Drugie miejsce

Szwajcaria

Trzecie miejsce

Niemcy

24. edycja Deutschland Cup – rozegrana zostanie w dniach 8 - 10 listopada 2013. Zgodnie z tradycją, w turnieju wzięły udział cztery zespoły. Mecze rozgrywane były w monachijskiej hali Olympia Eishalle. Organizatorem turnieju była niemiecka federacja hokejowa, Deutscher Eishockey-Bund (DEB).

Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Stanów Zjednoczonych, odnosząc pierwsze od dziewięciu lat, a trzecie ogólnie zwycięstwo w tych rozgrywkach. Miejsca na podium uzupełniły Szwajcaria oraz Niemcy. Czwarte miejsce zajęła Słowacja. Królem strzelców turnieju został zawodnik gospodarzy - Michael Wolf.