | 91,0 m | 80,3 | 162,2 |
17. | Eirin Maria Kvandal | Norwegia | 88,0 m | 76,0 | 93,5 m | 86,1 | 162,1 |
18. | Karoline Skatvedt | Norwegia | 89,0 m | 73,9 | 92,5 m | 80,5 | 154,4 |
19. | Jerneja Repinc Zupančič | Słowenia | 94,5 m | 89,4 | 76,0 m | 64,1 | 153,5 |
20. | Anna Szpyniowa | Rosja | 81,0 m | 78,1 | 83,5 m | 74,7 | 152,8 |
21. | Michelle Göbel | Niemcy | 91,5 m | 83,6 | 83,0 m | 66,0 | 149,6 |
22. | Astrid Norstedt | Szwecja | 96,0 m | 90,2 | 72,0 m | 56,2 | 146,4 |
23. | Walentina Sdierżykowa | Kazachstan | 85,0 m | 68,4 | 88,5 m | 76,9 | 145,3 |
24. | Jessica Malsiner | Włochy | 86,5 m | 76,5 | 84,0 m | 67,6 | 144,1 |
25. | Anna Twardosz | Polska | 81,5 m | 64,9 | 86,5 m | 77,7 | 142,6 |
26. | Frida Westman | Szwecja | 91,0 m | 75,7 | 78,5 m | 63,0 | 138,7 |
27. | Veronika Jenčová | Czechy | 88,5 m | 71,4 | 84,0 m | 66,6 | 138,0 |
28. | Klára Ulrichová | Czechy | 88,5 m | 74,9 | 74,5 m | 52,4 | 127,3 |
29. | Nicole Konderla | Polska | 82,0 m | 67,3 | 78,0 m | 55,8 | 123,1 |
30. | Nora Midtsundstad | Norwegia | 79,5 m | 62,7 | 73,0 m | 46,1 | 108,8 |
31. | Alexandria Loutitt | Kanada | 79,0 m | 62,5 | NQ | 62,5 | |
32. | Vanessa Moharitsch | Austria | 81,0 m | 62,1 | NQ | 62,1 | |
32. | Lara Logar | Słowenia | 84,0 m | 62,1 | NQ | 62,1 | |
34. | Josephin Laue | Niemcy | 82,5 m | 61,3 | NQ | 61,3 | |
35. | Machiko Kubota | Japonia | 82,0 m | 58,3 | NQ | 58,3 | |
36. | Wang Liangyao | Chiny | 76,5 m | 56,7 | NQ | 56,7 | |
37. | Nicole Maurer | Kanada | 77,5 m | 54,4 | NQ | 54,4 | |
38. | Ayuka Kamoda | Japonia | 73,0 m | 54,2 | NQ | 54,2 | |
39. | Kristina Prokopjewa | Rosja | 79,0 m | 54,1 | NQ | 54,1 | |
40. | Martina Ambrosi | Włochy | 73,5 m | 48,8 | NQ | 48,8 | |
41. | Abigail Strate | Kanada | 70,5 m | 47,6 | NQ | 47,6 | |
42. | Julia Tervahartiala | Finlandia | 75,0 m | 47,3 | NQ | 47,3 | |
43. | Paige Jones | Stany Zjednoczone | 74,0 m | 44,6 | NQ | 44,6 | |
44. | Riko Sakurai | Japonia | 71,5 m | 44,2 | NQ | 44,2 | |
45. | Giada Tomaselli | Włochy | 68,0 m | 41,8 | NQ | 41,8 | |
46. | Rio Setō | Japonia | 63,0 m | 39,5 | NQ | 39,5 | |
47. | Diana Trâmbițaș | Rumunia | 66,5 m | 37,4 | NQ | 37,4 | |
48. | Witalina Herasymjuk | Ukraina | 70,0 m | 37,3 | NQ | 37,3 | |
49. | Shao Birun | Chiny | 67,0 m | 36,4 | NQ | 36,4 | |
50. | Jillian Highfill | Stany Zjednoczone | 67,0 m | 33,1 | NQ | 33,1 | |
51. | Anna Hoffmann | Stany Zjednoczone | 72,0 m | 31,8 | NQ | 31,8 | |
52. | Annika Belshaw | Stany Zjednoczone | 65,5 m | 28,6 | NQ | 28,6 | |
53. | Delia Folea | Rumunia | 60,5 m | 25,5 | NQ | 25,5 | |
54. | Wiktoria Przybyła | Polska | 60,0 m | 18,1 | NQ | 18,1 | |
55. | Tetiana Pyłypczuk | Ukraina | 57,5 m | 4,4 | NQ | 4,4 | |
56. | Karolína Sadvarová | Czechy | 50,0 m | 0,3 | NQ | 0,3 | |
57. | Ren Jiaojiao | Chiny | 50,0 m | 0,0 | NQ | 0,0 | |
57. | Viktória Šidlová | Słowacja | 51,0 m | 0,0 | NQ | 0,0 | |
— | Annamaija Oinas | Finlandia | DNS | ||||
— | Esmeralda Gobozowa | Gruzja | DNS | ||||
— | Mani Cooper | Wielka Brytania | DNS |
Konkurs drużynowy (7.03.2020)
M | Zespół | Reprezentacja | Seria 1 | Seria 2 | Nota | Nota zespołu | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skok | Nota | Skok | Nota | |||||
1. | Austria | Lisa Eder | 97,5 m | 105,8 | 98,5 m | 106,8 | 212,6 | 800,7 |
Vanessa Moharitsch | 93,0 m | 90,6 | 86,0 m | 83,1 | 173,7 | |||
Julia Mühlbacher | 96,0 m | 98,6 | 92,0 m | 89,4 | 188,0 | |||
Marita Kramer | 96,0 m | 109,7 | 102,5 m | 116,7 | 226,4 | |||
2. | Słowenia | Jerneja Brecl | 92,0 m | 91,9 | 98,5 m | 107,6 | 199,5 | 740,5 |
Lara Logar | 68,5 m | 36,8 | 87,5 m | 86,6 | 123,4 | |||
Jerneja Repinc Zupančič | 95,5 m | 99,2 | 98,5 m | 100,1 | 199,3 | |||
Katra Komar | 100,0 m | 109,7 | 95,0 m | 108,6 | 218,3 | |||
3. | Niemcy | Michelle Göbel | 80,5 m | 76,3 | 86,0 m | 78,4 | 154,7 | 708,5 |
Josephin Laue | 83,5 m | 79,0 | 96,5 m | 91,9 | 170,9 | |||
Pia Lilian Kübler | 95,5 m | 97,6 | 92,0 m | 92,8 | 190,4 | |||
Selina Freitag | 92,0 m | 96,0 | 92,0 m | 96,5 | 192,5 | |||
4. | Rosja | Anna Szpyniowa | 89,0 m | 87,4 | 91,5 m | 98,8 | 186,2 | 692,7 |
Kristina Prokopjewa | 91,5 m | 98,2 | 92,0 m | 86,6 | 184,8 | |||
Irma Machinia | 66,0 m | 35,3 | 106,5 m | 120,0 | 155,3 | |||
Lidija Jakowlewa | 75,0 m | 63,7 | 91,5 m | 102,7 | 166,4 | |||
5. | Norwegia | Nora Midtsundstad | 74,5 m | 59,0 | 75,5 m | 59,5 | 118,5 | 679,3 |
Eirin Maria Kvandal | 100,0 m | 89,6 | 95,5 m | 101,5 | 191,1 | |||
Karoline Skatvedt | 93,5 m | 88,5 | 91,0 m | 82,6 | 171,1 | |||
Thea Minyan Bjørseth | 90,5 m | 87,2 | 98,5 m | 111,4 | 198,6 | |||
6. | Włochy | Jessica Malsiner | 87,0 m | 80,0 | 83,0 m | 76,5 | 156,5 | 664,4 |
Martina Ambrosi | 78,5 m | 53,6 | 78,0 m | 65,8 | 119,4 | |||
Annika Sieff | 92,5 m | 94,6 | 93,0 m | 91,1 | 185,7 | |||
Lara Malsiner | 90,0 m | 91,4 | 100,0 m | 111,4 | 202,8 | |||
7. | Polska | Kinga Rajda | 95,0 m | 107,1 | 90,0 m | 94,1 | 201,2 | 642,1 |
Nicole Konderla | 75,5 m | 50,9 | 81,5 m | 72,2 | 123,1 | |||
Kamila Karpiel | 85,0 m | 84,1 | 89,0 m | 85,2 | 169,3 | |||
Anna Twardosz | 82,0 m | 70,7 | 86,5 m | 77,8 | 148,5 | |||
8. | Japonia | Riko Sakurai | 74,0 m | 51,3 | 82,5 m | 74,0 | 125,3 | 587,2 |
Ayuka Kamoda | 89,0 m | 83,0 | 90,5 m | 94,8 | 177,8 | |||
Machiko Kubota | 84,0 m | 74,5 | 83,0 m | 72,3 | 146,8 | |||
Rio Setō | 76,0 m | 65,6 | 83,0 m | 71,7 | 137,3 | |||
9. | Czechy | Klára Ulrichová | 87,5 m | 81,9 | NQ | 81,9 | 249,8 | |
Veronika Jenčová | 84,5 m | 78,1 | 78,1 | |||||
Štěpánka Ptáčková | 85,0 m | 78,9 | 78,9 | |||||
Tereza Koldovská | 54,5 m | 10,9 | 10,9 | |||||
10. | Stany Zjednoczone | Cara Larson | 66,0 m | 33,5 | NQ | 33,5 | 202,1 | |
Jillian Highfill | 72,0 m | 48,6 | 48,6 | |||||
Annika Belshaw | 77,0 m | 52,7 | 52,7 | |||||
Paige Jones | 83,0 m | 67,3 | 67,3 |
Konkurs mieszany (8.03.2020)
M | Zespół | Reprezentacja | Seria 1 | Seria 2 | Nota | Nota zespołu | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skok | Nota | Skok | Nota | |||||
1. | Austria | Lisa Eder | 83,0 m | 94,9 | 98,5 m | 123,4 | 218,3 | 1023,3 |
Marco Wörgötter | 102,0 m | 138,4 | 100,0 m | 135,2 | 273,6 | |||
Marita Kramer | 97,5 m | 131,1 | 98,5 m | 123,0 | 254,1 | |||
Peter Resinger | 103,5 m | 138,5 | 103,0 m | 138,8 | 277,3 | |||
2. | Norwegia | Eirin Maria Kvandal | 92,0 m | 113,6 | 89,0 m | 106,1 | 219,7 | 1021,7 |
Bendik Jakobsen Heggli | 98,0 m | 136,3 | 98,5 m | 129,1 | 265,4 | |||
Thea Minyan Bjørseth | 96,0 m | 132,6 | 97,5 m | 123,6 | 256,2 | |||
Sander Vossan Eriksen | 100,5 m | 142,4 | 103,5 m | 138,0 | 280,4 | |||
3. | Słowenia | Jerneja Brecl | 82,0 m | 91,3 | 94,0 m | 112,7 | 204,0 | 986,0 |
Jan Bombek | 108,0 m | 146,4 | 108,0 m | 144,3 | 290,7 | |||
Katra Komar | 91,5 m | 118,9 | 91,0 m | 110,4 | 229,3 | |||
Mark Hafnar | 97,5 m | 127,6 | 102,0 m | 134,4 | 262,0 | |||
4. | Niemcy | Pia Lilian Kübler | 82,0 m | 79,5 | 90,5 m | 106,2 | 185,7 | 926,3 |
Philipp Raimund | 100,5 m | 136,9 | 98,5 m | 126,4 | 263,3 | |||
Selina Freitag | 81,5 m | 101,9 | 95,0 m | 119,8 | 221,7 | |||
Luca Roth | 85,5 m | 118,8 | 102,0 m | 136,8 | 255,6 | |||
5. | Rosja | Lidija Jakowlewa | 87,5 m | 108,2 | 96,5 m | 119,6 | 227,8 | 887,3 |
Danił Sadriejew | 98,5 m | 133,8 | 88,0 m | 106,2 | 240,0 | |||
Irma Machinia | 86,0 m | 104,0 | 74,0 m | 68,3 | 172,3 | |||
Ilja Mańkow | 92,5 m | 122,9 | 99,0 m | 124,3 | 247,2 | |||
6. | Francja | Joséphine Pagnier | 91,5 m | 104,2 | 88,0 m | 102,5 | 206,7 | 883,0 |
Valentin Foubert | 94,0 m | 118,6 | 93,5 m | 111,3 | 229,9 | |||
Lucile Morat | 82,5 m | 95,0 | 84,5 m | 89,9 | 184,9 | |||
Mathis Contamine | 100,0 m | 133,4 | 100,0 m | 128,1 | 261,5 | |||
7. | Polska | Kamila Karpiel | 82,5 m | 94,8 | 81,0 m | 84,4 | 179,2 | 879,9 |
Adam Niżnik | 83,0 m | 99,6 | 97,5 m | 122,0 | 221,6 | |||
Kinga Rajda | 95,5 m | 117,8 | 90,0 m | 104,5 | 222,3 | |||
Tomasz Pilch | 98,5 m | 129,8 | 99,5 m | 127,0 | 256,8 | |||
8. | Włochy | Jessica Malsiner | 80,0 m | 82,2 | 79,5 m | 85,2 | 167,4 | 829,7 |
Mattia Galiani | 89,0 m | 113,4 | 85,0 m | 90,8 | 204,2 | |||
Lara Malsiner | 99,5 m | 124,6 | 95,0 m | 116,2 | 240,8 | |||
Daniel Moroder | 90,5 m | 111,0 | 91,5 m | 106,3 | 217,3 | |||
9. | Japonia | Rio Setō | 82,5 m | 86,9 | NQ | 86,9 | 407,0 | |
Ryūsei Ikeda | 101,5 m | 139,7 | 139,7 | |||||
Ayuka Kamoda | 66,5 m | 58,6 | 58,6 | |||||
Ren Nikaidō | 97,0 m | 121,8 | 121,8 | |||||
10. | Czechy | Klára Ulrichová | 78,0 m | 83,5 | NQ | 83,5 | 388,9 | |
Radek Rýdl | 87,5 m | 101,5 | 101,5 | |||||
Štěpánka Ptáčková | 82,5 m | 88,5 | 88,5 | |||||
Jakub Šikola | 95,0 m | 115,4 | 115,4 | |||||
11. | Stany Zjednoczone | Anna Hoffmann | 74,5 m | 73,6 | NQ | 73,6 | 370,2 | |
Decker Dean | 76,5 m | 85,3 | 85,3 | |||||
Paige Jones | 73,5 m | 74,3 | 74,3 | |||||
Andrew Urlaub | 102,5 m | 137,0 | 137,0 | |||||
12. | Finlandia | Annamaija Oinas | 55,5 m | 39,3 | NQ | 39,3 | 318,1 | |
Vilho Palosaari | 89,0 m | 100,5 | 100,5 | |||||
Julia Tervahartiala | 79,5 m | 87,6 | 87,6 | |||||
Mico Ahonen | 82,5 m | 90,7 | 90,7 | |||||
13. | Rumunia | Delia Folea | 68,0 m | 67,3 | NQ | 67,3 | 295,1 | |
Daniel Cacina | 86,5 m | 104,0 | 104,0 | |||||
Diana Trâmbițaș | 63,0 m | 54,6 | 54,6 | |||||
Andrei Feldorean | 73,0 m | 69,2 | 69,2 | |||||
14. | Chiny | Shao Birun | 62,5 m | 48,8 | NQ | 48,8 | 285,7 | |
Zhou Xiaoyang | 77,5 m | 77,7 | 77,7 | |||||
Wang Liangyao | 78,0 m | 82,1 | 82,1 | |||||
Zhu Honglin | 73,5 m | 77,1 | 77,1 | |||||
15. | Ukraina | Witalina Herasymjuk | 70,0 m | 64,7 | NQ | 64,7 | 239,7 | |
Anton Korczuk | 75,0 m | 74,2 | 74,2 | |||||
Tetiana Pyłypczuk | 62,5 m | 46,7 | 46,7 | |||||
Jurij Janiuk | 66,0 m | 54,1 | 54,1 |
Bibliografia
- Program Mistrzostw Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2020. fis-ski.com. [dostęp 2019-10-15]. (ang.).
- FIS Junior World Ski Championships, Oberwiesenthal (GER). fis-ski.com. [dostęp 2019-10-15]. (ang.).
Media użyte na tej stronie
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Flaga Finlandii
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.
Flag of Canada introduced in 1965, using Pantone colors. This design replaced the Canadian Red Ensign design.
Pictograms of Olympic sports - Ski jumping