Portal:Geografia

 < Portale < Geografia


Geografia w polskojęzycznej Wikipedii

The Earth seen from Apollo 17.jpg

Geografianauka przyrodnicza i społeczna zajmująca się badaniem powierzchni Ziemi (przestrzeni geograficznej). Zajmuje się ona nie tylko analizą rozmieszczenia obiektów czy zjawisk na powierzchni Ziemi, ale także badaniem przyczyn takiego stanu rzeczy oraz powiązaniami pomiędzy środowiskiem przyrodniczym a działalnością społeczeństw ludzkich. Nazwa geografia pochodzi od greckich słów γῆ geos – „ziemia” i γράφω grapho – „piszę”.

Jeżeli chcesz edytować tę stronę przejdź tutaj.

Info icon.png  Ciekawostki geograficzne

Czy wiesz ...

Archiwum ciekawostek

Noia 64 apps kdict.png  Artykuł wart przeczytania

Przykładowy profil gleby słonej

Sołońcealkaliczne, sodowe i słono-sodowe gleby, zwykle półpustynne i stepowe. Cechują się wysokim stężeniem jonów Na+ i małą zawartością soli rozpuszczalnych. Występują na całym świecie wzdłuż wybrzeży i na równinnych terenach w o wysokich temperaturach podczas lata i niskich opadach. Sołońce są praktycznie nieprzydatne w rolnictwie, uprawiane tylko w niewielkim stopniu – głównie jako wyspy na areale lepszych gleb. W sytuacjach skrajnych są wolne od pokrywy roślinnej, poza tym porośnięte są roślinnością halofilną.

Sołońce występują we wszystkich strefach klimatycznych oprócz arktycznej i subarktycznej.

Tworzą się najczęściej w nieckach, zasilanych wodami zasolonymi i cechującymi się silną ewaporacją, często stanowiąc wyspy wśród gleb mniej słonych. Obecność sołońców może, chociaż nie musi świadczyć o wyschnięciu jeziora (słonego lub gorzkiego), co z kolei może sugerować, że klimat w danym miejscu w przeszłości był suchy i gorący. Mozaika sołońców, sołonczaków oraz gleb kasztanowych i sołońcowych może występować na brzegach i wyspach lagun, takich jak Siwasz. Oprócz naturalnych solnisk w zasięgu wód morskich lub wypływu podziemnych wód słonych, tego typu gleby mogą mieć charakter antropogeniczny, tworząc się w miejscach stałego dopływu słonych wód kopalnianych lub przemysłowych.

Więcej...

Noia 64 apps kdict.png  Miasto miesiąca

Parlament nowozelandzki, znany jako 'The Beehive (ul pszczeli)

Wellington (maor. Te Whanga-nui-a-Tara) – stolica Nowej Zelandii, trzecie pod względem wielkości i liczby ludności miasto w tym państwie (po Auckland i Christchurch), najgęściej zaludniona stolica w Oceanii i najbardziej wysunięta na południe stolica na świecie. Znajduje się na terenie regionu Wellington, na Wyspie Północnej, w pobliżu geograficznego środka Nowej Zelandii.

Wellington COA.gif

Ma rozbudowany system przedmieść, na który składa się ponad 60 dzielnic o ogólnej liczbie 192 800 mieszkańców. W dzielnicy Miramar znajduje się centrum przemysłu filmowego, miejsce produkcji hitu kinowego "Władca Pierścieni". W Wellington znajduje się filia największego uniwersytetu w Nowej Zelandii – Massey University.

Obszar miasta obejmuje zarówno tereny nizinne, jak i górzyste pomiędzy dwiema cieśninami – Porirua Basin i Hutt Valley (w pobliżu Wellington znajduje się także Cieśnina Cooka oddzielająca Wyspę Północną od Południowej). Miasto i przyległe tereny wiejskie są administrowane przez cztery niezależne urzędy administracyjne. Region Wellington jest obszarem daleko rozleglejszym. Rozciąga się od półwyspu Kapiti poprzez Wairarapa aż do podnóża gór Rimutaka. Zamieszkuje go ok. 473 700 mieszkańców.

Więcej...

Noia 64 apps kdict.png  Zdjęcie tygodnia

Palace of Westminster, London - Feb 2007.jpg
Pałac Westminster — siedziba Parlamentu Wielkiej Brytanii

Noia 64 apps kdict.png  Państwo miesiąca

Flag of Russia.svg
Architektura miasta Rostów (2006)

Rosja (ros. Россия, Rossija, Federacja Rosyjska (ros. Российская Федерация, Rossijskaja Fiedieracyja – państwo rozciągające się od wschodniej Europy poprzez północną część Azji po Ocean Spokojny. Federacja Rosyjska jest największym państwem na świecie pod względem powierzchni oraz szóstym największym w historii świata. Pod względem liczby ludności zajmuje 9. miejsce. Rosja pod względem PKB zajmuje 6. miejsce na świecie. Państwo rosyjskie dysponuje największymi na świecie zasobami naturalnymi i źródłami energii. Rosja jest członkiem wielu międzynarodowych organizacji i odgrywa znaczącą rolę w polityce światowej.

Początki państwowości ruskiej sięgają IX wieku. Kultura ruska kształtowała się pod silnym wpływem Słowian południowych i Bizancjum, za których pośrednictwem przyjęto prawosławie. Księstwo Moskiewskie doprowadziło do scalenia większości ziem ruskich i wyzwolenia ich spod panowania tatarskiego (XIII–XV w.). W 1547 roku nazwa państwa została zmieniona na Carstwo Rosyjskie. Za panowania Piotra Wielkiego doszło do umocnienia pozycji Rosji na arenie międzynarodowej i ustanowienia Imperium Rosyjskiego. W XVI–XIX w. Rosja zyskała ogromne obszary w Europie Wschodniej, Azji Północnej, Środkowej, na Kaukazie oraz przejściowo w Ameryce Północnej. Rewolucje w 1917 r. oraz I wojna światowa położyły kres monarchii. W listopadzie 1917 r. władzę przejęli bolszewicy, którzy w 1922 r. ustanowili Związek Radziecki. Rządy Stalina doprowadziły do przekształcenia ZSRR w potężny ośrodek gospodarczy, co kosztowało jednak życie wielu milionów ludzi, którzy padli ofiarą okrutnej polityki. Od lat 70. XX w. ZSRR przeżywał okres stagnacji. W 1991 r. doszło do rozwiązania ZSRR i od tej pory Rosja oraz 14 pozostałych republik radzieckich tworzą samodzielne państwa.

Więcej...

Info icon.png  Miejsce na mapie

Nikiszowiec
Część Katowic
Ilustracja
Budynek poczty w Nikiszowcu
Państwo Polska
Województwo śląskie
MiastoKatowice
DzielnicaJanów-Nikiszowiec
W granicach Katowic1960
Położenie na mapie Katowic
Mapa konturowa Katowic, po prawej nieco u góry znajduje się punkt z opisem „Nikiszowiec”
Położenie na mapie Polski
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa konturowa województwa śląskiego, w centrum znajduje się punkt z opisem „Nikiszowiec”
Ziemia50°14′36″N 19°04′53″E/50,243350 19,081450
Portal Polska

Nikiszowiec (niem. Nikischschacht, śl. Ńikisz) – część dzielnicy administracyjnej Janów-Nikiszowiec miasta Katowice.

Początkowo było to osiedle robotnicze dla górników kopalni "Giesche" wybudowane na terenie obszaru dworskiego Gieschewald (Giszowiec) w latach 19081918 z inicjatywy koncernu górniczo-hutniczego Georg von Giesches Erben. Nazwa osiedla pochodzi od położonego w jego pobliżu szybu "Nikischschacht" (obecnie Poniatowski) i jest spolszczoną wersją jego niemieckiej nazwy. Natomiast nazwa samego szybu wywodzi się od nazwiska przedstawiciela spółki Georg von Giesches Erben (Spadkobiercy Gieschego) barona Nickisch von Rosenegk.

W 1960 roku Nikiszowiec wraz z Szopienicami został włączony do miasta Katowic i od tego czasu wraz z Janowem stanowi administracyjną dzielnicę miasta.

Galeria

Więcej...

Noia 64 apps kdict.png  Artykuły do napisania ♦ Zalążki do poszerzenia

Nie znalazłeś jakiegoś geograficznego hasła na Wikipedii? Możesz go umieścić na liście poniżej:

Zapraszamy do Wikiprojektu Geografia.

Geografia Polski

 1. Adventure World Warsawen (2 interwiki)
 2. Carski Dar (wieś) /gm. Golub-Dob./ Proszę o mapę wsi Carski Dar włącznie z granicami oraz rys historyczny tej wsi.
 3. Cygany (powiat kluczborski) - Mała wieś położona na opolszczyźnie w powiecie kluczborskim sąsiadująca między wsiami Markotów Duży, Krężel, Czaple Stare i Nową Wieś
 4. Drzewice (dzielnica) – Kostrzyna nad Odrą
 5. dzielnice Tarnowa
 6. Głuszyce - mała miejscowość w Dolnośląskim
 7. Gmina Chabne
 8. Hotel Gołębiewski - hotel w Mikołajkach(więcej w Kocham Cię Polsko!)
 9. Jadwinów (Lubartów) – dawniej Jacek dzielnica Lubartowa mieszka tam ok. 10 tys. osób
 10. Kamienne (przysiółek Kwieciszowic)
 11. Królestwo Kabuto - mikronacja z Polski
 12. Nadmorski Park Miniatur w Dziwnowie otwarty od 2012 roku. W parku zobaczyć można m.in. miniatury polskich latarni morskich; miniaturową kolej wąskotorową. www.park-miniatur.pl
 13. Niepodległe Księstwo Pomorskie – Jedna z micronations założona w Polsce
 14. Obwodnica Zawiercia
 15. Orkan Paula – z wersji niemieckiej
 16. Osiedle Belzacka w Piotrkowie Trybunalskim
 17. Osiedle Bukowe w Koszalinie
 18. Osiedle Fazos w Tarnowskich Górach
 19. Osiedle Piast w Lubaniu
 20. Osiedle Reymonta w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie)
 21. Osiedle Waryńskiego w Lubaniu
 22. Osiedle Wieczorka w Piekarach Śląskich
 23. Park Handlowy Bronowice
 24. Porty Polski
 25. Przedmieścia (Lubartów) - dzielnica Lubartowa
 26. Przysiółek Uwrocie-Niwiska, podkarpackie
 27. Ronda w Lublinie – jako uzupełnienie sieci ulic i placów w Lublinie
 28. Syrachowska – Ulica w Krakowie, pochodzenie jej nazwy jest nie do odnalezienia
 29. Ulica Zbigniewa Herberta w Lublinie – ulica w Lublinie
 30. Ujastek Mogilski- ulica w N. Hucie, znaczenie samego rzeczownika
 31. Ulica Mościckiego w Lipkowie
 32. Ulica Świętego Wawrzyńca w Poznaniu (ważna ulica)
 33. Wiadukt na ul. Karowej im. dr. Markiewicza zabytek Warszawy położony na granicy starego miasta i Powiśla, wybudowany na początku XX w.
 34. Zagrody Lubartowskie – dzielnica Lubartowa, mieszka w niej 13 tys. osób.
 35. Ziemia Gnieźnieńska

Geografia świata

Uwaga: podział administracyjny zmienił się w ostatnich 10 latach w wielu krajach (np. dobry opis w Podział administracyjny Kuby, Podział administracyjny Czadu). Najważniejszy zawsze powinien być podział aktualny, inne są historyczne, co sięga często do "prowincji historycznych". Nawet w en.wiki są błędy w tych podziałach. Wszystkie kontynenty sprawdzono dość gruntownie.

 1. Abdi İpekçi, Aleja Bağdat, Aleja İstiklal, Aleja Kennedy'ego, Bankalar Caddesi, Soğukçeşme Sokağı – ulice Stambułu
 2. Abyei (region) – sporny obszar między dwoma Sudanami; jest hasło o mieście
 3. Afore - miejscowość, Papua-Nowa Gwinea niedaleko Mount Victory (wulkan)
 4. Akhvakhsky, Dakhadayevsky, Gumbetovsky, Novolaksky, Pushkinogorsky, Rameshkovsky, Uporovsky – rejony w Rosji, jest ich 1868
 5. Alakurtti – wieś w Rosji
 6. Al-Atrun – oaza w Sudanie
 7. Albaicín – zabytkowa dzielnica miasta Grenada w Hiszpanii
 8. Aleja Vasileos Konstantinou – Ateny
 9. Sjömarken – miejscowości w Szwecji; Szwecja jest krajem takich wsi z 1000 mieszkańców
 10. Amaliegade, Købmagergade, Nørregade – ulica w Kopenhadze
 11. Amderma – osada na północy Rosji
 12. Andreba – miasto i gmina na Madagaskarze
 13. Ankenesstranda – wieś w Norwegii, być może kwatera polskich żołnierzy na cmentarzu
 14. Annevoie-Rouillon – wieś w Belgii
 15. Armação de Pêra – wieś turystyczna w Portugalii
 16. Auckland Domain park w Auckland
 17. Avenue de l'Opéra, Avenue de Wagram, Avenue Foch, Avenue George-V, Avenue Kléber, Avenue Montaigne, Avenue Victor-Hugo, Boulevard Barbès, Boulevard Beaumarchais, Boulevard des Capucines, Boulevard de la Madeleine, Boulevard de Magenta, Boulevards des Maréchaux, Boulevard de Rochechouart, Boulevard de Sébastopol, Boulevard des Italiens, Boulevard du Montparnasse, Boulevard du Temple, Boulevard Malesherbes, Boulevard Montmartre, Boulevard Poissonnière, Boulevard Poniatowski, Boulevard Raspail, Boulevard Richard-Lenoir, Boulevard Saint-Martin, Boulevard Saint-Michel, Boulevard Voltaire, Boulevards des Maréchaux, Rue Cambon, Rue Copernic, Rue de la Huchette, Rue de la Paix, Rue de Lappe, Rue des Martyrs, Rue des Rosiers, Rue de Vaugirard, Rue Lepic, Rue Montorgueil, Rue Royale, Rue Saint-Denis – bulwary i ulice w Paryżu
 18. Baggot Street, Dawson Street, Fishamble Street, Henrietta Street, Henry Street, Herbert Park, Kildare Street, Leeson Street, Marrowbone Lane, Merrion Street, Moore Street, Parnell Street, Pearse Street, Sheriff Street, South Circular Road, Talbot Street – ulice w Dublinie
 19. Bakoven – miejscowość w RPA
 20. Balestrand (wieś), Eidfjord (wieś), Eidsdal, Gjetingsdalen, Hessdalen, Norheimsund, Repvåg, Sylte, Tverrelvdalen, Vikebukt wsie w Norwegii; wydaje się, że Norwegia w ogóle jest krajem małych wsi, jezior, wysepek, wodospadów, gór, których często nie ma też w en.wiki; miasto Stokmarknes
 21. Baltistan – górski region na granicy Pakistanu i Indii
 22. Barangay - jednostka administracyjna na Filipinach
 23. Barotseland - region w płd. Afryce
 24. Baza lotnicza Thule – obszar niemunicypalny na Grenlandii, en:Thule Air Base
 25. Bazar w Tabrizie, Iran
 26. Bibione - miasteczko włoskie
 27. Biełastok - wieś w Rosji założona przez polskich emigrantów
 28. Bi'r Abu al-Husajn – studnia w Egipcie
 29. Aldwych (ulica), Bishopsgate, Bond Street (ulica), Brick Lane, Cambridge Circus, Carnaby Street, Denmark Street, Drury Lane, Exhibition Road, Fenchurch Street, Flower and Dean Street, Haymarket (ulica), King's Road, Ladbroke Grove, Langham Place, Leadenhall Street, Lime Street, Lombard Street, Northumberland Avenue, Park Lane, Paternoster Row, Portobello Road, Pudding Lane, Sloane Street, Smithfield (ulica), Strand (ulica), Thames Embankment, Whitechapel Road – ulice w Londynie
 30. Bom Jesus (kolejka linowa) - w Portugalii
 31. Bosanska Krajina – region geograficzny w Bośni i Hercegowinie
 32. Bouvignes-sur-Meuse – kiedyś samodzielne miasteczko w Belgii
 33. Brig (miasto) = Brigue = Briga (miasto) – miasto w Szwajcarii, mamy wprawdzie Brig, ale co z fr:Brigue?
 34. Brytyjskie Wyspy Salomona
 35. Bundesplatz (plac w Bernie)
 36. Burg (plac) w Brugii
 37. Cabaret (gmina) - gmina na Haiti
 38. Cadore – region historyczny we Włoszech
 39. Calaca - miejscowość /siłownie energetyczne, elektrownia/ na Filipinach
 40. Calle de Alcalá, Calle Mayor, Paseo de la Castellana, Paseo de Recoletos, Paseo del Prado – ulice w Madrycie
 41. Çankaya – dzielnica Ankary, stolicy Turcji; inna: Keçiören
 42. Capcir – kiedyś comarca w Katalonii, teraz we Francji
 43. Carnia – region historyczno-geograficzny we Włoszech
 44. Carriacou i Mała Martynika – dependencja Grenady; en:Carriacou and Petite Martinique, są artykuły o tych dwóch wyspach
 45. Centralna Serbia - region w Serbii
 46. Chalna – miasto w Bangladeszu, https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Calna;3890097.html; straciło znaczenie: https://en.wikipedia.org/wiki/Port_of_Mongla; https://www.newsonprojects.com/news/ships-arrival-drops-at-mongla
 47. Chausseestraße, Ebertstraße, Heerstraße, Jüdenstraße, Kopenhagener Straße, Leipziger Straße (ulica), Motzstraße, Niederkirchnerstraße, Oranienburger Straße, Rigaer Straße, Schwedter Straße, Siegesallee, Sonnenallee, Tauentzienstraße, Tiergartenstraße, Voßstraße, Wilhelmstraße (Spandau) – ulice w Berlinie
 48. Chiny – jednostki administracyjne drugiego rzędu, dużo interwiki, skomplikowany system, widać to w ramce w en:Changle_District
 49. Chiny Kontynentalne
 50. Chodsko - region historyczny w płd.-zachodnich Czechach
 51. College Green, Merrion Square, Mountjoy Square – place w Dublinie
 52. Corso Vittorio Emanuele II (Rzym), Lungotevere, Sampietrini, Tridente, Via Cavour, Via Condotti, Via Cristoforo Colombo, Via dei Coronari, Via dei Fori Imperiali, Via del Babuino, Via della Lungara, Via di Ripetta,Via Giulia, Via Margutta, Via Nazionale, Via Ostiensis, Viale Aventino, Via Sistina – ulice w Rzymie
 53. Dafni (osada) – w Grecji na górze Athos
 54. Daira de Bojador - en:Daira de Bojador, obóz w Algierii dla uchodźców z Sahary Zachodniej
 55. Darling Harbour - dzielnica Sydney
 56. Deira (dzielnica Dubaju)
 57. Demografia Brazylii pt:Demografia do Brasil
 58. Demografia Japonii ja:日本の人口統計
 59. Demografia Niemiec de:Demografie Deutschlands
 60. Departamenty Beninu, są zrobione
 61. Departamenty Kolumbii, są zrobione
 62. Dhobi Ghat (pralnie) - pralnie w Mumbaju
 63. Dombås – miejscowość w Norwegii
 64. Donaupark – park w Wiedniu
 65. Dongdaemun Market - dzielnica Seulu
 66. Dōtonbori – dzielnica rozrywki w Osace
 67. Downtown Dubai centrum miasta z wieżowcami
 68. Drezdeński Ogród Botaniczny - ogród botaniczny w Dreźnie
 69. Droga Bimini – rzekome podmorskie ruiny na Bahamach jest (en)
 70. Droga Yungas – niebezpieczna droga w Boliwii
 71. Dystrykty Bahamów 31 dystryktów, Podział administracyjny Bahamów
 72. Dystrykty w Indiach: 24 Parganas North (dystrykt), 24 Parganas South (dystrykt), Adilabad (dystrykt), Agra (dystrykt), Ahmedabad (dystrykt), Ahmednagar (dystrykt), Aizawl (dystrykt), Ajmer (dystrykt), Akola (dystrykt), Alappuzha (dystrykt), Aligarh (dystrykt), Allahabad (dystrykt), Almora (dystrykt), Alwar (dystrykt), Ambala (dystrykt), Ambedkar Nagar (dystrykt), Amravati (dystrykt), Amreli (dystrykt), Amritsar (dystrykt), Anand (dystrykt), Anantapur (dystrykt), Anantnag (dystrykt), Andaman Islands (dystrykt), Angul (dystrykt), Araria (dystrykt), Ariyalur (dystrykt), Auraiya (dystrykt), Aurangabad (dystrykt), Aurangabad (dystrykt), Azamgarh (dystrykt), Badaun (dystrykt), Badgam (dystrykt), Bagalkot (dystrykt), Bageshwar (dystrykt), Baghpat (dystrykt), Bahraich (dystrykt), Balaghat (dystrykt), Baleshwar (dystrykt), Ballia (dystrykt), Balrampur (dystrykt), Banas Kantha (dystrykt), Banda (dystrykt), Bangalore (dystrykt), Bangalore Rural (dystrykt), Banka (dystrykt), Bankura (dystrykt), Banswara (dystrykt), Barabanki (dystrykt), Baragarh (dystrykt), Baramula (dystrykt), Baran (dystrykt), Bardhaman (dystrykt) od 2017 podzielony na: Purba Bardhaman (dystrykt) i Paschim Bardhaman (dystrykt), Bareilly (dystrykt), Barmer (dystrykt), Barpeta (dystrykt), Barwani (dystrykt), Bastar (dystrykt), Basti (dystrykt), Bathinda (dystrykt), Begusarai (dystrykt), Belgaum (dystrykt), Bellary (dystrykt), Betul (dystrykt), Bhadrak (dystrykt), Bhagalpur (dystrykt), Bhandara (dystrykt), Bharatpur (dystrykt), Bharuch (dystrykt), Bhavnagar (dystrykt), Bhilwara (dystrykt), Bhind (dystrykt), Bhiwani (dystrykt), Bhojpur (dystrykt), Bhopal (dystrykt), Bid (dystrykt), Bidar (dystrykt), Bijapur (dystrykt), Bijnor (dystrykt), Bikaner (dystrykt), Bilaspur (dystrykt), Bilaspur (dystrykt), Birbhum (dystrykt), Bishnupur (dystrykt), Bokaro (dystrykt), Bolangir (dystrykt), Bongaigaon (dystrykt), Boudh (dystrykt), Bulandshahr (dystrykt), Buldhana (dystrykt), Bundi (dystrykt), Buxar (dystrykt), Cachar (dystrykt), Chamba (dystrykt), Chamoli (dystrykt), Champawat (dystrykt), Champhai (dystrykt), Chamrajnagar (dystrykt), Chandauli (dystrykt), Chandel (dystrykt), Chandigarh (dystrykt), Chandrapur (dystrykt), Changlang (dystrykt), Chatra (dystrykt), Chennai (dystrykt), Chhatarpur (dystrykt), Chhindwara (dystrykt), Chikkaballapura (dystrykt), Chikmagalur (dystrykt), Chitradurga (dystrykt), Chitrakoot (dystrykt), Chittoor (dystrykt), Chittorgarh (dystrykt), Churachandpur (dystrykt), Churu (dystrykt), Coimbatore (dystrykt), Cuddalore (dystrykt), Cuddapah (dystrykt), Cuttack (dystrykt), Dadra and Nagar Haveli (dystrykt), Dahod (dystrykt), Dakshin Dinajpur (dystrykt), Dakshina Kannada (dystrykt), Daman (dystrykt), Damoh (dystrykt), Dantewada (dystrykt), Darbhanga (dystrykt), Darjeeling (dystrykt), Darrang (dystrykt), Datia (dystrykt), Dausa (dystrykt), Davanagere (dystrykt), Dehradun (dystrykt), Delhi (dystrykt), Deogarh (dystrykt), Deoghar (dystrykt), Deoria (dystrykt), Dewas (dystrykt), Dhalai (dystrykt), Dhamtari (dystrykt), Dhanbad (dystrykt), Dhar (dystrykt), Dharmapuri (dystrykt), Dharwad (dystrykt), Dhemaji (dystrykt), Dhenkanal (dystrykt), Dholpur (dystrykt), Dhubri (dystrykt), Dhule (dystrykt), Dibang Valley (dystrykt), Dibrugarh (dystrykt), Dimapur (dystrykt), Dindigul (dystrykt), Dindori (dystrykt), Diu (dystrykt), Doda (dystrykt), Dumka (dystrykt), Dungarpur (dystrykt), Durg (dystrykt), East Garo wayan (dystrykt), East Godavari (dystrykt), East Imphal (dystrykt), East Kameng (dystrykt), East Khasi Hills (dystrykt), East Nimar (dystrykt), East Siang (dystrykt), East Sikkim (dystrykt), Ernakulam (dystrykt), Erode (dystrykt), Etah (dystrykt), Etawah (dystrykt), Faizabad (dystrykt), Faridabad (dystrykt), Faridkot (dystrykt), Farrukhabad (dystrykt), Fatehabad (dystrykt), Fatehgarh Sahib (dystrykt), Fatehpur (dystrykt), Firozabad (dystrykt), Firozpur (dystrykt), Gadag (dystrykt), Gadchiroli (dystrykt), Gajapati (dystrykt), Gandhinagar (dystrykt), Ganganagar (dystrykt), Ganjam (dystrykt), Garhwa (dystrykt), Gautam Buddha Nagar (dystrykt), Gaya (dystrykt), Ghaziabad (dystrykt), Ghazipur (dystrykt), Giridih (dystrykt), Goalpara (dystrykt), Godda (dystrykt), Golaghat (dystrykt), [Gonda (dystrykt)]], Gondiya (dystrykt), Gopalganj (dystrykt), Gorakhpur (dystrykt), Gulbarga (dystrykt), Gumla (dystrykt), Guna (dystrykt), Guntur (dystrykt), Gurdaspur (dystrykt), Gurgaon (dystrykt), Gwalior (dystrykt), Hailakandi (dystrykt), Hamirpur (dystrykt), Hamirpur (dystrykt), Hanumangarh (dystrykt), Harda (dystrykt), Hardoi (dystrykt), Haridwar (dystrykt), Hassan (dystrykt), Hathras (dystrykt), Haveri (dystrykt), Hazaribagh (dystrykt), Hingoli (dystrykt), Hissar (dystrykt), Hooghly (dystrykt), Hoshangabad (dystrykt), Hoshiarpur (dystrykt), Howrah (dystrykt), Hyderabad (dystrykt), Idukki (dystrykt), Indore (dystrykt), Jabalpur (dystrykt), Jagatsinghpur (dystrykt), Jaintia Hills (dystrykt), Jaipur (dystrykt), Jaisalmer (dystrykt), Jajpur (dystrykt), Jalandhar (dystrykt), Jalaun (dystrykt), Jalgaon (dystrykt), Jalna (dystrykt), Jalore (dystrykt), Jalpaiguri (dystrykt), Jammu (dystrykt), Jamnagar (dystrykt), Jamui (dystrykt), Janjgir-Champa (dystrykt), Jashpur (dystrykt), Jaunpur (dystrykt), Jehanabad (dystrykt), Jhabua (dystrykt), Jhajjar (dystrykt), Jhalawar (dystrykt), Jhansi (dystrykt), Jharsuguda (dystrykt), Jhunjhunun (dystrykt), Jind (dystrykt), Jodhpur (dystrykt), Jorhat (dystrykt), Junagadh (dystrykt), Jyotiba Phule Nagar (dystrykt), Kachchh (dystrykt), Kaimur (dystrykt), Kaithal (dystrykt), Kalahandi (dystrykt), Kamrup (dystrykt), Kancheepuram (dystrykt), Kandhamal (dystrykt), Kangra (dystrykt), Kanker (dystrykt), Kannauj (dystrykt), Kannur (dystrykt), Kanpur (dystrykt), Kanpur Dehat (dystrykt), Kanyakumari (dystrykt), Kapurthala (dystrykt), Karaikal (dystrykt), Karauli (dystrykt), Karbi Anglong (dystrykt), Kargil (dystrykt), Karimganj (dystrykt), Karimnagar (dystrykt), Karnal (dystrykt), Karur (dystrykt), Kasargod (dystrykt), Kathua (dystrykt), Katihar (dystrykt), Katni (dystrykt), Kaushambi (dystrykt), Kawardha (dystrykt), Kendrapara (dystrykt), Keonjhar (dystrykt), Khagaria (dystrykt), Khammam (dystrykt), Kheda (dystrykt), Khordha (dystrykt), Kinnaur (dystrykt), Kishanganj (dystrykt), Koch Bihar (dystrykt), Kodagu (dystrykt), Koderma (dystrykt), Kohima (dystrykt), Kokrajhar (dystrykt), Kolar (dystrykt), Kolasib (dystrykt), Kolhapur (dystrykt), Kolkata (dystrykt), Kollam (dystrykt), Koppal (dystrykt), Koraput (dystrykt), Korba (dystrykt), Koriya (dystrykt), Kota (dystrykt), Kottayam (dystrykt), Kozhikode (dystrykt), Krishna (dystrykt), Kulu (dystrykt), Kupwara (dystrykt), Kurnool (dystrykt), Kurukshetra (dystrykt), Kushinagar (dystrykt), Lahaul and Spiti (dystrykt), Lakhimpur (dystrykt), Lakhimpur Kheri (dystrykt), Lakhisarai (dystrykt), Lakshadweep (dystrykt), Lalitpur (dystrykt), Latur (dystrykt), Lawngtlai (dystrykt), Ladakh (dystrykt), Lohardaga (dystrykt), Lohit (dystrykt), Lower Subansiri (dystrykt), Lucknow (dystrykt), Ludhiana (dystrykt), Lunglei (dystrykt), Madhepura (dystrykt), Madhubani (dystrykt), Madurai (dystrykt), Maharajganj (dystrykt), Mahasamund (dystrykt), Mahbubnagar (dystrykt), Mahe (dystrykt), Mahendragarh (dystrykt), Mahesana (dystrykt), Mahoba (dystrykt), Mainpuri (dystrykt), Malappuram (dystrykt), Malda (dystrykt), Malkangiri (dystrykt), Mamit (dystrykt), Mandi (dystrykt), Mandla (dystrykt), Mandsaur (dystrykt), Mandya (dystrykt), Mansa (dystrykt), Marigaon (dystrykt), Mathura (dystrykt), Maunathbhanjan (dystrykt), Mayurbhanj (dystrykt), Medak (dystrykt), Meerut (dystrykt), Midnapore (dystrykt), Mirzapur (dystrykt), Moga (dystrykt), Mokokchung (dystrykt), Mon (dystrykt), Moradabad (dystrykt), Morena (dystrykt), Muktsar (dystrykt), Mumbai City (dystrykt), Mumbai Suburban (dystrykt), Munger (dystrykt), Murshidabad (dystrykt), Muzaffarnagar (dystrykt), Muzaffarpur (dystrykt), Mysore (dystrykt), Nabarangpur (dystrykt), Nadia (dystrykt), Nagaon (dystrykt), Nagapattinam (dystrykt), Nagaur (dystrykt), Nagpur (dystrykt), Nainital (dystrykt), Nalanda (dystrykt), Nalbari (dystrykt), Nalgonda (dystrykt), Namakkal (dystrykt), Nanded (dystrykt), Nandurbar (dystrykt), Narmada (dystrykt), Narsinghpur (dystrykt), Nashik (dystrykt), Navsari (dystrykt), Nawada (dystrykt), Nawan Shehar (dystrykt), Nayagarh (dystrykt), Neemuch (dystrykt), Nellore (dystrykt), Nicobar Islands (dystrykt), Nilgiris (dystrykt), Nizamabad (dystrykt), North Cachar Hills (dystrykt), North Goa (dystrykt), North Sikkim (dystrykt), North Tripura (dystrykt), Nuapada (dystrykt), Osmanabad (dystrykt), Pakur (dystrykt), Palakkad (dystrykt), Palamu (dystrykt), Pali (dystrykt), Panch Mahals (dystrykt), Panchkula (dystrykt), Panipat (dystrykt), Panna (dystrykt), Papum Pare (dystrykt), Parbboma (dystrykt), Pashchim Champaran (dystrykt), Pashchim Singhbhum (dystrykt), Patan (dystrykt), Pathanamthitta (dystrykt), Patiala (dystrykt), Patna (dystrykt), Pauri Garhwal (dystrykt), Perambalur (dystrykt), Phek (dystrykt), Pilibhit (dystrykt), Pithoragarh (dystrykt), Puducherry (dystrykt), Poonch (dystrykt), Porbandar (dystrykt), Prakasam (dystrykt), Pratapgarh (dystrykt), Pudukkottai (dystrykt), Pulwama (dystrykt), Pune (dystrykt), Purba Champaran (dystrykt), Purba Singhbhum (dystrykt), Puri (dystrykt), Purnia (dystrykt), Purulia (dystrykt), Rae Bareli (dystrykt), Raichur (dystrykt), Raigarh (dystrykt), Raigarh (dystrykt), Raipur (dystrykt), Raisen (dystrykt), Rajauri (dystrykt), Rajgarh (dystrykt), Rajkot (dystrykt), Rajnandgaon (dystrykt), Rajsamand (dystrykt), Ramanathapuram (dystrykt), Rampur (dystrykt), Ranchi (dystrykt), Rangareddi (dystrykt), Ratlam (dystrykt), Ratnagiri (dystrykt), Rayagada (dystrykt), Rewa (dystrykt), Rewari (dystrykt), Ri-Bhoi (dystrykt), Rohtak (dystrykt), Rohtas (dystrykt), Rudra Prayag (dystrykt), Rupnagar (dystrykt), Sabar Kantha (dystrykt), Sagar (dystrykt), Saharanpur (dystrykt), Saharsa (dystrykt), Sahibganj (dystrykt), Saiha (dystrykt), Salem (dystrykt), Samastipur (dystrykt), Sambalpur (dystrykt), Sangli (dystrykt), Sangrur (dystrykt), Sant Kabir Nagar (dystrykt), Sant Ravi Das Nagar (dystrykt), Saran (dystrykt), Satara (dystrykt), Satna (dystrykt), Sawai Madhopur (dystrykt), Sehore (dystrykt), Senapati (dystrykt), Seoni (dystrykt), Serchhip (dystrykt), Shahdol (dystrykt), Shahjahanpur (dystrykt), Shajapur (dystrykt), Sheikhpura (dystrykt), Sheohar (dystrykt), Sheopur (dystrykt), Shimla (dystrykt), Shimoga (dystrykt), Shivpuri (dystrykt), Shravasti (dystrykt), Sibsagar (dystrykt), Siddharth Nagar (dystrykt), Sidhi (dystrykt), Sikar (dystrykt), Sindhudurg (dystrykt), Sirmaur (dystrykt), Sirohi (dystrykt), Sirsa (dystrykt), Sitamarhi (dystrykt), Sitapur (dystrykt), Sivaganga (dystrykt), Siwan (dystrykt), Solan (dystrykt), Solapur (dystrykt), Sonbhadra (dystrykt), Sonepat (dystrykt), Sonepur (dystrykt), Sonitpur (dystrykt), South Garo Hills (dystrykt), South Goa (dystrykt), South Sikkim (dystrykt), South Tripura (dystrykt), Srikakulam (dystrykt), Srinagar (dystrykt), Sultanpur (dystrykt), Sundargarh (dystrykt), Supaul (dystrykt), Surat (dystrykt), Surendranagar (dystrykt), Surguja (dystrykt), Tamenglong (dystrykt), Tawang (dystrykt), Tehri Garhwal (dystrykt), Thane (dystrykt), Thanjavur (dystrykt), The Dangs (dystrykt), Theni (dystrykt), Thiruvallur (dystrykt), Thiruvananthapuram (dystrykt), Thiruvarur (dystrykt), Thoothukudi (dystrykt), Thoubal (dystrykt), Thrissur (dystrykt), Tikamgarh (dystrykt), uł (dystrykt), Tirap (dystrykt), Tiruchirappalli (dystrykt), Tirunelveli (dystrykt), Tiruvannamalai (dystrykt), Tonk (dystrykt), Tuensang (dystrykt), Tumkur (dystrykt), Udaipur (dystrykt), Udham Singh Nagar (dystrykt), Udhampur (dystrykt), Udupi (dystrykt), Ujjain (dystrykt), Ukhrul (dystrykt), Umaria (dystrykt), Una (dystrykt), Unnao (dystrykt), Upper Siang (dystrykt), Upper Subansiri (dystrykt), Uttar Dinajpur (dystrykt), Uttara Kannada (dystrykt), Uttarkashi (dystrykt), Vadodara (dystrykt), Vaishali (dystrykt), Valsad (dystrykt), Varanasi (dystrykt), Vellore (dystrykt), Vidisha (dystrykt), Villupuram (dystrykt), Virudhunagar (dystrykt), Visakhapatnam (dystrykt), Vizianagaram (dystrykt), Warangal (dystrykt), Wardha (dystrykt), Washim (dystrykt), Wayanad (dystrykt), West Garo Hills (dystrykt), West Godavari (dystrykt), West Imphal (dystrykt), West Kameng (dystrykt), West Khasi Hills (dystrykt), West Nimar (dystrykt), West Siang (dystrykt), West Sikkim (dystrykt), West Tripura (dystrykt), Wokha (dystrykt), Yamuna Nagar (dystrykt), Yanam (dystrykt), Yavatmal (dystrykt), Zunheboto (dystrykt)
 73. Dystrykty Malezji: Batu Pahat (dystrykt)
 74. Dystrykty Turcji: Çınar, Derik, Gökçebey, Gürpınar, Hani (dystrykt w Turcji), Hassa, Lice
 75. Dystrykty Wietnamu to dość niski szczebel administracyjny, jest ich ponad 700, ale niektóre mają wiele interwiki, np. en:Lệ Thủy District, być może pojedynczy spam, inne mają po 3-4 interwiki
 76. Dzielnica koptyjska w Kairze
 77. Dzielnice Stambułu dużo interwiki en:List_of_districts_of_Istanbul
 78. Dzielnice Wiednia
 79. Ekwador, dwa terytoria nienależące do żadnej prowincji: El Piedrero, Las Golondrinas
 80. El Fonoll - ekologiczna wioska naturystyczna w Katalonii (Hiszpania)
 81. El Nido (Filipiny) – filipińska gmina na wyspie Palawan (en)
 82. Eläintarha – park w Helsinkach
 83. Endenich - miasto w Niemczech
 84. Eugies - miejscowość w Belgii
 85. Europejska część Rosji
 86. Everland, Gyeonggi-Do, Korea Południowa
 87. Farmy Shebaa - na granicy Izraela i Libanu
 88. Finlandia Miasta: Dragsfjärd, Nurmo; wsie: Karigasniemi, gminy: Inari (gmina); dawne gminy: Kiikala, Ruotsinpyhtää
 89. Fossar de les Moreres, Pla de Palau, Plaza de la Sagrada Familia, Plaza de la República, Plaza de la Universidad,Plaza de Lesseps, Plaza de los Países Catalanes, Plaza de Mosén Jacinto Verdaguer, Plaza de Pablo Neruda, Plaza de San Felipe Neri, Plaza de San Jaime, Plaza de Tetuán, Plaza de Urquinaona, Plaza del Rey, Plaza Francesc Macià, Plaza Molina, Plaza Real – place w Barcelonie
 90. Francuska część Baskonii
 91. Francuska Flandria – fragment Flandrii znajdujący się we Francji
 92. Frognerparken – park w Oslo
 93. Fujikawaguchiko, Hiraizumi, Nakatosa, Okinoshima, Tabuse – miasta w Japonii
 94. Garfagnana – region we Włoszech
 95. Giyani – miasto w RPA
 96. Gletsch, Gondo, St. Niklaus – wsie w górach w Szwajcarii
 97. Główne miasta - klasa w Japonii
 98. Gminy Albanii: Belsh
 99. Gminy Brazylii – dużo interwiki, jest ich 5570, en:Municipalities_of_Brazil
 100. Gminy Czech jest ich 6258, trudno o wykaz
 101. Gminy Grecji: Tyrnavos
 102. Gminy Haiti: Kenscoff
 103. Gminy Kolumbii drugi szczebel, jest ich 1122 en:Municipalities_of_Colombia, np. Apartadó, Santa Rosa de Osos, Urrao, Yolombó, Girardota, La Estrella (gmina), La Ceja, Puerto Berrío, Copacabana (gmina), Curumaní, Luruaco, San José del Palmar, San Juan del Cesar, Sopetrán, Timbío, Toledo (gmina), Yaguará, Zipacón
 104. Gminy Nowej Kaledonii 33 gminy, w większości niezrobione jako gminy, tylko jako miasta Podział administracyjny Nowej Kaledonii
 105. Gminy Rumunii jest ich 2686, np. Floreşti (Cluj), Gilău (gmina), Racoș
 106. Gminy Słowacji jest ich 2891, trudno o wykaz
 107. Gminy Szwajcarii – dużo interwiki, zostały głównie od 25 interwiki w dół, ogółem jest ich 2636; wiele jest też dawnych gmin
 108. Gminy Szwecji brakuje 39 ich stolic
 109. Gminy Turcji: Yeniceoba
 110. Gold Reef City - park rozrywki w Johannesburgu
 111. Gospodarcze potęgi świata
 112. Granica bangladesko-indyjska, Granica indyjsko-pakistańska, Granica bhutańsko-indyjska, Granica angielsko-szkocka, Granica malezyjsko-tajlandzka, Granica irańsko-pakistańska, Granica Bangladeszu z Mjanmą, Frontier Closed Area czyli Granica hongkońsko-chińska, Granica Mozambiku z RPA, Granica irańsko-iracka, Granica Lesotho z RPA, Granica Botswany z RPA, Granica RPA ze Swazilandem, Granica gruzińsko-rosyjska, Granica chińsko-wietnamska, Granica iracko-syryjska, Granica gwatemalsko-meksykańska, Granica kolumbijsko-ekwadorska, Granica chińsko-pakistańska, Granica chińsko-indyjska, Granica argentyńsko-boliwiiajska, Granica angolijsko-namibijska, Granica Mozambiku ze Swazilandem, Granica kazachsko-uzbecka, Granica libańsko-syryjska, Granica chińsko-kirgiska, Granica jordańsko-syryjska, Granica Indii z Mjanmą, Granica kolumbijsko-panamska, Granica afgańsko-tadżycka, Granica afgańsko-pakistańska, Granica afgańsko-turkmeńska, Granica algiersko-libijska, Granica saudyjsko-jemeńska, Granica rumuńsko-serbska, Granica indyjsko-nepalska, Granica irańsko-turecka, Granica nigersko-nigeryjska, Granica czadyjsko-nigerska, Granica czadyjsko-nigeryjska, Granica bhutańsko-chińska, Granica benińsko-nigerska, Granica kameruńsko-czadyjska, Granica kolumbijsko-wenezuelska, Granica indonezyjsko-wietnamska
 113. Großer Tiergarten - park w Berlinie
 114. Grote Markt – rynek miasta Haarlem, Holandia
 115. Gürtel, Hohe Warte (ulica), Kärntner Straße, Schönlaterngasse, Wienzeile – ulice w Wiedniu
 116. Hahoe Folk Village – zabytkowa wieś z XVI wieku w Korei Płd.
 117. Han-sur-Lesse – wieś w Belgii
 118. Harbourfront - dzielnica Toronto
 119. Hatta (eksklawa Dubaju)
 120. Heesch – wieś w Holandii
 121. Hong Kong Disneyland, Hongkong
 122. Hrabstwa Kenii – obecny pierwszy szczebel, tylko 1 z 47 jest zrobione; Podział administracyjny Kenii
 123. Hutatma Chowk - plac w Mumbaju
 124. Huangpu (dzielnica Szanghaju); inne: Baoshan (dzielnica Szanghaju), Hongkou, Jiading, Jing'an
 125. Hyde Park w Sydney
 126. İçmeler - miasto turystyczne Turcji Egejskiej
 127. Imlil – turystyczna wieś u podnóża gór w Maroku
 128. Insa-dong - osiedle w Seulu
 129. Jemin Mosze dzielnica Jerozolimy
 130. Jongno – dzielnica Seulu
 131. Juhu - dzielnica Mumbaju
 132. Jung (dzielnica) - dzielnica Seulu
 133. Karlsplatz (plac) w Wiedniu
 134. Kasba w Algierze
 135. Keskustori – plac w Tampere
 136. Kopalnie srebra w Kongsberg, Norwegia
 137. Koroni, Ierissos, Diakopto, Asprovalta – miasto w Grecji
 138. Kraje Czech, są zrobione
 139. Krasnoye Selo – miasto w Rosji
 140. Kufra (grupa oaz) – depresja i grupa oaz w Libii, inne oazy w Libii: Marada, Sokna, Tajura, Tazirbu, Waddan, Waw an Namus, Zwila; Oaza Charga – Egipt
 141. Kuna de Madugandí, Kuna de Wargandí – terytoria autonomiczne o statusie powiatu w Panamie
 142. La Alcarria – kraina w Kastylii, Hiszpania
 143. Labadie – turystyczna miejscowość na Haiti
 144. Langelinie – część Kopenhagi
 145. Liberdade (dzielnica São Paulo), Brazylia
 146. Lijnbaan – ulica w Rotterdamie
 147. Linia McMahona – granica między Indiami a Chinami
 148. Lista miast świata według liczby ludności
 149. Lista obszarów metropolitalnych według liczby ludności
 150. Lista państw położonych na więcej niż jednym kontynencie
 151. Lista państw według długości linii brzegowej
 152. Little India (Singapur) - dzielnica w Singapurze, zamieszkała przez Hindusów
 153. Lo Manthang – zabytkowa wieś w Nepalu
 154. Lotte World, Seul
 155. Louieville – miasto w RPA
 156. mapa konturowa świata parę słów o niej oraz ilustracja File:BlankMap-World-v2.svg
 157. Maritimes - region geograficzny Kanady
 158. Markt (rynek) – w Brugii
 159. Martin-de-Viviès - jedyne osiedle we Francuskich Terytoriach Południowych i Antarktycznych
 160. Maurienne – kraina w Sabaudii
 161. Medborgarplatsen (plac) - plac w Sztokholmie
 162. Meksyk Gminy Meksyku np. stan Puebla (ramka u dołu): en:Acajete_Municipality,_Puebla, gmin jest 2438; Miasta Meksyku: Aculco, Akumal, Almoloya del Río, Anenecuilco, Capulalpam de Méndez, Chilapa de Álvarez, Ciudad Tula, Coatepec (Veracruz), Dolores Hidalgo, Ixpantepec Nieves, Malinalco, Nextlalpan, Ozumba, Papantla, San Andrés Tuxtla, San Sebastián Tutla, Santiago Yaveo, Santo Domingo Chihuitán, Silao, en:Tala, Jalisco, Tepoztlán Yehualtepec; Huasteca Alta - region historyczny w Meksyku; Chumayel – miejscowość na Jukatanie ważna dla kultury Majów
 163. Metoda kartowania hydrograficznego
 164. Miasta, brakujące w poszczególnych państwach: Kategoria:Listy_miast_według_państw
 165. Miasta Albanii: Bajzë
 166. Miasta Algierii: Dréan, El Kala, Sebaïne, Sed Rahal
 167. Miasta Arabii Saudyjskiej: Ras Tanura
 168. Miasta Argentyny: Basavilbaso, Bernal, González Catán, Humahuaca, Martínez (miasto w Argentynie), San Antonio Oeste, San Antonio de los Cobres, San Justo (Buenos Aires), Sarandí, Temperley, Victoria, Buenos Aires
 169. Miasta i wsie Armenii: Alagyaz, Aratashen, Ayrum, Getahovit, Tsaghkashen
 170. Miasta Australii: Benalla, Busselton, Campbelltown, Griffith (miasto w Australii), Hamilton (Australia), Ipswich (miasto w Australii), Palmerston (miasto w Australii), Swan Hill, Traralgon
 171. Miasta Bangladeszu: Dinajpur, Patuakhali, Pirojpur, Jhalokati, Amtali, Bakerganj, Char Fasson, Gaurnadi, Swarupkati, Kuakata, Bandarban, Khagrachhari, Rangamati, Rangunia, Sandwip (miasto), Fatikchhari, Nazir Hat,Baroiyarhat, Mirsharai, Sitakunda, Hathazari, Patiya, Chandanaish, Lohagara, Satkania, Boalkhali, Akhaura, Sarail, Chandpur (miasto), Chaumuhani, Laksam, Hatiya (miasto), Maijdee, Lakshmipur, Burichong, Feni Sadar Upazila, Ghorashal, Monohardi, Shibpur, Raipura, Madhabdi, Mirzapur (Bangladesz), Dhanbari, Gopalpur (miasto), Ghatail, Kalihati, Sakhipur, Bhuapur, Elenga, Karatia, Aricha, Basail, Bhairab, Kishoreganj, Manikganj, Munshiganj, Gopalganj, Shariatpur, Madaripur, Rajbari, Bagherhat, Chuadanga, Darshana, Chuadanga, Jhenaidah, Meherpur, Narail, Nowapara, Shatkhira, Shambhuganj, Muktagachha, Bhaluka,Gouripur, Phulpur (Bangladesz), Trishal, Nandail, Gaffargaon, Ishwarganj, Haluaghat, Fulbaria, Netrokona, Joypurhat, Kalai, Khetlal, Akkelpur, Panchbibi,Mundumala, Natore, Shahjadpur, Ullapara, Iswardi, Santhia (miasto), Sherpur,Bogra, Tanore, Gaibandha, Kurigram, Lalmonirhat, Nilphamari, Panchagarh, Thakurgaon, Golapganj, Habiganj, Maulvibazar, Sreemangal, Sunamganj, Beanibazar, Barlekha, Zakiganj, Chhatak
 172. Miasta Bhutanu: Tala (Bhutan)
 173. Miasta Boliwii: Challapata, Vallegrande
 174. Miasta Brazylii: Acreúna, Aquiraz, Araioses, Brejo do Cruz, Cortês, Pombos, Triunfo (miasto)
 175. Miasta Bułgarii: Banya, Boboshevo, Bobov Dol, Debelets, Devnya, Dobrinishte, General Toshevo, Kaspichan, Kiten, Klisura (miasto), Laki (miasto), Polski Trambesh, Trastenik, Septemvri, Strazhitsa, Suhindol, Zlatitsa
 176. Miasta Chile: Alhué, Casablanca (miasto w Chile), Cholchol, Colbún, Curacaví, Domeyko (miasto), San Pedro de Atacama, Santa Bárbara (miasto w Chile)
 177. Miasta Chińskiej Republiki Ludowej, niektóre powyżej miliona mieszkańców (wytłuszczone), przeważnie na prawach powiatu: Ningguo (宁国), Qianshan (潜山), Tianchang (天长), Tongcheng (桐城), Changle (长乐), Fu’an (福安), Nan’an (南安), Shishi (石狮), Zhangping (漳平), Hezuo (合作), Huating (华亭), Enping (恩平), Gaozhou (高州), Huazhou (化州), Heshan (Kuangsi) (鹤山), Lechang (乐昌), Lianjiang (廉江), Lianzhou (连州), Lufeng (陆丰), Luoding (罗定), Nanxiong (南雄), Puning (普宁), Sihui (四会), Wuchuan (吴川), Xingning (兴宁), Xinyi (Guangdong) (信宜), Yangchun (阳春), Yingde (英德), Anguo (安国), Bazhou (霸州), Botou (泊头), Gaobeidian (高碑店), Hejian (河间), Jinzhou (Hebei) (晋州), Jizhou (冀州), Luanzhou (滦州), Nangong (南宫), Pingquan (平泉), Shahe (沙河), Sanhe (三河), Shenzhou (miasto) (深州), Xinji (辛集), Wu’an (武安), Xinle (新乐), Zhuozhou (涿州), Anda (miasto) (安达), Bei’an (北安), Dongning (东宁), Fujin (富锦), Fuyuan (抚远), Hailin (海林), Hailun (海伦), Hulin (miasto w Chinach)) (虎林), Mishan (密山), Mohe (漠河), Muling (穆棱), Nehe (讷河), Ning’an (宁安), Shangzhi (尚志), Suifenhe (绥芬河), Tieli (铁力), Tongjiang (同江), Wudalianchi (五大连池), Zhaodong (肇东), Dengzhou (邓州), Gongyi (巩义), Ruzhou (汝州), Yongcheng (永城), Lingbao (灵宝), Linzhou (林州), Mengzhou (孟州), Qinyang (沁阳), Weihui (卫辉), Xiangcheng (项城), Xingyang (荥阳), Xinmi (新密), Wugang (舞钢), Yanshi (偃师), Yima (义马), Yuzhou (禹州), Anlu (安陆), Chibi (miasto) (赤壁), Danjiangkou (丹江口), Daye (miasto) (大冶), Guangshui (广水), Hanchuan (汉川), Jingshan (京山), Lichuan (利川), Shishou (石首), Wuxue (武穴), Yicheng (宜城), Yidu (宜都), Yingcheng (应城), Zaoyang (枣阳), Zhijiang (枝江), Changning (常宁), Hongjiang (洪江), Jinshi (津市), Jishou (吉首), Leiyang (耒阳), Lengshuijiang (冷水江), Lianyuan (涟源), Linxiang (临湘), Liuyang (浏阳), Ningxiang (宁乡), Wugang (武冈), Yuanjiang (沅江), Changshu (常熟), Dongtai (东台), Gaoyou (高邮), Hai’an (海安), Haimen (海门), Jingjiang (靖江), Jurong (句容), Liyang (溧阳), Pizhou (邳州), Qidong (启东), Rugao (如皋), Taixing (泰兴), Xinyi (Jiangsu) (新沂), Yangzhong (扬中), Yixing (宜兴), Yizheng (仪征), Zhangjiagang (张家港), Dexing (德兴), Fengcheng (Jiangxi) (丰城), Gao’an (高安), Guixi (贵溪), Jinggangshan (井冈山), Leping (乐平), Lushan (miasto) (庐山), Ruichang (瑞昌), Zhangshu (樟树), Anning (安宁), Chuxiong (miasto) (楚雄), Kaiyuan (Junnan) (开远), Lushui (miasto) (泸水), Mengzi (miasto) (蒙自), Mile (弥勒), Ruili (瑞丽), Shangri-La (miasto) (香格里拉), Shuifu (水富), Tengchong (腾冲), Xuanwei (宣威), Chishui (赤水), Duyun (都匀), Fuquan (福泉), Panzhou (盘州), Qingzhen (清镇), Renhuai (仁怀), Xingyi (miasto) (兴义), Xingren (兴仁), Beipiao (北票), Beizhen (北镇), Dashiqiao (大石桥), Dengta (灯塔), Diaobingshan (调兵山), Donggang (东港), Fengcheng (Liaoning) (凤城), Gaizhou (盖州), Haicheng (海城), Kaiyuan (Liaoning) (开原), Linghai (凌海), Lingyuan (凌源), Pulandian (普兰店), Wafangdian (瓦房店), Xingcheng (兴城), Xinmin (新民), Zhuanghe (庄河), Yushu (Qinghai) (玉树), Binzhou (Shaanxi) (彬州), Hancheng (韩城), Shenmu (神木), Xingping (兴平), Fenyang (汾阳), Gaoping (高平), Gujiao (古交), Hejin (河津), Houma (miasto) (侯马), Huozhou (霍州), Jiexiu (介休), Lucheng (潞城), Xiaoyi (孝义), Yongji (永济), Yuanping (原平), Barkam (马尔康), Chongzhou (崇州), Emeishan (峨眉山), Huaying (华蓥), Jiangyou (江油), Jianyang (简阳), Langzhong (阆中), Longchang (隆昌), Mianzhu (绵竹), Pengzhou (彭州), Qionglai (邛崃), Shifang (什邡), Wanyuan (万源), Anqiu (安丘), Changyi (昌邑), Feicheng (肥城), Haiyang (海阳), Jiaozhou (miasto) (胶州), Jimo (即墨), Laixi (莱西), Laiyang (莱阳), Laizhou (莱州), Leling (乐陵), Linqing (临清), Longkou (龙口), Penglai (miasto) (蓬莱), Pingdu (平度), Qingzhou (青州), Qixia (栖霞), Rushan (乳山), Shouguang (寿光), Tengzhou (滕州), Xintai (新泰), Zhaoyuan (miasto) (招远), Zoucheng (邹城), Zouping (邹平), Jiangshan (江山), Lanxi (兰溪), Longquan (龙泉), Lin’an (临安), Linhai (临海), Pinghu (平湖), Rui’an (瑞安), Shengzhou (嵊州), Tongxiang (桐乡), Wenling (温岭), Yueqing (乐清), Yuhuan (玉环), Yuyao (余姚), Beiliu (北流), Cenxi (岑溪), Dongxing (东兴), Guiping (桂平), Heshan (合山), Jingxi (靖西), Lipu (miasto) (荔浦), Pingxiang (Kuangsi-Czuang) (凭祥), Yizhou (宜州), Lingwu (灵武), Qingtongxia (青铜峡), Tiemenguan (铁门关), Alashankou (阿拉山口), Artux (阿图什), Kokdala (可克达拉), Korgas (霍尔果斯), Kunyu (昆玉), Shuanghe (双河), Karasahr
 178. Miasta DR Kongo: Aba (DR Kongo), Ango (miasto), Aru (miasto), Bafwasende, Bagata, Balamba, Bambesa, Basankusu, Basoko (Basoko-Bandu), Befale, Bokoro (miasto w DR Kongo), Bokungu (Bokungo), Bolobo, Bolomba, Bomongo, Bondo (DR Kongo), Bongandanga, Bosobolo, Budjala, Bukama (Bukama-Kibanda), Bulungu, Businga (Mombombo), Dekese, Demba, Dibaya, Dibaya-Lubue (Dibaya-Lubwe), Dilolo, Dilunga, Dimbelenge, Djugu, Feshi, Fizi, Fungurume, Gungu, Gwane, Idjwi, Inga (miasto), Ingende, Irumu, Kabalo, Kabambare, Kabeya-Kamwanga (Kenankuna), Kabongo, Kahemba, Kalima (miasto w DR Kongo) (Kamisuku), Kalo (miasto), Kamituga, Kampene, Kaniama, Kanteba (Kateba), Kanyabayonga, Kapanga, Kasangulu, Kasenga, Kasongo, Kasongo-Lunda, Katako-Kombe, Katanda, Katwa (miasto w DR Kongo), Kayna (miasto), Kazumba, Kibombo, Kimpese, Kinzau-Mvuete (Kinzau-Vuete), Kipamba (Kikondja), Kiri (miasto), Kirumba, Kitona, Kituku, Kole, Kungu, Kutu, Libenge, Lomela, Lubao (Sentery), Lubefu, Lubero, Lubudi, Lubutu, Luiza (miasto), Lukolela, Lukula, Lukunga mputu, Luozi, Lupatapata (Luhatahata), Luputa, Lusambo, Lwambo (Luambo), Mahagi, Malemba-Nkulu, Mangai (Mangaï), Mangina, Mankanza, Manono (miasto), Masi-Manimba, Miabi, Mitwaba, Moba (Baudouinville), Mobayi-Mbongo, Mokambo, Mongbwalu, Monkoto, Muanda (Moanda), Mushie, Mutshatsha, Niangara, Nioki, Nyunzu, Oicha, Opala (miasto), Oshwe, Poko (miasto), Popokabaka, Punia (miasto), Pweto, Sakania, Sandoa, Sedzo, Seke-Banza, Shabunda, Shinkolobwe, Songololo, Tshilenge, Tshimbulu, Vivi, Walikale, Walungu, Wamba (miasto), Watsa, Yahuma, Yakoma, Yangambi, Zaba (miasto)
 179. Miasta Danii: Gurre, Hellebæk, Humlebæk, Lemvig, Maribo, Nykøbing Mors, Rødvig, Stege, Store Heddinge, Tønder
 180. Miasta Ekwadoru: Baños de Agua Santa, Salinas (miasto w Ekwadorze)
 181. Miasta Filipin: Alabel, Alaminos, Pangasinan, Bago, Negros Occidental, Bais, Negros Oriental, Bangued, Batac, Bayawan, Baybay, Bayugan, Bislig, Bogo, Cebu, Borongan, Cabadbaran, Candon, Canlaon, Carcar, Cauayan, Isabela, Dapitan, Digos, Dipolog, Escalante, Negros Occidental, Gapan, Gingoog, Guihulngan, Himamaylan, Ilagan, Kabankalan, Kidapawan, La Carlota, Negros Occidental, Lamitan, Ligao, Maasin, Malaybalay, Oroquieta, Panabo, Passi, Iloilo, Sagay, Negros Occidental, Samal, Davao del Norte, Sipalay, Sorsogon City, Tabuk, Kalinga, Tacurong, Tandag, Tangub, Tanjay, Tayabas, Victorias
 182. Miasta Gruzji: Khobi, Jvari (miasto), Terjola, Tsnori, Dedoplistsqaro, Kareli, Anaklia
 183. Miasta Hondurasu, stolice departamentów: Trujillo (Honduras), La Esperanza (Honduras), Gracias, Nueva Octopeque, Nacaome
 184. Miasta Indii powyżej 100.000 mieszkańców, od końca listy: Aurangabad (miasto w stanie Bihar), Jehanabad, Amaravati (miasto), Tadepalligudem, Kavali, Jamalpur (miasto w Indiach), Miryalaguda, Karaikudi, Kishanganj, Bagaha (miasto), Suryapet, Narasaraopet, Gudivada, Dharmavaram, Guntakal, Bettiah, Siwan (miasto), Dehri, Bhimavaram, Hindupur, Proddatur, Surendranagar Dudhrej, Panvel, Sultan Pur Majra, Danapur, Raiganj, Bhusawal, Madhyamgram, Bhalswa Jahangir Pur, Bhind, Morena (miasto), Haldia, Nangloi Jat, Raurkela Industrial Township, Pallavaram, Bidhannagar, Naihati, Singrauli, Uluberia, Mango (miasto w Indiach), Karawal Nagar, Rewa (miasto w Indiach), Tiruvottiyur, Baranagar, Gandhidham, North Dumdum, Ambarnath, Barasat, Kirari Suleman Nagar, Jalna, Ichalkaranji, Bally, Bihar Sharif, Ozhukarai, Kulti, Avadi, Gopalpur (miasto), South Dumdum, Rajpur Sonarpur, Maheshtala, Ambattur, Sangli-Miraj & Kupwad, Mira-Bhayandar, Hubli–Dharwad, Tiruvallur (miasto), mniejsze: Golaghat, Sirhind-Fategarh, Nandurbar, Rajmahal, Yavatmal, Beed,Jamtara, Palakollu, Panna (miasto), Maihar, Junnar, Vandavasi, Barwani, Naina Devi, Greater Noida, Malout, Anjangaon, Kagal, Nabinagar, Saswad, Paravur,Osmanabad (Indie), Alibag, Bhattiprolu, Munnar, Palitana, Purulia, Thanesar, Vapi, Varkala, nawet ta lista nie jest kompletna, więcej w: https://en.wikipedia.org/wiki/User:Mdmahir/List_of_towns_and_cities_in_India (tu też są braki, wyniki z jakiegoś tool server z 2010 roku).

A.Thirumuruganpoondi A.Vellalapatti Aadityana Aambaliyasan Aantaliya Aarambhada Abhayapuri Abiramam Abrama Abu Road Achabal Achalpur Achampudur Acharapakkam Acharipallam Achhalda Achhnera Achipatti Adalaj Adampur Adari Adikaratti Adiramapattinam Adityapur Aduthurai alias Maruthuvakudi Afzalgarh Afzalpur Agar (India) Agaram Agastheeswaram Agra Ahiwara Ahmadnagar Ahmadpur Ahmedabad Cantonment Ahmedabad Ahmedgarh Ahraura Aiho Ailum Air Force Area Aistala Aizawl Ajhuwa Ajmer Ajnala Ajra Akalgarh Akaltara Akathiyoor Akbarpur Akhnoor Akkarampalle Akkayapalle Aklera Akoda Akodia Akola Akot Alagappapuram Alampalayam Alampur Aland (India) Alandur Alang Alanganallur Alangayam Alangudi Alangulam (Tirunelveli district) Alangulam (Tirunelveli district) Alanthurai Alapakkam Alappuzha Alawalpur Aldona Ali Pur Aliganj Aligarh Alipurduar Rly.Jnc. Alipurduar Alirajpur Allahabad Allahganj Allapur Allapuram Almora Alnavar Along, Arunachal Pradesh Alot Alpur Alur (Tamil Nadu) Aluva Alwal Alwarkurichi Alwarthirunagiri Amadalavalasa Amalapuram Amalner Amanganj Amanpur Amarkantak Amarpatan Amarpur, Banka Amarpur Amarwara Ambad Ambada Ambagarh Chowki Ambah Ambaji Ambala Cantt. Ambala Sadar Ambala Ambarnath Ambasamudram Ambassa Ambattur Ambehta Ambejogai Ambikanagara Ambikapur Part-X Ambikapur Ambivali Tarf Wankhal Ambur Amet Amethi Amguri Amila Amilo Aminagar Sarai Aminagar Urf Bhurbaral Amini Amkula Amla, Madhya Pradesh Amlabad Amlai Amli (India) Amloh Ammainaickanur Ammapettai (Thanjavur district) Ammapettai Ammavarikuppam Ammoor Amodghata Amraudha Amravati Amreli Amritsar Cantt. Amritsar Amroha Amtala Anaimalai Anaiyur (Virudhunagar district) Anaiyur Anakapalle Anakaputhur Anand Nagar Anand, Gujarat Anandapur Anandnagar Anandpur Sahib Anantapur Ananthapuram Anantnag Ancharakandy Andada Andipalayam Andipatti Jakkampatti Andro, Imphal East Andul Anekal Angamaly Angarpathar Anjad Anjangaon Anjar, India Anjugramam Anklav Ankleshwar Anklesvar INA Ankola Anksa Ankurhati Annamalai Nagar Annavasal Annigeri Annur Anpara Antah Antari Anthiyur Antu, India Anugul Anup Nagar Anupgarh Anuppur Anupshahr Aonla, Uttar Pradesh Appakudal Aquem Ara, Jharkhand Arachalur Arakandanallur Arakonam Aralvaimozhi Arambag Arang Arani (India) Arani (India) Aranthangi Araria Arasiramani Aravakurichi Aravankad Arcot Areraj Argari Arimalam Ariyalur Ariyappampalayam Ariyur Arkalgud Armapur Estate Arnia Aron, India Arookutty Aroor Arra Arrah Arsikere Arumanai Arumbavur Arumuganeri Arvi, Wardha Asan Khurd Asansol Asarganj Ashokapuram Ashoknagar Kalyangarh Ashoknagar Ashrafpur Kichhauchha Ashta, Maharashtra Ashta Asifabad Asika Asind Asola (India) Assandh Atarra Atasu Ateli Athagad Athani (Tamil Nadu) Athanur Athimarapatti Athipattu Athmallik Athni Athur (Kanniyakumari district) Athur Atrauli Atraulia Attayampatti Attingal Attur Atul Aurad Auraiya Aurangabad Bangar Aurangabad, Bihar Auras Ausa Avadattur Avadi Avalpoondurai Avanashi Avaniapuram Avinissery Awagarh Awantipora Ayakudi Aygudi Ayodhya Ayothiapattinam Ayyalur Ayyampalayam Ayyampettai Ayyampettai Azamgarh Azhagiapandiapuram Azhikode North Azhikode South Azizpur Azmatgarh B. Mallapuram B. Meenakshipuram Babai Babar Pur Babarpur Ajitmal Babhulgaon Babiyal Bablari Dewanganj Babrala Babua Kalan Babugarh Bachhraon Bachhrawan Bada Malhera Badagaon Badagoan Badami Bagh Badarpur Rly Town Badarpur Badarwas Badawada Bade Bacheli Badepalle Badgam Badhagachhi Badharghat Badhni Kalan Badi, Raisen Badkuhi Badlapur Badnagar Badnawar Badod Badoda Badra Badrinathpuri Baduria Bagaha Bagalkot Bagasara Bagbahara Bagbera Bagepalli Bageshwar Baggar Bagh, Dhar Bagha Purana Baghmara Bagli, Dewas Bagnan Bagru Bah Bahadurganj Bahadurgarh Baharampur Bahbari Gaon Baheri Bahirgram Bahjoi Bahsuma Bahula Bahuwa Baidyabati Baihar Baikunthpur, Rewa Baikunthpur Bail Hongal Bairabi Bairatisal Bairgania Bajala Bajna Bajpe Bajpur Bajva Bakani Bakewar Bakhtiarpur Bakiabad Bakloh Balachaur Balaghat Balagoda (Bolani) Balakrishnampatti Balakrishnapuram Balangir Balapallam Balapur Balaram Pota Balarampur, Budgebudge Balarampur Balasamudram Balasinor Balasore Baldeo Baldeogarh Bali, India Baliari Balichak Balimela Balkundra Ballarpur Ballavpur Bally, Howrah Bally, Howrah Balod Baloda Bazar Baloda Balotra Balugaon Balurghat Bambolim Bamhani Bamor Bamora Bamun Sualkuchi Bamunari Banapur Banarhat Tea Garden Banarsi Banaur Banbasa Bandarulanka Bandhgora Bandia Bandikui Bandipore Banga (Nawanshahr) Bangalore Bangaon Bangarapet Bangarmau Bangawan Bangramanjeshwar Bangura Banihal Banka, Bihar Bankapura Banki Bankner Bankra Bankura Banmankhi Bazar Bannur Bansatar Kheda Bansberia Bansdih Bansgaon Banshra Bansi Banswara Bantwa Bantwal Banupur Bapatla Bara Bamonia Barabazar Baragaon Barahiya Baraily Barajamda Baramati Baramulla Baran, Rajasthan Baranagar Barapali Barasat Barauli Barauni IOC Township Barbari (AMC Area) Barbigha Barbil Barddhaman Bardoli Barela Baretta, India Bargarh Barghat Bargur Barh Barhalganj Barhani Bazar Barhi, Katni Barhi Bari Brahmana Bari Sadri Barigarh Barijhati Baripada Bariwala Barjora Barkakana Barkhera Barkot Barmer, Rajasthan Barnala Barpathar Barpeta Road Barpeta Barrackpore Barrackpur Cantonment Barshi Barua Sagar Barughutu Baruihuda Baruipur Barwadih Barwaha Barwala Barwani Barwar Basar Basaria Basavakalyan Basavana Bagevadi Bashohli Basirhat Baska Basmath Basna Basni Belima Basoda Bassi Pathana Basudebpur Basugaon Basukinath Batala Batlagundu Batote Baudhgarh Bavla Bawal Bawana Bawani Khera Bayana Beawar Bedi, Gujarat Beed Beejoliya Kalan Beerwah, Jammu & Kashmir Begamganj Begampur Begowal Begum Pur Begumabad Budhana Begun Begusarai Behat Behea Behror Behta Hajipur Bela Pratapgarh Belagachhia Beldanga Beldubi Belebathan Belgaum Cantonment Belgaum Beliatore Bellaguntha Bellampalli Bellary Belonia Belpahar Belsand Beltangadi Belthara Road Belur Belvata Bemetra Beniganj Beohari Berasia Berhampore Beri Bermo Bestavaripeta Beswan Bethamcheria Betma Bettiah Betul Betul-Bazar Bewar Bhabat Bhabua Bhachau Bhadarsa Bhadaur Bhaderwah Bhadohi Bhadrachalam Bhadrak Bhadravati Bhadreswar Bhagalpur (M.Corp) Bhagatdih Bhagur Bhagwant Nagar Bhainsa Bhainsdehi Bhalariya Bhalki Bhalswa Jahangir Pur Bhamodi Bhandara Bhandardaha Bhander Bhangar Raghunathpur Bhangri Pratham Khanda Bhanjanagar Bhankharpur Bhanowara Bhanpura Bhanpuri Bhanvad Bharat Heavy Electrical Limited Ranipur Bharatganj Bharatpur Bhargain Bharoli Kalan Bharthana Bharuch INA Bharuch Bharuhana Bharveli Bharwari Bhatapara Bhatgaon, Raipur Bhatkal Bhatni Bazar Bhatpar Rani Bhatpara Bhaurasa Bhavani Bhavanisagar Bhavnagar Bhavra Bhawan Bahadur Nagar Bhawani Mandi Bhawanigarh Bhawanipatna Bhayavadar Bhedaghat Bheemavaram Bheemunipatnam Bhikangaon Bhikhi Bhikhiwind Bhilai Charoda Bhilai Nagar Bhilakhedi Bhilwara Bhimarayanagudi Bhimtal Bhind Bhinder Bhinga Bhingar Bhinmal Bhisiana Bhitarwar Bhiwadi Bhiwandi Bhiwani Bhogadi Bhogaon Bhogpur Bhojpur Dharampur Bhojudih Bhokardan Bhokarhedi Bholar Dabri Bhongir Bhopal Bhor Bhota Bhowali Bhowrah Bhuban Bhubaneswar Bhucho Mandi Bhudź Bhulath Bhulepur Bhuli Bhum Bhuntar Bhusawal Bhusawar Bhuvanagiri Biaora Biate Bidar Bidasar Bidhan Nagar Bidhuna Bighapur Bihar Sharif Bihpuria Bijapur Bijawar Bijbehara Bijeypur Bijni Bijpur Bijuri Bikaner Bikapur Bikihakola Bikketti Bikramganj Bilandapur Bilara Bilariaganj Bilasipara Bilaspur, Chhattisgarh Bilaspur, Gautam Buddha Nagar Bilaspur, Rampur Bilaspur, Yamuna Nagar Bilaspur Bilaua Bilgi Bilgram Bilha Bilhaur Bilimora Billawar Biloli Bilpahari Bilpura Bilram Bilsanda Bilsi Bina Etawa Bina Rly Colony Bindki Binika Bipra Noapara Biramitrapur Birgaon Birlapur Birnagar Birpur Birsinghpur Birur Birwadi Bisalpur Bisanda Buzurg Bisauli Bishama Katek Bisharatganj Bishenpur (city) Bishna Bishnupur (Bankura) Bishnupur (South 24 Parganas) Bisokhar Biswan Biswanath Chariali Bobbili Boda, Rajgarh Bodeli Bodhan Bodinayakkanur Bodri Bohari Bokajan Bokakhat Bokaro (Thermal) Bokaro Steel City Bollarum Bolpur Bombooflat Bommanahalli Bommasandra Bongaigaon Bongaigaon Bongaigaon Boothapandi Boothipuram Bopal Borgolai Grant No.11 Boriavi Borsad Botad Bowali Brahmakulam Brahmana Periya-Agraharam Brahmapuri Brajarajnagar Budgebudge Budha Theh Budhana Budhgaon Budhlada Budhni Budhpura Bugganipalle Bugrasi Buguda Bulandshahr Buldhana Bundi Bundu Burari Burhanpur Burhar Buria Burla, India Buxar Buxwaha Byadgi Byadgi Byasanagar Byasanagar Byatarayanapura Byatarayanapura Calapor Carapur Cart Road Chabua Chachanda Chachaura-Binaganj Chaibasa Chak Bankola Chak Bansberia Chak Enayetnagar Chak Imam Ali Chak Kashipur Chakan, Maharashtra Chakapara Chakdaha Chakeri Chakghat Chakia, Bihar Chakia, Uttar Pradesh Chaklasi Chakradharpur Chakrata Chaksu Chakulia Chalala Chalisgaon Challakere Chalthan Chamba, Uttaranchal Chamoli Gopeshwar Champa, Chhattisgarh Champawat Champdani Champhai Champua Chamrail Chamrajnagar Chanasma Chandameta-Butaria Chandannagar Chandapur Chandaur Chanderi Chandia Chandigarh Chandil Chandili Chandkheda Chandla Chandlodiya Chandpur, Basirhat Chandpur Chandrakona Chandrapur Bagicha Chandrapur Chandrapura Chandur, Andhra Pradesh Chandur, Maharashtra Chandur Chandurbazar Changlang Channagiri Channapatna Channarayapattana Chanod Chanpatia Chapar Chapari Chapui Char Brahmanagar Char Maijdia Charari Sharief Charibatia Charka, Jangipur Charkhi Dadri Charthaval Chas Chata Kalikapur Chatakonda Chatra Chaumuhan Chaupal Chaurai Khas Chavakkad Chechakhata Chechat Cheeka Cheema (Sangrur district) Chekonidhara Chelad Chelora Chemmumiahpet Chenani Chengalpattu Chengam Chengamanad Chennai Chennasamudram Chennimalai Cheranallur Cheranmadevi Cherapunjee Cheruthazham Cheruvannur Chetpet Chettiarpatti Chettipalayam Chettithangal Chevvoor Chhabra Chhachhrauli Chhapar Chhaprabhatha Chhaprauli Chharchha Chharra Rafatpur Chhata Chhatari Chhatarpur Chhatatanr Chhatral INA Chhatrapur Chhawla Chhaya Chhibramau Chhindwara Chhipabarod Chhora Chhota Chhindwara (Gotegaon) Chhota Gobindpur Chhota Udaipur Chhotaputki Chhoti Sadri Chhuikhadan Chhutmalpur Chicalim Chichli Chicholi Chidambaram Chik Ballapur Chikhaldara Chikhli Chikiti Chikkamagaluru Chiknayakanhalli Chikodi Chikrand Chilakaluripet Chilkana Sultanpur Chilla Saroda Bangar Chiloda(Naroda) Chimbel Chinchani Chinchinim Chincholi Chinna Anuppanadi Chinnachowk Chinnakkampalayam Chinnalapatti Chinnamanur Chinnampalayam Chinnasalem Chinnasekkadu Chinnavedampatti Chintalavalasa Chintamani Chiplun Chirala Chirgaon Chiria Chirkunda Chirmiri Chitapur Chitbara Gaon Chitgoppa Chithode Chitlapakkam Chitradurga Chitrakoot Dham (Karwi) Chitrakut Chittaranjan Chittoor Chittur-Thathamangalam Chockli Chohal Cholapuram Chomu Choornikkara Chopan Chopda Chorvad Choto Haibor Choudwar Choutuppal Chowwara Chuari Khas Chunchupalle Churhat Churi Churk Ghurma Clement Town Coimbatore Colgong Colonelganj Colvale Cooch Behar Coonoor Cooper's Camp Courtalam Cuddalore Curchorem Cacora Curti Dabhoi Daboh Dabra, Gwalior Dadhapatna Dadri Dafahat Dagshai Dahanu Dahegam Dainhat Daitari Dakor Dakshin Baguan Dakshin Jhapardaha Dakshin Rajyadharpur Dalavaipatti Dalkhola Dalli-Rajhara Dallo Pura Dalmau Dalsinghsarai Daltonganj Dalurband Daman, India Damanjodi Damnagar Damoh Damua Dandeli Danguwapasi Dankaur Dantewada Dapoli Camp Daporijo Darappur Darbhanga Dargajogihalli Dari, Jharkhand Dariyabad Darjeeling Darlawn Daroha Darwha Daryapur Banosa Dasarahalli Dasna Dasnapur Dasua Dataganj Datia Dattapur Dhamangaon Daudnagar Daulatpur Daurala Dausa Davanagere Davlameti Davorlim Dayal Pur Dayalbagh Debagarh Debipur Deeg Deesa Deglur Dehradun Cantonment Dehradun Dehri Dehu Road Dehu Delhi Cantt. Delhi Municipal Corporation (U) Denkanikottai Deodara Deoghar Deolali Pravara Deoli Deomali Deoranian Deori, Sagar Deori, Shahdol Deori Deoria Deorikalan Depalpur Dera Baba Nanak Dera Bassi Dera Gopipur Deracolliery Township Dergaon Desaiganj Deshnoke Desur Deulgaon Raja Deuli Dev Prayag Devadanapatti Devadurga, India Devanangurichi Devanhalli Devarakonda Devarshola Devendranagar Devgadbaria Devgarh Devhara Devsar Dewas Dewhadi Dhaka, Purba Champaran Dhakuria Dhalavoipuram Dhali Dhaliyur Dhaluwala Dhamanagar Dhamdha Dhamnod Dhampur Dhamtari Dhana Dhanauha Dhanaula Dhanauli Dhanaura Dhanbad Dhandadihi Dhandera Dhandhuka Dhanera Dhanpuri Dhanwar, Giridih Dhanyakuria Dhar Dharamjaigarh Dharamkot Dharampur, Gujarat Dharampuri Dharangaon Dharapadavedu Dharapur Dharapuram Dharasuram Dharchula Dehat Dharchula Dhariawad Dhariwal (town) Dharmabad Dharmadom Dharmanagar Dharmapur Dharmapuri Dharmavaram Dharoti Khurd Dharuhera Dharur Dhatau Dhatrigram Dhaunsar Dhaura Tanda Dhaurehra Dhekiajuli Dhemaji Dhenkanal Dhilwan Dhing Dhola Dholka Dholpur Dhoraji Dhrangadhra Dhrol Dhubri Dhuilya Dhule Dhulian Dhupguri Dhuri Dhusaripara Diamond Harbour Didwana Digapahandi Digboi Oil Town Digboi Digdoh Dighawani Dighwara Dignala Digras Digvijaygram Diken Dildarnagar Fatehpur Bazar Dimaruguri Dina Nagar Dinapur Cantt. Dinapur Nizamat Dindigul Dindori, Madhya Pradesh Dineshpur Dinhata Diphu Dipka Dirba Diu, India Doboka Dod Ballapur Doda Dogadda Doghat Dohad Dohrighat Doiwala Dokmoka Dola, Shahdol Domjur Dommara Nandyal Dondaicha-Warwade Dongar Parasia Dongargaon Dongragarh Donimalai Township Donkamokam Doom Dooma Dostpur Dowleswaram Dubrajpur Dudhani Dudhi Dugda Dulhipur Duliajan No.1 Duliajan Oil Town Dumar Kachhar Dumarkunda Dumka Dumraon Dundahera Dungamal Dungargarh Dungarpur Dungra Durg Durga Nagar Part-V Durgapur, Chandrapur Durgapur Durllabhganj Duru-Verinag Dusi Dwarahat Dwarka Dyane Edaganasalai Edaikodu Edakalinadu Edappadi Edathala Eddumailaram Egarkunr Egra Ekambara kuppam Ekdil Eklahare Eksara Elathur Elayavoor Elayirampannai Ellenabad Elumalai Eluru Eral Erandol Eraniel Erich Eriodu Erumaipatti Eruvadi Ethapur Etmadpur Ettimadai Ezhudesam Faizganj Faizpur Falakata Farakhpur Faridabad Faridkot Faridnagar Faridpur, India Fariha Farooqnagar Farrakka Barrage Township Farrukhabad-cum-Fatehgarh Farrukhnagar Fatehabad, Haryana Fatehganj Pashchimi Fatehganj Purvi Fatehgarh Churian Fatehnagar Fatehpur Chaurasi Fatellapur Fazilka Ferozepur Jhirka Fertilzer Corporation of IndiaTownship Fiozpur Firozpur Cantt. Forbesganj Freelandgunj Frezarpur FRI and College Area G. Udayagiri G.C.F Jabalpur Gabberia Gadag-Betigeri Gadarpur Gadarwara Gadchiroli Gaddi annaram Gadhada Gadhinglaj Gadhra Gadwal Gagret Gairatganj Gairkata Gajapathinagaram Gajendragarh Gajraula Gajsinghpur Gajularega Gajuwaka Gakulnagar Galiakot Ganapathipuram Ganaur Gandai Ganderbal Gandevi Gandhi Nagar(Katpadi Ext.) Gandhidham Gandhigram Gandhinagar, Maharashtra Gandhinagar Ganeshpur Gangaghat Gangaikondan Gangakhed Ganganagar Gangapur City Gangapur Gangarampur Gangavalli Gangawati Gangoh Gangotri Ganguvarpatti Ganj Dundawara Ganj Muradabad Garacharma Garalgachha Garautha Gardhiwala Garhakota Garhi Pukhta Garhi-Malhara Garhmukteshwar Garhshanker Gariadhar Garoth Garshyamnagar Garulia Gaura Barhaj Gaurella Gauri Bazar Gauribidanur Gauripur Gausganj Gawan Gayespur Geedam Georai Ghagga Ghanaur Ghansor Ghantapada Gharaunda Gharghoda Gharoli Gharonda Neemka Bangar alias Patpar Ganj Ghatampur Ghatanji Ghatkeser Ghatlodiya Ghatshila Gheora Ghiraur Ghitorni Gho Manhasan Ghoga Ghogha Ghoghardiha Ghorabandha Ghorawal Ghorsala Ghosi Ghosia Bazar Ghoti Budruk Ghughuli Ghugus Ghulewadi Ghumarwin Ghuwara Gidderbaha Gidi Goaljan Goasafat Gobindgarh Gobindpur Gobranawapara Gochar Godhar Godhra Godoli Gogaon Gogapur Gogri Jamalpur Gohad Gohana Gohand Gohpur Gokak Falls, Belgaum Gokak Gokal Pur Gokhivare Gola Gokarannath Golokganj Gomoh Gondal Gondia Goniana Gonikoppal Gooty Gopalasamudram Gopalpur Gopamau Gopiganj Gopinathpur Gora Bazar Gorah Salathian Goraya Goredi Chancha Goregaon Gormi Gosainganj Gossaigaon Gota, Gujarat Gottikere Goundampalayam Govindgarh, Rajasthan Greater Mumbai GSFC Complex INA Gua Gubbi Gudalur (Coimbatore district) Gudalur (Nilgiris district) Gudalur (Theni district) Gudibanda Gudivada Gudiyatham Gudur Guirim Gulabpura Gulaothi Gularia Bhindara Gulariya Guledgudda Guma Gumia Gummidipoondi Gundlupet Gunnaur Guntakal Guntur Gunupur Gurdaspur Gurgaon Rural Gurgaon Guriahati Gurmatkal Gursahaiganj Gursarai Guru Har Sahai Guskara Habibpur Habra Hadgaon Hafizpur Haidergarh Hailakandi Haileymandi Hajan Hajipur, Punjab Hajira INA Haldaur Haldia Haldibari Haldwani-cum-Kathgodam Haliyal Halol Haludbani Halvad Hamren Handia Handiaya Handwara Hangal Hansi Hanumana, Rewa Hanumangarh Hanumanthampatti Haora Harda Harduaganj Hargaon Harharia Chak Hariana Haridwar Harihar Hariharpur Harij Harishpur Harpalpur Harpanahalli Harrai Harraiya Harsud Harur Harveypatti Hasanpur Hasayan Hassan (Indian city) Hassanpur Hastsal Hatgachha Hathin Hatibandha Hatkachora Hatod Hatpipalya Hatsimla Hatta Village Hatti Gold Mines Hazaribagh Hebbagodi Hebbalu Heggadadevanakote Herbertpur Heriok Herohalli Hesla Hijuli Himatnagar Hindalgi Hindaun Hindoria Hindupur Hindustan Paper Corporation Ltd. Township Area Panchgram Hindusthan Cables Town Hinganghat Hingoli Hinjilicut Hirakud Hiranagar Hirapur Hirekerur Hiriyur Hisar, India Hisua Hnahthial Hodal Hojai Holalkere Holenarsipur Homnabad Honavar Honnali Hoovina Hadagalli Hosabettu Hosanagara Hosapete Hosdurga Hoshangabad Hoshiarpur Hoskote Hosur Howli Howraghat Hrishikesh Hubballi Hubbathala Hugli-Chinsurah Hukeri Huligal Hunasamaranahalli Hungund Hunsur Hupari Hussainabad Hussainpur Hyderabad M.Corp Ibrahimpur Ichalkaranji Ichchapuram Ichchhapor Ichhapur Defence Estate Ichhawar Idar Idikarai Idukki Township Igatpuri Iglas Ikauna Iklehra Ilampillai Ilanji Ilkal Iltifatganj Bazar Iluppaiyurani Iluppur Imphal Inam Karur Indapur Indergarh Indi, Karnataka Indian Telephone Industry Indore Indragarh Indranagar Indri, India Injambakkam Iringaprom Iriveri Irugur Isagarh Islamnagar Islampur (Nalanda) Islampur (Uttar Dinajpur) Isnapur Isri Itanagar Itarsi Itaunja Jabalpur Cantt. Jabalpur Jadugora Jafarabad (India) Jafarpur Jaffrabad (Tamil Nadu) Jaffrabad Jafrabad Jagadanandapur Jagadhri Jagadishpur Jagalur Jagathala Jagatsinghpur Jagdalpur Jagdishpur Jaggayyapet Jagiroad Jagner Jagraon Jagtaj Jagtial Jahangirabad Jahangirpur Jahazpur Jainagar Jaipur Jaipur Jairampur Jais Jaisalmer Jaisinghnagar Jaitaran Jaithara Jaithari Jaitu Jaitwara Jajapur Jakhal Mandi Jala Kendua Jalakandapuram Jalalabad, Bijnor district, Uttar Pradesh Jalalabad, Muzaffarnagar district, Uttar Pradesh Jalalabad, Punjab Jalalabad, Shahjahanpur district, Uttar Pradesh Jalali Jalalpore Jalalpur Jalandhar Cantt. Jalandhar Jalaun Jalda Jalesar Jaleswar Jalgaon (Jamod) Jalgaon, Ratnagiri Jalgaon Jalladiampet Jallaram Kamanpur Jalna, India Jalore Jalpaiguri Jam Jodhpur Jamadoba Jamai Jamalpur, Bihar Jambai Jambusar Jamhaur Jamkhandi Jamkhed Jammalamadugu Jammu Cantonment Jammu Jamnagar Jamshedpur Jamshila Jamtara Jamui Jamul, Durg Jamuria Janakpur Road Jandiala Jandiala Jangaon Jangipur Jansath Jaora Jaridih Bazar Jarjapupeta Jarwal Jasdan Jashpur nagar Jasidih Jaspur Jasrana Jaswantnagar Jata Chhapar Jatani Jatara Jatari Jaunpur Jawad Jawaharnagar (Gujarat Refinery) Jawai Jawalamukhi Jawar Jawhar Jayankondam Jaygaon Jaynagar Mazilpur Jaysingpur Jehanabad Jejuri Jemari (J.K. Nagar Township) Jemari Jena, Bokaro Jeron Khalsa Jetia Jetpur Navagadh Jevargi Jewar Jeypur Jhabrera Jhabua Jhagrakhand Jhajha Jhajjar Jhalawar Jhalda Jhalrapatan Jhalu Jhanjharpur Jhansi Rly. Settlement Jhansi Jhansi Jhargram Jharia Khas Jharia Jharoda Majra Burari Jharsuguda Jhinjhak Jhinjhana Jhinkpani Jhorhat Jhumpura Jhumri Tilaiya Jhundpura Jhunjhunun Jhusi Kohna Jhusi Jiaganj Azimganj Jind Jintur Jiran Jirapur Jiribam Jiwan Pur alias Johri Pur Jiyanpur Jobat Jobner Joda Jodhpur, Gujarat Jodhpur Jog Falls, Shimoga Jogbani Jogendranagar Jogindarnagar Jolarpet Jona Pur Jonai Bazar Jorapokhar Jorethang Jorhat Joshipura Jot Kamal Joura Jourian Joya Jubbal Jugial Jugsalai Julana, India Junagadh Junagarh, Kalahandi Junnar Jutogh Jyoti Khuria Jyotirmath Kabnur Kachnal Gosain Kachu Pukur Kadachira Kadamakkudy Kadambur Kadapa Kadathur Kadaura Kadayal Kadayampatti Kadi, India Kadipur Kadodara Kadungalloor Kaghaznagar Kailaras Kailashahar Kailashpur Kailudih Kairana Kaithal Kaithoon Kajora Kakarhati Kakching Khunou Kakching Kakdihi Kakgaina Kakod Kakori Kakrala Kaladungi Kalakkad Kalamb, Osmanabad Kalambe Turf Thane Kalambur Kalameshwar Kalamnuri Kalan Wali Kalanaur (Haryana) Kalanaur (Punjab) Kalapatti Kalappanaickenpatti Kalara Kalavad Kalavai Kalayat Kalburgi Kalghatgi Kali Chhapar Kali, India Kaliaganj Kalikapur Kalinagar Kalinjur Kaliyakkavilai Kalka Kalladaikurichi Kallakkurichi Kallakudi Kalliasseri Kallukuttam Kallur Kalna Kalol INA Kalol INA Kalol Kalol Kalugumalai Kalundre Kalyan-Dombivali Kalyandurg Kalyani, West Bengal Kamakshyanagar Kamalapuram Kamalganj Kamalpur Kaman Kamareddy Kamarhati Kamayagoundanpatti Kambainallur Kambam Kampli Kamptee Kampur Town Kamthi Kamuthi Kanad Kanadukathan Kanaipur Kanakkampalayam Kanakpur Part-II Kanakpura Kanam Kanapaka Kanchanpur Kanchrapara Kandanur Kandari Kandhar Kandhla Kandi, Murshidabad Kandla Kandra Kandri Kandri Kandukur Kandwa Kangayampalayam Kangeyam Kangeyanallur Kangrali (BK) Kangrali (KH) Kanhan (Pipri) Kanhirode Kanina (India) Kanjhawala Kanjikkuzhi Kanjikoil Kankavli Kanke Kanker Kankuria Kannad Kannadendal Kannadiparamba Kannamangalam Kannampalayam Kannankurichi Kannapuram Kannivadi Kannod Kannur Cantonment Kannur, Dakshina Kannada Kannur Kanodar Kansepur Kantabamsuguda Kantabanji Kantaphod Kanth Kanti Kantilo Kantlia Kanuru Kanyakumari Kanyanagar Kapadvanj Kapas Hera Kapasan Kappiyarai Kapra Kaprain Kaptanganj Kapurthala Karachiya Karaikal Karamadai Karambakkam Karambakkudi Karamsad Karanja Karanje Turf Satara Karanjia Karanpur Karari Karauli Karawal Nagar Kardhan Kareli Karera Karhal Kari, Tikamgarh Kariamangalam Kariapatti Karimganj Karimnagar Karimpur Karivali Karjan Karkala Karmala Karn Prayag Karnal Karnawad Karnawal Karoran Karrapur Kartarpur Karugampattur Karumandi Chellipalayam Karumathampatti Karungal Karunguzhi Karuppur Karur Karuvanthuruthy Karwar Kasara Budruk Kasba (Purnia) Kasba (Uttar Dinajpur) Kasganj Kashinagara Kashipur Kashirampur Kasim Bazar Kasipalayam (E) Kasipalayam (G) Kasrawad Katai Kataiya Katangi Katangi Katariya Katghar Lalganj Katghora Kathera Kathua Kathujuganapalli Katihar Katkar Katpar Katra Medniganj Katra Katras Kattivakkam Kattumannarkoil Kattuputhur Katwa Kaugachhi Kauriaganj Kavaratti Kaveripakkam Kaveripattinam Kavisuryanagar Kawardha Kayalpattinam Kayatharu Kedarnath Kedla Keelakarai Keeranur Keeripatti Keezhapavur Kegaon Kekri Kela Khera Kelamangalam Kelhauri(chachai) Kembainaickenpalayam Kenda Kendra Khottamdi Kendrapara Kendua Kenduadih Kendujhar Kengeri Kerakat Kerur Kesabpur Keshod Keshoraipatan Kesinga Kesrisinghpur Kethi Kevadiya Khachrod Khadda Khadkale Khaga Khagaria Khagaul Khagrabari Khailar Khair Khairabad Khairagarh Khairthal Khajoori Khas Khajuraho Khalia Khaliapali Khalikote Khalor Khamanon Khamaria Khambhalia Khambhat Khamgaon Khamhria Khammam Khan Sahib (Jammu and Kashmir) Khanapur Khanauri Khand(Bansagar) Khandapada Khandela Khandra Khandwa Khaniyadhana Khanna (City) Khanpur, India Khantora Khapa Kharaghoda Kharagpur (Munger) Kharagpur Rly. Settlement Kharagpur Kharar, Ghatal Kharar Khardaha Kharela Khargapur Khargone Khargupur Khariar Road Khariar Kharijapikon Kharimala Khagrabari Khariya Kharkhari Kharkhoda (Haryana) Kharkhoda Kharod Kharsarai Kharsawan Kharsia Kharupatia Khatauli Rural Khatauli Khategaon Khatiguda Khatima Khawhai Khawzawl Khed (Satara district) Khed Kheda Khedbrahma Khekada Khelari Khem Karan Khera Khurd Kheragarh Kheralu Kherdi Kherli Kherliganj Kherwara Chhaoni Kheta Sarai Khetia Khetri Khilchipur Khirkiya Khodarampur Khongapani Khongman Khoni, Maharashtra Khordha Khour Khowai Khrew Khudaganj Khujner Khuldabad Khunti Khurai Khusrupur Khutar Kichha Kilampadi Kilkulam Kilkunda Killiyur Killlai Kilpennathur Kilvelur Kinathukadavu Kinwat Kirandul Kiranipura Kiraoli Kirari Suleman Nagar Kiratpur Kiriburu Kirkee Kirtinagar Kishanganj Kishangarh Renwal Kishangarh Kishni Kishtwar Kishunpur Kithaur Koath Kochinda Kochpara Kodala Kodalia Kodarma Kodavasal Kodigenahalli Kodinar Kodiyal Kodoli Kodumudi Koeripur Koilwar Kokkothamangalam Kokrajhar Kolachal Kolaghat Kolappalur Kolara Kolaras Kolasib Kolathupalayam Kolathur Kolazhy Kolhapur Kolkata Kollankodu Kollankoil Kollegal Kolvi Mandi Rajendra pura Komalapuram Komaralingam Kon (India) Konanakunte Konardihi Konark Konavattam Konch Kondagaon Kondalampatti Kondli Kondumal Konganapuram Konnagar Konnur Kooraikundu Koothappar Kopaganj Kopargaon Kopharad Koppa India Koppal Kora Jahanabad Koradacheri Koraon Koraput Koratagere Koratla Koratty Korba, Chhattisgarh Korochi Kosamba Kosi Kalan Kot Fatta Kot Kapura Kota, Bilaspur Kota, Rajasthan Kotar, Satna Kotdwara Kotekara Kothagudem Kothavalasa Kothi, Satna Kothinallur Kothnur Kotkhai Kotma Kotpad Kotputli Kottaiyur Kottakuppam Kottaram Kottayam-Malabar Kottivakkam Kotturu Kottuvally Kotwa Kouthanallur Kovurpalle Kovvur Krishnanagar Krishnapur, Chanditala Krishnarajanagar Krishnarajapura Krishnarajasagara Krishnarajpet Krishnarayapuram Krishnasamudram Kshidirpur Kshirpai Kuchaman City Kuchanur Kuchera Kud Kudal Kudchi Kudligi Kudlu Kudremukh Kuhalur Kuju Kukatpalle Kukernag Kukshi Kul Pahar Kulasekarapuram Kulgam Kulihanda Kulithalai Kulti Kumar Kaibarta Gaon Kumarapalayam Kumarapuram Kumarghat Kumbhkot Kumbhraj Kumbi Kumhari Kumher Kumta Kundalwadi Kundapura Kundarki Kundgol Kundrathur Kunigal Kuniyamuthur Kunjaban Kunnathur Kunustara Kunwargaon Kunzer Kuppam Kupwara Kurali Kuraoli Kurduvadi Kureekkad Kurgunta Kurichi Kurinjipadi Kurnool Kurpania Kursath Kurseong Kurthi Jafarpur Kurud Kurudampalayam Kurumbalur Kurumbapet Kurundvad Kurwai Kusgaon Budruk Kushalgarh Kushalnagar Kushinagar Kushtagi Kusmara Kustai Kuthalam Kutiyana Kwakta Kyathampalle Kymore L.B. Nagar Labbaikudikadu Lachhmangarh Ladnu Ladrawan Ladwa Lahar Laharpur Lakarka Lakhenpur Lakheri Lakhimpur Lakhipur Lakhisarai Lakhna Lakhnadon Lakkampatti Laksar Lakshmeshwar Lal Gopalganj Nindaura Lala, Assam Lalganj Lalganj Lalgudi Lalitpur Lalkuan Lalpet Lalsot Lamai Lambha Lamjaotongba Lamshang Landaura Landour Lanja Lanka, Assam Lansdowne, Garhwal Lapanga Lar Lasalgaon Latehar Lateri Lathi Lattikata Latur Laundi Lauthaha Lawar NP Ledwa Mahua Leh Lehragaga Lengpui Libas Pur Lidhorakhas Lido Tikok Lido Town Lilong (Imphal West) Lilong (Thoubal) Limbdi Limla Lingiyadih Lingsugur Llayangudi Lodhian Khas Lodhikheda Loha Lohaghat Loharda Lohardaga Loharu Lohta Lonar Lonavala Londa Longowal Loni Lormi Losal Loyabad Lucknow Lucknow Ludhiana Lumding Rly Colony Lumding Lunawada Lunglei Machalpur Macherla Machhiwara Machhlishahr Machilipatnam Madambakkam Madanapalle Madanpur Madanrting Madaram Madathukulam Madavaram Maddur Madhavnagar Madhepura Madhoganj Madhogarh Madhubani Madhugiri Madhupur Madhusudanpur Madikeri Madippakkam Madukkarai Madukkur Madurai Maduranthakam Maduravoyal Magadi Magam Maghar Mahabaleshwar Mahabalipuram Mahaban Mahad Mahadevapura Mahadula Mahalingpur Maham Maharajganj Maharajpur, Madhya Pradesh Mahasamund Mahbubnagar Mahe Mahemdavad Mahendragarh Maheshtala Maheshwar Mahiari Mahidpur Mahilpur Mahira Mahmudabad Mahnar Bazar Mahoba Maholi Mahona Mahrajganj Mahrajganj Mahrajganj Mahroni Mahu Kalan Mahua Dabra Haripura Mahua Kheraganj Mahudha Mahur, Assam Mahuva Mahuvar Mahwa Maibong Maihar Mailani Mainaguri Maindargi Mainpuri Mairang Mairwa Maithon Majgaon Majhara Pipar Ehatmali Majhauli Raj Majholi Majitha Makarba Makardaha Makhdumpur Makhu Makrana Makronia Maksi Maktampur Makum Makundapur Malaj Khand Malavalli Malegaon Malerkotla Malhargarh Malihabad Malkajgiri Malkangiri Malkapur Malkapur Malkapur Malkera Mallamooppampatti Mallankinaru Mallar Mallasamudram Mallawan Mallur Maloud Malout Malpur Malpura Malur Malwan Mamit Mamsapuram Manachanallur Manadur Manali, Tamil Nadu Manali Manalmedu Manalurpet Manamadurai Manapakkam Manapparai Manasa, Neemuch Manavadar Manavalakurichi Manawar Manchar Mancherial Mandaikadu Mandalgarh Mandamarri Mandapam Mandapeta Mandarbani Mandav Mandawa Mandawar Mandawar Mandi (India) Mandi Dabwali Mandideep Mandla Mandleshwar Mandsaur Mandvi Mandya Manegaon Manendragarh Maner Mangadu Mangalagiri Mangalam Mangalampet Mangaldoi Mangalore Mangalvedhe Mangawan Manglaur Manglaya Sadak Mango, Jamshedpur Mangrol Mangrol Mangrulpir Manihari Manikpur Sarhat Manikpur Manikpur Manimutharu Maniyar Manjhanpur Manjlegaon Mankachar Mankapur Manmad Mannargudi Manohar Thana Manor Manpur, Indore Mansa, Gujarat Mansa Mansar Mansinhapur Mant Khas Manugur Manvi Manwath Mappilaiurani Mapusa Maradu Maraimalainagar Marakkanam Maramangalathupatti Marandahalli Marathakkara Marehra Margao Margherita, Assam Marhaura Mariahu Mariani Marigaon Markapur Markayankottai Marma, Dhanbad Maruadih Rly. Settlement Marudur Marungur Marwar Junction Masaurhi Maslandapur Maswasi Mataundh Mathabhanga Matheran Mathigiri Mathura Mathura Mattan Mau Aima Mau, Bhind Maudaha Mauganj Maunath Bhanjan Maur Mauranipur Maurawan Mavelikkara Mavilayi Mavoor Mawana Mawlai Mayang Imphal Mayiladuthurai Mecheri Medak Meenambakkam Meerpet Meerut Meerut Meghahatuburu Forest village Meghnagar Meghraj Mehara Gaon Mehatpur Basdehra Mehdawal Mehgaon Mehkar Mehmand Mehnagar Mehsana Mekliganj Melacheval Melachokkanathapuram Melagaram Melamadai Melamaiyur Melathiruppanthuruthi Melattur Melpattampakkam Melur Melvisharam Memari Memnagar Mendu Mera, Dhanbad Merta City Meru, Hazaribagh Mettupalayam, Tiruchirappalli Mettupalayam Mettur Mhasla Mhaswad Mhow Cantt. Mhowgaon Midnapore Mihijam Mihona Milak Minicoy Minjur Mira-Bhayandar Miranpur Mirganj Mirganj Mirpur Turk Miryalguda Mirzapur-cum-Vindhyachal Misrikh-cum-Neemsar Mithapur Mithe Pur Modak Modakurichi Modasa Modinagar Moga Mogra Badshahpur Mogravadi Mohammadabad Mohammadabad Mohammadi Mohan Mohanpur Mohammadpur Mohanpur Mohanur Mohgaon Mohiuddinagar Mohiuddinpur Mohpa Mohpada Alias Wasambe Mokameh Molakalmuru Molar Band Mon Monoharpur Moolakaraipatti Moonak Moovarasampettai Mopperipalayam Moradabad Moragudi Moran Town Moranhat Morar Cantt. Moreh, India Morena Morinda Mormugao Morshi Morvi Motera Moth Motihari Motipur Mount Abu Mowa Mowad Mrigala Mubarakpur Mudalgi Mudbidri Muddebihal Mudgal Mudhol Mudigere Mudkhed Mudukulathur Mudushedde Mughalsarai Rly. Settlement Mughalsarai Mugma Muhamma Muhammadabad Mukandgarh Mukasipidariyur Mukerian Mukhed Mukhiguda Mukkudal Muktsar Mul Mulagumudu Mulanur Mulavukad Mulbagal Mulgund Mulki Mullanpur Dakha Mullanpur- Garibdas Multai Mulur Mundargi Mundera Bazar Munderi Mundgod Mundi Mundia Mundka Mundra Mundwa Mungaoli Mungeli Munger Muni Ki Reti Munirabad Project Area Munnur Muradnagar Muragachha Murbad Murgathaul Murgud Muri, Ranchi Murliganj Mursan Murtijapur Murud Muruganpalayam Murum Murwara (Katni) Musabani Musafirkhana Musiri Mussoori Mustafabad Mustafabad Muthupet Muthur Muttayyapuram Muzaffarnagar Muzaffarpur Myladi, Tamil Nadu Mysore N. Vanlaiphai N.Kawnpui Nabadwip Nabagram Colony Nabagram Nabarangpur Nabgram Nabha Nabinagar Nachane Nachhratpur Katabari Nadathara Nadaun Nadbai Nadiad Nadigaon Naduvattam Nagai Chaudhry Nagamangala Nagaon Nagapattinam Nagapur Nagar Nagardeole Nagari, Andhra Pradesh Nagarkurnool Nagaur Nagavakulam Nagda Nagercoil Nagina Nagla Nagod Nagojanahalli Nagothana Nagpur Nagram Nagri Kalan Nagri Nagrota Bagwan Nahan Naharkatiya Naharlagun Nai Bazar Nai Garhi Naihati Naila Janjgir Naina Devi Nainana Jat Nainital Cantonment Nainital Nainpur Nainwa Najibabad Nakoda Nakodar Nakur Nala Sopara Nalagarh Nalbari Nalco, Angul Naldurg Nalgonda Nalkheda Nallampatti Nallur Namagiripettai Namakkal Nambiyur Nambol Namli Namna Kalan Namrup Namsai Nanakvada Nanauta Nand Prayag Nandambakkam Nanded-Waghala Nandej Nandesari INA Nandesari Nandgaon Nandgaon Nandivaram-Guduvancheri Nandura Nandurbar Nandyal Nangal Dewat Nangal Thakran Nangal Nangavalli Nangavaram Nangloi Jat Nanguneri Nanjangud Nanjikottai Nannilam Nanpara Naoriya Pakhanglakpa Naraingarh Naraini Naranammalpuram Naranapuram Narasaraopet Narasimhanaickenpalayam Narasimharajapura Narasingapuram, Salem Narasingapuram Narath Narauli Naraura Naravarikuppam Narayanavanam Narayangarh, Mandsaur Narayanpet Naregal Narendra Nagar Nargund Narkanda Narkatiaganj Narkhed Narnaul Narnaund Narsapur, Medak district & Narsapur, West Godavari Narsingarh, Tripura Narsinghgarh, Rajgarh Narsinghpur Narsingi Narsipatnam Narwana Narwar Nashik Nasirabad Nasiyanur Naspur Nasra, Ranaghat Nasrullaganj Natham Nathampannai Nathdwara Natibpur Natrampalli Nattapettai Nattarasankottai Naubaisa Gaon Naudhia Naugachhia Naugawan Sadat Naupala Nautanwa NavagamGhed Navalgund Navalpattu Navelim Navghar-Manikpur Navi Mumbai (Panvel Navi Mumbai Navsari Nawa Nawabganj Nawabganj Nawabganj Nawabganj Nawada Nawanshahr Nawapur Naya Baradwar Nayabazar Nayagarh Nazerath Nazira Nebadhai Duttapukur Needamangalam Neelagiri Neelankarai Neem-Ka-Thana Neemuch Nehon Nehtaur Neikkarapatti Neiyyur Nellikuppam Nellimaria Nelliyalam Nellore Nelmangala Nemili Nenmenikkara Nepanagar Neral Neripperichal Nerkunram Nerkuppai Nerunjipettai Neuton Chikhli Kalan New Barrackpur New Bongaigaon Rly. Colony New Delhi Municipal Council New Mahe Newa Talai Neykkarappatti Neyveli Nibra Nichlaul Nidadavole Nidhauli Kalan Nilagiri Nilakkottai Nilanga Nildoh Nilokheri Nimapada Nimbahera Nimbhore Budruk Ningthoukhong Nipani Nirmal Nirmali Nirsa Niwai Niwari Niwari Nizamabad Nizamabad Noamundi Nohar Noida Nokha, Rohtas Nokha Nokpul Nongmynsong Nongpoh Nongstoin Nongthymmai Noor Mahal Noorpur North Barrackpur North Dumdum North Guwahati North Lakhimpur Northern Rly. Colony Nowgaon Nowrozabad(Khodargama) Nowshehra Nuapatna Nuh Numaligarh Refinery Township Nurpur Nuzvid Nyoria Husainpur Nyotini O' Valley O.F.Khamaria Obedullaganj Obra OCL Industrialship Odaipatti Odaiyakulam Oddanchatram Ode, Gujarat Odugathur Oel Dhakwa Oggiyamduraipakkam Oinam Okha port Okni NO.II Olagadam Olavanna Old Maldah Omalur Omerkhan daira Omkareshwar, East Nimar Ondal Ongole Orachha Orai Oran Orathanadu (Mukthambalpuram) Ordinance Factory Itarsi Ordnance Factory Muradnagar Orla Osmanabad Osmania University Othakadai Othakalmandapam Ottapparai Ozar Ozhukarai P. J. Cholapuram P.Mettupalayam P.N.Patti Pachgaon Pachmarhi Cantt Pachora Pachore Pachperwa Pacode Padagha Padaiveedu Padampur Paddhari Padianallur Padirikuppam Padmanabhapuram Padmapur Padra Padrauna Paduvilayi Pahalgam Paharpur, Gaya Pahasu Paintepur Pairagachha Paithan Pakaur Pal Chourai Palacole Palaganangudy Palakkodu Palakurthi Palamedu Palampur Palani Chettipatti Palani Palanpur Palasa @ Kasibugga Palasbari Palashban Palavakkam Palavansathu Palawa Palayad Palayam Palda Pale, India Palej Palera Pali, Hardoi Pali, Lalitpur Pali, Raigad Pali, Rajasthan Pali, Umaria Palia Kalan Palissery Palitana Palladam Pallapalayam, Coimbatore Pallapalayam Pallapatti, Kapur Pallapatti, Virudhunagar Pallapatti Pallathur Pallavaram Pallikaranai Pallikkunnu Pallikonda Pallipalayam Agraharam Pallipalayam Pallipattu Paluvai Palwal Palwancha Pammal Pampore Pamur Panagar Panagudi Panaimarathupatti Panaji Panapakkam Panara Panboli Panchet Panchgani Panchkula Urban Estate Panchla Panchpara Pandamangalam Pandariya Pandavapura Pandhana Pandharkaoda Pandharpur Pandharpur Pandhurna Pandua, Hooghly Pangachhiya (B) Paniara Panihati Panipat Taraf Ansar Panipat Taraf Rajputan Panipt Taraf Makhdum Zadgan Panna, India Pannaikadu Pannaipuram Panniyannur Panoor Panposh Panruti Pansemal Pantheeramkavu Panuhat Paonta Sahib Papampeta Papanasam Pappankurichi Papparapatti, Salem Papparapatti Pappinisseri Pappireddipatti Par Beliya Paradip Paramakudi Paramathi Paranda Parangipettai Parashkol Parasi Parasia Paratdih Paravai Parbatsar Parbbatipur Parcem Pardi Parichha Parikshitgarh Parlakhemundi Parnera Parola -Parola, Jalgaon Parole Parsadepur Partur Parvat Parvathipuram Parwanoo Pasan Paschim Jitpur Paschim Punropara Pasighat Pasthal Pasur (India) Patala Patan, Durg Patan, Gujarat Patan, Jabalpur Patan, Satara Patancheru Pathalgaon Pathamadai Pathardi Pathardih Patharia Pathiriyad Pathri Pathsala Patiyali Patna Patnagarh Patratu Pattabong Tea Garden Pattamundai Pattanagere Pattinam Pattiom Pattiveeranpatti Pattran Pattukkottai Patuli Patulia Patur Pauni Pauri Pavagada Pawai Payal Payyannur Pazhugal Pedana Peddapuram Peerkankaranai Pehlad Pur Bangar Pehowa Pendra Penha-de-Franca Pennadam Pennagaram Pennathur Peraiyur Perakam Peralam Peralasseri Perambalur Peranamallur Peravurani Peringathur Perinthalmanna Periya Negamam Periyakodiveri Periyakulam Periyanaickenpalayam Periyapatti Periyasemur Pernampattu Perumagalur Perumandi Perumbaikad Perumbavoor Perumuchi

Perundurai Perungalathur Perungudi Perungulam Perur Peth Umri Pethampalayam Pethanaickenpalayam Petlad Petlawad Petro Chemical Complex INA Phalauda Phalna Phalodi Phaltan Phaphund Phek Phulabani Phulera Phulia Phulpur Phulwari Sharif Phulwaria Phunderdihari Phuphkalan Phusro Pichhore, Shivpuri Pichhore Pihani Pilibanga Pilkhana Pilkhuwa Pillanallur Pimpri Chinchwad Pinahat Pinarayi Pinjore Pipalsana Chaudhari Piparcity Pipariya, Jabalpur Pipariya Pipiganj Pipili Piploda Piplya Mandi Pipraich Pipri Pirawa Piriyapatna Piro, Bhojpur Pitapuram Pithampur Pithora Pithoragarh Podara Pokaran Poladpur Polasara Polay Kalan Polichalur Pollachi Polur Pondar Kanali Ponmani Ponnamaravathi Ponnampatti Ponnani Ponneri Ponnur Poolambadi Poolampatti Pooluvapatti Poonamallee Poonch Pooth Kalan Pooth Khurd Porbander Porompat Porsa Port Blair Porur Pothanur Pothatturpettai Pottore Powayan Prantij Pratapgarh City Pratapgarh, Rajasthan Pratapgarh, Tripura Pratapsasan Pratitnagar Prayagpur Prithvipur Proddatur Pudu, Dakshina Kannada Puducherry (city) Pudukadai Pudukkottai Pudukkottai Pudupalaiyam Aghraharam Pudupalayam Pudupatti Pudupatti Pudupattinam Pudur (S) Puduvayal Pujali Pukhrayan Pul Pehlad Pulgaon Puliyankudi Puliyur Pullampadi Pulwama Punahana Punalur Pundri Pune Pune Punganur Punjai Thottakurichi Punjaipugalur Punjaipuliampatti Puranattukara Puranpur Purba Tajpur Purdilnagar Puri Purna Purnia Purquazi Puruliya Purushottamnagar Purusottampur Purwa Pusad Puthalam Puthukkad Puthunagaram Puttur, Andhra Pradesh Puttur, Karnataka Puvalur Puzhal Puzhathi Puzhithivakkam (Ullagaram) Pynthorumkhrah Qasimpur Power House Colony Qazigund Quammruddin Nagar Quepem Queula Quilandy Quilon Quthbullapur R.Pudupatti R.S.Mangalam Rabkavi Banhatti Rabupura Radaur Radhakund Radhanpur Rae Bareli Rafiganj Raghogarh -Vijaypur Raghudebbati Raghunathchak Raghunathpur (PS-Dankuni) Raghunathpur (PS-Magra) Raghunathpur Rahatgarh Rahimatpur Rahon Rahta Pimplas Rahuri Raichur Raigachhi Raigarh Raikot Raipur Rani Raipur, Uttaranchal Raipur Rairangpur Raisen Raisinghnagar Raja Ka Rampur Rajagangapur Rajahmundry Rajakhedi Rajakhera Rajaldesar Rajam, Andhra Pradesh Rajapur Rajarhat Gopalpur Rajasansi Rajauri Rajendranagar Rajgamar Rajgarh (Himachal Pradesh) Rajgarh (Madhya Pradesh) Rajgarh, Alwar District, Rajasthan Rajgarh, Churu District, Rajasthan Rajgarh, Dhar Rajgir Rajgurunagar (Khed) Rajkot Rajmahal Rajnagar, Chhatarpur Rajnandgaon Rajokri Rajpipla Rajpur Sonarpur Rajpur Rajpura Rajsamand Rajula Rajur Rajura Ram Garh Ramachandrapuram Ramachandrapuram Ramachandrapuram-Bhel Township ) Ramagundam Ramanagaram Ramanathapuram Ramanattukara Ramanayyapeta Ramanujganj Ramapuram, Andhra Pradesh Ramapuram Rambha (Orissa) Ramchandrapur Ramdass Ramdurg Rameswaram, Cuddapah district Rameswaram Ramganj Mandi Ramgarh Cantonment Ramgarh,Rajasthan Ramjibanpur Ramkola Ramnagar colliery Ramnagar, Barabanki Ramnagar, Paschim Champaran Ramnagar, Udhampur Ramnagar, Uttaranchal Ramnagar, Varanasi Ramol Rampachodavaram Rampur (Himachal Pradesh) Rampur Baghelan Rampur Bhawanipur Rampur Karkhana Rampur Maniharan Rampur Naikin Rampura Phul Rampura, Jalaun Rampura, Neemuch Rampurhat Ramtek Ranaghat Ranapur Ranavav Ranbir Singh Pora Ranchi Rangapara Rangia Ranibennur Raniganj Ranikhet Ranip Ranipettai Ranipur Ranirbazar Ranoli Rapar Rashidpur Garhi Rasipuram Rasra Rasulabad Ratangarh, Churu Ratangarh, Neemuch Ratannagar Ratanpur Rath, India Ratia Ratibati Ratlam Rly. Colony (Ratlam Kasba) Ratlam Rau Raurkela Industrialship Rawalsar Rawatbhata Rawatsar Raxaul Bazar Rayachoti Rayadurg Rayagada Rayagiri Raybag Rayya Reasi Redhakhol Reengus Reethapuram Rehambal Rehli Rehti Reis Magos Religara alias Pachhiari Remuna Rengali Dam Projectship Renigunta Renukoot Reoti Repalle Resubelpara Revelganj Rewa Rewari (Rural) Richha Rikhabdeo Rishra Risia Bazar Risod Rithora Rly. Settlement Roza Robertson Pet Roha Ashtami Rohraband Rohru Roing Ron Roorkee Cantonment Roorkee Rosalpatti Rosera Roshan Pura alias Dichaon Khurd Rourkela Rudauli Rudayan Rudra Prayag Rudrapur Rudravathi Ruiya Runji Gautampura Rura Rurki Kasba Rustamnagar Sahaspur S. Kannanur S.A.S. Nagar (Mohali) S.Kodikulam S.Nallur S.T. Power Project Town Sabalgarh Sabathu Sabroom Sachin INA Sadabad Sadalgi Sadasivpet Sadat Pur Gujran Sadaura Sadpur Sadri Sadulshahar Safidon Safipur Sagar Cantt. Sagar Sagwara Sahajadpur Sahanpur Sahapur Sahebganj (miasto) Sahibabad Daulat Pur Sahjanwa Sahnewal Sahnidih Sahpau NP Saidpur Saidul Ajaib Saiha Sailana Sailu Sainthal Sainthia Sairang Saitual Saiyad Raja Sakhanu Sakit Sakleshpur Sakti Salakati Salangapalayam Salap Salarpur Khadar Salaya Salem Salempur Saligao Saligram Salumbar Salur Samalapuram Samalkha Samalkota Samana Samastipur Samathur Samba, Jammu Sambalpur Sambavar Vadagarai Sambhal Sambhalka Samdhan Samrala Samthar Samurou Sanand Sanaur Sanawad Sanchi Sancoale Sandi Sandila Sangamner Sangareddi Sangat Sangli-Miraj & Kupwad Sangod Sangole Sankaramanallur Sankarankoil Sankarapuram Sankari Sankarnagar Sankarpur Sankeshwar Sankhol Sankrail Sanoth Sanquelim Sansarpur Santipur Santokhgarh Santoshpur, Uluberia Santrampur Sanvordem Sao Jose-de-Areal Sapatgram Sarai Aquil Sarai Mir Saraidhela Saraikela Saraipali Sarangarh Sarangpur Sarapaka Saravanampatti Sarbhog Sarcarsamakulam Sardarpur Sardarshahar Sardulgarh Sarenga Sarigam INA Sarila Sarjamda Sarkaghat Sarkhej-Okaf Sarni Sarpi, Bardhaman Sarsawan Sarthebari Sarupathar Bengali Sarupathar Sarwar Sasaram Sasauli Sasni Sasti Sasvad Satai Satalkheri Sathankulam Sathiyavijayanagaram Sathuvachari Sathyamangala Sathyamangalam Satigachha Satna Satrikh Sattenapalle Sattur Satwas Saunda Saundatti-Yellamma Saunkh Saurikh Sausar Savarkundla Savda Savner Sawari Jawharnagar Sawer Sayalgudi Sayan Sayapuram Secunderabad Sedam Seerapalli Seevur Sehore Seithur Sekmai Bazar Semaria Sembakkam Semmipalayam Senchoa Gaon Sendhwa Senthamangalam Sentharapatti Senur Seohara Seondha Seoni (Himachal Pradesh) Seoni (Madhya Pradesh) Seoni Malwa Serampore Serchhip Serilingampalle Serpur Sethia Sethiathoppu Sevilimedu Sevugampatti Sewai Sewalkhas Sewarhi Shahabad ACC Shahabad, Gulbarga Shahabad, Hardoi Shahabad, Rampur Shahapur Shahbad Shahdol Shahganj Shahgarh Shahjahanpur Shahkot Shahpur, Betul Shahpur, Bihar Shahpur, East Nimar Shahpur, Karnataka Shahpur, Sagar Shahpur, Uttar Pradesh Shahpura, Bhilwara Shahpura, Dindori Shahpura, Jabalpur Shahpura, Jaipur District Shajapur Shaktigarh Shaktinagar Shamchaurasi Shamgarh Shamli Shamsabad Shankargarh Shankhanagar Shegaon Sheikhpura Shekhpura Shelar Shenbakkam Shendurjana Shenkottai Sheohar Sheopur Shergarh Sherghati Sherkot Shiggaon Shikarpur, Shimoga Shikarpur Shikohabad Shillong Cantt. Shillong Shimla Shirhatti Shirpur-Warwade Shirur Shirwal Shishgarh Shivatkar (Nira) Shivli Shivpuri Shivrinarayan Shohratgarh Sholavandan Sholinganallur Sholingur Sholur Shorapur Shrirampur(Rural) Shrirampur Shrirangapattana Shrivardhan Shujalpur Shupiyan Siana Sibsagar Siddapur Siddhaur Siddipet Sidhauli Sidhi Sidhpur Sidhpura Sidlaghatta Siduli Sihor Sihora Sijhua Sijua Sikanderpur Sikandra Rao Sikandra Sikandrabad Sikhong Sekmai Sikka, India Sikkarayapuram Silao Nalanda Silapathar Silchar Part-X Silchar Sillewada Silvassa Simdega Simga Sindgi Sindhanur Sindi Turf Hindnagar Sindkhed Raja Sindri, Jharkhand Sinduria Singahi Bhiraura Singampuneri Singaperumalkoil Singapur, Adilabad district Singarayakonda Singarva Singnapur Singoli Singrauli Singtam Singur Sinhasa Sini, Jharkhand Siolim Siralkoppa Siras Pur Sirathu Sirauli Sirgiti Sirgora Sirhind -Fategarh Sirka Sirkali Sirmaur, Rewa Sironj Sirsa Sirsa Sirsaganj Sirsha Sirsi Sirsi Sirsilla Sirugamani Siruguppa Sirumugai Sisauli Sitamarhi Sitamau Sitarganj Sithayankottai Sithurajapuram Siuliban Sivaganga Sivagiri, Erode Sivagiri, Tirunelveli Sivakasi Sivanthipuram Siwan, Bihar Siwani Sobhaganj Socorro (Serula) Sogariya Sohagpur Sohna Sojat Road Sojat Solan Someshwar Sompeta Sonamukhi Sonamura Sonari Sonatikiri Sonegaon (Nipani) Sonepur Songadh Sonkatch Sonpeth Sonpur Sopore Sorab Soro, Baleshwar Soron South Dumdum Soyagaon Soyatkalan Sri Hargobindpur Sri Madhopur Srikakulam Srikalahasti Srikantabati Srimushnam Srinagar, Uttaranchal Srinagar Srinivaspur Sriperumbudur Sriramapuram Sriramnagar Srirampur Srisailam Project (RFC) Township Srisailamgudem Devasthanam Srivaikuntam Srivilliputhur sSiswa Bazar St.Thomas Mount-cum-Pallavaram Sualkuchi Suchindram Sugauli Sugnu Suhagi Sujanpur Sukdal Suket Sukhmalpur Nizamabad Sukhrali Suleeswaranpatti Sultan Pur Majra Sultan Pur Sultanganj Sultanpur Lodhi Sultanpur, Madhya Pradesh Sultanpur, Uttar Pradesh Sultanpur, Uttaranchal Sulur Sulya Sunabeda Sunam Sundarapandiam Sundarapandiapuram Sundarnagar Sunderbani Sundergarh Supaul Surada Surajgarh Surajkaradi Surampatti Surandai Surat Suratgarh Surendranagar Dudhrej Surgana Suri (Birbhum) Suriyampalayam Suriyawan Suryapet Suryaraopeta Susner Suthaliya Swamibagh T.Kallupatti Tadepalligudem Tadpatri Taherpur Taj Pul Takhatpur Taki (India) Tal, Madhya Pradesh Talai Talaja Talbandha Talbehat Talcher Thermal Power Station Township Talcher Talegaon Dabhade Talen Talgram Tallapalle Talod Talode Taloje Panchnad Talwandi Bhai Talwara Tambaram Tambaur-cum-Ahmadabad Tanakpur Tanda Tandur Tangla Tanuku Taoru Tappa Tarakeswar Tarbha Taricharkalan Tarikere Tarn Taran Tarsali Tasgaon Tatarpur Lallu Tathavade Tati, Ranchi Tawang Tayilupatti Teegalapahad Tehri Tekadi Tekanpur Tekari Tekkalakota Telgaon Telhara Teliamura Tenali Tendu Kheda Tenkasi Tensa Tentulkuli Tenu Dam-cum- Kathhara Teonthar Terdal Tetri Bazar Tezu Thadikombu Thaikkad Thakkolam Thakurdwara Thakurganj Thalainayar Thalakudi Thaltej Thamaraikulam Thammampatti Thana Bhawan Thanamandi Thandla Thangadh Thanjavur Thanthoni Tharad Tharamangalam Tharangambadi Thathaiyangarpet Thedavur Thenambakkam Thengampudur Theni Allinagaram Thenkarai Thenkarai Thenthamaraikulam Thenthiruperai Thenzawl Theog Thesur Thevaram Thevur Thiagadurgam Thingalnagar Thiriya Nizamat Khan Thirukarungudi Thirukattupalli Thirumalayampalayam Thirumangalam Thirumazhisai Thirunagar Thirunageswaram Thiruneermalai Thirunindravur Thiruparankundram Thiruparappu Thiruporur Thiruppanandal Thirupuvanam Thirupuvanam Thiruthangal Thiruthuraipoondi Thiruvaiyaru Thiruvalam Thiruvallur Thiruvankulam Thiruvarur Thiruvattaru Thiruvenkatam Thiruvennainallur Thiruverumbur Thiruvidaimarudur Thiruvithankodu Thisayanvilai Thittacheri Thokur-62 Thondamuthur Thondi Thongkhong Laxmi Bazar Thoothukkudi Thorapadi Thorapadi Thottipalayam Thottiyam Thoubal Thudiyalur Thumbe Thuraiyur Thuthipattu Thuvakudi Tigri Tihu Tijara Tikait Nagar Tikri Tilda Newra Tilhar Tilpat Timarni Timiri Tindivanam Tindwari Tinsukia Tiptur Tira Sujanpur Tirodi Tirora Tirthahalli Tiruchanur Tiruchendur Tiruchengode Tiruchirappalli Tirukalukundram Tirukkoyilur Tirumakudal-Narsipur Tirunelveli Tirupathur Tirupathur Tirupati - Tirumala Tirupati (NMA) Tiruppur Tirusulam Tiruttani Tiruvannamalai Tiruverkadu Tiruvethipuram Tiruvottiyur Tirwaganj Tisra Titabor Town Titagarh Titlagarh Titron Tittakudi Tlabung TNPL Pugalur Todabhim Todaraisingh Todra Tohana Tondi Fatehpur Topa Topchanchi Torban (Khetri Leikai) Tosham Totaladoh Tral Trimbak Tufanganj Tulsipur Tumsar Tundla Kham Tundla Rly. Colony Tundla Tuni Turuvekere Uchana Uchgaon Udaipur, Rajasthan Udaipur, Tripura Udaipura Udaipurwati Udala Udalguri Udangudi Udayarpalayam Udgir Udhagamandalam Udhampur Udma Udpura Udumalaipettai Udupi Ugu Ujhani Ujhari Ukai Ukhra Uklanamandi Ukwa Ullur Uluberia Ulundurpettai Umarga Umarkhed Umarkote Umarsara Umbar Pada Nandade Umbergaon INA Umbergaon Umrangso Umred Umreth Umri Kalan Umri Pragane Balapur Umri Un, Gujarat Un Una (India) Una, Gujarat Uncha Siwana Unchahar Unchehara Unhel Uniara Unjalaur Unjha Unnamalaikadai Unnao Upleta Uppal Kalan Upper Sileru Project Site Camp Upper Tadong Uppidamangalam Uppiliapuram Uran Islampur Uran Urapakkam Uravakonda Urla, Raipur Urmar Tanda Usawan Usehat Usilampatti Utekhol Uthamapalayam Uthangarai Uthayendram Uthiramerur Uthukkottai Uthukuli Utran Utraula Uttar Bagdogra Uttar Durgapur Uttar Goara Uttar Kalas Uttar Kamakhyaguri Uttar Krishnapur Part-I Uttar Latabari Uttar Mahammadpur Uttar Pirpur Uttar Raypur Uttarahalli Uttarkashi Uttarpara Kotrung V. Pudur Vada Vadakarai Keezhpadugai Vadakkanandal Vadakkuvalliyur Vadalur Vadamadurai Vadavalli Vadgaon Kasba Vadgaon Vadia Vadipatti Vadnagar Vadodara Vadugapatti Vaghodia INA Vaijapur Vaitheeswarankoil Valangaiman Valapattanam Valasaravakkam Valavanur Vallabh Vidhyanagar Vallachira Vallam Valparai Valpoi Valsad INA Valsad Valvaithankoshtam Vanasthali Vanavasi Vandalur Vandiyur Vaniputhur Vanthali Vanvadi (Sadashivgad) Vaparala Vapi INA Vapi Varadarajanpettai Varam Varappuzha Varca Vartej Vasantnagar Vashind Vasna Borsad INA Vastral Vastrapur Vasudevanallur Vathirairuppu Vazhakkala Vazhapadi Vedapatti Vedaranyam Vedasandur Veeraganur Veerakeralam Veerakkalpudur Veerapandi Veerapandi Veerappanchatram Veeravanallur Veerbhadra Vehicle Fac. Jabalpur Vejalpur Velampalayam Vellakinar Vellakoil Vellalur Vellimalai Vellottamparappu Velur Vengampudur Vengathur Venkarai Venkatagiri Venkatapura Venmanad Vennanthur Vepagunta Veppathur Veraval Verkilambi Vetapalem Vettaikaranpudur Vettavalam Vicarabad Vijaigarh Vijainagar Vijalpor Vijapur Vijay Pur Vijayapura Vijayapuri (North) Vijayapuri Vijayraghavgarh Vikasnagar Vikramasingapuram Vikravandi Vilangudi Vilankurichi Vilapakkam Vilathikulam Vilavur Villiappally Villukuri Viluppuram Vinukonda Viramgam Virar Virudhachalam Virupakshipuram Visavadar Vishrampur Visnagar Viswanatham Vitthal Udyognagar INA Vyara Wadgaon Road Wadhwan Wadi (Gulbarga) Wadi (Maharashtra) Wadi ACC Waghapur Wai (Maharashtra) Wajegaon Walajabad Walajapet Walani Waliv Wanadongri Wanaparthi Wangjing, Manipur Wangoi Wani, Maharashtra Wankaner Wara Seoni Warangal Wardha Warhapur Warisaliganj Warora Warud Washim Wazirganj Weir, Rajasthan Wellington, Tamil Nadu Williamnagar Wokha Yadagirigutta Yadgir Yairipok Yamunanagar Yanam (India) Yavatmal Yawal Yelahanka Yelandur Yelbarga Yellandu Yellapur Yemmiganur Yenagudde Yerkheda Yerraguntla Yevla Yol (India) Zahirabad Zaidpur Zalod Zamania Zamin Uthukuli Zawlnuam Ziauddin Pur Zira (India) Zirakpur Ziro Zunheboto

 1. Miasta Indonezji: Demak (miasto), Jepara, Sinabang
 2. Miasta Iranu:
 • Ostan Alborz: Fardis, Kamal Shahr, Mohammadshahr, Hashtgerd, Mahdasht, Meshkin Dasht, Chaharbagh, Shahr-e Jadid-e Hashtgerd, Eshtehard, Garmdarreh, Golsar, Kuhsar, Taleqan, Asara, Tankaman
 • Ostan Ardabil: Meshginshahr, Khalkhal, Bileh Savar, Kivi, Abi Beyglu, Nir, Hashatjin, Sareyn, Eslamabad-e Qadim, Tazeh Kand-e Qadim, Qasabeh, Lahrud, Hir, Kolowr, Razey, Tazeh Kand-e Angut, Fakhrabad, Kuraim
 • Ostan Buszehr: Buszehr, Borazjan, Bandar Ganaveh, Khormoj, Bandar Kangan, Jam, Bandar Deylam, Bandar-e Deyr, Ali Shahr, Choghadak, Ab Pakhsh, Ahram, Vahdatiyeh, Kaki, Bank, Nakhl Taqi, Asaluyeh, Kharg, Dalaki, Sadabad, Shabankareh, Abdan, Bandar Rig, Bardestan, Bord Khun, Delvar, Bandar Siraf, Dowrahak, Baduleh, Tang-e Eram, Abad, Anarestan, Shonbeh, Imam Hassan, Kalameh, Riz, Bushkan
 • Ostan Czahar Mahal wa Bachtijari: Shahr-e Kord, Borujen, Farsan, Farrokh Shahr, Lordegan, Hafshejan, Saman (Iran), Junqan, Kian, Faradonbeh, Ben, Sureshjan,Babaheydar, Boldaji, Ardal, Naqneh, Pardanjan, Shalamzar, Gahru, Gujan, Sefiddasht, Gandoman, Taqanak, Sardasht, Sudjan, Naghan, Dastana, Cholicheh, Vardanjan, Kaj, Dashtak, Nafech, Mal-e Khalifeh, Chelgard, Aluni, Haruni, Sar Khun, Bazoft, Manj-e Nesa, Samsami
 • Ostan Azerbejdżan Wschodni: Tabriz, Maragheh, Sahand, Sarab, Azarshahr, Hadishahr, Ajab Shir, Sardrud, Shabestar, Bostanabad, Hashtrud, Osku, Ilkhchi, Mamqan, Khosrowshah, Basmenj, Gugan, Heris, Yamchi, Kaleybar, Shendabad, Sufian, Jolfa, Koshksaray, Tasuj, Torkamanchay, Kolvanaq, Leylan, Sis (Iran), Bakhshayesh, Qarah Aghaj, Mehraban, Teymurlu, Varzaqan, Zarnaq, Hurand, Khajeh, Benab e Marand, Sharabian, Vayqan, Mobarak Shahr, Sharafkhaneh, Kuzeh Kanan, Achachi, Duzduzan, Kharvana, Khamaneh, Tekmeh Dash, Aqkand, Abish Ahmad, Zonuz, Tark, Khomarlu, Kharaju, Siah Rud, Nazarkahrizi, Jowan Qaleh, Malek Kian, Shahriar
 • Ostan Isfahan: Khomeyni Shahr, Najafabad, Shahin Shahr, Shahreza, Fuladshahr, Baharestan, Mobarakeh, Aran va Bidgol, Golpayegan, Zarrin Shahr, Dorcheh Piaz, Dowlatabad, Falavarjan, Qahderijan, Khvorzuq, Nain, Semirom, Kelishad va Sudarjan, Goldasht, Gaz, Abrisham, Khansar, Tiran, Daran, Sedeh Lenjan, Dizicheh, Varnamkhast, Dehaqan, Dastgerd, Ardestan, Chamgardan, Badrud, Imanshahr, Natanz, Chermahin, Fereydunshahr, Pir Bakran, Kushk, Varzaneh, Nushabad, Baharan Shahr, Bagh-e Bahadoran, Zibashahr, Chadegan, Talkhuncheh, Golshahr, Buin va Miandasht, Qahjaverestan, Zayandeh Rud, Gorgab, Habibabad, Majlesi, Zavareh, Dehaq, Alavicheh, Zazeran, Manzariyeh, Karkevand, Asgharabad, Khur (miasto), Nasrabad, Guged, Harand, Jowzdan, Shadpurabad, Abuzeydabad, Sefidshahr, Meymeh, Barf Anbar, Meshkat, Hana, Rozveh, Komeshcheh, Vazvan, Kuhpayeh, Sin, Golshan, Damaneh, Sagzi, Hasanabad, Nikabad, Mohammadabad, Mahabad, Asgaran, Jandaq, Baghshad, Tudeshk, Jowsheqan va Kamu, Ziar, Qamsar, Afus, Rezvanshahr, Ezhiyeh, Khaledabad, Farrokhi, Kamu va Chugan, Barzok, Tarq, Vanak, Komeh, Neyasar, Bafran, Lay Bid, Khvorasgan (włączone do Isfahanu)
 • Ostan Fars: Shiraz, Marvdasht, Jahrom, Sadra, Neyriz, Eqlid, Gerash, Zarqan, Kavar (miasto), Safashahr, Qaemiyeh, Hajjiabad, Farashband, Qir, Evaz, Khonj, Kharameh, Sarvestan, Arsanjan, Saadat Shahr, Qaderabad, Ardakan, Dobiran, Jannat Shahr, Galleh Dar, Soghad, Meymand, Darian, Zahedshahr, Khesht, Surian, Banaruiyeh, Masiri, Lapui, Karzin, Seyyedan, Eshkanan, Shahr-e Pir, Beyram, Bahman (miasto), Qotbabad, Juyom, Abadeh Tashk, Khur (Fars), Mohr (miasto), Beyza, Latifi, Bab Anar, Qarah Bolagh, Ij (miasto), Khumeh Zar, Konartakhteh, Miyanshahr, Izadkhast, Emam Shahr, Runiz, Mobarakabad, Sedeh, Sheshdeh, Khavaran, Meshkan, Varavi, Emad Deh, Fadami, Alamarvdasht, Khaneh Zenyan, Baladeh, Nujin, Korehi, Dezhkord, Surmaq, Mazayjan, Dehram, Kuhenjan, Khuzi, Kupon (miasto), Now Bandegan, Ahel, Hesami, Khaniman, Do Borji, Qatruyeh, Nowdan, Kamfiruz, Hamashahr, Efzar, Asir, Ramjerd, Hasanabad, Soltan Shahr, Madar-e Soleyman, Baba Monir, Duzeh, Arad (Iran), Fishvar
 • Ostan Gilan: Rasht, Lahijan, Hashtpar, Sowme'eh Sara, Astaneh-ye Ashrafiyeh, Khomam, Siahkal, Rezvanshahr, Manjil, Amlash, Kiashahr, Rostamabad, Lowshan, Kelachay, Masal, Lasht-e Nesha, Lavandevil, Kuchesfahan, Rahimabad, Sangar, Chaf and Chamkhaleh, Chaboksar, Shaft (miasto), Pareh Sar, Luleman, Khoshk-e Bijar, Marjaghal, Kumeleh, Shalman, Bazar Jomeh, Chubar, Gurab Zarmikh, Vajargah, Haviq, Rudboneh, Lisar, Jirandeh, Rankuh, Maklavan, Tutkabon, Barehsar, Otaqvar, Deylaman, Masuleh
 • Ostan Golestan: Gorgan, Gonbad-e Kavus, Bandar Torkaman, Azadshahr, Kordkuy, Kalaleh, Aqqala, Minudasht, Galikash, Bandar-e Gaz, Gomishan, Siminshahr, Fazelabad, Ramian, Khan Bebin, Daland, Neginshahr, Now Kandeh, Sarkhon Kalateh, Jelin-e Olya, Anbar Olum, Maraveh Tappeh, Faraghi, Tatar-e Olya, Sangdevin, Mazraeh, Now Deh Khanduz, Incheh Borun
 • Ostan Hamadan: Malayer, Asadabad, Nahavand, Tuyserkan, Bahar, Lalejin, Famenin, Razan, Maryanaj, Azandarian, Qorveh-e Darjazin, Juraqan, Giyan, Mohajeran, Salehabad, Sarkan, Firuzan, Samen, Damaq, Barzul, Qahavand, Ajin, Shirin Su, Jowkar, Gol Tappeh, Farasfaj, Zangeneh
 • Ostan Hormozgan: Qeshm, Bandar Lengeh, Kish, Hajjiabad, Kong (Iran), Bandar Khamir, Jask, Parsian, Bika, Jenah, Hasht Bandi, Ruydar, Hormuz, Qaleh Qazi, Sirik, Tirur, Dashti, Tazian-e Pain, Abu Musa, Bandar Charak, Garuk, Ziarat-e Ali, Fin, Kushk-e Nar, Takht, Kuhestak, Lamazan, Senderk, Fareghan, Sardasht, Gowharan, Sargaz, Dezghan, Kukherd
 • Ostan Ilam: Ilam, Eyvan, Darreh Shahr, Arakvaz, Mehran, Sarableh, Asemanabad, Towhid, Chavar, Badreh, Shabab, Pahleh, Delgosha, Zarneh, Lumar, Musian, Meymeh, Sarabbagh, Salehabad, Mirza Hoseynabad, Mehr, Balavah
 • Ostan Kerman: Kerman, Sirjan, Rafsanjan, Kahnuj, Shahr-e Babak, Baft, Bardsir, Baravat, Ravar, Mohamadabad, Najaf Shahr, Anbarabad, Manujan, Rudbar (Kerman), Rabor, Qaleh Ganj, Kuhbanan, Darb-e Behesht, Baghin, Rayen, Negar, Mes-e Sarcheshmeh, Ekhtiarabad, Golbaf, Zeydabad, Zangiabad, Khursand, Pariz, Dehaj, Koshkuiyeh, Golzar, Mohammadabad-e Gonbaki, Fahraj, Arzuiyeh, Zeh-e Kalut, Jebalbarez, Chatrud, Yazdan Shahr, Nowdezh, Faryab, Reyhan Shahr, Kian Shahr, Bezenjan, Lalehzar, Aminshahr, Dow Sari, Boluk, Bahreman, Narmashir, Shahdad, Khatunabad, Jupar, Balvard, Jowzam, Kazemabad, Khanuk, Mohiabad, Anduhjerd, Khvaju Shahr, Safayyeh, Hamashahr, Dashtkar, Mardehek, Nezamshahr, Hanza (miasto), Hojedk
 • Ostan Kermanszah: Kangavar, Harsin, Javanrud, Sonqor, Sahneh, Gilan-e Gharb, Paveh, Ravansar, Qasr-e Shirin, Tazehabad, Kerend-Gharb, Gahvareh, Kuzaran, Banevreh, Gowdin, Nowdeshah, Shahrak-e Rijab, Shahu, Sarmast, Bayangan, Nowsud, Ezgeleh, Homeyl, Satar, Robat, Miyan Rahan, Halashi, Sumar
 • Ostan Chuzestan: Ahvaz, Bandar-e Mahshahr, Khorramshahr, Behbahan, Izeh, Shushtar, Masjed Soleyman, Omidiyeh, Bandar-e Emam Khomeyni, Kut-e Abdollah, Shush, Shadegan, Susangerd, Hendijan, Ramshir, Sheyban, Hamidiyeh, Gotvand, Bagh-e Malek, Chamran, Lali (Iran), Haftkel, Hoveyzeh, Veys, Mollasani, Aghajari, Sharaft, Dezab, Arvandkenar, Shamsabad (Iran), Mianrud, Qaleh Tall, Safiabad, Horr, Hosseinabad, Bostan, Chavibdeh, Elhayi, Seydun, Saleh Shahr, Sardasht, Alvan, Hamzeh, Torkalaki, Darkhoveyn, Siah Mansur, Jannat Makan, Abu Homeyzeh, Dehdez, Cham Golak, Mansuriyeh, Sardaran, Shahrak-e Babak, Kut-e Seyyed Naim, Tashan, Khanafereh, Rafi, Meydavud, Saleh Moshatat, Guriyeh, Jayezan, Saland, Minushahr, Qaleh-ye Khvajeh, Bidrubeh, Moshrageh, Choghamish, Hoseyniyeh, Somaleh, Abezhdan, Zahreh, Golgir, Moqavemat, Shirin Shahr
 • Ostan Kohgiluje wa Bujerahmad: Yasuj, Dehdasht, Charam, Likak, Madavan, Landeh, Basht, Sisakht, Suq, Dishmok, Qaleh Raisi, Margown, Pataveh, Sarfaryab, Chitab, Garab-e Sofla
 • Ostan Kurdystan: Sanandaj, Saqqez, Qorveh, Marivan, Baneh, Kamyaran, Divandarreh, Bijar, Dehgolan, Kani Dinar, Serishabad, Delbaran, Sarvabad, Yasukand, Muchesh, Aavraman Takht, Dezej, Armardeh, Saheb, Zarrineh, Tup Aghaj, Buin-e Sofla, Shuyesheh, Kani Sur, Pir Taj, Bardeh Rasheh, Babarashani, Chenareh
 • Ostan Lorestan: Khorramabad, Borujerd, Kuhdasht, Pol-e Dokhtar, Chaqabol, Oshtorinan, Sepiddasht, Zagheh, Darb-e Gonbad, Veysian, Bayranshahr, Sarab-e Dowreh, Momenabad, Chalanchulan, Shulehabad-e Olya, Haft Cheshmeh
 • Ostan Markazi: Saveh, Khomeyn, Mahallat, Delijan, Shazand, Mamuniyeh, Mahajeran, Tafresh, Milajerd, Ashtian, Komijan, Khondab, Shahbaz, Astaneh, Zaviyeh, Parandak, Nimvar, Farmahin, Davudabad, Gharqabad, Khoshkrud, Javersiyan, Aveh, Karchan, Nowbaran, Khenejin, Naraq, Tureh, Saruq, Hendudur, Qurchi Bashi, Razeghi, Bazneh
 • Ostan Mazandaran: Sari (miasto), Qaem Shahr, Behshahr, Chalus (Iran), Neka, Nowshahr, Fereydunkenar, Ramsar, Juybar, Mahmudabad (Mazandaran), Amirkola, Nur, Galugah, Ketalem i Sadat Shahr, Zirab, Abbasabad, Kelardasht, Rostamkola, Khorramabad, Shirud, Chamestan, Khalil Shahr, Hachirud, Arateh, Salman Shahr, Surak, Shirgah, Pol Sefid, Kiakola, Bahnemir, Royan (Iran), Izadshahr, Gatab, Sorkhrud, Marzanabad, Nashtarud, Kelarabad, Galugah, Kiasar, Kalleh Bast, Zargarmahalleh, Pul, Kojur, Khush Rudpey, Amamzadeh Abdallah, Kuhi Kheyl, Baladeh, Dabudasht, Alasht, Rineh, Pain Hular, Marzikola, Gazanak, Farim
 • Ostan Chorasan Północny: Bojnord, Shirvan, Esfarayen, Jajarm, Garmeh, Ashkhaneh, Faruj, Raz, Daraq, Ziarat, Safiabad, Ivar, Shahrabad-e Khavar, Titkanlu, Chenaran, Qazi, Shoqan, Sankhvast, Pish Qaleh, Lujali, Hesar-e Garmkhan, Qushkhaneh,
 • Ostan Kazwin: Alvand, Eqbaliyeh, Takestan, Abyek, Mohammadiyeh, Bidestan, Mahmudabad Nemuneh, Buin Zahra, Sharifiyeh, Shal, Esfarvarin, Danesfahan, Ziaabad, Khorramdasht, Narjeh, Abgarm, Sagzabad, Ardak, Avaj, Khak-e Ali, Moallem Kalayeh, Kuhin, Razmian, Sirdan
 • Ostan Kom: Kom, Qanavat, Jafariyeh, Dastjerd, Kahak, Salafchegan
 • Ostan Chorasan-e Razawi: Mashhad, Nishapur, Sabzevar, Torbat-e Heydarieh, Kashmar, Quchan, Torbat-e Jam, Taybad, Chenaran, Sarakhs, Gonabad, Fariman, Shahr Jadid-e Golbahar, Dargaz, Khaf, Bardaskan, Torqabeh, Feyzabad, Neqab, Shandiz, Kharv, Khalilabad, Sangan, Bajestan, Kariz, Mashhad Rizeh, Dowlatabad, Bakharz, Razaviyeh, Salehabad, Farhadgerd, Golmakan, Ahmadabad-e Sowlat, Nasrabad, Nilshahr, Nashtifan, Kalat, Jangal, Salami, Joghatai, Anabad, Kondor, Roshtkhar, Firuzeh, Darrud, Sefid Sang, Soltanabad, Rivash, Bidokht, Qasemabad, Qalandarabad, Kakhk, Rud Ab, Bar, Shahr-e Zow, Bayg, Yunesi, Shadmehr, Kadkan, Qadamgah, Davarzan, Now Khandan, Chapeshlu, Sheshtomad, Shahrabad, Lotfabad, Robat-e Sang, Chekneh, Eshqabad, Hemmatabad, Malekabad, Mazdavand, Bajgiran
 • Ostan Semnan: Semnan, Shahrud, Damghan, Garmsar, Mehdishahr, Aradan, Eyvanki, Bastam, Sorkheh, Shahmirzad, Mojen, Kalateh Khij, Darjazin, Meyami, Kalateh Rudbar, Dibaj, Beyarjomand, Amiriyeh, Rudian, Kohanabad
 • Ostan Sistan i Beludżystan: Iranshahr, Saravan, Khash, Konarak (Iran), Jaleq, Nik Shahr, Pishin, Zehak, Qasr-e Qand, Suran, Fanuj, Mohamadan, Galmurti, Rasak, Mirjaveh, Dust Mohammad, Bent, Nosratabad, Bazman, Negur, Mohamadi, Bonjar, Gosht, Ali Akbar, Espakeh, Zarabad, Adimi, Nukabad, Mohammadabad (Sistan i Beludżystan), Hiduj, Sarbaz, Ramshar
 • Ostan Chorasan Południowy: Birjand, Qaen, Tabas, Ferdows, Nehbandan, Boshruyeh, Sarayan, Sarbisheh, Eslamiyeh, Ayask, Khezri Dasht Beyaz, Eshqabad, Hajjiabad, Asadiyeh, Seh Qaleh, Nimbeluk, Tabas-e Masina, Khusf, Esfeden, Arianshahr, Deyhuk, Mud, Shusef, Eresk, Qohestan, Gazik, Zohan, Mohammadshahr
 • Ostan Teheran: Golestan (miasto), Qods, Varamin, Shahriar, Qarchak, Nasimshahr, Pakdasht, Pardis, Andisheh, Robat Karim, Parand, Salehieh, Damavand, Baqershahr, Baghestan, Bumahen, Chahardangeh, Pishva, Sabashahr, Kahrizak, Vahidieh, Nasirshahr, Ferdowsieh, Hasanabad, Safadasht, Rudehen, Shahedshahr, Ferunabad, Lavasan, Firuzkuh, Ahmadabad-e Mostowfi, Absard, Sharifabad, Fasham, Javadabad, Shemshak, Kilan, Abali, Arjomand
 • Ostan Azerbejdżan Zachodni: Miandoab, Naqadeh, Oshnavieh, Sardasht, Shahin Dezh, Qarah Zia od Din, Showt, Rabat, Siah Cheshmeh, Poldasht, Bazargan, Tazeh Shahr, Mohammadyar, Chahar Borj, Firuraq, Dizaj Diz, Nushin, Mahmudabad, Mirabad, Qatur, Baruq, Keshavarz, Gerd Kashaneh, Ivughli, Nazok-e Olya, Qushchi, Nalus, Marganlar, Avajiq, Serow, Silvaneh, Simmineh, Zurabad, Khalifan
 • Ostan Jazd: Jazd, Meybod, Ardakan, Bafq, Hamidiya, Mehriz, Taft, Shahediyeh, Ashkezar, Herat, Zarach, Marvast, Mehrdasht, Behabad, Bafruiyeh, Ahmadabad, Nadushan, Aqda, Nir, Khezrabad, Rezvanshahr
 • Ostan Zandżan: Zandżan, Abhar, Khorramdarreh, Qeydar, Hidaj, Sain Qaleh, Soltaniyeh, Sojas, Sohrevard, Zarrin Rud, Ab Bar, Mah Neshan, Garmab, Dandi, Nurabad, Karasf, Zarrinabad, Armaghankhaneh, Chavarzaq, Halab, Nik Pey
 1. Miasta Kanady: Campbell River, Colwood (miasto w Kanadzie), Dawson Creek, Port Alberni
 2. Miasta Kenii: Tala (Kenia)
 3. Miasta Kuby: Nicaro-Levisa, La Maya (miasto), Jovellanos, Sandino, Sagua de Tánamo, San Germán (miasto na Kubie), San Cristóbal (miasto na Kubie), Consolación del Sur, Mayarí, Jagüey Grande, San Antonio de los Baños, San José de las Lajas, San Luis (miasto na Kubie), Cruces, Bahía Honda, Alquízar, Mayarí, Mariel
 4. Miasta Malezji: Lenggong
 5. Miasta Maroka powyżej 50.000 mieszkańców: Aïn Harrouda, Awlad an-Nama, Azrou, Beni Ansar, Benslimane, Berkane, Berrechid, Bouskoura, Dar Bouazza, Dcheira El Jihadia, Drarga, El Kelaa des Sraghna, Guercif, Ifrane (Maroko), Lahraouyine, Lqliâa, Martil, M'diq, Oued Zem, Oulad Teima, Sefrou, Sidi Bennour, Sidi Slimane, Skhirat, Souk El Arbaa, Youssoufia
 6. Miasta Mjanmy powyżej 30.000 mieszkańców: Daik-U, Hlegu, Kayan (miasto), Kengtung, Kyaikto, Kyaukme, Kyaukpadaung, Kyaukse, Kyauktaga, Kyauktan, Labutta, Lewe, Ma-ubin, Mawlamyinegyun, Minbu, Namhkam, Nyaung-U, Pyapon, Pyawbwe,Shwegu, Tamu (miasto), Tangyan, Taungdwingyi, Tharrawaddy, Twante, Wundwin
 7. Miasta Nigerii powyżej 100.000 mieszkańców: Obafemi Owode, Ilawe Ekiti, Okpoko, Garki (Nigeria), Ila, Osun, Ijero Ekiti, Kisi, Buguma, Gbongan, Igboho, Uromi
 8. Miasta Pakistanu powyżej 100.000 mieszkańców: Kotri, Hub (miasto), Tando Allahyar, Kot Abdul Malik, Ferozewala, Gujranwala Cantonment, Wazirabad, Mansehra, Nowshera, Khushab, Shahdadkot, Kabal Tehsil, Hasilpur, Badin (Pakistan), Ghotki, Sambrial, Haroonabad, Bahawalnagar, Daharki, Narowal, Tando Muhammad Khan, Kamber Ali Khan, Mirpur Mathelo, Kandhkot
 9. Miasta Paragwaju: Areguá, Colonia Independencia, Mariscal Estigarribia, Minga Guazú, Nueva Germania, Salto del Guairá, San Ignacio, Villa Hayes, Villeta
 10. Miasta Peru powyżej 30.000 mieszkańców: Andahuaylas, Bambamarca, Chepén, Chincheros, Chota, Cutervo, Huamachuco, Juanjuí, La Unión (Peru), San Ignacio (Peru), San Vicente de Cañete, Sechura (miasto), Virú, Yurimaguas, inne: Bagua (miasto w Peru), Caraz, Huaura
 11. Miasta San Marino – jest artykuł, ale podlinkowany do gmin
 12. Miasta Serbii: Banatski Karlovac, Donji Milanovac
 13. Miasta Słowacji: Dechtice, Nitranske Hrnčiarovce
 14. Miasta Sri Lanki: Kegalle, Kilinochchi, Mullaitivu
 15. Miasta Tanzanii: Koani, Ujiji, Wete
 16. Miasta Turcji powyżej 7.000 mieszkańców: Antakya (do wyodrębnienia z artykułu Antiochia (Turcja)), Kartepe, Çayırova, Başiskele, Kapaklı, Karamürsel, Karaköprü, Dilovası, Bor (Turcja), Payas (miasto), Kozlu, Terme, Erzin, Yenişehir, Karasu (miasto), Malkara (miasto), Çan, Kumluca, Kurtalan, Ortaca, Pazarcık, Mut (miasto), Tosya, Vezirköprü, Boyabat, Osmancık, Dinar (miasto), Susurluk, Kilimli, Harbiye, İdil, Erdek, Gazipaşa, Akçakoca, Çaycuma, Belen (Turcja), Saray, Alaca, Gerede, Devrek,Akdağmadeni, Kaman (miasto), Serinyol, Kozluk, Sarıkaya, Kulu, Şarkışla, Korkuteli, Geyve, Çine, Çivril, Derik, Hilvan, Çayeli, İskilip, Havza, Yahyalı, Hayrabolu, İncirliova, Kovancılar, Güroymak, Muratlı, Diyadin, Emirdağ, Alaplı, Bostaniçi, Gediz (miasto), Sarayköy, Demirci, Turgutreis, Karaağaç, Yatağan, Nurdağı, Çiftlikköy, Battalgazi, Çermik, Dargeçit,Genç, Dursunbey, Horasan, Gümüşhacıköy, Kızılcahamam, Pamukova, Eğirdir, Şarköy, Boğazlıyan, Hopa (miasto), Yeşilli, Dikili, Çekmece,Taşköprü, Zeytinli, Muradiye, Espiye, Bigadiç, Kırkağaç, Saruhanlı, Demre (miasto), Kızılpınar, Pazar, Cihanbeyli, Marmaraereğlisi, Altınoluk,Banaz, Görele, Buldan, Elmalı, Araklı, Of, Çaldıran, Denizciler, Armutalan, Aybastı, Karakoçan, Obaköy, Narlıca, Türkoğlu, Solhan, Çay, Osmaneli, Kadınhanı, Pelitli, Sürmene, Kelkit, Pasinler, Kağızman, Suşehri, Ilıca, Sarıgöl, Tirebolu, Bayramiç, Karaçulha, Korgan, Eşme, Gölhisar, Sındırgı, Arsin, Ortaklar, Bahçe, Uludere, Konaklı, Kocaali, Çağlayancerit, Germencik, Kadıkendi, Şarkikaraağaç, Çelebibağı, Bünyan, Çınarcık, Şuhut, Tavas, Mucur, Beşikdüzü, Kumru, Nallıhan, Acıpayam, Kınık, Sason (miasto), Hasköy, Doğanşehir, İscehisar, Özalp, Çifteler, Kuzuculu, Tömük, Ezine, Taşova, Pınarhisar, Kargıpınarı, Yeniceköy, Gördes, Gölköy, Zara (miasto), Umurlu, Gerze, Ondokuzmayıs, Datça, Pınarbaşı, Çınar, Ayancık, Lice, Alaçam, Serinhisar, Yalıkavak, Yomra, Yeşilköy, Çukurca, Bozova, Lapseki, Altınova, Emet, Akçay, Davutlar, Karaağaç, Çekerek, Ermenek, Borçka, Mazıdağı, Alaçatı, Kandıra, Ahmetli,Şefaatli, Çamaş, Haymana, Bayat, Büyükyoncalı, Tomarza, Sultanhanı, Kepez, Tunçbilek, Bozdoğan, Gevaş, Gelinkaya, Aşkale, Kangal, Turgutalp, Köşk, Yahşihan, Cikcilli, Acarlar, Pozantı, Yenice, Sivrihisar, Eruh, Gölmarmara, Kulp, Taşucu, Odabaşı, Fındıklı, Perşembe, Gölyaka, Araban, Hassa, Akçadağ, Savaştepe, Kaynaşlı, Karayılan, Reşadiye, Hizan, Sarayönü, Hani (miasto), Palu (Turcja), İnebolu, Honaz, Gürün, Beşiri, Yunak, Yeşilhisar, Avsallar, Yıldızeli, Varto, Mavikent, Pertek, Küçükdalyan, Çerkeş, Yazıkonak, Akbez, Tekebaşı, Karaçoban, Konacık, Hınıs, İpsala, Çobanlar, Havsa, Çatalağzı, Yakınca, Beyoğlu, Çayırhan, Sahilkent, Gülşehir, Darende, Ladik, Koru, Kestel, Sultanköy, Dilek, Yeniçiftlik, Turunçova, Gözcüler, Köyceğiz, Sarılar, Eynesil, Ladik, Aydıncık, Tuzluca, Çelikhan, Söğütlü, Yenice, Kiraz, Dicle, Toprakkale (miasto), Yeşilyurt, Yurtbaşı, Bostanbaşı, Yeniceoba, Savur, Kale (miasto), Savuca, Andırın, Keşap, Hekimhan, İsmil, Narlı, Kuyucak, Gürgentepe, Çilimli, Orhaneli, Beldibi, Aktepe, Ayvacık, Çayıralan,Bozkır, Saraykent, Tonya (Turcja), Kavak, Ovaeymir, Çolaklı, İçeriçumra, Maçka, Bitez, Yağlıdere, Çarşıbaşı, Durağan, Kozaklı, Piraziz, Bekbele, Şekeroba, Arıtaş, Atça, Gökçebey, Ulukışla, Gülüç, Altınova, Sakçagöze,Atayurt, Işıklar, Uluborlu, Göynük, Ilgaz, Atakent (Turcja), Çiçekdağı, Gökçe (miasto), Buharkent, Velimeşe, Şiran, Yenice, mniejsze: Amasra, Ardanuç, Eceabat, Fındıklı, Kızkalesi, Ovacık, Şavşat, Talas (miasto w Turcji)
 17. Miasta Urugwaju: Barros Blancos, Florencio Sánchez (miasto), Nuevo Berlín
 18. Miasta Uzbekistanu: Rishton (Uzbekistan)
 19. Miasta Walii: Aberbargoed, Aberporth, Afonwen, Bagillt, Barmouth, Bedwas, Benllech, Bethesda (Walia), Blackwood (Walia), Blaina, Briton Ferry, Burry Port, Caerleon, Caerwys, Cilgerran, Corwen, Cowbridge, Criccieth (miasto), Crumlin, Cwmamman, Llanfairfechan
 20. Miasta Wenezueli: San Carlos de Río Negro
 21. Miasta WKŚ: Biankouma, Grand-Lahou, Jacqueville, Kong (miasto), Kouto, Lakota (miasto), Sassandra (miasto), Tiagba, Tiassalé, Tingréla, Touba (WKŚ),
 22. Miasto na prawach prefektury w Chinach
 23. Monastiraki – część Aten
 24. Mount Darwin (miasto) – w Zimbabwe
 25. Mouraria - dzielnica Lizbony, znana z fado
 26. Mpanshya - Zambia, Polki pomagają w St. Luke’s Mission Hospital, Polacy adoptują na odległość (adopcjaserca.pl)
 27. Muhafaza Sokotra "w grudniu 2013 roku z muhafazy Hadramaut wydzielono osobną muhafazę Sokotra"; Podział_administracyjny_Jemenu, stolica Hadibu; Al Hazm, Al-Mahabischa, Dhi as-Sufal, Dimnat Chadir, Hais, Harad (miasto), Khamir, Mudiyah, Sahar, Thula – miasta w Jemenie
 28. Mvezo – wieś w RPA, miejsce urodzenia Nelsona Mandeli
 29. Mỹ Thủy – miasto i gmina wiejska w Wietnamie
 30. Namhansanseong – zabytkowe miasto-forteca w górach niedaleko Seulu
 31. Nansio - największa miejscowość na wyspie Ukerewe
 32. Nathan Phillips Square - plac w Toronto
 33. New Lanark – wieś w Szkocji, zabytkowe zabudowania przędzalni, Fort Augustus
 34. Nida (miasto) na Litwie
 35. Niemiecki Szlak Baśniowy
 36. Niżyn - miejscowość na Ukrainie
 37. Northwest Angle – jest częścią USA, ale praktycznie leży w Kanadzie za Jeziorem Leśnym
 38. Obiekty z listy światowego dziedzictwa UNESCO, dużo interwiki, wciąż są duże braki, nawet w Europie, wydobyłem je z kategorii: Listy obiektów wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, drugi wykaz u dołu tej strony; linki na listach dla kontynentów są słabe, powinny być lepiej opracowane, co nie jest łatwe, wtedy i automat dałby lepsze wyniki, to wychodzi dopiero w "Najwięcej interwiki"; tu są listy angielskie dla kontynentów: en:Template:Lists_of_World_Heritage_Sites. Dość często te obiekty są opisane np. w artykułach o miastach, czasem nawet z ramką UNESCO z prawej strony. Obiektów jest 1092 (845 kulturowych, 209 naturalnych i 38 mieszanych) w 167 krajach. Obiekt to czasem wiele budynków w jednym mieście albo nawet szereg budowli w kilku miastach, są to takie zblokowane jednostki. Obiektów 1092, a obejmują mniejszych elementów kilka tysięcy.
 39. (Proszę nie usuwać poniższych linków):
 40. Obiekty z listy dziedzictwa UNESCO w Afryce
 41. Obiekty z listy dziedzictwa UNESCO w Ameryce Południowej
 42. Obiekty z listy dziedzictwa UNESCO w Ameryce Północnej i Środkowej
 43. Obiekty z listy dziedzictwa UNESCO w Australii i Oceanii
 44. Obiekty z listy dziedzictwa UNESCO w Azji
 45. Obiekty z listy dziedzictwa UNESCO w Europie
 46. Obszar metropolitalny Tokio
 47. Ocean Park (Hongkong)
 48. Odwzorowanie Kirchhoffa
 49. Ogrody Narodowe w Atenach
 50. Okińczyce – niegdyś wieś, obecnie część miasta Stołpce, nad Niemnem
 51. Okręgi Palau – tylko kilka z 16 jest zrobionych; Podział administracyjny Palau
 52. Okręgi Szwajcarii en:Districts_of_Switzerland, każdy kanton sam ustanawia swój podział administracyjny, dużo interwiki, jest ich ok. 145
 53. Old Havana – stare miasto Hawany, także gmina
 54. Olkaria – region w Kenii
 55. Ørestad, Nyboder – dzielnica Kopenhagi
 56. Østerbrogade – ulica w Kopenhadze
 57. Paljuvi, Garaši – wsie w Serbii
 58. Parafie Tobago jest ich 7: Podział administracyjny Trynidadu i Tobago
 59. Park Brukselski w Brukseli
 60. Park Sachera w Jerozolimie
 61. Park Sibeliusa w Helsinkach
 62. Pas Caprivi w Namibii
 63. Passendale - wieś w Belgii
 64. Patpong – rozrywkowa dzielnica Bangkoku
 65. Piazza Colonna, Piazza d'Aracoeli, Plac Hiszpański (w Rzymie) (wł. Piazza di Spagna), Piazza del Gesù, Piazza del Campidoglio – place w Rzymie
 66. Piazza dei Signori – plac w Weronie
 67. Piazza del Duomo – plac we Florencji
 68. Piazza del Municipio – plac w Neapolu
 69. Piazza Pretoria – Palermo
 70. Piazzale Michelangelo we Florencji
 71. Piazzale Roma – plac w Wenecji
 72. Pigazzano - frazione we Włoszech, Varigotti
 73. Plac Dam w Amsterdamie
 74. Plac Puszkina w Moskwie
 75. Plac Ratuszowy, Dantes Plads, Nikolaj Plads w Kopenhadze
 76. Place Charles de Gaulle, Place Dauphine, Place Denfert-Rochereau, Place de Clichy (plac), Place de la Bataille-de-Stalingrad, Place de la Nation, Place de l'Hôtel-de-Ville, Place de l'Opéra, Place des Victoires, Place d'Italie (plac), Place du Carrousel, Place du Louvre, Place du Trocadéro, Place Pigalle, Place Saint-Michel, Place Saint-Sulpice, Square Montholon, Square René-Viviani – place w Paryżu
 77. Place de Neuve – plac w Genewie
 78. Place des Terreaux – plac w Lyonie
 79. Plaza de Castilla (plac), Plaza de la Independencia, Plaza de Oriente, Plaza del Callao, Plaza del Emperador Carlos V place w Madrycie
 80. Poddystrykty Izraela, jest ich 15 Dystrykty Izraela
 81. Podział administracyjny Guernsey, Podział administracyjny Jersey, Podział administracyjny Naddniestrza, Podział administracyjny Wyspy Man – potrzebne do szablonu w Europie
 82. Podział administracyjny Abchazji
 83. Podział administracyjny Bermudów 9 parafii en:Administrative divisions of Bermuda
 84. Podział administracyjny Czarnogóry – brakuje 4 z 21 gmin
 85. Podział administracyjny Falklandów – potrzebny link do szablonu, opisu brak nawet w en.wiki
 86. Podział administracyjny Filipin, brakuje chyba tylko: Sulu (prowincja) i Negros Island Region
 87. Podział administracyjny Gujany Francuskiej Gujana_Francuska#Podział administracyjny, jest zrobiony, ale potrzebny link do szablonu
 88. Podział administracyjny Irlandii Północnej – nieruszony
 89. Podział administracyjny Kiribati to właściwie poszczególne wyspy, można ulepszyć
 90. Podział administracyjny Łotwy brakuje ok. 20 stolic powiatów
 91. Podział administracyjny Macedonii Północnej – dużo czerwonych linków
 92. Podział administracyjny Malezji – naciągany link w szablonie; takich złych linków jest jednak więcej, np. w Azji dla Indonezji, Izraela, Kambodży, Mongolii, Uzbekistanu
 93. Podział administracyjny Monako – kilka brakujących osiedli i sektorów
 94. Podział administracyjny Nepalu – zmienił się w końcu 2015, ale nowych 7 prowincji nie ma jeszcze nazw
 95. Podział administracyjny Osetii Południowej
 96. Podział administracyjny Palestyny
 97. Podział administracyjny Paragwaju – brakuje 2 departamentów i 4 ich stolic
 98. Podział administracyjny Polinezji Francuskiej – do uzupełnienia atole, miasta
 99. Podział_administracyjny_Portugalii#Wspólnoty międzygminne – tylko część jest zrobiona; te wspólnoty nie są chyba zbyt istotne; artykuł ma po prostu zły układ sekcji, bo podstawową jednostką są Podział_administracyjny_Portugalii#Dystrykty kontynentalnej Portugalii
 100. Podział administracyjny Serbii – dużo czerwonych linków
 101. Podział administracyjny Singapuru – nieruszony, niezbyt istotny
 102. Podział administracyjny Somalilandu – praktycznie nieruszony
 103. Podział administracyjny Tonga 5 grup wysp
 104. Podział administracyjny Ugandy – prawie nieruszony
 105. Podział administracyjny Wenezueli – potrzebne hasło do szablonu
 106. Podział administracyjny Wysp Marshalla – poszczególne atole są dystryktami
 107. Podział administracyjny Wysp Świętego Tomasza i Książęcej – prawie nieruszony, 7 okręgów, dużo interwiki
 108. Polska działka na Pacyfiku - wielkości 1/4 Polski a nic o niej nie mamy
 109. Południowe Indie
 110. Ponta do Pargo – miejscowość na Maderze
 111. Powiat Brno-miasto w Czechach, niedopatrzenie, linkuje do Brno
 112. Powiat Pilzno-miasto chyba niedawno utworzony, Czechy, dużo interwiki
 113. Powiat Szombathely - powiat na Węgrzech, jeden ze 168 powiatów, jednostka drugiego rzędu
 114. Powiaty Islandii: Suður-Þingeyjarsýsla
 115. Powiaty ziemskie Niemiec
 116. Północne Kosowo – region geograficzny w Kosowie
 117. Północne Włochy
 118. Praia da Rocha – plaża, miejscowość w Portugalii
 119. Prochładnoje – miejscowość w Kazachstanie
 120. Prowincja (Chiny)
 121. Prowincja Muczinga w Zambii, dodana w 2011
 122. Prowincje Algierii, są zrobione
 123. Prowincje Angoli, są zrobione
 124. Prowincje Boliwii, jest ich 112, dużo interwiki, a są wręcz nieruszone, en:Provinces_of_Bolivia; znalazłem jedną zrobioną: Manuel María Caballero (prowincja)
  1. Chiquitos
  2. Iténez
  3. Sajama (prowincja)
 125. Prowincje Chile dużo interwiki, zrobionych jest tylko 17 z 54 (to drugi poziom po regionach) en:Provinces_of_Chile
 126. Prowincje Fidżi 12 niezrobionych, drugi szczebel, Podział administracyjny Fidżi
 127. Prowincje Kambodży – jest ich teraz o kilka więcej, 25, były też zmiany granic: en:Provinces_of_Cambodia
 128. Przesmyk Sueski
 129. Region Wyspiarski w Gwinei Równikowej; Podział administracyjny Gwinei Równikowej
 130. Regionalverband Ruhr (de:Regionalverband Ruhr)
 131. Regiony Brazylii, są zrobione
 132. Regiony autonomiczne Chin, są zrobione
 133. Regiony geograficzne Turcji 7 regionów: https://en.wikipedia.org/wiki/Geographical_regions_of_Turkey#/media/File:Turkey_GeographicRegions.svg
 134. Regiony Indii: Central India, East India, North India, Northeast India, South India, Western India
 135. Regiony Iranu: Daylam
 136. Regiony Kosowa https://en.wikipedia.org/wiki/Districts_of_Kosovo#/media/File:Changes_to_regional_borders_of_Kosovo.png dwukrotnie zmieniały się granice, en:District of Gjakova z wieloma interwiki już nie istnieje; obecne regiony są zrobione: Podział administracyjny Kosowa
 137. Regiony Malawi są tylko trzy, niezrobione: Podział_administracyjny_Malawi, brakuje 13 dystryktów z 28
 138. Regiony Maroka było kilka reform, en:Regions_of_Morocco, np. dawny region: en:Oriental (1997–2015), obecny podział jest zrobiony
 139. Regiony Nigru brakuje trzech: Podział_administracyjny_Nigru
 140. Regiony Papui-Nowej Gwinei: Papua Region, Highlands Region, Momase Region, Islands Region, Podział administracyjny Papui-Nowej Gwinei
 141. Regiony Senegalu zrobionych jest 5 z 14, dużo interwiki, prosty szablon, np. Kaolack_(region), dobre mapy w linku; drugi szczebel to departamenty: Podział administracyjny Senegalu
 142. Regiony Somalii zrobionych jest 5 z 18, patrz: Podział administracyjny Somalii, dużo interwiki
 143. Regiony statystyczne Portugalii, brakuje tylko Region Północny (Portugalia) – niedopatrzenie; Podział_administracyjny_Portugalii#Podział terytorialny (NUTS)
 144. Regiony statystyczne Słowenii, jest ich 12, dużo interwiki, raczej niezrobione, en:Statistical_regions_of_Slovenia
 145. Regiony statystyczne Węgier, jest ich 7, raczej niezrobione, en:List_of_regions_of_Hungary
 146. Regiony Tajlandii są 4 (do innych celów 6) en:Regions_of_Thailand, zrobiony jest tylko płn.-wschodni Isan (Tajlandia); Podział administracyjny Tajlandii – tylko w polskim artykule jest podział na 5 regionów
 147. Regiony Wybrzeża Kości Słoniowej zrobiony jest 1 z 19 Podział_administracyjny_Wybrzeża_Kości_Słoniowej – istnieje jeszcze 14 dystryktów, patrz: en:Regions_of_Ivory_Coast, do tego nieistniejące już regiony, np. en:Zanzan Region, en:Dix-Huit Montagnes, en:Fromager, en:N'Zi-Comoé, en:Agnéby, en:Lagunes Region, en:Lacs Region, en:Moyen-Comoé, en:Sud-Bandama
 148. Registan (plac) – centralny plac Samarkandy w Uzbekistanie
 149. Rejony Abchazji – zrobione są 2 z 7, en:Subdivisions_of_Abkhazia
 150. Republika Środkowoafrykańska – Specjalne strefy ekonomiczne: Nana-Grébizi, Sangha-Mbaéré
 151. Republika Zielonego Przylądka zrobionych jest kilka z 22 concelhos, Podział administracyjny Republiki Zielonego Przylądka
 152. Residenzplatz – plac w Salzburgu
 153. Rezerwaty biosfery w Azji
 154. Rezerwaty biosfery w Europie
 155. Rio de Janeiro: Leblon - najbardziej zamożna dzielnica; Laranjeiras (dzielnica Rio de Janeiro), Lapa (dzielnica) dzielnica życia nocnego, Cinelândia (plac)
 156. Roppongi - dzielnica Tokio
 157. Rozmieszczenie zwierząt w Europie
 158. Rupite – wieś w Bułgarii
 159. Rupununi (region) – w Gujanie
 160. Rynek w Turku, Finlandia
 161. Santa Cruz (dzielnica Sewilli)
 162. Särkänniemi – park rozrywki w Tampere
 163. Seodaemun - dzielnica Seulu
 164. Serengeti (region geograficzny) w Tanzanii i Kenii
 165. Sewell (Chile) – dawne miasto górnicze w Chile
 166. Slussenområdet – część Sztokholmu
 167. Słoweńska Karyntia - tradycyjny region
 168. Soconusco – historyczny region w Meksyku
 169. Specjalne regiony administracyjne w Chinach, istnieją dwa, zrobione
 170. Spiddal - wieś turystyczna w Irlandii
 171. Stara Serbia - określenie ziem między korytami rz. Driny, Limu a dorzeczem Południowej Morawy (za: Vuk Karadżić)
 172. Star City (Rosja) - miasteczko kosmonautów w Rosji
 173. Stare miasto w Bernie
 174. Stary port w Marsylii
 175. Stolice prowincji w Tajlandii (zwykle o tych samych nazwach): Bueng Kan, Buri Ram, Chachoengsao, Chaiyaphum, Kalasin, Kamphaeng Phet (miasto), Loei, Mae Hong Son, Maha Sarakham, Mukdahan, Nakhon Nayok, Nakhon Phanom, Nongbua Lamphu, Nong Khai, Phang Nga, Phatthalung, Phayao, Phetchabun, Phetchaburi, Phichit, Phrae,Prachinburi, Prachuap Khiri Khan, Ranong, Roi Et, Sa Kaeo, Sakon Nakhon, Samut Sakhon, Samut Songkhram, Satun, Sing Buri,Sisaket, Suphan Buri, Surin (miasto), Uthai Thani, Uttaradit, Yasothon
 176. Strefy krajobrazowe
 177. Sudan Południowy od 2015 roku 28 stanów, całkiem nowy niezrobiony podział; Podział administracyjny Sudanu Południowego
 178. Svodín - wieś i gmina słowacka en:Svodín
 179. Świat organiczny Australii - Australia
 180. Temple Bar - część Dublina
 181. The Domain - park w Sydney
 182. Timočka Krajina – region geograficzny w Serbii
 183. Timor Zachodni
 184. Tindari - miasto na Sycylii
 185. Tokyo Disneyland
 186. Tokyo DisneySea
 187. Tosa (prowincja), historyczna w Japonii; inne: Kaga (prowincja), Etchū, Suruga, Tanba
 188. Tracja Wschodnia w Turcji
 189. Trans-Karakoram Tract niewielki obszar w Kaszmirze pod administracją Chin
 190. Trójkąt Yirga – sporny obszar, Etiopia-Erytrea
 191. Unia Północnoamerykańska / North American Unionen, , et, es, ja, nl, pt, ry
 192. Universal Studios Japan, Osaka, Japonia
 193. USA: Alamo Square - dzielnica w San Francisco; Balboa Park, San Diego; Bodie (Kalifornia) – miasto duchów, dzisiaj atrakcja turystyczna, stan: Kalifornia, USA (en); Bodie (Waszyngton) – miasto duchów, dzisiaj atrakcja turystyczna, stan: Waszyngton, USA (en); Bourbon Street, Nowy Orlean; Civic Center (Manhattan) - dzielnica na Manhattanie; Dells of the Wisconsin – region turystyczny w USA; Disney World’s Magic Kingdom, Orlando, Floryda; Disney’s Animal Kingdom, Floryda; Disney’s California Adventure, Kalifornia; Disney’s Hollywood Studios, Floryda; Drummond Township; East Side (Manhattan); Epcot, Disney World, Orlando, Floryda; Faneuil Hall Marketplace, Boston; Flushing Meadows–Corona Park park publiczny w Nowym Jorku; Gnesen Township (Minnesota), en; Golden Gate National Recreation Area, San Francisco; The Hamptons - rejon wypoczynkowy koło Nowego Jorku; Hyde Street w San Francisco; Lista stolic stanów USA; Mulberry Street - włoska ulica na Manhattanie; Navy Pier, Chicago; Neptune Memorial Reef podwodny cmentarz 8km na południowy wschód od Miami na wys Key Biscayne; Obszar metropolitalny Nowego Jorku; Park Avenue – bulwar w Nowym Jorku; Południe Stanów Zjednoczonych; Południowa Kalifornia; Południowy Zachód Stanów Zjednoczonych; San Antonio River Walk, Teksas; South Street Seaport - historyczny obszar portowy w Nowym Jorku; en:Southwestern United States; Union Square (plac) - w San Francisco; Universal’s Islands of Adventure, Orlando, Floryda; West Side (Manhattan); 10. Aleja na Manhattanie
 194. Val di Noto - część Sycylii
 195. Valle de Lecrín – comarca w Andaluzji
 196. Vau i Dejës – miasto w Albanii
 197. Via Giuseppe Garibaldi, Via Balbi w Genui
 198. Via Laietana – Barcelona
 199. Villa Ballester - miasto w aglomeracji Buenos Aires
 200. Villa El Salvador - okręg w Peru
 201. Wadi az-Zahab-Al-Kuwira, dawny region Maroka w Saharze Zachodniej
 202. Walonia (region historyczno-kulturowy Belgii)
 203. Wateringen – miasto w Holandii
 204. Windsor Great Park
 205. Wollishofen – dzielnica Zurychu
 206. Wong Chuk Hang – dzielnica Hongkongu
 207. Wschodnia Malezja – wschodnia część Malezji na wyspie Borneo
 208. Wyspa Psów (obszar w Londynie)
 209. wyspy bez samochodów
 210. Xidi – zabytkowa wieś w Chinach
 211. Zaandam – miasto w Holandii, jest przekierowanie
 212. Zachód (region)

Geografowie i odkrywcy

 • Ahmad ibn Rustah
 • Ali Bey el Abbassi
 • António de Abreu
 • Battista Agnese
 • John A. Agnew
 • Pêro de Alenquer
 • Jean Alfonse
 • László Almásy
 • Lourenço de Almeida
 • Francisco Álvares
 • Diogo de Azambuja
 • Thomas Baines
 • J. N. L. Baker - brytyjski geograf
 • Giosafat Barbaro
 • Duarte Barbosa
 • Jeanne Baré, Jeanne Baret
 • Tadeusz Bartkowski (1920-1992) - geograf
 • John George Bartholomew - geograf i kartograf brytyjski (1860-1920)
 • Henri Baulig (1877-1962) - francuski geograf
 • Stanley Henry Beaver, Stanley Beaver (1907-1984) - angielski geograf
 • Raoul Blanchard (1877-1965) - francuski geograf
 • Juan Francisco de la Bodega y Quadra – hiszpański odkrywca
 • Benedetto Bordone
 • Isaiah Bowman (1878-1950) - amerykański geograf
 • Philip Carteret (zm. 1796) żeglarz angielski, eksplorator
 • João de Castro
 • Shiba Prasad Chatterjee, Shiba Chatterjee (1903-1989) - indyjski geograf
 • Apsley Cherry-Garrard - podróżnik, Antarktyka
 • Zeflik Chłódek http://podroze.onet.pl/ciekawe/zeflik-chlodek-legendarny-krakowski-globtroter/fr8kb4
 • Edward Daniel Clarke
 • Gonçalo Coelho
 • Nicolau Coelho
 • Abraham Cresques – kartograf z XIV w.
 • Tristão da Cunha
 • Jan Czyżewski (1890-1968) - geograf
 • Giuseppe Dalla Vedova (1834-1919) - geograf włoski
 • Claude Delisle (1644-1720) francuski geograf i historyk
 • Albert Demangeon (1872-1940) - francuski geograf
 • Jacob van Deventer
 • Bolesław Dolański - kopalnie złota w Australii
 • Mieczysław Dorywalski (1905-1975) - geograf
 • Fernão Vaz Dourado
 • Jean Dresch (1905-1994) - francuski geograf
 • Angelino Dulcert
 • Henry Ellis (1721–1806) podróżnik angielski
 • Erhard Etzlaub
 • Álvaro Fernandes
 • Karol Borom Feyerabend - podróżował po polskich terenach w końcu XVIII wieku
 • Peter Forsskål - szwedzki odkrywca
 • Fra Mauro
 • Marc-Joseph Marion du Fresne
 • Gemma Frisius
 • Vivian Fuchsen:Vivian Fuchs – 14 – (UK) odkrywca
 • Giacomo Gastaldi - kartograf
 • Artur Gavazzi (1861-1944) - geograf
 • Rudolf Geiger (1894-1981), klimatolog
 • Johannes Gellert (1904-1994) - niemiecki geograf
 • Alain Gheerbrant
 • Innokientij P. Gierasimow, Innokientij Gierasimow (1905-1985) - rosyjski geograf
 • Diogo Gomes
 • Antão Gonçalves
 • Lopes Gonçalves
 • Binot Paulmier de Gonneville
 • Henryk Gordziałkowski
 • Pascal François Joseph Gosselin, Pascal Francois Joseph Gosselin, Pascal Gosselin (1751-1830) - francuski geograf
 • Andriej A. Grigorjew, Andriej Grigorjew (1883-1968) - rosyjski geograf
 • Basil Hall
 • Abu Muhammad al-Hasan al-Hamdani
 • Chauncy Dennison Harris, Chauncy Harris (1914-) - amerykański geograf
 • Hugo Hassinger (1877-1952) - angielski geograf
 • Vlastislav Häufler, Vlastislav Haufler, Vlastislav Haeufler (1924-1985) - czeski geograf
 • Henricus Martellus Germanus
 • Augustin Hirschvogel
 • Diogo Homem
 • Lopo Homem
 • Évariste Régis Huc
 • Ibn Khordadbeh
 • Istakhri
 • Simon Jackson – założył organizację ekologiczną Koalicję Młodzieży na Rzecz Ochrony Niedźwiedzia Ducha Spirit Bear Vancouver
 • Hubert Jaillot - kartograf
 • Gerard de Jode
 • Magnus Johannes - szwedzki geograf
 • Edme-François Jomard
 • Vasilij Vasil'evič Junker
 • László Kádár, Kádár László, Laszlo Kadar, Kadar Laszlo (1908-1989) - węgierski geograf
 • Stanisław W. Kalesnik, Stanisław Kalesnik (1901-1977) - rosyjski geograf
 • Hiroo Kanamori - japoński sejsmolog
 • Maria Kiełczewska-Zaleska (1906-1980) - geograf
 • Alfred Kirchhof (1838-1907) - niemiecki geograf
 • Iwan K. Kiriłow, Iwan Kiriłow (1689-1737) - rosyjski geograf
 • John Kirk
 • Jadwiga Kobenidzina (1895-1989) - geograf
 • Jerzy Samuel Kostrowicki (1918-2002) polski geograf
 • Josef Kunský (1903-1977) - czeski geograf
 • Dana i Ginger Lamb - miasta Majów
 • João Fernandes Lavrador
 • Guillaume Le Testu
 • Mike Libecki
 • Liu An
 • Jerónimo Lobo – Etiopia
 • Kazimierz Łomniewski (1907-1978) - geograf i oceanograf
 • Józef Łukaszewicz (geograf) (1863-1928) - geograf
 • Conrad Malte-Brun (1775-1826) - francuski geograf
 • John Mandeville - angielski podróżnik, być może fikcyjny
 • Maurycy Mann (podróżnik) (1814-1876)
 • Jean-Baptiste Marchand - francuski badacz Afryki
 • Clements Robert Markham, Clements Markham (1830-1916) - angielski geograf
 • Anton Melik (1890-1966) - słoweński geograf
 • Vintilă Mihăilescu, Vintila Mihailescu (1890-1978) - rumuński geograf
 • Borivoje Milojević (1885-1967) - serbski geograf
 • Iwan Moskwitin- ru.Wiki, en.Wiki - Przejście wschodniej Syberii i osiągnięcie Morza Ochockiego
 • Jan Naumański (?-ok. 1740) - geograf
 • Nicolaus Germanus
 • Frederic Louis Norden
 • William Gifford Palgrave
 • Siegfried Passarge (1867-1958) niemiecki geograf, podróżnik i lekarz
 • Pei Xiu
 • Bartolomeu Perestrello
 • Oskar Peschel (1826-1875) - niemiecki geograf
 • August Heinrich Petermann (1822-1878) - niemiecki kartograf
 • Michaił W. Piewcow, Michaił Piewcow (1843-1902) - rosyjski podróżnik, geograf, geodeta, astronom
 • Jerzy Pruchnicki - hydrolog, meteorolog
 • Qiu Chuji
 • Giovanni Battista Ramusio (1485-1557) - wenecki geograf
 • Johannes Rebmann - Kilimandżaro
 • Jorge Reinel
 • Pedro Reinel
 • James Rennell (1742-1830) geograf angielski
 • Diogo Ribeiro
 • Riccardo Riccardi (1897-1981) - włoski geograf
 • Johannes Ruysch
 • Konstantin Saliszczew (1905-1988) - rosyjski geograf
 • Ion Sandru (1913-) - rumuński geograf
 • Pyotr Semyonov-Tyan-Shansky, Piotr Semionow-Tianszanski, Piotr P. Siemionow Tienszanski, Piotr Tienszanski 1827-1914 - rosyjski geograf, botanik i podróżnik
 • Francisco Serrão
 • João Serrão
 • Pedro de Sintra
 • Zygmunt Skórzewski (podróżnik)
 • Andrzej Słowaczyński (1807-1847) geograf, powstaniec listopadowy, emigrant
 • Wiktor B. Soczawa, Wiktor Soczawa (1905-1978) - rosyjski geograf
 • John Speed
 • Laurence Dudley Stamp, Laurence Stamp (1898-1966) - angielski geograf
 • Václav Švambera, Vaclav Svambera (1866-1939) - czeski geograf
 • Teofil Szumański - kartograf
 • Luís Teixeira
 • Tristão Vaz Teixeira
 • Nuno Tristão
 • Omer Tulippe-Hecq (1896-1968) - belgijski geograf
 • Gieorgij A. Uszakow, Gieorgij Uszakow (1901-1963) - rosyjski geograf
 • Gabriel de Vallseca
 • Ludovico di Varthema - pielgrzym do Mekki, 1503
 • Pêro Vaz de Caminha
 • Bartolomeu Velho
 • Gonçalo Velho Cabral
 • Pietro Vesconte
 • František Vitašek, Frantisek Vitasek (1890-1973) - czeski geograf
 • Vandino i Ugolino Vivaldi
 • Lucas Janszoon Waghenaer
 • Wojciech Walczak (geograf) (1916-1984) - geograf
 • Piotr Wałdykowski - geograf, wydział geomorfologii UW
 • Wang Dayuan
 • Johannes Werner (kartograf)
 • Levison Wood
 • Edward Wright

Pozostałe

 1. I Kutnowska Drużyna Wędrownicza im. T. Rejtana
 2. Aina Travel Sp. z o.o. – pierwsza firma w Polsce zajmująca się pośrednictwem wizowym założona w 2005 roku w Krakowie.
 3. cechy demograficzne – m.in.: wiek, płeć, wykształcenie, aktywność zawodowa, stan cywilny, narodowość, język ojczysty, wyznanie, inwalidztwo, sieroctwo, sytuacja mieszkaniowa. Żródło 1:[1], Żródło 2:Pierwszy Powszechny Spis Ludności
 4. cykl denudacyjny / cykl geomorfologiczny
 5. deszcz lodowy – rodzaj ziaren lodowych
 6. Ekspedycja Nimrod w Antarktyce, 1907–09
 7. EnergyLandia – park rozrywki
 8. GISPOL – Stowarzyszenie Użytkowników Krajowego Systemu Informacji o Terenie www.gispol.org.pl
 9. Gleby alkaliczne
 10. Global Distribution System, en - podróże
 11. Herb gminy Stare Czarnowo
 12. Herb podwójny
 13. Hiking – piesza wędrówka, wycieczka (en) (de)
 14. Hilton Hotels & Resorts
 15. Historia nawigacji en:History of navigation
 16. Hotel Hydropolis (en), Dubaj
 17. Hrabstwo (USA)
 18. Imperial Trans-Antarctic Expedition – ostatnia wielka klasyczna ekspedycja w Antarktyce, 1914 – 17
 19. Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu w Dausze 2012
 20. konflikt przestrzenny – pojęcie z zakresu planowania przestrzennego
 21. Kunyu Wanguo Quantu - chińska mapa
 22. litolitoral (rodzaj litoralu)
 23. mapy tematyczne
 24. Metropolia (miasto)
 25. Niepodległe państwo
 26. Oblast - np. w Rosji
 27. Okręg (Francja)
 28. orka wstęgowa
 29. Planisfera - mapa
 30. Reisefieber – podniecenie przed podróżą
 31. Route des Grandes Alpes
 32. Safarnama
 33. Specjalny region administracyjny w Chinach
 34. Standardowy czas indyjski
 35. Subprefektura - jednostka podziału administracyjnego
 36. szlakiempomapie.pl - portal o podobnej tematyce co np. wikia czy wikipedia, mapa, BoarGameGeek któy zaczyna się rozwijać
 37. Słynni podróżnicy
 38. zabytki Roztocza
 39. Ziemia folusznicza

Artykuły, szablony z czerwonymi linkami

 1. Lista kraterów na Marsie - większość czerwonych linków od pochodzenia nazw to miasta
 2. Ramat Gan -dużo czerwonych dzielnic
 3. Wyspy Danii - czerwone linki
 4. Szablon:Miasta Bornholmu - czerwone linki
 5. Gminy Finlandii
 6. Szablon:Donegal
 7. Szablon:Godła Rosji - czerwono i niżej też
 8. Szablon:Gmina Kumanowo
 9. Vila Franca de Xira
 10. Szablon:Flagi powiatów województwa śląskiego
 11. Szablon:Flagi powiatów województwa świętokrzyskiego
 12. Szablon:Flagi powiatów województwa lubuskiego
 13. Szablon:Flagi powiatów województwa lubelskiego
 14. Szablon:Flagi powiatów województwa zachodniopomorskiego
 15. Szablon:Flagi powiatów województwa wielkopolskiego
 16. Szablon:Flagi powiatów województwa pomorskiego
 17. Szablon:Flagi powiatów województwa warmińsko-mazurskiego
 18. Szablon:Flagi powiatów województwa podlaskiego
 19. Szablon:Flagi powiatów województwa łódzkiego
 20. Szablon:Flagi powiatów województwa podkarpackiego
 21. Szablon:Flagi powiatów województwa kujawsko-pomorskiego
 22. Szablon:Flagi powiatów województwa dolnośląskiego
 23. Szablon:Flagi powiatów województwa mazowieckiego
 24. Szablon:Flagi powiatów województwa małopolskiego
 25. Szablon:Flagi powiatów województwa opolskiego
 26. Szablon:Herby łódzkich powiatów
 27. Szablon:Podział Sudetów i Przedgórza Sudeckiego - i czerwone linki w artykułach z szablonów
 28. Coimbra
 29. London Borough of Tower Hamlets
 30. Morze Kaspijskie
 31. Parki narodowe Europy
 32. Parki narodowe w Australii
 33. Parki narodowe w Ameryce Południowej
 34. Parki narodowe Azji
 35. Parki narodowe Afryki
 36. Rezerwaty biosfery w Afryce
 37. Rezerwaty biosfery w Ameryce Południowej
 38. Rezerwaty biosfery w Ameryce Północnej i Środkowej
 39. Rezerwaty biosfery w Australii i Oceanii
 40. Szablon:Prowincje Turcji - nie tylko zaniebieszczyć prowincje, ale także dystrykty w tych prowincjach. Nawet jakieś afrykańskie Wikipedie już mają artykuły o prowincjach Turcji.

Proszę nie usuwać niebieskich artykułów powyżej dopóki nie znikną czerwone linki w artykułach.

Do poprawienia

 1. Ubud - stub
 2. Kurow - trzeba dodać źródło
 3. Tak (miasto) - stub
 4. Laguna Salada - trzeba dodać źródło
 5. Black River (Jamajka) - stub
 6. Comé - stub
 7. Huéscar - stub
 8. Eurafrasia - dodać źródła
 9. Gminy Reunionu - jedna gmina czerwona, reszta to stuby
 10. Trenton - stub
 11. İnegöl - stub
 12. Seinäjoki - stub,trzeba między innymi dodać miasta partnerskie(narzędzia-->linkujące)
 13. Izmir - braki źródeł
 14. Bombaj - brakuje źródła o ateistach

Created Sat, 15 Sep 2018 07:51:19 +0000 by the MissingTopics tool (run again with these settings)

Geografia

WantedTitle
627Gminy Bułgarii
532Nacionalen Statisticzeski Institut
215Cryosols
214Fluvisols
214Solonetz
214Planosols
214Ferralsols
214Umbrisols
214Calcisols
214Cambisols
214Durisols
214Solonchaks
214Technosols
214Gypsisols
214Podzols
214Nitisols
214Plinthosols
214Phaeozems
214Luvisols
214Lixisols
214Histosols
214Kastanozems
214Retisols
214Leptosols
214Vertisols
214Stagnosols
214Arenosols
214Anthrosols
214Alisols
146ISO 3166-2:SB
145ISO 3166-2:KZ
145ISO 3166-2:LA
145ISO 3166-2:KW
145ISO 3166-2:KR
145ISO 3166-2:KN
145ISO 3166-2:MA
145ISO 3166-2:QA
145ISO 3166-2:PY
145ISO 3166-2:LU
145ISO 3166-2:LV
145ISO 3166-2:LT
145ISO 3166-2:RO
145ISO 3166-2:LK
145ISO 3166-2:LY
145ISO 3166-2:KH
145ISO 3166-2:SC
145ISO 3166-2:SA
145ISO 3166-2:IL
145ISO 3166-2:SD
145ISO 3166-2:SI
145ISO 3166-2:ID
145ISO 3166-2:SM
145ISO 3166-2:IQ
145ISO 3166-2:IT
145ISO 3166-2:KG
145ISO 3166-2:RU
145ISO 3166-2:MD
145ISO 3166-2:KE
145ISO 3166-2:JO
145ISO 3166-2:RW
145ISO 3166-2:JM
145ISO 3166-2:RS
145ISO 3166-2:ME
145ISO 3166-2:PT
145ISO 3166-2:PS
145ISO 3166-2:PK
145ISO 3166-2:PW
145ISO 3166-2:TT
145ISO 3166-2:UG
145ISO 3166-2:TZ
145ISO 3166-2:MZ
145ISO 3166-2:PH
145ISO 3166-2:NZ
145ISO 3166-2:NP
145ISO 3166-2:NI
145ISO 3166-2:OM
145ISO 3166-2:NA
145ISO 3166-2:PE
145ISO 3166-2:PA
145ISO 3166-2:UM
145ISO 3166-2:UY
145ISO 3166-2:MU
145ISO 3166-2:MV
145ISO 3166-2:MW
145ISO 3166-2:MR
145ISO 3166-2:MM
145ISO 3166-2:MH
145ISO 3166-2:MK
145ISO 3166-2:MY
145ISO 3166-2:ZW
145ISO 3166-2:VA
145ISO 3166-2:UZ
145ISO 3166-2:VE
145ISO 3166-2:VN
145ISO 3166-2:ZM
145ISO 3166-2:YE
145ISO 3166-2:HT
145ISO 3166-2:HN
145ISO 3166-2:CU
145ISO 3166-2:CO
145ISO 3166-2:HR
145ISO 3166-2:CM
145ISO 3166-2:TD
145ISO 3166-2:CV
145ISO 3166-2:SR
145ISO 3166-2:SV
145ISO 3166-2:DO
145ISO 3166-2:SY
145ISO 3166-2:CF
145ISO 3166-2:CD
145ISO 3166-2:BF
145ISO 3166-2:TL
145ISO 3166-2:BD
145ISO 3166-2:TN
145ISO 3166-2:BI
145ISO 3166-2:BS
145ISO 3166-2:BW
145ISO 3166-2:TH
145ISO 3166-2:BT
145ISO 3166-2:DZ
145ISO 3166-2:CN
145ISO 3166-2:GT
145ISO 3166-2:SO
145ISO 3166-2:GN
145ISO 3166-2:GQ
145ISO 3166-2:SN
145ISO 3166-2:GB
145ISO 3166-2:GW
145ISO 3166-2:GE
145ISO 3166-2:EC
145ISO 3166-2:TR
145ISO 3166-2:GA
145ISO 3166-2:ET
145ISO 3166-2:ES
145ISO 3166-2:EG
145ISO 3166-2:FI
145ISO 3166-2:FR
145ISO 3166-2:GR
145ISO 3166-2:NG
145ISO 3166-2:FJ
64Namiestnictwo Kaukaskie
64Generał-gubernatorstwo turkiestańskie
63Gubernia tawastguska
63Gubernia kuopioska
63Gubernia abo-bernenborska
63Gubernia niulandzka
63Gubernia san-michelska
63Gubernia wazaska
63Gubernia uleaborska
63Gubernia wyborska
63Generał-gubernatorstwo nadamurskie
63Generał-gubernatorstwo moskiewskie
63Generał-gubernatorstwo stepowe
63Generał-gubernatorstwo irkuckie
61Geografia Sudanu Południowego
59Paul Kummer
58Miasta w Eswatini
54Morze Argentyńskie
54Morze Salish
46Podział administracyjny Palestyny
46Podział administracyjny Wyspy Man
46Podział administracyjny Jersey
46Podział administracyjny Abchazji
46Podział administracyjny Guernsey
46Podział administracyjny Naddniestrza
46Podział administracyjny Osetii Południowej
45Rolf Singer
42Ustrój polityczny Guernsey
42Ustrój polityczny Jersey
41Tablice rejestracyjne w Kazachstanie
41Tablice rejestracyjne w Turcji
41Ustrój polityczny Svalbardu
40Droga R217 (Rosja)
40Droga A104 (Rosja)
40Droga R216 (Rosja)
40Droga A340 (Rosja)
40Droga R215 (Rosja)
39Złatari
39Latarnia morska Mehikoorma
39Latarnia morska Harilaiu
39Latarnia morska Käsmu
39Droga A167 (Rosja)
39Widinci
39Latarnia morska Ruhnu
39Weselinowo (obwód Jamboł)
39Droga A133 (Rosja)
39Zawoj (obwód Jamboł)
39Droga A163 (Rosja)
39Droga A131 (Rosja)
39Droga A130 (Rosja)
39Droga A153 (Rosja)
39Droga A132 (Rosja)
39Droga A136 (Rosja)
39Droga A134 (Rosja)
39Droga A135 (Rosja)
39Droga A120 (Rosja)
39Latarnia morska Tallinnamadala
39Droga A161 (Rosja)
39Droga A162 (Rosja)
39Latarnia morska Hiiessaare
39Droga R298 (Rosja)
39Tyrnawa (obwód Jamboł)
39Droga A112 (Rosja)
39Droga A111 (Rosja)
39Droga A164 (Rosja)
38Droga A212 (Rosja)
38Droga A146 (Rosja)
38Droga A260 (Rosja)
37Droga R402 (Rosja)
37Cejlon Brytyjski
37Droga R351 (Rosja)
37Droga R297 (Rosja)
37Droga R242 (Rosja)
37Kolonia Delaware
37Droga A105 (Rosja)
37Droga A103 (Rosja)
37Droga A106 (Rosja)
37Droga A165 (Rosja)
37Droga A142 (Rosja)
37Terytorium Północno-Zachodnie
37Prowincja Georgia
37Droga A300 (Rosja)
37Kolonia Wirginia
37Prowincja Pensylwania
37Kolonia Rhode Island i Plantacje Providence
37Kolonia Connecticut
37Prowincja Karoliny Północnej
37Droga A322 (Rosja)
36Droga R600 (Rosja)
36Terytorium Stikine
36Droga R92 (Rosja)
36Wyspa księcia Edwarda
36Droga R404 (Rosja)
36Droga R193 (Rosja)
36Droga A159 (Rosja)
36Droga A157 (Rosja)
36Droga A156 (Rosja)
36Droga A155 (Rosja)
36Droga A160 (Rosja)
36Droga A270 (Rosja)
36Droga A305 (Rosja)
36Droga A295 (Rosja)
36Droga A290 (Rosja)
36Droga A280 (Rosja)
36Droga A154 (Rosja)
36Droga A151 (Rosja)
36Kolonia Rzeki Swan
36Droga R354 (Rosja)
36Północna Nigeria
36Cypr Brytyjski
36Południowa Nigeria
36Droga A109 (Rosja)
36Droga A149 (Rosja)
36Droga A118 (Rosja)
36Droga A114 (Rosja)
36Droga A110 (Rosja)
36Droga A331 (Rosja)
36Droga A148 (Rosja)
36Droga R208 (Rosja)
36Droga R258 (Rosja)
36Droga R158 (Rosja)
36Droga R132 (Rosja)
36Droga R228 (Rosja)
36Droga R257 (Rosja)
36Droga R239 (Rosja)
36Droga R240 (Rosja)
36Droga A333 (Rosja)
36Droga R241 (Rosja)
36Droga R120 (Rosja)
36Droga R178 (Rosja)
36Droga A382 (Rosja)
36Droga R119 (Rosja)
36Droga A381 (Rosja)
36Droga A361 (Rosja)
36Droga A350 (Rosja)
36Droga A384 (Rosja)
36Droga A383 (Rosja)
36Droga A401 (Rosja)
36Droga A391 (Rosja)
36Droga A392 (Rosja)
35Satelitarne pomiary temperatury
35Klimatologia historyczna
35Tablice rejestracyjne na Białorusi
35Tablice rejestracyjne na Wyspie Man
35Wymuszanie orbitalne
35Globalne ochłodzenie
35Zmniejszanie globalnego ocieplenia
35Zmiana klimatu i rolnictwo
35Lotnictwo i środowisko naturalne
35Lista naukowców sprzeciwiających się głównemu nurtowi oceny globalnego ocieplenia
35Ryzyko wymarcia w wyniku zmiany klimatu
35Używanie gruntów i leśnictwo
35Etyka klimatyczna
35Ekonomika globalnego ocieplenia
35Polityka globalnego ocieplenia
35Przesuwanie pór roku
35Geologiczny zapis temperatury
35Tablice rejestracyjne w Bułgarii
35Pomiary temperatury od 1880
35Pomiary temperatury przez ostatnie tysiąc lat
34Tablice rejestracyjne w Mołdawii
34Tablice rejestracyjne w Unii Europejskiej
34Tablice rejestracyjne na Svalbardzie
34Tablice rejestracyjne na Wyspach Owcych
34Tablice rejestracyjne w Szwecji
34Tablice rejestracyjne w Portugalii
34Tablice rejestracyjne w Albanii
34Mukim
34Tablice rejestracyjne w Rumunii
34Tablice rejestracyjne w Serbii
34Tablice rejestracyjne we Włoszech
34Tablice rejestracyjne w Estonii
34Tablice rejestracyjne w Guernsey
34Tablice rejestracyjne w Kosowie
34Tablice rejestracyjne w Islandii
34Tablice rejestracyjne w Finlandii
34Tablice rejestracyjne w Europie
34Tablice rejestracyjne w Bośni i Hercegowinie
34Tablice rejestracyjne w Danii
34Tablice rejestracyjne w Macedonii
34Tablice rejestracyjne w Jersey
34Tablice rejestracyjne w Hiszpanii
34Tablice rejestracyjne w Jugosławii
33Park Narodowy „Czikoj”
33Park Narodowy „Ałchanaj”
33Park Narodowy „Szuszenskij bor”
33Park Narodowy „Ładoskie Szkiery”
33Park Narodowy „Buzułukskij bor”
33Park Narodowy „Nieczkinskij”
33Park Narodowy „Chibiny”
33Park Narodowy „Pleszczejewo oziero”
33Zeleno dyrwo
33Park Narodowy „Kalewalskij”
33Park Narodowy „Pomorze Oneskie”
33Park Narodowy „Smolnyj”
33Kisłowodzki Park Narodowy
33Park Narodowy „Czawasz Warmanie”
33Park Narodowy „Przyelbrusie”
33Park Narodowy „Chwałynskij”
33Mieszczorski Park Narodowy
33Park Narodowy „Siengilejewskije gory”
33Siebieski Park Narodowy
33Park Narodowy „Samarskaja Łuka”
33Szoriański Park Narodowy
33Park Narodowy „Pripyszminskije bory”
32Złatewci
32Stariłkowci
32Spasowci
32Spanci
32Gornowa mogiła
32Stefanowo (obwód Gabrowo)
32Stojkowci
32Stojczowci
32Stoewci
32Sołari
32Łoza (Bułgaria)
32Gryblewci
32Penkowci
32Pejowci
32Petrowci
32Sedjankowci
32Semerdżiite
32Sejkowci
32Pecowci
32Miłkowci
32Kmetczeta
32Redeszkowci
32Rjazkowci
32Kiewci
32Kmetowci
32Koliszowci
32Kopczeliite
32Rachowci
32Raczewci
32Kałczowci
32Karali
32Iwankowci
32Iwanili
32Zdrawkowec
32Stomanecite
32Iztocznik
32Rujczowci
32Kameszica
32Jasenite
32Jankowci
32Kostadinite
32Kozi rog
32Włajczowci
32Popari
32Popowci (obwód Gabrowo)
32Potok (Bułgaria)
32Włachowci
32Nowakowci
32Parczowci
32Owosztarci
32Orłowci
32Muzga
32Mrachori
32Prodanowci (obwód Gabrowo)
32Małusza (miejscowość)
32Malini
32Pyrtewci
32Meczkowica
32Meżdeni
32Prachali
32Miczkowci
32Michajłowci
32Wyłkow doł
32Smiłowci (obwód Gabrowo)
32Ezeroto
32Dumnici
32Todorczeta
32Fyrgowci
32Gajkini
32Garwan (obwód Gabrowo)
32Gajtanite
32Todorowci (obwód Gabrowo)
32Torbałyżite
32Czitakowci
32Czukili
32Żiwko
32Czerwena łokwa
32Trynito
32Trapeskowci
32Czernewci
32Debeł djał
32Genowci
32Draganczetata
32Wetrowo
32Szarani
32Wrabcite
32Sybotkowci
32Diweci
32Donino
32Gerkini
32Dragiewci
32Dragomanci
32Uzunite
32Swinarski doł
32Szipczenite
32Gledaci
31Późny plejstocen
30Środkowy plejstocen
30Dystrykt Jhal Magsi
30Granica niemiecko-rosyjska
29Mycologia
29Beira Baixa
28Struktura gleby
28Alto Alentejo
28Persoonia (publikacja)
27Pier Andrea Saccardo
27Global Firepower
26Sekretariat Międzynarodowy NATO
26Zgromadzenie Parlamentarne NATO
26Miles Joseph Berkeley
25Granica rosyjsko-rumuńska
24Alto Tâmega
24Granica austriacko-polska
24Clare (rzeka)
24Moy
24Granica mongolsko-polska
24Avoca (rzeka)
24Granica polsko-pruska
24Granica polsko-pomorska
24Granica polsko-halicka
24Alentejo Litoral
24Granica polsko-rusińska
24Roe (rzeka)
23Fergus
23Fane
23Ferta
23Mycotaxon
23Naniken
23Suck
23Europejska Konferencja Ministrów Transportu
23Lista państw świata według roku
23Mahon (rzeka)
23Maigue
23Eske (rzeka)
23Castletown River
23Nenagh (rzeka)
23Poddle
23Vartry
23Wesiałucha
23Bandon (rzeka)
23Boyle (rzeka)
23Agencja Energii Nuklearnej
23Newry (rzeka)
23Atranorin
23Bush (rzeka)
23Swilly
23Tremla
23Święty sobór
23Santry (rzeka)
23Quoile
23Klub Sahelu
23Inny (rzeka)
23Robe (rzeka)
23Deel (rzeka)
23Dargle
22Demografia Liechtensteinu
22Granica chorwacko-niemiecka
22Kambisole
21Rzeki w Turcji
21Rzeki na Malcie
21Nordfjord
21Rzeki w Słowenii
21Rzeki w Serbii
21Rzeki w Portugalii
21Rzeki w Szwajcarii
21Rzeki w Andorze
21Jezioro lagunowe
21Rzeki na Węgrzech
21Kalwaria w Głuchołazach
21Kalwaria w Lubawce-Ulanowicach
21Kalwaria w Odporyszowie
21Kalwaria w Pławnej Dolnej
21Kalwaria w Wambierzycach
21Kalwaria w Leśniowie
21Kalwaria w Kałkowie
21Rzeki we Francji
21Rzeki w Monako
21Kalwaria Krasnobrodzka
21Kalwaria Obornicka
21Kalwaria Chełmska
21Kalwaria w Grodowcu
21Kalwaria na Iglicznej
21Kalwaria w Dębowcu
21Kalwaria Trzebnicka
21Kalwaria w Gietrzwałdzie
21Kopaszewska Droga Krzyżowa
21Droga Krzyżowa w Czernej
21Ukrzyżowanie w Porębie
21Mała Kalwaria Limanowska
21Droga krzyżowa na wałach Jasnej Góry
21Rzeki w Chorwacji
21Rzeki w Bośni i Hercegowiny
21Kalwaria Wąsoska
21Rzeki w Irlandii
21Rzeki w Kazachstanie
21Rzeki w Austrii
21Rzeki w Holandii
21Rzeki w Grecji
21Rzeki w Belgii
21Rzeki w Czechach
21Rzeki w Finlandii
21Rzeki w Luksemburgu
21Rzeki w Czarnogórze
21Granica gruzińsko-rosyjska
20Strugowo
20Słepcze
20Wełmewci
20Słoesztica
20Zaszłe
20Telekomunikacyjna linia napowietrzna
20Żełeznec
20Mrenoga
20Mało Ilino
20Sweta
20Marinus Anton Donk
20Smiłewo
20Wyspy Oceanu Spokojnego
20Pribiłci
20Wyspy Antarktyki
20Wirowo
20Suwodoł
20Utowo
20Wyspy Oceanu Arktycznego
20Wyspy Azji
20Suwo Grło
20Żwan
20Luwisole
20Nowo Seło (Demir Hisar)
20Wyspy Ameryki Południowej
20Radowo (Macedonia)
20Rakitnica (Macedonia)
20Żurce
20Sopotnica (Macedonia)
20Wyspy Ameryki Północnej
19Demografia Serbii
19Zagorsko
19Kserosole
19Zarośla (przyroda)
19Zasięg nominalny
19Sobór (święto)
19Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny
19Demografia Monako
19Peronosporea
18Demografia Turcji
18Rada Północnego Kalotte
18Pomnik Brygady Negew
18Dystrykt Kashmore
18Demografia Wysp Owczych
18Demografia Watykanu
18Demografia Ukrainy
18Dystrykt Matiari
18Jaskinie Semech
18Route nationale 9 (Madagaskar)
18Route nationale 8 (Madagaskar)
18Demografia Szwajcarii
18Gmina Gradsko
18Rubin (strumień)
18Demografia Szwecji
18Demografia Wyspy Man
18Dystrykt Jamshoro
18MapQuest
18Yahoo Maps
18Manczowo
18Meczet Sidna Ali
18Departament Centralny (Paragwaj)
18Route nationale 55 (Madagaskar)
18Mauzoleum Mazor
18Momina syłza
18Gmina Wełes
18Demografia Włoch
18Demografia Węgier
18Progres (obwód Kyrdżali)
18Chamat Gader
18Postnik
18Churszat Tal
18Nachal Mearot
18Nanowica
18Demografia Svalbardu
18Demografia Belgii
18Rawen
18Demografia Bośni i Hercegowiny
18Demografia Luksemburga
18Demografia Czarnogóry
18Kos (miejscowość)
18Demografia Macedonii
18Demografia Niemiec
18Granica radziecko-węgierska
18Demografia Andory
18Demografia Mołdawii
18Rada Doliny Tornio
18Demografia Kazachstanu
18Demografia Czech
18Rada Kvarken
18Rada Morza Barentsa
18Komitet Środkowo-Północny
18Demografia Danii
18Demografia Gibraltaru
18Demografia Irlandii
18Demografia Holandii
18Demografia Guernsey
18Demografia Grecji
18Demografia Norwegii
18Demografia Albanii
18Route nationale 24 (Madagaskar)
18Route nationale 25 (Madagaskar)
18Route nationale 22 (Madagaskar)
18Nicana
18Route nationale 12 (Madagaskar)
18Route nationale 31 (Madagaskar)
18Route nationale 32 (Madagaskar)
18Route nationale 43 (Madagaskar)
18Route nationale 41 (Madagaskar)
18Route nationale 34 (Madagaskar)
18Route nationale 33 (Madagaskar)
18Route nationale 11a (Madagaskar)
18Route nationale 11 (Madagaskar)
18Kamenec (obwód Kyrdżali)
18Demografia San Marino
18Demografia Portugalii
18Rogi Hittinu
18Kremenec
18Gmina Petrowec
18Letownik
18Legion Macedońsko-Adrianopolski
18Gmina Resen
18Pticzar
18Route nationale 44 (Madagaskar)
18Neofit Bozweliewo
18Park Narodowy Aszkelon
18Park Narodowy Bajt Itab
18Bolarowo
18Tatuł
18Antipatris
18Park Narodowy Bejt Guvrin-Maresza
18Park Narodowy Churvat Minim
18Park Narodowy Miasto Dawida
18Park Narodowy Migdal Afek
18Park Narodowy Gór Judei
18Park Narodowy Eszkol
18Park Narodowy Emek Curim
18Park Narodowy Arsuf
18Eurosfera
18Euroregion Salzburg-Berchtesgadener Land-Traunstein
18Euroregion Silva Nortica
18Euroregion Saar-Lor-Lux-Rhin
18Euroregion Rudawy
18Euroregion Ren-Waal
18Euroregion TriRhena
18Euroregion Tyrol-Tyrol Południowy-Trydent
18Euroregion Østfold-Bahusia/Dalia
18Euroregion Zugspitze-Wetterstein-Karwende
18Euroregion Zachodnia Panonia
18Euroregion Ujści Skaldy
18Park Narodowy Sede Amudim
18Sokolino
18Wreło
18Sadowica
18Pleszinci
18BENEGO
18Swoboda (obwód Kyrdżali)
18Zwezdeł
18Sedefcze
18Granica rumuńsko-serbska
18Pijawec
18Wyrchari (obwód Kyrdżali)
18Plaża Palmachim
18Pazarci
18William Nylander
18Bar’am
18Park Narodowy Tel Kedesz
18Park Narodowy Tel Szikmona
18Sindełci
18Sjarci
18Hof ha-Szaron
18Park Narodowy ha-Szaron
18Sence
18Łale
18Sedłari
18Góra Arbel
18Ha-Besor (strumień)
18Euroregion Ren-Moza-Północ
18Euroregion Via Salina
18Obicznik
18Euroregion Dobrawa
18EUREGIO
18Euroregion Dunaj-Kris-Marusza-Cisa
18Dystrykt Qamber Shahdadkot
18Euroregion Egrensis
18Euroregion East Sussex/Seine-Maritime/Somme
18Euroregion Dunaj 21
18Ein Avdat
18Euroregion Bornholm i Południowo-Zachodnia Skania
18Euroregion ARKO
18Elbląski Park Technologiczny
18Park Kanada
18Euroregion Belasica
18Euroregion Benelux-Middengebied
18Euroregion Białe Karpaty
18Euroregion Raetia Nova
18Euroregion Elbe/Labe
18Breichat ha-Meszuszim
18Euroregion Kanału La Manche
18Euroregion Karelia
18Euroregion Pomoraví-Záhorie-Weinviertel
18Euroregion Moza-Ren
18Euroregion Mesta-Nestos
18Euroregion Las Bawarski-Las Czeski/Szumawa
18Euroregion Langwedocja-Roussillon/Midi-Pyrénées/Katalonia
18Euroregion Ems-Dollart
18Euroregion Helsinki-Tallinn
18Euroregion Inn-Salzach
18Euroregion Insubrica
18Euroregion Inntal
17Gmina Mogiła (Macedonia)
17Gmina Drugowo
17Gmina Gostiwar
17Stosunki Republiki Zielonego Przylądka z Unią Europejską
17Gmina Jegunowce
17NATO a Unia Europejska
17Stosunki Czarnogóry z Unią Europejską
17Stosunki Gruzji z Unią Europejską
17Stosunki Nowej Kaledonii z Unią Europejską
17Stosunki Tunezji z Unią Europejską
17Stosunki Maroka z Unią Europejską
17Stosunki Saint-Pierre i Miquelon z Unią Europejską
17Gmina Karbinci
17Stosunki Majotty z Unią Europejską
17Norc
17Stosunki Montserratu z Unią Europejską
17Gmina Dołneni
17Gmina Gewgelija
17Stosunki Nowej Zelandii z Unią Europejską
17Stosunki Turks i Caicos z Unią Europejską
17Stosunki Indii z Unią Europejską
17Stosunki Liechtensteinu z Unią Europejską
17Gmina Kiseła Woda
17Stosunki Kajmanów z Unią Europejską
17Stosunki Japonii z Unią Europejską
17Stosunki Izraela z Unią Europejską
17MapTech
17Gmina Koncze
17MSN World Atlas
17Gmina Kruszewo
17Gmina Lipkowo
17Ask.com Maps
17Gmina Kriwogasztani
17Gmina Makedonska Kamenica
17Gmina Makedonski Brod
17Stosunki Pitcairnu z Unią Europejską
17Gmina Gazi Baba
17Asunción (departament)
17Multimap
17Stosunki Polinezji Francuskiej z Unią Europejską
17Gmina Karposz
17Gmina Kawadarci
17Proces stabilizacji i stowarzyszenia
17Gmina Kiczewo
17Stosunki Iranu z Unią Europejską
17Misje ESDP
17Stosunki Republiki Południowej Afryki z Unią Europejską
17Robert Kühner
17Stosunki Algierii z Unią Europejską
17Stosunki Anguilli z Unią Europejską
17Stosunki Wallis i Futuny z Unią Europejską
17Stosunki Albanii z Unią Europejską
17Gmina Wasiłewo
17Gmina Wewczani
17Gmina Wałandowo
17Gmina Tearce
17Gmina Sztip
17Gmina Sopiszte
17Stosunki Antyli Holenderskich z Unią Europejską
17Gmina Staro Nagoriczane
17Gmina Struga
17Gmina Sweti Nikołe
17Gmina Strumica
17Unia Zachodnioeuropejska a Unia Europejska
17Gmina Zajas
17GeoNames
17GPS Visualizer
17Gmina Centar
17Geody
17Here WeGo
17Gmina Aerodrom
17Gmina Buteł
17Flash Earth
17Stosunki Wyspy Świętej Heleny, Wyspy Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha z Unią Europejską
17Gmina Czair
17Gmina Zełenikowo
17Gmina Zrnowci
17Stosunki Wysp Owczych z Unią Europejską
17Terraserver
17Gmina Żelino
17Stosunki Argentyny z Unią Europejską
17Gmina Wranesztica
17Gmina Rosoman
17Gmina Płasnica
17Stosunki Azerbejdżanu z Unią Europejską
17Stosunki Australii z Unią Europejską
17Gmina Nowaci
17Stosunki Chińskiej Republiki Ludowej z Unią Europejską
17Stosunki Bermudów z Unią Europejską
17Stosunki Bośni i Hercegowiny z Unią Europejską
17Gmina Probisztip
17Stosunki Brazylii z Unią Europejską
17Gmina Radowisz
17Gmina Pehczewo
17Stosunki Brytyjskich Wysp Dziewiczych z Unią Europejską
17Stosunki Armenii z Unią Europejską
17Stosunki Chile z Unią Europejską
17Gmina Saraj
17Stosunki Brytyjskiego Terytorium Oceanu Indyjskiego z Unią Europejską
17Gmina Nowo Seło
16Gmina Gorcze Petrow
16Pleosporales
16Gmina Wrapcziszte
16Xenacoelomorpha
16Andrzej Radomski (geolog)
16Powiat Cigánd
16Platytrochozoa
16Gmina Rankowce
16Brusewci
16Nematoida
16Gmina Studeniczani
16Gmina Star Dojran
16Nephrozoa
15Sułtanat Jogjakarta
15Rów Peruwiański
15Prefekci Gujany Francuskiej
15Morze Cypryjskie
15Prefekci Majotty
15Norðvesturkjördæmi
15Monarchia plemienna
15Granica jugosłowiańsko-niemiecka
15Granica irańsko-rosyjska
15Granica brytyjsko-rosyjska
15Onomasticon
15Granica austro-węgiersko-niemiecka
15Joseph Schröter
15Rów Chilijski
15Ustrój polityczny Turcji
15Rów Manilski
15Granice Rosji
15Rynna Cesarska
15Rynna Santa Cruz
15Granica rosyjsko-szwedzka
15Zdrawec (obwód Warna)
15Granica niemiecko-włoska
14Ustrój polityczny Afganistanu
14Wysocy Komisarze Wysp Cooka
14Przedstawiciele Królowej na Wyspach Cooka
14Al-Issawija
14Granica czechosłowacko-węgierska
14Newe Granot
14Giwat ha-Matos
14Har Homa
14Prefekci Saint-Pierre i Miquelon
14Costas de Cantabria
14Wysocy komisarze Grenlandii
14Ustrój polityczny Azerbejdżanu
14Ustrój polityczny Nepalu
14Ustrój polityczny Timoru Wschodniego
14Ustrój polityczny Tadżykistanu
14Przewodniczący Rady Generalnej Reunionu
14Administratorzy Wallis i Futuny
14Administratorzy Akrotiri i Dhekelii
14Przywódcy państw i terytoriów zależnych w 2001
14Przywódcy państw i terytoriów zależnych w 2002
14Przywódcy państw i terytoriów zależnych w 2003
14Andosole
14Przewodniczący Rady Wyspy Bożego Narodzenia
14Ge’ula
14Nassimah Dindar
14Wzgórze Francuskie
14Przywódcy państw i terytoriów zależnych w 2004
14Przewodniczący Rady Regionalnej Gwadelupy
14Przewodniczący Rady Wysp Kokosowych
14Przewodniczący Rady Regionalnej Reunionu
14Wysocy komisarze Polinezji Francuskiej
14Administratorzy Brytyjskiego Terytorium Oceanu Indyjskiego
14Samorządny kraj członkowski Królestwa Niderlandów
14Costa de Almería
14Costa de Barcelona
14Costa de les Penyes
14Mekor Chajjim
14Ustrój polityczny Malediwów
14Costa Pitiüsa
14Prefekci Gwadelupy
14Autonomiczne terytorium Królestwa Danii
14Costa Gaditana
14Ustrój polityczny Kirgistanu
14Prefekci Reunionu
14Costa Gimnèsica
14Prefekci Martyniki
14Ustrój polityczny Sri Lanki
14Ustrój polityczny Singapuru
14Ustrój polityczny Cypru
14Ma’alot Dafna
14Costa do Marisco
14Ustrój polityczny Filipin
14Costa del Rubicón
14Ustrój polityczny Gruzji
14Costa del Garraf
13Ramat Szarett
13Ramat Eszkol
13Wschodni Talpijjot
13Syjon (osiedle)
13Ramot Polin
13Sanhedria
13Szimon Ha-Cadik
13San Martin (Jerozolima)
13Sza’arej Chesed
13Silwan
13Ras al-Amud
13Sheikh Badr
13Sanhedria Murhevet
13Szemu’el ha-Nawi
13Ramat Denja
13Sza’are Chesed
13Sharafat
13Szemu’el Ha-Nawi
13Ustrój polityczny Syrii
13Ramat Bet ha-Kerem
13Ustrój polityczny Kataru
13Ustrój polityczny Republiki Południowej Afryki
13Północna Jerozolima
13Południowa Jerozolima
13Ustrój polityczny Kambodży
13Powiat Kőszeg
13Ustrój polityczny Gambii
13Ustrój polityczny Indonezji
13Ustrój polityczny Pakistanu
13Ustrój polityczny Omanu
13Ustrój polityczny Mongolii
13Ustrój polityczny Mjanmy
13Rowa Mewo Ha’ir
13Ustrój polityczny Maroka
13Ustrój polityczny Liberii
13Ustrój polityczny Kazachstanu
13Ustrój polityczny Kenii
13Ustrój polityczny Kuwejtu
13Ustrój polityczny Gabonu
13Ustrój polityczny Sudanu
13Ustrój polityczny Malezji
13Ustrój polityczny Turkmenistanu
13Północny Talpijjot
13Ustrój polityczny Uzbekistanu
13Ustrój polityczny Zjednoczonych Emiratów Arabskich
13Tel Arza
13Rechawia
13Pljevlja (gmina)
13Ustrój polityczny Tanzanii
13Umm Tuba
13Ustrój polityczny Bangladeszu
13Ustrój polityczny Bhutanu
13Ustrój polityczny Sudanu Południowego
13Ustrój polityczny Bahrajnu
13Ustrój polityczny Arabii Saudyjskiej
13Ustrój polityczny Tajlandii
13Unsdorf
13Ustrój polityczny Angoli
13Rassco
13Kirjat Menachem Begin
13Giwat Massua
13Giwat Mordechaj
13Giwat Bet ha-Kerem
13Geografia Nauru
13Ma'ale ha-Zeitim
13Giwat Oranim
13Giwat Sza’ul
13Kiryat Belz
13Kiryat HaLeom
13Kiryat Sanz
13Giwat ha-Miwtar
13Ezrat Torah
13Ezra Tora
13Mazkeret Moses
13Mamilla (dzielnica)
13Mazkeret Mosze
13Mea Shearim
13Mekor Baruch
13Dzielnica marokańska
13Malha
13Mahane Israel
13Ewen Jisra’el
13Mahane Jehuda
13Dzielnice historyczne
13Kirjat Szemu’el
13Kirjat Sanz
13Zichron Mosze
13Ziemia Święta (Jerozolima)
13Zichron Josef
13Ir Dawid
13Ir Ganim
13Gordon Thomson (australijski polityk)
13Zikaron Josef
13Har Hocwim
13Har Nof
13Granica afgańsko-radziecka
13Zikaron Moses
13Jabel Mukabir
13Jefeh Nof
13Kirjat Ha-Memszala
13Kirjat Ha-Jowel
13Kirjat Mattersdorf
13Kirjat Menachem
13Kirjat Moses
13Kirjat Belza
13Katamonim
13Jemin Moses
13Jemin Mosze
13Józef Jundziłł
13Kafr 'Aqab
13Miszkenot Sza’ananim
13Giwat ha-Weradim
13Nachalat Shimon
13Nachlaot
13Nahalat Sziwa
13Bet Dawid
13Pat (Jerozolima)
13Nof Zion
13Baka (Jerozolima)
13Najot
13Bet Hanina
13Wzgórze Amunicyjne
13Ogrody Hevsel
13Nayot
13Bet ha-Kerem
13Bet Safafa
13Newe Sza’anan
13Centralna Jerozolima
13Musrara
13Mount Scopus
13Bozsok
13Al Bustan
13Dochna
13Buharim
13Bukharim
13Al-Ram
13Nikšić (gmina)
13Bajit We-Gan
13Pisgat Ze’ew
12Gmina Marga
12Gmina Lăpușnicu Mare
12Gmina Mehadia
12Gmina Glimboca
12Gmina Măureni
12Gmina Fârliug
12Ustrój polityczny Zimbabwe
12Gmina Mehadica
12Gmina Lăpușnicel
12Gmina Iablanița
12Gmina Luncavița
12Gmina Naidăș
12Gmina Gârnic
12Gmina Goruia
12Gmina Grădinari
12Gmina Lupac
12Ustrój polityczny Tunezji
12Ustrój polityczny Ugandy
12Gmina Rusca Montană
12Wowk
12Žabljak (gmina)
12Gmina Zăvoi
12Gmina Zorlențu Mare
12Gmina Vărădia
12Šavnik (gmina)
12Granica francusko-austriacka
12Ólmod
12Granica irańsko-turecka
12Granica francusko-turecka
12Granica francusko-duńska
12Gmina Vrani
12Gmina Vermeș
12Gmina Prigor
12Gmina Păltiniș
12Gmina Pojejena
12Gmina Ocna de Fier
12Velem
12Gmina Ramna
12Gmina Forotic
12Gmina Sichevița
12Gmina Sasca Montană
12Gmina Sacu
12Gmina Răcășdia
12Gmina Obreja
12Gmina Coronini
12Tivat (gmina)
12Ustrój polityczny Mauritiusa
12Ustrój polityczny Beninu
12Cák
12Ustrój polityczny Brunei
12Ustrój polityczny Botswany
12Ustrój polityczny Namibii
12Cumalıkızık
12Ustrój polityczny Reunionu
12Ustrój polityczny Sahary Zachodniej
12Ustrój polityczny Republiki Zielonego Przylądka
12Ustrój polityczny Nigru
12Ustrój polityczny Nigerii
12Ustrój polityczny Burkina Faso
12Ustrój polityczny Burundi
12Ustrój polityczny Gwinei Równikowej
12Ustrój polityczny Malawi
12Ustrój polityczny Jemenu
12Ustrój polityczny Komorów
12Ustrój polityczny Lesotho
12Ustrój polityczny Madery
12Ustrój polityczny Gwinei Bissau
12Ustrój polityczny Gwinei
12Ustrój polityczny Erytrei
12Ustrój polityczny Demokratycznej Republiki Konga
12Ustrój polityczny Mali
12Ustrój polityczny Etiopii
12Ustrój polityczny Ghany
12Ustrój polityczny Senegalu
12Ustrój polityczny Seszeli
12Ustrój polityczny Suazi
12Gmina Cornea
12Ustrój polityczny Somalilandu
12Ustrój polityczny Somalii
12Gmina Copăcele
12Ustrój polityczny Sierra Leone
12Gmina Cornereva
12Ustrój polityczny Madagaskaru
12Gmina Domașnea
12Gmina Eftimie Murgu
12Gmina Dognecea
12Gmina Doclin
12Gmina Cărbunari
12Gmina Constantin Daicoviciu
12Gmina Ciudanovița
12Gmina Bolvașnița
12Gmina Bozovici
12Gmina Berzovia
12Gmina Berzasca
12Granice Francji
12Gmina Berliște
12Gmina Brebu
12Gmina Brebu Nou
12Gmina Ciclova Română
12Gmina Ciuchici
12Gmina Carașova
12Gmina Băuțar
12Gmina Buchin
12Gmina Ezeriș
12Gmina Bucoșnița
12Lócs
12Prefekci Saint-Martin
12Przewodniczący Rady Terytorialnej Saint Barthélemy
12Hnyłyj Jałanec
12Hedwigia
12Plužine (gmina)
12Kalicza
12Kőszegpaty
11Eastern Lakes
11Eastern Bieh
11Yei River
11Przewodniczący Rady Regionalnej Gujany Francuskiej
11Przewodniczący Rady Generalnej Gwadelupy
11Terekeka (stan)
11Tonj (stan)
11Przewodniczący Rady Generalnej Gujany Francuskiej
11Twic
11Przewodniczący Rady Generalnej Martyniki
11Fluctus
11Lol (stan)
11Tablice rejestracyjne w Brunei
11Latjoor
11Rodion Mochnacki
11Jubek
11Gbudwe
11Tablice rejestracyjne w Górskim Karabachu
11Maria Lisiewska
11Flumen
11Tablice rejestracyjne w Korei Północnej
11Tablice rejestracyjne w Korei Południowej
11Przewodniczący Rady Regionalnej Martyniki
11Maridi (stan)
11Northern Liech
11Boma (stan)
11Ustrój polityczny Zanzibaru
11Ustrój polityczny Zambii
11Ustrój polityczny Wysp Kanaryjskich
11Ustrój polityczny Wyspy Świętej Heleny, Wysp Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha
11Wau (stan)
11Western Bieh
11Aweil (stan)
11Amadi
11Aweil East
11William Alphonso Murrill
11Western Lakes
11Nil Zachodni
11Nil Wschodni
11Ustrój polityczny Kongo
11Ustrój polityczny Majotty
11Prefekci Saint Barthélemy
11Dom Wydawniczy PWN
11Jonglei (stan)
11Ustrój polityczny Melilli
11Claude Lise
11Ustrój polityczny Sokotry
11Cauda
11Narcisse Théophile Patouillard
11Namorunyang
11Ustrój polityczny Puntlandu
11Ustrój polityczny Ceuty
11Tablice rejestracyjne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
11Gogrial (stan)
11Imatong (stan)
11Gok
11Southern Liech
11Ruweng
11Jacques Gillot
10Tegako
10Starsi naczelnicy Georgii Południowej i Sandwicha Południowego
10Hnyłycia
10Ekoregion
10Temotutafa
10Temotuloto (Nukulaelae)
10Granica Rumunii z Serbią i Czarnogórą
10Dystrykt Rutsiro
10Dystrykt Nyanza
10Dystrykt Nyagatare
10Dystrykt Nyabihu
10Dystrykt Ngororero
10Żerebec
10Tumiloto
10Tefota
10Zdeněk Pouzar
10Dystrykt Ruhango
10Dystrykt Rubavu
10Dystrykt Rwamagana
10Teafatule (Nukulaelae)
10Franz Xavier von Wulfen
10Tablice rejestracyjne w Palestynie
10Tablice rejestracyjne w Republikce Chińskiej
10Tablice rejestracyjne w Singapurze
10Tablice rejestracyjne w Syrii
10Tablice rejestracyjne w Pakistanie
10Tablice rejestracyjne w Osetia Południowa
10Tablice rejestracyjne w Malezji
10Tablice rejestracyjne w Mjanmie
10Tablice rejestracyjne w Nepalu
10Tablice rejestracyjne w Omanie
10Tablice rejestracyjne w Tablice rejestracyjne w Arabii Saudyjskiej
10Tablice rejestracyjne w Tadżykistanie
10Fagaua
10Tapuaelani
10Magierówka
10Dystrykt Ngoma
10Tablice rejestracyjne w Wietnamie
10Tablice rejestracyjne w Uzbekistanie
10Tablice rejestracyjne w Tajlandii
10Tablice rejestracyjne w Timorze Wschodnim
10Fetuatasi
10Fenualago
10Teafuafatu
10Dystrykt Muhanga
10Łuhanczyk
10Serednia Bałaklijka
10Niuoko
10Borowa (dopływ Dońca)
10Granica iracko-irańska
10Podział administracyjny Peru
10Bystra (dopływ Dońca)
10Chotomlia
10Polesie Prypeckie
10Nieżohol
10Seslerietea variae
10Granica jugosłowiańsko-rumuńska
10Biała Księga z 1939
10Aula (wyspa)
10Asia (wyspa)
10Arkisole
10Anglo-Amerykańska Komisja Śledcza
10Babka (dopływ Dońca)
10Granica rumuńsko-turecka
10Paava
10Gruzełkowate
10Wełyka Kamianka
10Wełykyj Burłuk (rzeka)
10Netryus
10Granica chińsko-wietnamska
10Dystrykt Huye
10Dystrykt Kamonyi
10Prowincja Muczinga
10Dystrykt Gisagara
10Dystrykt Gicumbi
10Dystrykt Karongi
10Dystrykt Kayonza
10Tablice rejestracyjne w Makau
10Dystrykt Kirehe
10Dystrykt Kigali
10Dystrykt Kicukiro
10Dystrykt Gatsibo
10Dystrykt Gasabo
10Motukatuli Foliki
10Motutala
10Moż
10Muliteatua
10Motukatuli
10Motualama
10Dystrykt Gakenke
10Dystrykt Burera
10Dystrykt Bugesera
10Granica chińsko-kirgiska
10Dystrykt Musanze
10Dystrykt Rulindo
10Tablice rejestracyjne w Bahrajnie
10Svelgen
10Tablice rejestracyjne w Bangladeszu
10Tablice rejestracyjne w Azji
10Konferencja Lausanne
10Gatunek genetyczny
10Tablice rejestracyjne w Armenii
10James Dickson (biolog)
10Tablice rejestracyjne w Brytyjskim Terytorium Oceanu Indyjskiego
10Gatunek taksonomiczny
10Gatunek przewodni
10Gatunek troficzny
10Juncetea trifidi
10Tablice rejestracyjne w Chińskiej Republice Ludowej
10Tablice rejestracyjne w Cyprze Północnym
10Kalilaia
10Suchyj Torec
10Tablice rejestracyjne na Filipinach
10Tablice rejestracyjne na Malediwach
10Kundrjuczja
10Krywyj Torec
10Szczyt Camp David 2000
10Krasna (dopływ Dońca)
10Tablice rejestracyjne na Sri Lance
10Kavatu
10Tablice rejestracyjne w Abchazji
10Tablice rejestracyjne w Afganistanie
10Giacopo Bresàdola
10Kalitwa
10Tablice rejestracyjne na Wyspach Kokosowych
10Tablice rejestracyjne na Wyspie Bożego Narodzenia
10Gatunek potamodromiczny
10Tablice rejestracyjne w Bhutanie
10Tablice rejestracyjne w Jordania
10Gatunek pospolity
10Gatunek obojętny
10Tablice rejestracyjne w Jemenie
10Tablice rejestracyjne w Izraelu
10Tablice rejestracyjne w Japonii
10Tablice rejestracyjne w Katarze
10Gatunek graniczny
10Tablice rejestracyjne w Laosie
10Tablice rejestracyjne w Libanie
10Tablice rejestracyjne w Kuwejcie
10Gatunek ginący
10Izjumec
10Gatunek odbudowany
10Gatunek klimaksowy
10Tablice rejestracyjne w Hongkongu
10Gatunek parapatryczny
10Tablice rejestracyjne w Iranie
10Tablice rejestracyjne w Indiach
10Jacob Christian von Schaeffer
10Tablice rejestracyjne w Indonezji
10Tablice rejestracyjne w Iraku
9Carlo Vittadini
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 1583
9Porozumienie Szarm el-Szejk
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 446
9Porozumienie 17-maja
9Rezolucja Chartumska
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 338
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 339
9Brytyjski Mandat Palestyny (dokument)
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 425
9Rekitnianka
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 350
9Göschenbrinks-Fläche
9Podział administracyjny Gujany Francuskiej
9Chloroatranorin
9Corogea
9Granica czechosłowacko-radziecka
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 452
9Komisja King-Crane
9Górna Nitra
9Komisja Peel'a
9Gubernatorzy Sint Maarten
9Niemieckie Wyspy Salomona
9Poiplie
9Chineja
9Porozumienie Beilin-Abu Mazen
9Porozumienie Peres-Hussein Londyn
9Ciugur
9Porozumienie Jibril
9Chemiczne właściwości gleb
9Barycentryczny czas dynamiczny
9August Johann Batsch
9Juliańska data gwiazdowa
9Arabska Inicjatywa Pokojowa
9Jerzy Midzio
9Wye River Memorandum
9Plan Morrison Grady
9Granice ZSRR
9Anglo-Francuska Deklaracja
9Jiaozhou(Kolonia)
9Plan Autonomii 1979
9Wytyczne techniczne G-1.9
9Plan Fahd
9Alain Tien-Liong
9Plan Federacji 1972
9Granice Niemiec Zachodnich
9Pierwszy Plan Rogers'a
9Porozumienie z Kairu
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 497
9Bezpośrednie negocjacje izraelsko-palestyńskie 2010-2011
9Podział administracyjny Falklandów
9Bohotin
9Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 478
9Gubernatorzy Curaçao
9Borken-Haken
9Granica jugosłowiańsko-włoska
9Walter Jülich
9Bașeu
9Kamig-Haken
9Granica radziecko-tuwińska
9Jednostronny izraelski plan wycofania się
9Granica mongolsko-radziecka
9Park Narodowy Sanijjat al-Ahad
9Granica irańsko-radziecka
9Granica chińsko-laotańska
9Lapușna
9Jan Mityk
9Usedomer See
9Rozmowy izraelsko-syryjskie 2008
9Ueckerhaken
9Lilloa
9Sărata (dopływ Prutu)
9Porozumienie z Kairu 1994
9Korespondencja McMahon-Husajn
9Granica bhutańsko-chińska
9Granica austrowęgiersko-włoska
9Pruteț
9Glejsole
9Granica afgańsko-turkmeńska
9James Sowerby
9Trzeci Plan Rogers'a
9Tajne rozmowy izraelsko-jordańskie 1949-1950
9Tajne rozmowy izraelsko-jordańskie lata 70.
9Tahdiah
9Hudna
9Frederick Tutu Goodwin
9Francusko-Brytyjska Umowa Graniczna
9Tajne rozmowy izraelsko-jordańskie lata 80.
9Hont (region)
9Traktat o rozdzieleniu wojsk izraelsko-syryjskich 1974
9Traktat przejściowy Synaj
9Traktat o rozdzieleniu wojsk izraelsko-egipskich 1974
9Ghireni
9Tekov
9Ziemski czas dynamiczny
9Protokół Hebronu
9Hart Schaar
9Deklaracja Siódemki
9Drugi Plan Rogers'a
9Granica boliwijsko-peruwiańska
9Konferencja Annapolis
9Dynamiczny czas gwiazdowy
9Porozumienie z Oslo II
9Komisja Woodhead'a
9Dolina Wagu
9Konferencja Genewa
9Dokumenty palestyńskich więźniów
9Konferencja Madryd 1991
9Dolina Dunaju
9Granica chińsko-indyjska
9Dolina Hronu
9Sułtanat Witu
9Granica chińsko-pakistańska
9Konferencja Shepherdstown
9Granica chińsko-radziecka
9Konferencja Szarm el-Szejk
9Konferencja St. James
9Protokół Damaszek
9Konferencja Taba
9Qingdao(Kolonia)
9Propozycje Clintona (Palestyna)
9Czas gwiazdowy Greenwich
9Czas współrzędnych geocentrycznych
9Misja Gunnar Jarringa
9Program Alfa
8Zvolensko - Podpoľanie
8Wytyczne techniczne G-1.7
8Wytyczne techniczne K-2.4
8Wytyczne techniczne G-1.6
8Wytyczne techniczne K-2.3
8Złote góry Ałtaju
8Wytyczne techniczne G-2.5
8Wytyczne techniczne G-1.8
8Wytyczne techniczne G-2.1
8Zespół staromiejski Kazimierza Wielkiego
8Wytyczne techniczne G-1.5
8Wytyczne techniczne K-2.2
8Wytyczne techniczne K-1.98
8Wytyczne techniczne K-1.8
8Wytyczne techniczne K-1.7
8Wytyczne techniczne K-2.9
8Wytyczne techniczne K-2.1
8Wytyczne techniczne K-2.5
8Wytyczne techniczne K-2.6
8Wytyczne techniczne K-2.10
8Wytyczne techniczne K-2.7
8Wytyczne techniczne K-3.1
8Wytyczne techniczne G-4.2
8Wytyczne techniczne G-4.1 : 1986
8Wytyczne techniczne K-3.4
8Wytyczne techniczne K-2.8
8Wytyczne techniczne GIS-3
8Wytyczne techniczne K-3.3
8Wytyczne techniczne GIS-4
8Wytyczne techniczne K-3.6
8Wytyczne techniczne G-3.4
8Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Klępsku
8Instrukcja techniczna B-IV
8Instrukcja techniczna B-V
8Instrukcja techniczna B-VII
8Instrukcja Geodezyjna resortu przemysłu ciężkiego
8Highlands (Papua-Nowa Gwinea)
8Heinrich Adolph Schrader
8Hesja-Nasau (prowincja)
8Hesja-Nassau
8Instrukcja techniczna D-19 (1996)
8Instrukcja techniczna D-19 (2000)
8Kraj Hohenzollernów
8Kwas norstiktowy
8Landsat 4
8Kotlina Rimawska
8Johannes Baptista von Albertini
8Instrukcja techniczna Ig-1
8James Bolton
8Gubernia połocka
8Granice Węgier
8Granica SHS z Węgrami
8Granica afgańsko-tadżycka
8Granica austriacko-czechosłowacka
8Gleby ferruginowe
8Datowanie metodą elektronowego rezonansu spinowego
8Androsacetalia alpinae
8Carl Ludwig von Willdenow
8Cywilizacja zachodnia
8Granica etiopsko-sudańska (Sudan)
8Granica grecko-macedońska
8Granice Chin
8Granice Turcji
8Granice Ukrainy
8Granice Austrii
8Granica niemiecko-węgierska
8Granica hiszpańsko-portugalska
8Granica jugosłowiańsko-węgierska
8Lewis Schwinitz
8Marcel Bon
8Web Feature Service
8Westfalia (prowincja)
8Widima
8Warzelnia Soli w Ciechocinku
8Warunki techniczne Id-1 (D-1)
8Szlezwik-Holsztyn (prowincja)
8Uszacz (rzeka)
8Uświacza
8Wielkie Księstwo Nadrenii
8Wielokulturowy krajobraz miasta przemysłowego (Łódź)
8Wytyczne techniczne G-1.11
8Wytyczne techniczne G-1.12
8Wytyczne techniczne G-1.2
8Wytyczne techniczne G-1.10
8Wytyczne techniczne G-1.1
8Wirtualnemedia.pl
8Wytyczne Ig-6
8Stare Miasto (Chełmno)
8Standard techniczny Ig-7
8Nitra (region)
8Osada fabryczna w Żyrardowie
8Park Narodowy Asz-Szari’a
8Nguyễn Phú Trọng
8Naval Research Laboratory
8Ministerstwo Przemysłu Ciężkiego
8Nadrenia (prowincja)
8Parki narodowe w Algierii
8Pałac w Grabarowie
8Robert Kaye Greville
8Sekretarze Generalni Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Wietnamu
8Sekretarze Generalni Komitetu Centralnego Laotańskiej Partii Ludowo-Rewolucyjnej
8Płaskowyż Centralny (Madagaskar)
8Przemysł metalurgiczny
8Piętrowość klimatyczna
8Premierzy Autonomii Palestyńskiej (w Strefie Gazy)
8Wytyczne techniczne G-1.4

Created Sat, 15 Sep 2018 07:43:05 +0000 by the MissingTopics tool (run again with these settings)

Obiekty wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO

WantedTitle
2Australijskie miejsca zesłańców
2Saltaire
2Carlton Gardens
2Naracoorte
2Kościół św. Marcina w Canterbury
2Opactwo św. Augustyna w Canterbury
2New Lanark
2Studley Royal Park
2Mistaken Point
2Cumalıkızık
2Red Bay (Kanada)
2Region Wyschniętych Jezior Willandra
2Ahwar
2Grand-Pré
2Riversleigh
1Park Narodowy Sangay
1Pałac Sprawiedliwości w Brukseli
1Park Narodowy Północnego Pindusu
1Pałac Széchenyi
1Pikangikum First Nation
1Pilis (góry)
1Piatra Roșie
1Phou
1Phimai
1Pałac biskupi w Liège
1Pauingassi First Nation
1Park Prowincjalny Mount Robson
1Park Narodowy Ta Phraya
1Park Prowincjalny Mount Assiniboine
1Park Prowincjalny Hamber
1Park Naturalny „Rusenski łom”
1Park Prowincjalny Qikiqtaruk
1Park Prowincjalny Writing-on-Stone
1Park historyczny Phu Phra Bat
1Patan (Gudźarat)
1Park historyczny Phimai
1Place d'Alliance
1Park Narodowy Sanqingshan
1Pałac Güell
1Polder Beemster
1Raat
1Rabisza
1Queen Charlotte Sound
1Queen's House
1Qualhat
1Quebrada de Humahuaca
1Rammelsberg
1Ras al-Dżinz
1Region winiarski
1Relief z İvriz
1Rathcroghan
1Ras al Hadd
1Ras al-Hadd
1Qalhat
1Qajartalik
1Park Narodowy Miguasha
1Pole lodowe
1Poienile Izei
1Podkowiec południowy
1Plopiș
1Pobrzeże Zachodniobotnickie
1Poplar River First Nation
1Port de la Lune
1Płaskowyż Centralny (Sri Lanka)
1Płaty lodowe Jukonu
1Późny plejstocen
1Pustelnia Podok
1Porto (przylądek)
1Place de la Carrière
1Park Narodowy Güllük Dagi
1Młyn jedwabiu w Tomioce
1Nagyszekeres
1Myohyang Sanjul
1Muzeum Horty
1Mudurnu
1Muzeum Geologiczne w Budapeszcie
1Namhansanseong
1Nau Bahar
1Nisowo
1Nlaka'pamux
1Nikopolis ad Istrum
1Nicolai Eigtved
1Neolityczne kopalnie krzemienia w Spiennes
1Neolityczne kopalnie krzemienia w Spiennes (Mons)
1Mousa
1Mount Assiniboine
1Medresa İnce Minareli
1Mejmand
1Medresa Çifte w Kayseri
1Medresa Çifte Minareli w Sivas
1Medresa Yakutiye
1Medresa Çifte Minareli w Erzurum
1Mezöhegyes
1Miag
1Most Malabadi
1Most w Uzunköprü
1Monkwearmouth-Jarrow Abbey
1Monasterboice
1Monaster Peć
1Nonnebakken
1Nowe Miasto w Edynburgu
1Park Narodowy Cilento
1Park Narodowy Cozia
1Park Narodowy Cheile Nerei-Beușnița
1Park Narodowy Bet Guwrin
1Park Miguasha
1Park Nardowy Kui Buri
1Park Narodowy Dadia-Lefkimi-Souflion
1Park Narodowy Doi Suthep-Pui
1Park Narodowy La Amistad
1Park Narodowy Lorentz
1Park Narodowy Kaeng Krachan
1Rezerwat Biosfery El Pinacate i Gran Desierto de Altar
1Park Narodowy Domogled-Valea Cernei
1Paoay
1Panorama bitwy pod Waterloo
1Ogrody Havsel
1Ogrody Hevsel
1Ogrody Babura
1Odunpazarı
1Nuwakot (Bagmati)
1Obszar Chroniony Środkowej Amazonki
1Oiniades
1Okinoshima
1Orăștioara de Sus
1Paharpur
1Omine
1Old Scatness
1Old Government House
1Park Narodowy Los Alerces
1Rezerwat przyrody środkowego Surinamu
1Wat Phra That Phanom
1Wat Pra That Doi Suthep
1Wat Phra Mahathat
1Wasit (miasto)
1Wadi Al-Salam
1Wanuskewin Heritage Park
1Wczesnochrześcijański cmentarz w Peczu
1Wet Tropics of Queensland
1Wieża Chimery
1Wieża Drakanou
1Wieża Agios Petros
1Wieża Agia Triada
1Wielki Meczet w Sivrihisarze
1Wieża Agia Marina
1Vámosatya
1Via Belgica
1Trelleborg (Slagelse)
1Tràng An
1Torfowisko kołdrowe
1Tiszacsécse
1Termessos
1Thimlich Ohinga
1Tr’ondëk-Klondike
1Tunel Wespazjana Tytusa
1Van Nellefabriek
1Vegaøyan
1Val d’Orcia
1Uszguli
1Uchaidir
1Wieża Kastellorizo
1Wieża Ro
1Zespół świątynny Bhurti w Dailekh
1Zsurk
1Zee Ain
1Zamek w Çandarlı
1Zamek w Akçakocy
1Zamek w Amasrsze
1Zuojiang Huashan
1Złota Świątynia Dambulla
1Șinca
1Țibleș
1Żbik kreteński
1Święty Achilles
1İvriz
1Święta Dolina
1Zamek Yoros
1Zamek Mamure
1William Brown Street
1Wybrzeże Odkryć Geograficznych
1Wilgotny las równikowy Queensland
1Wieża na Santorynie
1Wieża na Kastelorizo
1Wieża na Ro
1Wybrzeże Szarma/Jethmun
1Xidi
1Zagorochoria
1Zamek Eggenberg
1Yesemek
1Yangdong
1Yagul
1Tepe Rustam
1Tehuacán-Cuicatlán
1Sardona
1Scandola
1Sarazm
1Santa Maria (Ilocos Sur)
1Sanktuarium Jezusa z Nazaretu w Atotonilco
1Sansa (klasztory)
1Serce neolitycznych Orkadów
1Serra do Mar
1Siega Verde
1Sierra de San Francisco
1Shiretoko
1Shirakawa-go
1Sewell (Chile)
1Shennongjia
1Sammallahdenmäki
1Sambor Prei Kuk
1Ridżal Almaa
1Rishikesh Ruru Kshetra
1Rezerwaty pandy wielkiej w Syczuanie
1Medresa Sahibiye w Kayseri
1Rezerwat Przyrody „Wraczanski karst”
1Rezerwat biosfery Río Plátano
1Rjukan-Notodden
1Rock Islands
1Sagalassos
1Saint-Remi
1Roșia Montană
1Royal Naval College
1Rohtas
1Sivrihisar
1Skamieniały Las na Lesbos
1Sztuka naskalna w regionie Ha’il
1Tabliczki kapadockie
1Sztuka naskalna w Ha’il
1Szlak kadzidła
1Szahr-i Bahlol
1Szerlandy
1Tacht-e Solejman
1Tadżycki Park Narodowy
1Talamanca-La Amistad
1Taputapuātea
1Takht-i Bahi
1Tahiridzi
1Tagish (lud)
1Szahr-e Suchte
1Suljahidzi
1Stare Miasto w Edynburgu
1Stein Valley Nlaka'pamux Heritage Park
1Staigue
1Srebyrna (wieś)
1Skały Bełogradcziku
1Slătioara
1Stolice i groby władców państwa Goguryeo
1Stratonicea
1Styl georgiański
1Sula (Jemen)
1Styl brynkowiański
1Stulpicani
1Studnia św. Pawła
1Rezerwat Mae Nam Phachi
1Medresa Buruciye
1Dailekh
1Damodar Kund
1Căpâlna
1Cökelez
1Cytadele nad Mozą
1Céide Fields
1Danxia
1Darlington Probation Station
1Dolina Sinja
1Dong Phayayen-Khao Yai
1Dolina Centralna
1Dmanisi
1Densuș
1Desești
1Cytadela w Heracie
1Creswell Crags
1Certosa di Padula
1Champassak
1Cerkiew św. Paraskewy w Poienile Izei
1Cerkiew św. Paraskewy w Desești
1Cerkiew Świętych Archaniołów w Rogoz
1Cerkiew Świętych Archaniołów w Șurdești
1Chatham Dockyard
1Chengjiang
1Costești-Cetățuie
1Crespi d'Adda
1Costești-Blidaru
1Coal Mines Historic Site
1Chongmyo
1Down House
1Dynastia Nabhani
1Forteca Metoni
1Forteca na Zakintos
1Forteca Koules
1Forteca Koroni
1Forteca Firkas
1Forteca Foça
1Forteca w Bănița
1Forteca w Căpâlna
1Fortyfikacje Rodos
1Fujian Tulou
1Fortyfikacje Korfu
1Forty na wzgórzach w Radżastanie
1Forteca w Mitylenie
1Forteca w Sinopie
1Fort San Lorenzo
1Flow Country
1Dżabal al-Mandżor
1Dżibla
1Dżabal Umm Sinman
1Dżabal Bura
1Dzieła architektury Henry'ego van de Velde
1Dzieła architektury Le Corbusiera
1Eflatun Pınar
1El Vizcaino
1Federacja Licyjska
1Festetics
1Fanjingshan
1Fabryki doliny Derwent
1Eshab-ı Kehf külliye
1Cerkiew Świętych Archaniołów w Plopiș
1Cerkiew pod wezwaniem św. Mikołaja w Curtea de Argeș
1Arslantepe
1Atotonilco
1Architektura normańska
1Aptera (Grecja)
1Albert Dock
1Amfiarajeon w Oropos
1Az-Zubara
1Azat
1Bank Pocztowy w Budapeszcie
1Barberton Makhonjwa
1Balhaf
1Bagherhat
1Bab Mekka
1Baczkowo
1Aladár Árkay
1Al Kifl
1Ahwar w południowym Iraku
1Al-Ahsa
1Ahi Ewren
1Agios Achilleios
1Adolphe Stoclet
1Aggersborg
1Al-Ajn (Oman)
1Al-Chutm
1Al-Hazm
1Al-Maghtas
1Al-Hasa
1Al-Hallanijja
1Al-Dimaníjat
1Barr al-Hikman
1Batammariba
1Burchan Chaldun
1Bârsana (Marmarosz)
1Bunya Mountains Natonal Park
1Bunești
1Bruno Renard
1Budj Bim
1Bănița
1Cahercommaun
1Cerkiew Kwetera
1Cerkiew Niketasa Gota
1Cascades Female Factory
1Carcross
1Caherconree
1Camino Real de Tierra Adentro
1Brickendon and Woolmers Estates
1Boșorod
1Biała Wieża na Sifnos
1Bisja i Salut
1Biała Wieża na Serifos
1Beçin
1Benagh
1Betlejem koło Kuksu
1Biskupi Durham
1Blegny-Mine
1Bois du Cazier
1Borgring
1Bois-du-Luc
1Bloodvein First Nation
1Bloemenwerf
1Fyrkat
1Galeries Royales Saint-Hubert
1Krajobraz polowań par force w północnej Zelandii
1Krajobrazy Daurii
1Krajobraz kulturowy upraw kawy w Kolumbii
1Krajobraz Grand Pré
1Kościół św. Pawła w Tarsie
1Kościół św. Piotra w Hatay
1Kras południowochiński
1Królewskie groby dynastii Joseon
1Lan Xang
1Langhe-Roero
1Laguny Nowej Kaledonii
1Külliye
1Kydonia
1Kölcse
1Kościół św. Mikołaja w Mirze
1Kościół św. Małgorzaty w Londynie
1Kompleks Rishikesh Ruru Kshetra
1Kompleks leśny Kaeng Krachan
1Kompleks Hadżdżiego Bektasza Waliego
1Kompleks Bektasza Waliego
1Kolej retycka
1Koloniën van Weldadigheid
1Kompleks meczetu Zeynel Abidin i kościół św. Jakuba w Nisibis
1Kompleks sułtana Bajazyda II
1Kościół św. Jakuba w Nisibis
1Kościół św. Krzyża na Ahtamarze
1Korykos
1Koroni
1Kopčany (kraj trnawski)
1Le Roeulx
1Lenggong
1Mauzoleum Hekatomnosa
1Mauzoleum Jusufa ibn Kusejra
1Mauzoleum Gülüstan
1Mauzoleum Gouharszad
1Maresza
1Mariposa Monarca
1Mauzoleum Qarabağlar
1Meczet Eşrefoğlu
1Medresa Cacabey
1Medresa Gök w Sivas
1Acueducto del Padre Tembleque
1Meczet Zeynel Abidin
1Meczet Hacı Bayram Camii
1Meczet Mahmuta Beya
1Mandir Dźanaki
1Malla (dynastia)
1Longobardowie we Włoszech. Ośrodki władzy, 568 – 774 n.e.
1Lotru
1Llangollen Canal
1Little Grand Rapids First Nation
1Limes Pannonicus
1Lista światowego dziedzictwa UNESCO w Wielkiej Brytanii
1Lovell Telescope
1Lónya
1Magnolia mediocris
1Maison Guiette
1Magnolia gustavii
1Madrasa w Radzie
1Madrasa Amirija w Radzie
1Koch'ang
1Klasztor Alahan
1Hazor
1Hierotezjon
1Hawf
1Hamiguitan
1Hahoe
1Hamber
1Hill of Uisneach
1Hiraizumi
1Hwasun
1Hyde Park Barracks
1Hwasong
1Hovgården
1Hoh Xil (region)
1Hongcun
1Hadżdżi Bektasz Wali
1Główne ośrodki górnicze Walonii
1Goryeo Tripitaka
1Grand-Hornu
1Gokayama
1Girolata
1Geometryzm
1Gimnazjum Szent László w Budapeszcie
1Granice Cesarstwa Rzymskiego
1Great North Road (Nowa Południowa Walia)
1Gulangyu
1Gusuku
1Grób Izmaila Fakirullaha
1Grób Ahiego Ewrena
1Grobowce cesarskie dynastii Ming i Qing
1Hôtel Solvay
1Hôtel Tassel
1Kalhat
1Kanghwa
1Kalat al-Bahrajn
1Kaiping Diaolou
1Jaskinie w Kujang
1Joseph Reed
1Kaplica Dzordzora
1Katedra w León
1Kibyra
1Kingston and Arthurs Vale Historic Area
1Khwadża Abu Nasr Parsa
1Khor Rori
1Kaunos
1Kekova
1Jaskinia Szemlő-hegyi
1Jaskinia Songam
1István Medgyaszay
1Iwami Ginzan
1Ironbridge Gorge
1Inis Cealtra
1Hôtel van Eetvelde
1Ieud
1Izvoarele Nerei
1Jarlshof
1Jaskinia Molnár János
1Jaskinia Pál-völgyi
1Jaskinia Karain
1Jaskinia József-hegyi
1Jaskinia Ferenc-hegyi
1Medresa Karatay

Created Thu, 31 Aug 2017 19:22:50 +0000 by the MissingTopics tool (run again with these settings)

Miasta świata

WantedTitle
1's-Gravendeel
1Aarau (okręg)
1Aarberg (okręg)
1Aarwangen (okręg)
1Abab
1Abarao
1Abasza
1Abcoude
1Abdul Hakim
1Abim
1Abiy Addi
1Abo (Kamerun)
1Aboisso
1Abomsa
1Abonnema
1Aboso
1Abrak Czitan
1Abs
1Abu-al-Hasib
1Abu Dżubajha
1Abu Ghlasza
1Abu Hamam
1Abu Hulaifa
1Abu Nachla
1Abu Samra
1Abu Zabad
1Abudwak
1Abuko
1Aburi (Ghana)
1Abwatunbuliva
1Abwaw
1Acacías
1Acalayong
1Acaribo
1Aceguá (Urugwaj)
1Achaura
1Achmeta
1Achtala
1Achthuizen
1Achutupo
1Acoyapa
1Acurenam
1Ad-Dahi (Jemen)
1Ad-Dandan
1Ad-Dawwaja
1Ad-Dindar
1Ad-Dis
1Ad-Dulajl
1Ad Dawoon
1Adacao
1Adado
1Adam (Oman)
1Adan Yabal
1Addu City
1Adiaké
1Adibor
1Adjuntas (Portoryko)
1Adreyi
1Adrurior
1Adungidungur
1Adwongeo
1Aeibur
1Aeonun
1Aerok
1Afabet
1Afariridookiibuurqumayo
1Affoltern (okręg)
1Afféry
1Afikpo
1Afmadow
1Agabwe
1Agarak
1Agno (Szwajcaria)
1Agogo (Ghana)
1Agua Buena
1Aguachica
1Aguas Corrientes
1Aguas Zarcas
1Aguaytía
1Aguazul
1Aguilares (Argentyna)
1Agulu
1Agustín Codazzi
1Ahad al Masarihah
1Ahmadpur East
1Ahmadpur Sial
1Aiburi
1Aigle (okręg)
1Aiguá
1Ailigandí
1Aioe
1Aiseau-Presles
1Ajax Bay
1Ajdun
1Ajn Arnat
1Ajn Azel
1Ajn Benian
1Ajn Bessem
1Ajn Fakrun
1Ajn Harruda
1Ajn Kersza
1Ajn M'lila
1Ajn Sefra
1Ajn Smara
1Ajn Taja
1Ajn Tuta
1Ajn Wilman
1Ajn al-Hadżel
1Ajn al-Melh
1Ajn al-Turk
1Ajrum
1Ajvalija
1Akbu
1Akdağmadeni
1Akim Oda
1Akim Swedru
1Akka (Fudżajra)
1Akkelpur
1Akkuda
1Akok
1Akoupé
1Akropong
1Akwatia
1Akyazı
1Akyurt
1Akçakoca
1Al-'Ulajah
1Al-Abadia
1Al-Abjar
1Al-Adan
1Al-Affrun
1Al-Ajn (Tunezja)
1Al-Ajun Sidi Melluk
1Al-Arkub
1Al-Aszur
1Al-Attaf
1Al-Attawija
1Al-Aturijja
1Al-Awamijah
1Al-Azizija (Irak)
1Al-Bajjada
1Al-Birka
1Al-Bithna
1Al-Bukajrijah
1Al-Chatam
1Al-Chawcha
1Al-Chisa
1Al-Churmah
1Al-Dżabirijja
1Al-Dżadid
1Al-Dżadida (Tunezja)
1Al-Dżarrahi
1Al-Dżazer
1Al-Dżazira (Szardża)
1Al-Dżazira Aba
1Al-Dżumum
1Al-Fahs
1Al-Fao
1Al-Faszaka
1Al-Finidik
1Al-Fintas
1Al-Fuhud
1Al-Golea
1Al-Gseibat
1Al-Guerrara
1Al-Habbanija
1Al-Habilajn
1Al-Hadżar (Algieria)
1Al-Hadżeb
1Al-Hajj
1Al-Halis
1Al-Hamdanija
1Al-Hamzah
1Al-Harrusz
1Al-Haszan
1Al-Haszimija
1Al-Hazm
1Al-Heraojen
1Al-Hidr
1Al-Hindija
1Al-Hisn
1Al-Husajhisa
1Al-Huwatta
1Al-Idrissia
1Al-Kala al-Kabira
1Al-Kalaat es-Sraghna
1Al-Kalat as-Saghira
1Al-Kasim (Irak)
1Al-Kasr (Tunezja)
1Al-Katn
1Al-Katrun
1Al-Kir'ana
1Al-Kram
1Al-Kudaih
1Al-Kurajja (Fudżajra)
1Al-Kusajba (Mauretania)
1Al-Kusur
1Al-Kutaj
1Al-Kutajna
1Al-Kuz
1Al-M'Ghair
1Al-Machwah
1Al-Madhatija
1Al-Mahabisza
1Al-Mahbula
1Al-Mahmal
1Al-Mahmudija
1Al-Maja
1Al-Mangaf
1Al-Mansurija
1Al-Marawia
1Al-Marhina
1Al-Marsa (Tunezja)
1Al-Maszaria
1Al-Maszaszita
1Al-Midhnab
1Al-Mikdadija
1Al-Milaha
1Al-Milia
1Al-Misrach
1Al-Miszab
1Al-Mudżlad
1Al-Murudż
1Al-Musajjib
1Al-Muszrif
1Al-Namas
1Al-Radżaban
1Al-Rheibat
1Al-Taraf
1Al-Udżeilat
1Al-Ujaun
1Al-Urban
1Al-Uruba
1Al-Wafra
1Al-Waha
1Al-Wardanin
1Al-Wukajr
1Alaca
1Alajuelita
1Alamdanga
1Alaminos (Filipiny)
1Alanyurt
1Alarm Forest
1Alashankou
1Albert Town (Bahamy)
1Alderetes
1Alejandro Gallinal
1Alemdağ
1Ali Subah as-Salim
1Alikahya
1Alipur
1Alipur Chatha
1Alitena
1Alkmaar (Surinam)
1Allaji Saru
1Allen (Argentyna)
1Allunhari
1Almirante
1Alofitai
1Alollammagad
1Alto Hospicio
1Alto Molócue
1Alto de la Estancia
1Alto del Espino
1Alverca do Ribatejo
1Alveringem
1Amagi (miasto)
1Amaigbo
1Amalu Ighriben
1Amangarh
1Amarden
1Amay
1Ambattur
1Ambo (Kiribati)
1Ambodiharina
1Ambriz
1Ambunti
1Amet (Nauru)
1Ammi Mussa
1Amolatar
1Amravati
1An-Nasranijja
1An-Numanija
1An Châu
1An Khê
1An Thới
1Anabaredi
1Anakawida
1Anakawidua
1Anakawiduwa
1Anakawidwo
1Anaklia
1Anamangidrin
1Ananea
1Anapaike
1Anapodu
1Anatip
1Anau (Polinezja Francuska)
1Anawe
1Ancón
1Anda (miasto)
1Andahuaylas
1Andelfingen (okręg)
1Andenne
1Andes (Kolumbia)
1Andevoranto
1Andulo
1Anebenok
1Anebweyan
1Anera
1Anerowe
1Anghordaban
1Angol (miasto)
1Angoweang
1Anguo
1Anhée
1Anibawo
1Anigobwi
1Anitobu
1Aniwen
1Anjalankoski
1Ank
1Ankpa
1Anloga
1Anlu
1Anna (Nauru)
1Anning
1Anomabu
1Anoreo
1Anosibe An'ala
1Anqiu
1Ans
1Anse-Marcel
1Anse-à-Galets
1Anse des Cayes
1Anse des Lézards
1Anse du Gouverneur
1Anse du Grand Cul-de-Sac
1Anserma
1Ansina
1Anson Bay
1Antanambao Manampotsy
1Antebuka
1Anthisnes
1Antsampanana
1Anut
1Anuuroya
1Anwer
1Anzegem
1Apac
1Apam
1Apartadó
1Apetina
1Apotgan
1Apra Harbor
1Aqrah
1Ar-Rabta
1Ar-Radwanija
1Ar-Rahida
1Ar-Rajanija
1Ar-Rajjan Industrial Area
1Ar-Risz
1Ar-Rudajjif
1Ar-Rumaithijja
1Ar-Ruwais
1Ara (Nauru)
1Araji
1Araklı
1Aramen
1Arandis
1Aranos
1Arans
1Araro
1Arauca (miasto)
1Arboje
1Arbon (okręg)
1Arcahaie
1Arcen en Velden
1Ardooie
1Areb
1Areguá
1Arendonk
1Arenillas (Ekwador)
1Arerilolammod
1Aribeang
1Aribimomo
1Aribweabwe
1Arifiye
1Arifwala
1Ariguani
1Arjona (Kolumbia)
1Arlesheim (okręg)
1Armoyin
1Arnarneshreppur
1Arnavutköy
1Arno Arno
1Aro (Nauru)
1Aromwemwe
2Arrah
1Arrak
1Arroyito
1Artux
1Aru (Demokratyczna Republika Konga)
1Arubo
1Arwango
1As-Samija
1As-Sarih
1As-Subahija
1As-Suki
1As-Surra
1As (Belgia)
1As Ela
1As Senia
1Asarlık
1Asbia
1Aserrío de Gariché
1Askan Abu Nusajr
1Aso (miasto)
1Assamo
1Assesse
1Astumbo
1Asz-Szabba
1Asz-Szahid Azmi
1Asz-Szajhija
1Asz-Szakka
1Asz-Szamaja
1Asz-Szarkat
1At-Tuhajta
1At-Turba
1Atabwagabap
1Atacames
1Atae
1Atalaya (Panama)
1Ataneu
1Ataro
1Ate (Nauru)
1Atebar
1Atedi
1Atenas
1Athlacca
1Athleague
1Atibuyinor
1Atiquizaya
1Atirabu
1Atol Gaafu Dhaalu
1Atol Gnaviyani
1Atol Haa Dhaalu
1Atol Kaafu
1Atol Lhaviyani
1Atol Raa
1Atol Seenu
1Atomo
1Atowedudu
1Atowong
1Atsiyeiubar
1Attert
1Atubwinumar
1Atumurumur
1Atuntaqui
1Aubange
1Aubel
1Aubonne (okręg)
1Augher
1Augier
1Augustenborg
1Aurora (Surinam)
1Austurland
1Autibwere
1Auvinyà
1Avadi
1Avaskär
1Avatiu
1Avelgem
1Avellaneda (Santa Fe)
1Avenches
1Avenches (okręg)
1Avguštin Stegenšek
1Avissawella
1Awidayungiyung
1Axel (Holandia)
1Axmedgaab
1Ayamé
1Ayapel
1Ayer Keroh
1Ayikel
1Ayun Pa
1Aywaille
1Az-Zahar
1Az-Zahra (Tunezja)
1Az-Zajdija
1Az-Zala
1Az-Zubara
1Azaguié
1Azangaro
1Azazga
1Azghenghan
1Azru
1Azuel
1Azzaba
1Aéroport
1Añasco (Portoryko)
1Añatuya
1Babaeski
1Babilie
1Babonneau
1Bacchus Marsh
1Bachaquero
1Baco (Etiopia)
1Badah
1Badamdar
1Badargandź
1Badhoevedorp
1Badi (Meneng)
1Badme
1Badr (Libia)
1Badźitpur
1Baelen
1Bagabap
1Bagaces
1Bagenalstown
1Bagerhat
1Bagetareor
1Bagha
1Baghdati
1Bago (Filipiny)
1Bagua (Peru)
1Bahçeşehir
1Bahía de Caráquez
1Bailundo
1Baimuru
1Bais (Filipiny)
1Bajadha
1Bajan (Kuwejt)
1Bajdżi Szamal
1Bajhan
1Bajo Pichanaqui
1Bajt Ras
1Bakaka
1Bakasrah
1Baker Hill
1Bakwa-Kalonji
1Balaclava
1Balad (Irak)
1Balad (Somalia)
1Balamba
1Balatonkenese
1Balaxanı
1Balcarce
1Baldivis
1Ballidagaruen
1Ballina (Tipperary)
1Ballindine
1Ballineen
1Ballingarry
1Ballingooly
1Ballinhassig
1Ballintubber
1Ballon (Carlow)
1Bally (Howrah)
1Ballybunion
1Ballycastle (Mayo)
1Ballycotton
1Ballycummin
1Ballydesmond
1Ballyfin
1Ballygarvan
1Ballyhale
1Ballyhaunis
1Ballyheigue
1Ballylynan
1Ballymahon
1Ballymakeera
1Ballymascanlon
1Ballynahinch (Galway)
1Ballyragget
1Ballysimon
1Ballyvourney
1Balombo
1Baltasar Brum (Urugwaj)
1Baltimore (Cork)
1Balzar
1Bambamarca
1Bamboo
1Bandar Maharani
1Bandarban
1Bandiiradley
1Bandon (Cork)
1Bangabanga
1Bangolo
1Bangor Erris
1Bangula
1Bani Sad
1Bani Szilawa Gawra
1Banja (Bułgaria)
1Banjulunding
1Banket
1Bannu
1Banraeaba
1Banszchali
1Banz
1Baradero
1Baraigram
1Baranagar
1Baranoa
1Barbosa (Antioquia)
1Barbosa (Santander)
1Barddhaman
1Bargara
1Bargny (Senegal)
1Bariadi
1Barkam
1Barkamareyshir
1Barkan (Maroko)
1Barlecha
1Barleycove
1Baroiarhat
1Barranca (miasto w Kostaryce)
1Barrigada Heights
1Barrière des Quatres Vents
1Barros Blancos
1Barura
1Barzeys
1Bas-Sassandra
1Basankusu
1Basirpur
1Basoko
1Bassenge
1Bat Khela
1Batac
1Batanowci
1Batavia (Surinam)
1Bath (Jamajka)
1Bathinda
1Bathmen
1Batta
1Batán (miasto)
1Bay (Somalia)
1Bayaguana
1Bayawan
1Baybay
1Bayside (Dublin)
1Bayugan
1Bazhou
1Baía Farta
1Baños de Agua Santa
1Bağbaşı
1Bağlum
1Beani Bazar
1Beaumont (Hainaut)
1Bechem
1Bedele
1Bedessa
1Bedong
1Beernem
1Beersel
1Beerticalicanshuur
1Beeston and Stapleford
1Befandriana-Avaratra
1Begijnendijk
1Begoro
1Beica
1Beiliu
1Beilul
1Beipiao
1Beizhen
1Bei’an
1Beji
1Bektemir
1Bela Vista (Mozambik)
1Beledhawo
1Belfast (Republika Południowej Afryki)
1Belhanhumei
1Belkuczi
1Bell Ville
1Bella Vista (Argentyna)
1Bellavary
1Bellderrig
1Bellinzona (okręg)
1Belmullet
1Belnem
1Beloeil
2Belén
1Belén de Escobar
1Bende
1Benfleet
1Benguema
1Beni Tamu
1Benina
1Bennetsbridge
1Benthuizen
1Benzdorp
1Bera (Bangladesz)
1Berazategui
1Berbá
1Berd
1Bereina
1Bergen (Limburg)
1Bergen (Noord-Holland)
1Bergh
1Berloz
1Bermejo (Boliwia)
1Bern (okręg)
1Bernissart
1Berno (okręg)
1Beromünster
1Berrian
1Bertem
1Bertogne
1Bertrix
1Beruwala
1Bethel Town
1Bexon (Saint Lucia)
1Beyne-Heusay
1Beyra
1Bełowo
1Bhai Pheru
1Bhakkar
1Bhaluka
1Bhalwal
1Bhanga
1Bhangura
1Bhera
1Bheramara
1Bhuapur
1Bhunya
1Bialla
1Biankouma
1Biasca
1Bibala
1Bibiani
1Biche
1Bichena
1Bicurga
1Bidbid
1Bidhannagar
1Bidija
1Biel (okręg)
1Bievre
1Bifröst (miasto)
1Biga (Turcja)
1Biharamulo
1Bijilo
1Bikarej
1Bilaspur (Chhattisgarh)
1Bilene Macia
1Bin Ahmad
1Bin Sulajman
1Binga (Demokratyczna Republika Konga)
1Binə
1Binəqədi
1Bir al-Aszhab
1Bir an-Nasran
1Birampur
1Birganj
1Birine
1Birtamod
1Bischofszell
1Bischofszell (okręg)
1Bisira
1Bislig
1Bitagron
1Biteye
1Bitica
1Biu
1Biureghawan
1Biwagra
1Bjała czerkwa
1Bla
1Blacklion
1Blackrock (Louth)
1Blama
1Blanchisseuse
1Blangoua
1Blanquillo
1Bloléquin
1Blue City (Oman)
1Blue Hill (Wyspa Świętej Heleny)
1Blue Mountain (Turks i Caicos)
1Bluefields (Jamajka)
1Bluff Cove
1Bni Ansar
1Boali
1Boalmari
1Boane
1Boarnsterhim
1Bobow doł
1Boca de Parita
1Boczangandź
1Bodajk
1Bodeadi
1Bogemaru
1Bogi
1Bogia
1Bogo (Filipiny)
1Bokaro Steel City
1Bolarowo
1Bolobo
1Bolondo
1Bomaderry
1Bomang'ombe
1Bombo (Uganda)
1Bommanahalli
1Bonanza (miasto w Nikaragui)
1Boneda
1Bongaree
1Bongouanou
1Bonon
1Bonoua
1Boocame
1Boom (Belgia)
1Boorame
1Boquerón (Panama)
1Boquete
1Bor (Turcja)
1Borculo
1Boreboren
1Bori
1Boriziny
1Borne (Niederlande)
1Borongan
1Borowo (Bułgaria)
1Borsbeek
1Bosconia
1Boskoop (miasto)
1Botopasi
1Botou
1Bottle Creek
1Bouansa
1Boudry
1Boudry (okręg)
1Bouillon (Belgia)
1Boulder (Australia Zachodnia)
1Boundiali
1Boundji
1Bourem
1Bourg-Saint-Pierre
1Boussu
1Bowagae
1Boyabat
1Bożuriszcze
1Boʻz
1Bracigowo
1Bragado
1Brahmapur (Indie)
1Braine-le-Comte
1Braives
1Brande
1Brandon (Floryda)
1Brecht (Belgia)
1Bredene
1Breezy Brae
1Bremgarten (okręg)
1Bresje
1Breznik
1Bridgewater (Australia Południowa)
1Brig (okręg)
1Bronkhorst
1Broo
1Brown's Town
1Broye (okręg)
1Bruff
1Brugelette
1Brugg (okręg)
1Brunehaut (Hainaut)
1Brusarci
1Brätte
1Bu'aale
1Bu-Fachra
1Bu-r-Raszid
1Bu Ismajl
1Bu Mahal al-Bassatin
1Bu Salim
1Buarfa (Maroko)
1Buariki (atol Tabiteuea)
1Budaka
1Budakalász
1Budwaw
1Budżad
1Buena Fé
1Buenos Aires de Puntarenas
1Bufarik
1Buff Bay
1Bugaba
1Bugara
1Bugarama
1Bugembe
1Bugiri
1Buguma
1Bukadir
1Bulajdż
1Bulembu
1Buliisa
1Bull Savanna
1Buluma
1Bulungu
1Bumboras
1Bunaid al-Kar
1Bundibugyo
1Bunmahon
1Buota
1Buq aqable
1Bur Agaccar
1Bur Saalax
1Burane
1Burdinne
1Burdż Menajel
1Burdż al-Bahri
1Burg-Reuland
1Burgaban
1Burgdorf (okręg)
1Buronga
1Burtonport
1Busembatya
1Buseresere
1Businga
1Busselton
1Busumbala
1Butimangum
1Butlersbri0dge
1Buurdhuubo
1Buurweyn
1Buutuo
1Buwenge
1Buyo
1Buznika
1Buín
1Buôn Hồ
1Buôn Trấp
1Bwanje
1Bwaterangerang
1Bwera-Mpondwe
1Bweranibek
1Bwerigi
1Bweteboe
1Bweteoaru
1Bwidin
1Byatarayanapura
1Byłgarowo
1Bágala
1Béoumi
1Bétou
1Bình Định
1Búzi
1Bülach (okręg)
1Bülbülə
1Bütgenbach
1Bến Lức
1Bỉm Sơn
1Caagmuuddey
1Caazapá (miasto)
1Cabadbaran
1Cabaret
1Cabral
1Cachí
1Cacuso
1Cadaley
1Cadamstown
1Cafunfo
1Cageri
1Caherdaniel
1Cai Lậy
1Caia
1Caicedonia
1Caimbambo
1Caimitillo
1Cajicá
1Calandala
1Calarcá
1Calceta
1Caldas (Antioquia)
1Calenga
1Calivigny
1Calle Blancos
1Calobre
1Calulo
1Calzada Larga
1Camabatela
1Camacupa
1Camaruche
1Cambita Garabitos
1Cambridge (Jamajka)
1Cambundi
1Campanilla
1Campoalegre
1Candelaria (Kolumbia)
1Candelaria Arenas
1Candjimbe
1Candon
1Cangumbe
1Caniçado
1Canlaon
1Canoas (miasto w Kostaryce)
1Capellanía
1Capelongo
1Capetí
1Capira
1Capitán Bermúdez
1Cappamore
1Capulo
1Car Kałojan (miasto)
1Caraballeda
1Carcar
1Cardal
1Cardona (Urugwaj)
1Careysburg
1Cariamanga
1Cariari
1Caripito
1Carlingford (Louth)
1Carmen (Urugwaj)
1Carmen (miasto w Kostaryce)
1Carmen de Patagones
1Carmen de Viboral
1Carmooyin
1Carrandi
1Carrigadrohid
1Carrigaholt
1Carrillos
1Carrowteige
1Cartagena (miasto w Kostaryce)
1Cartí Sugtupu
1Carénage
1Cascade (Jamajka)
1Caseros (Buenos Aires)
1Casilda
1Casma
1Castlecomer
1Castleconnell
1Castlehill
1Castletownbere
1Castletownshend
1Casupá
1Cat Hill
1Catabola
1Catacanha
1Catamayo
1Catandica
1Catchiungo
1Catumbela
1Cauayan
1Caucete
1Cauquenes
1Causeway
1Cave Valley
1Caxita Cameia
1Cayambe (Ekwador)
1Cazaje
1Cazombo
1Cañada de Gómez
1Cañar
1Cañazas
1Cañete (miasto w Chile)
1Cebollatí (miasto)
1Ceel Cali
1Ceel Garabjaalow
1Ceel Huur
1Ceelbuur
1Ceelmakoile
1Ceiba (gmina Ceiba)
1Celendín
1Celmira
1Central (departament)
1Cenxi
1Cerfontaine (Belgia)
1Cermeño
1Cerrillos
1Cerro Cama
1Cerro Chato
1Cervantes (miasto w Kostaryce)
1Chadibe
1Chadżidimowo
1Chaguian
1Chajarí
1Chak Jhumra
1Chak Sarwar Shahid
1Chak azam Sahu
1Chake Chake
1Chakwal
1Chala
1Chalan Pago
1Chalinze
1Chaman
1Chambishi
1Chame (Panama)
1Chamis al-Chaszna
1Champhira
1Chamr
1Chancay (Peru)
1Chanchamayo
1Chandranigahpur
1Changle
1Changning
1Changshu
1Changyi
1Chania (prefektura)
1Chao (Peru)
1Chaparral (Kolumbia)
1Chapelle-lez-Herlaimont
1Chapelton
1Charata
1Charlestown (Mayo)
1Charleville (Cork)
1Charsadda
1Chartres (Falklandy)
1Chascomús
1Chastre
1Chaszim al-Kirba
1Chato (Tanzania)
1Chauk
1Chaumont-Gistoux
1Chawinda
1Cheadle and Gatley
1Chebelle
1Chelak
1Chepo
1Chepén
1Cheshire Hall
1Chibi, Hubei
1Chichawatni
1Chichica
1Chicualacuala
1Chigorodó
1Chigoré
1Chiguirí Arriba
1Chikwawa
1Chilaw
1Chileka
1Chillán Viejo
1Chilumba
1Chimbas
1Chimán
1Chinchiná
1Chinde (miasto)
1Chintheche
1Chinú
1Chipindo
1Chipinge
1Chipoka
1Chiponde
1Chiquinquirá
1Chiradzulu
1Chishui
1Chitipa
1Chitral
1Chivhu
1Chièvres
1Chiúre
1Chobi
1Chol
1Chone
1Chongzhou
1Chota
1Chuave
1Chuhar Kana
1Chunian
1Churuquita Chiquita
1Churuquita Grande
1Chuxiong (miasto)
1Châtel-Saint-Denis
1Châtelet (Hainaut)
1Châu Đốc
1Chí Linh
1Chía (Kolumbia)
1Chư Sê
1Ciceron
1Cidra (Portoryko)
1Cinco Esquinas
1Cinco Saltos
1Cinjirta
1Circasia
1Cirilo Guainora
1City of Cape Town
1City of Johannesburg
1Cité Soleil
1Ciudad Darío
1Ciudad del Plata
1Cixi (miasto)
1Ciénaga de Oro
1Clane
1Clarecastle
1Claremont (Jamajka)
1Clark's Town
1Clavier (Liège)
1Claytown
1Clenagh
1Clifton Springs
1Clogher
1Clonbur
1Clonenagh
1Clonmacnois
1Clonmany
1Cloone
1Cloyne
1Cnori
1Coachford
1Coatepeque (miasto w Salwadorze)
1Cockburn Harbour
1Coco (Portoryko)
1Cocobeach (Gwinea Równikowa)
1Cocorote
1Coetupo
1Cofradía
1Col de la Tourmente
1Colcapirhua
1Coleyville
1Colfontaine
1Colgula
1Colina (miasto w Chile)
1Colombier (Saint-Barthélemy)
1Colombier (Saint-Martin)
1Coloncito
1Colonia Valdense
1Colui
1Columbia (Maryland)
1Colón (Buenos Aires)
1Colón (Entre Ríos)
1Colón (miasto w Kostaryce)
1Comblain-au-Pont
1Comines-Warneton
1Concepción (Wenezuela)
1Concón
1Conda
1Condega
1Cong (Mayo)
1Consolación del Sur
1Constanza
1Constitución (Urugwaj)
1Constitución (miasto w Chile)
1Consuelo
1Contamana
1Conthey
1Conthey (okręg)
1Cooranbong
1Copacabana (Kolumbia)
1Coppet
1Cordangan
1Corisco (miasto)
1Corlette
1Coronel Bogado
1Coronel Brandsen
1Coronel Pringles
1Coronel Suárez
1Corossol
1Corozal (Kolumbia)
1Corrales (Peru)
1Cossonay
1Cossonay (okręg)
1Cot (miasto)
1Cottica
1Cotuí
1Courcelles (Hainaut)
1Court-Saint-Étienne
1Courtmacsherry
1Couvin
1Coxen Hole
1Crafers
1Craig Cove
1Crainhem
1Cratloe
1Creek Village
1Cregganbaun
1Crisnée
1Cristóbal (Panama)
1Croft's Hill
1Croglio
1Croix-des-Missions
1Crookhaven
1Cross (Mayo)
1Crosshaven
1Crossmolina
1Cruz del Eje
1Csanádpalota
1Cuango-Luzamba
1Cubal
1Cuchi
1Cudrefin
1Cuima
1Cuimba
1Cuito Canavale
1Cukai
1Cul-de-Sac
1Cully (Szwajcaria)
1Cura Cabai
1Curanilahue
1Curracloe
1Curtina
1Curuguaty
1Curuzú Cuatiá
1Cutervo
1Cuunmaraayood
1Cuvelai
1Czah Ab
1Czakaria
1Czambarak
1Czandina
1Czar Fasson
1Czarghat
1Czatchil
1Czaugacza
1Czencza
1Czengar Czar
1Czeski Urząd Statystyczny
1Czhagalnaija
1Czhatak
1Czittagong
1Czowmohoni
1Czunarughat
1Cái Dầu
1Cái Vồn
1Củ Chi
1Cửa Lò
1Dabarow
1Dabat
1Daga Post
1Dagana (Bhutan)
1Daganbhuijan
1Dagari
1Daharki
1Daharro
1Daimoli
1Dakar (region)
1Dakawa
1Dalap-Uliga-Darrit
1Dalby (Australia)
1Dalhem
1Dalo Mana
1Dalvey
1Dalweyn
1Damad
1Damala Xagare
1Damphu
1Damt
1Damurhuda
1Danjiangkou
1Daoudaouya
1Daoukro
1Dapitan
1Dar Szaban
1Dar Sziuch
1Dar al-Bejda
1Darliston
1Daru (Sierra Leone)
1Darwin (Falklandy)
1Dasarahalli
1Dashiqiao
1Dastakert
1Daubugingarawa
1Daud Khel
1Daudkandi
1Daura
1Daverdisse
1Davy Hill
1Dawlatabad
1Dawwar Hiszar
1Daye, Hubei
1De Haan
1De Pinte
1De Zilk
1Debełec
1Debidwar
1Debre Daua
1Debre Werk
1Deder (Etiopia)
1Dedoplisckaro
1Deerlijk
1Dejen
1Delémont (okręg)
1Demba Kunda
1Demnat
1Demografia Liechtensteinu
1Demografia Wysp Marshalla
1Dengfeng
1Dengta
1Dengzhou
1Dentergem
1Deoli (Delhi)
1Deothang
1Departament Centralny (Paragwaj)
1Dera
1Dera Allah Yar
1Dera Murad Jamali
1Deradae
1Derai
1Derrybeg
1Derwonadżi
1Desruisseaux
1Deurne (Niederlande)
1Devet
1Devrek
1Dewangandź
1Dewin
1Dexing
1Deán Funes
1Değirmendere
1Deštná
1Dhahar
1Dhahyan
1Dhamasa
1Dhamrai
1Dhanbari
1Dhurwaayaale
1Di Linh
1Dialakorodji
1Diamarabougou
1Diamniadio
1Diani Beach
1Diaobingshan
1Dibba Al-Baja
1Dibba Al-Fudżajra
1Dibba Al-Hisn
1Didam
1Didusz Murad
1Dielsdorf (okręg)
1Diessenhofen
1Diessenhofen (okręg)
1Dietikon (okręg)
1Digos
1Digri
1Diinsoor
1Dijkot
1Dilla
1Dilovası
1Dilsen-stokkem
1Dina (Pakistan)
1Dinar (Turcja)
1Dinga
1Diobahika
1Dioro
1Diourbel (region)
1Diowol
1Dioïla
1Dipalpur
1Dipolog
1Dir (Pakistan)
1Diriomo
1Discovery Bay (Jamajka)
1Dison
1Distrito Nacional (prowincja)
1Divalá
1Dix-Huit Montagnes
1Diyaba-Lubue
1Diégonéfla
1Diên Khánh
1Diêu Trì
1Djonaj
1Djugu
1Djumu
1Dmanisi
1Dobriniszte
1Docol
1Doctor Eulogio Estigarribia
1Doische
1Dokolo
1Dolega
1Dolo Bay
1Dolores (Argentyna)
1Domasi
1Dombe Grande
1Domburg (Surinam)
1Dome (miasto)
1Donabate
1Donaghmore
1Donceel
1Dondo (Angola)
1Doneraile
1Donggang
1Dongning
1Dongo (Angola)
1Dongou
1Dongtai
1Dongxing
1Donje Žabare
1Doolow
1Doon (Irlandia)
1Dooxadacambaareed
1Dorale
1Dospat (miasto)
1Dougabougou
1Douglas (Falklandy)
1Doumera
1Dour
1Dowa (Malawi)
1Dołna Bania
1Dołna Orjachowica
1Dr. Francisco Soca
1Draa Ben Chedda
1Drama (prefektura)
1Draria
1Drechtsteden
1Dromiskin
1Dromod
1Dromoland
1Drummonds
1Drumshanbo
1Drysdale
1Dszejra al-Dżihadia
1Duarte (prowincja)
1Duayaw Nkwanta
1Duera
1Duffel
1Dukm
1Dullewalla
1Dumila
1Duncans
1Dundo
1Dundrum (Down)
1Dundrum (Tipperary)
1Dunfanaghy
1Dunga Bunga
1Dungu (Demokratyczna Republika Konga)
1Dunkwa-on-Offin
1Dunmore East
1Dunnose Head, West Falkland
1Dunyapur
1Dupczanczia
1Durg
1Durgapur (Netrokona)
1Durgapur (Radźszahi)
1Duszeti
1Duulin Maaxato
1Duurxagar
1Duyun
1Dułowo
1Dušan Kos
1Dušanovo
1Dystrykt Jinja
1Dyłgopoł
1Débé
1Dörtyol
1Dźagannathpur
1Dźaipur Hat
1Dźaldhaka
1Dźibannagar
1Dżabbar al-Ali
1Dżabrin
1Dżalan Bani Bu Hassan
1Dżamaa
1Dżammal
1Dżanub Czitan
1Dżermuk
1Dżibla
1Dżuaija
1Dżubajt
1Dżunduba
1Dżwari (miasto)
1Dương Đông
1Dаmjаne
1EThekwini (okręg metropolitalny)
1Ea Drăng
1Eanuawirieria
1Easington (Jamajka)
1East End-Long Look
1Eatabwerik
1Eatamebure
1Eatebibido
1Eatedeta
1Eatedogi
1Eateduna
1Eateegoba
1Eateneno
1Eateragabe
1Eaterienago
1Eaterieri
1Eatibwer
1Eatoborowada
1Eatobwadae
1Ebeltoft
1Ecaussinnes
1Ecilda Paullier
1Edegem
1Edet
1Edgeworthstown
1Edingeni
1Efekt falowania
1Effiakuma
1Effium
1Eghezée
1Eglisau
1Egmond
1Eha Amufu
1Eibergen
1Eijsden
1Einsiedeln (okręg)
1Ejura
1Ekata
1Ekunha
1Ekwendeni
1El Bagre
1El Banco
1El Cairo
1El Carmen de Bolívar
1El Caño
1El Cerrito (Kolumbia)
1El Congo
1El Consejo
1El Copé
1El Cortezo
1El Cristo
1El Espavé
1El Espino de Santa Rosa
1El Giral
1El Guabo
1El Monte (miasto w Chile)
1El Paraíso (miasto)
1El Pedregal (Peru)
1El Real de Santa María
1El Rincón
1El Roble (Panama)
1El Santuario
1El Sauce
1El Silencio
1El Triunfo (Ekwador)
1El Uvito
1El Valle de la Unión
1Elgaimeddo
1Elgg
1Elguriasamo
1Elin Pelin (miasto)
1Elleholm
1Ellenbrook (Australia)
1Ellezelles
1Elmadağ
1Elsloo
1Elst (Utrecht)
1Embangweni
1Embarcación
1Emeishan
1Emek
1Emerald (Australia)
1Emirdağ
1Emmen (Niederlande)
1Empalme Olmos
1Emyvale
1Enghien
1Engis
1Enniskean
1Ennistimon
1Enping
1Enshi City
1Entradero
1Entremont (okręg)
1Enugu Ukwu
1Enyellé
1Epe (Niederlande)
1Era (Nauru)
1Erdek
1Erezee
1Erlach (Szwajcaria)
1Erlach (okręg)
1Ermesinde
1Erts
1Erzin
1Escalante (Filipiny)
1Escobal
1Esmoriz
1Esperanza (Dominikana)
1Espinal
1Esquel
1Essau
1Essen (Belgia)
1Estavayer-le-Lac
1Este (Etiopia)
1Esteban Echeverría
1Estère
1Etabae
1Etalle (Belgia)
1Etamor
1Ethlon
1Etiti
1Etur
1Ewros (prefektura)
1Ezeiza
1Ezza Inyimagu
1Eğirdir
1Faanui
1Faaone
1Faidh al-Botma
1Faimes
1Fakarava (miasto)
1Fana
1Fangaua
1Faqirwali
1Farato
1Faraweyne
1Farciennes
1Fare
1Fareham and Portchester
1Faro (gmina)
1Farukolhufunadhoo
1Farzuga
1Fatehjang
1Fauvillers
1Fazilpur
1Feicheng
1Felidhoo
1Fengcheng (Jiangxi)
1Fengcheng (Liaoning)
1Fenoarivobe
1Fenyang
1Ferbane
1Ferdżiua
1Ferns (Wexford)
1Ferreñafe
1Ferrières (Liège)
1Fethard
1Fexhe-le-Haut-Clocher
1Fierzë
1Filadelfia de Guanacaste
1Filfil
1Finca Blanco
1Finca Cincuenta y Uno
1Finca Corredor
1Fincza
1Firjana
1Firozwala
1Fitii
1Fitzroy (Falklandy)
1Fiua
1Fiães
1Flamands
1Flandes
1Flemalle
1Fleron
1Flobecq
1Florencia (miasto w Kostaryce)
1Florencio Sánchez (miasto)
1Florencio Varela
1Florennes
1Florenville
1Florida (Kolumbia)
1Florida (Portoryko)
1Florina (prefektura)
1Folgares
1Fonadhoo
1Fonseca (miasto)
1Fontaine-l'Évêque
1Fontana (Argentyna)
1Fontein
1Fort Abbas
1Fortuneswell
1Foso
1Fosses-la-Ville
1Fousbann
1Fox Bay
1Foxford
1Foynes
1Fraile Muerto
1Frankfield
1Frasnes-lez-Anvaing
1Frauenfeld (okręg)
1Fray Marcos
1Freamunde
1Frenda
1Friths
1Fromager
1Frías (Argentyna)
1Fujin
1Fulbari
1Fulbaria
1Fulgloy
1Fundación
1Fungurume
1Funza
1Fuqing
1Fuquan
1Furbo (Galway)
1Fusagasugá
1Fushë-Arrëz
1Fuwajrit
1Fuyuan
1Fu’an
1Fyad
1Føroya Kommunufelag
1Gabaa
1Gabab
1Gabtali
1Gadouan
1Gafanha da Nazaré
1Gafargaon
1Gahi
1Gaibanda
1Gairo (Tanzania)
1Gaizhou
1Gajuwaka
1Galaczipa
1Galaosiyo
1Galapa
1Galinsoor
1Galle (dystrykt)
1Galmaarden
1Galo (Angola)
1Gambaru
1Gambat
1Gambissara
1Gampaha
1Gampaha (dystrykt)
1Gampola
1Ganda (Angola)
1Gandra (Paredes)
1Gangni
1Ganoko
1Ganokoro
1Gaobeidian
1Gaoping
1Gaoual
1Gaoyou
1Gaozhou
1Gao’an
1Gapan
1Garachiné
1Garh Maharaja
1Gariché
1Garita
1Garowol
1Garraf (Irak)
1Garryspillane
1Garsif
1Garupá
1Gasarenda
1Gasparillo
1Gatumba
1Gaurnadi
1Gawaan Dheere
1Gawler
1Gayle (Jamajka)
1Gazipaşa
1Gbawe
1Gbendembu
1Gbongan
1Gdejjel
1Gebre Guracha
1Gedinne
1Geer
1Gelemso
1Gendringen
1Gene
1General Alvear
1General Enrique Martínez
1General Güemes
1General Rodríguez
1General San Martín (Buenos Aires)
1General San Martín (Chaco)
1Genval
1Gerede
1Gerpinnes
1Gesi
1Gesves
1Geyve
1Ghabu
1Ghajl Ba Wazir
1Ghakhar
1Ghannusz
1Ghar ad-Dima
1Ghatail
1Ghauspur
1Ghawr as-Safi
1Ghazawat
1Ghoraszal
1Ghotki
1Ghubajsz
1Ghurian
1Gidole
1Ginchi
1Gindiba
1Gingoog
1Girardota
1Giteranyi
1Glandore
1Glane (okręg)
1Glangevlin
1Glanmire
1Glendale (Zimbabwe)
1Glengevlin
1Glenties
1Glounthaune
1Goalunda Ghat
1Gobernador Virasoro
1Gobindgandź
1Godaalo
1Godagari
1Goddo
1Godecz
1Godoria
1Godoy Cruz
1Gokwe
1Golapgandź
1Golden Falls
1Golden Grove
1Goldie (Papua-Nowa Gwinea)
1Goleen
1Golfito
1Golungo Alto
1Gomtu
1Gondola (Mozambik)
1Gongoma
1Gongqingcheng
1Gongyi
1Goodhope (Botswana)
1Gopalgandź
1Gopalpur (Bangladesz)
1Gopalpur (Indie)
1Gordola
1Gordon Town
1Gorongosa
1Gosoweyna
1Gospodarka Legnicy
1Gospodarka Liechtensteinu
1Gospodarka Wysp Marshalla
1Gostiņi
1Gotō (miasto)
1Gouda (Niederlande)
1Gougane Barra
1Goura (Kamerun)
1Gouripur
1Gouverneur (Saint-Barthélemy)
1Gouvy
1Gowran
1Grace Bay
1Gracias
1Graiguenamanagh
1Granada (Kolumbia)
1Granadero Baigorria
1Grand' Anse (miejscowość na wyspie Mahé)
1Grand Bois
1Grand Cul-de-Sac
1Grand Fond
1Grand Lahou
1Grandcour
1Grande Rivière
1Grande Saline
1Grandson (Szwajcaria)
1Grandson (okręg)
1Graneros
1Grange Hill (Jamajka)
1Granja de Granadilla, La
1Grarem Guga
1Gravilias
1Great Harbour (Jost Van Dyke)
1Great Harbour (Peter Island)
1Great Salina
1Grecia
1Green Island (Jamajka)
1Green Patch
1Greifensee (Zurych)
1Grez-Doiceau
1Griffith (Nowa Południowa Walia)
1Groenlo-Lichtenvoorde
1Groot Henar
1Gros-Morne (Haiti)
1Gruyère (okręg)
1Grâce-Hollogne
1Grüningen
1Guabito
1Guadalupe (Peru)
1Guadelupe
1Gualaca
1Gualaceo
1Guangshui
1Guarumal
1Guayanilla (Portoryko)
1Guazapa
1Gubernatorstwo Chan Junis
1Gubernatorstwo Dajr al-Balah
1Gubernatorstwo Gazy
1Gubernatorstwo Gazy Północnej
1Gubernatorstwo Hebron
1Gubernatorstwo Jerozolimy
1Gubernatorstwo Nablus
1Gubernatorstwo Południowe
1Gubernatorstwo Północne
1Gubernatorstwo Rafah
1Gubernatorstwo Tulkarm
1Guder
1Gudźranwala Cantonment
1Guemar (Algieria)
1Guernica (Buenos Aires)
1Guibéroua
1Guidan Roumji
1Guidiguis
1Guihulngan
1Guion (Etiopia)
1Guiping
1Guixi
1Gujar Khan
1Gujiao
1Gulanci
1Gura Dhamoole
1Guraje
1Guriel
1Gurudaspur
1Gutin
1Guy's Hill
1Guácimo
1Guápiles
1Gwanda
1Gyelpozhing
1Gympie
1Gyłybowo
1Gò Công
1Gò Dầu
1Görükle
1Gümüşler
1Gürpınar
1Gürsu
1Główny Urząd Statystyczny (Węgry)
1Haacht
1Haafuasia
1Haangale
1Haarlemmerliede
1Haatofo
1Habarkudhegooti
1Habay
1Hacı Zeynalabdin Tağıyev
1Hadali
1Hadımköy
1Hadźigandź
1Hadżut
1Hagita Estate
1Hagstova Føroya
1Hahake
1Haicheng
1Hailin
1Hailun
1Haimen
1Haiyang
1Hajs
1Hakahao
1Hakimpur
1Hala (Pakistan)
1Halk al-Wadi
1Halásztelek
1Hameau-du-Pont
1Hamma Buzian
1Hammam Buhadżar
1Hammam asz-Szut
1Hamoir
1Hamois
1Hamud
1Hancheng
1Hanchuan
1Handeni
1Hangeetu
1Hangu
1Hannut
1Hao
1Harad (Jemen)
1Harare Western Suburbs
1Harbiye
1Haren (Niederlande)
1Harinakundu
1Haripur (Pakistan)
1Haro Dibe
1Haro Dumaal
1Harold's Cross
1Hartisheik
1Hartland (Jamajka)
1Harunabad
1Hasan Abdal
1Hasi Bunif
1Hasi Messaud
1Hasilpur
1Hastière
1Hatia
1Hatillo (Portoryko)
1Hato (Bonaire)
1Hato del Yaque
1Hatta (Dubaj)
1Hattarvík
1Haut-Sassandra
1Havelange
1Haveli Lakha Wasaweeala
1Havza
1Hayq (Etiopia)
1Hazelbrook
1Hazro
1Headford
1Hechtel
1Hedaru
1Hejian
1Hejin
1Helao Nafidi
1Helden
1Hellur
1Hemiksem
1Hendek
1Hengelo (Gelderland)
1Hennaja
1Hensies
1Henties Bay
1Heraklion (prefektura)
1Herbeumont
1Herenthout
1Herk-de-stad
1Hermance
1Herne (Belgia)
1Herselt
1Herve
1Hervey Bay (Queensland)
1Heshan (Guangdong)
1Heshan (Kuangsi)
1Heusden (Niederlande)
1Heuvelland
1Heuvelrug
1Hezuo
1Highgate (Jamajka)
1Highlands Ranch
1Hihifo (dystrykt)
1Hiiraan
1Hilalaye
1Hill Cove
1Hilvan
1Hima
1Himamaylan
1Himbirti
1Hinterrhein (okręg)
1Hinwil (okręg)
1Hiré
1Historia Gorzowa Wielkopolskiego
1Historia Wysp Marshalla
1Hochdorf (okręg)
1Hog Harbour
1Holeta
1Home Island
1Homna
1Homoíne
1Hongjiang
1Honjō
1Honnelles
1Hooglede
1Hoogstraten
1Hope-Estate
1Hope Bay
1Hope Place
1Hopewell (Jamajka)
1Hora Svaté Kateřiny
1Horconcitos
1Horgen (okręg)
1Horn (Niederlande)
1Hoskins
1Hospet
1Hospital (Limerick)
1Hossainpur
1Hoste Inlet
1Hostouň
1Hotton
1Houma (Chiny)
1Houthulst
1Houttuin
1Houyet
1Hove (Belgia)
1Hualmay
1Huamachuco
1Huanchaco
1Huanuni
1Huaquillas
1Huarmey
1Huaráz
1Huaura
1Huaying
1Huazhou
1Hub (Pakistan)
1Hudajr Majdan
1Hujra Shah Muqim
1Hulhumeedhoo
1Hulin (Chiny)
1Hulshout
1Humt Suk
1Huozhou
1Hurata
1Hurlingham
1Huttwil
1Hvanneyri
1Hélécine
1Héron (Liège)
1Hòa Bình
1Höfe (okręg)
1Hövsan
1Høje-Taastrup
1Hồng Lĩnh
1Hổng Ngự
1Iapala
1Ibanda
1Ibedwe
1Ibo (Mozambik)
1Ibonga
1Ibuge
1Ibwe
1Ibwenape
1Ibwerin
1Icantí
1Ichalkaranji
1Ichtegem
1Idiofa
1Ifakara
1Ifo
1Ifon
1Igal
1Igbo Ora
1Igbo Ukwu
1Igboho
1Ignatiewo
1Igunga
1Igurusi
1Ihddadan
1Ihu
1Ijero
1Ikerre
1Iki (miasto)
1Ikom
1Ikwiriri
1Ila Orangun
1Ilagan
1Ilanz
1Ilawe Ekiti
1Iliomar
1Ilula
1Imam Ibrahim
1Imam Sahib
1Imangengen
1Imaraga
1Imeong
1Imi (Etiopia)
1Imperial (Peru)
1Imwenom
1Imweteyung
1Imwitada
1Imzuran
1Inagh
1Incourt (Belgia)
1Ine (Wyspy Marshalla)
1Ingelmunster
1Ingenio (Portoryko)
1Ingulec (Krzywy Róg)
1Inhaminga
1Inharrime
1Inhassoro
1Inisa
1Inishcrone
1Inistioge
1Inkisi
1Innes Park
1Inniscarra
1Insaca
1Interlaken (okręg)
1Intibucá (miasto)
1Ipetí
1Ipiales
1Irebedi
1Iripau
1Isa (miasto)
1Isagehe
1Isale
1Ishieke
1Isidoro Noblía
1Isingiro
1Iskyr (miasto)
1Islampur (Bangladesz)
1Islington (Jamajka)
1Iszwargandź
1Iteya
1Itigi
1Ittre
1Izki
1Izumi (miasto w Kagoshima)
1Jaanilinn
1Jabbeke
1Jabielo
1Jacqueville
1Jacó
1Jagüey Grande
1Jahangira
1Jahania
1Jajarkot
1Jalalpur Bhattian
1Jalalpur Jattan
1Jalalpur Pirwala
1Jalgaon
1Jalhay
1Jalna
1Jambajeli
1Jamke Chima
1Jammu
1Jampur
1Jamundí
1Jan Juc
1Jandrenouille
1Jaqué
1Jarabacoa
1Jaraczewo (powiat jarociński)
1Jaramijó
1Jardín América
1Jarikaba
1Jatoi
1Jauharabad
1Jeh
1Jemeppe-sur-Sambre
1Jenda
1Jenkinstown
1Jenny (miasto)
1Jesús María (Argentyna)
1Jhalakati
1Jhawarian
1Jhenida
1Jhikergacza
1Jhudo
1Jiande
1Jiangshan
1Jiangyin
1Jiangyou
1Jianyang (Syczuan)
1Jian’ou
1Jiaozhou (miasto)
1Jiexiu
1Jiifyarey
1Jilyaale
1Jimaní
1Jimo
1Jiménez
1Jinggangshan
1Jingjiang
1Jingxi
1Jinjiang
1Jinshi
1Jinzhou (Hebei)
1Jirga Chefe
1Jishou
1Jizhou
1Joaquín Suárez
1Jodoigne
1Johnson's Harbour
1Jones Village
1José Batlle y Ordóñez (miasto)
1José C. Paz
1José Enrique Rodó
1Jovellanos
1Jowle
1Juan José Castelli
1Juan Viñas
1Juanicó
1Juanjuí
1Juayúa
1Juba (Turks i Caicos)
1Jubbada Hoose
1Jucuapa
1Judy Piece
1Jumla (miasto)
1Juprelle
1Jurbise
1Jurong
1Jussufia
1Jászkisér
1Jämsänkoski
1Järle
1Kaabong
1Kabalo
1Kabankalan
1Kabeya
1Kabirwala
1Kabkabija
1Kabr Hajar
1Kabwohe-Itendero
1Kabłeszkowo
1Kaczua
1Kadamrasul
1Kade
1Kadiolo
1Kagadi
1Kagoro
1Kahna Nau
1Kahror Pakka
1Kaima
1Kais
1Kaiserstuhl (Argowia)
1Kaiyuan (Junnan)
1Kaiyuan (Liaoning)
1Kajana
1Kakinga
1Kakuma
1Kala-je Dhal
1Kalapara
1Kalaroa
1Kalat (Pakistan)
1Kalat Diza
1Kalba
1Kalia (Bangladesz)
1Kaliakair
1Kalibija
1Kaligandź
1Kaliganj
1Kalihati
1Kalima (Demokratyczna Republika Konga)
1Kaliro
1Kalisizo
1Kalkini
1Kallar
1Kalmthout
1Kalomo
1Kalongo
1Kalur Kot
1Kamalia
1Kaman (Turcja)
1Kambar
1Kambove
1Kameno
1Kamiamakusa
1Kamifukuoka
1Kaminis
1Kamir
1Kampenhout
1Kampi Ya Samaki
1Kamra Cantonment
1Kamuli
1Kamwenge
1Kanaighat
1Kandiaro
1Kandrian
1Kaniama
1Kanir-Dup
1Kankarbhitta
1Kankintú
1Kanton (Kiribati)
1Kanungu
1Kanyabayonga
1Kanyosha
1Kaolack (region)
1Kapaklı
1Kapchorwa
1Kapelle-op-den-bos
1Kapellen (Belgia)
1Kapra (Indie)
1Kaprijke
1Karadeniz Ereğli
1Karaköprü
1Karamürsel
1Karasu (Turcja)
1Karatu
1Kareeub
1Kareli
1Kariat Omar al-Muchtar
1Kariatebike
1Karimgandź
1Karmada
1Karnul
1Karoi
1Karor Lal Esan
1Kartabah
1Kartong
1Kasamwa
1Kasangulu
1Kasba (Bangladesz)
1Kasba Tadla
1Kashmor
1Kasongo
1Kaspiczan
1Kasr Achyar
1Kasr Hallal
1Kasterlee
1Kasulu
1Kataba
1Katanda
1Katiadi
1Katoro
1Kattankudy
1Katunayake
1Katwa
1Kaunia
1Kavani
1Kawinanut
1Kawéni
1Kayna (Demokratyczna Republika Konga)
1Kayogoro
1Kayunga
1Kazan (Turcja)
1Kağızman
1Kebri Dehar
1Keel (Mayo)
1Keffi
1Kegalle
1Keita
1Kellits
1Kellé
1Kemalpaşa
1Kempsey (Nowa Południowa Walia)
1Kendua
1Kengtung
1Kerevat
1Kermen
1Kerowagi
1Kerr Seringe Ngaga
1Kesabpur
1Keshcarrigan
1Kessel (Niederlande)
1Kestel
1Kete-Krachi
1Kew (Turks i Caicos)
1Kew Town
1Keşlə
1Khairpur Nathan Shah
1Khairpur Tamewali
1Khalabat
1Khandhkot
1Khangah Dogran
1Kharak
1Kharan
1Kharian
1Kharian Cantonment
1Khewra
1Khipro
1Khundian
1Khurrianwala
1Khushab
1Kibaigwa
1Kibaoni
1Kibepe
1Kibi
1Kibiti
1Kiboga
1Kibondo
1Kidapawan
1Kidodi-Kidatu
1Kifradol
1Kihiihi
1Kihurio
1Kikondja
1Kikori (miasto)
1Kilbeggan
1Kilcoole
1Kilcormac
1Kilcorney
1Kilflynn
1Kili (miejscowość)
1Kilifarewo
1Kilimli
1Kilindoni
1Kilinochchi
1Kilkelly
1Kilkieran
1Kilkis (prefektura)
1Kill (Kildare)
1Kill (Waterford)
1Killadysert
1Killala
1Killenaule
1Killorglin
1Killucan
1Killumney
1Kilmacthomas
1Kilmaine
1Kilmallock
1Kilmore Quay
1Kilmore West
1Kilmuckridge
1Kiltamagh
1Kilwa Masoko
1Kimamba
1Kimpese
1Kingstown (Brytyjskie Wyspy Dziewicze)
1Kingstown Park
1Kinnitty
1Kinnity
1Kinniya
1Kinszasa (prowincja)
1Kintapo
1Kiomboi
1Kirando
1Kirishima (miasto)
1Kiruhura
1Kirumba
1Kisarawe
1Kisesa
1Kishi
1Kisoro
1Kiszorgandź
1Kitama
1Kiten
1Kituku
1Kiên Lương
1Kladruby (powiat Tachov)
1Kleppjárnsreykir
1Klimat Liechtensteinu
1Klimat Wysp Marshalla
1Klingnau
1Knightstown (Kerry)
1Knockanure
1Knocktopher
1Koczerinowo
1Kodari
1Koekelare
1Kofele
1Kojnare
1Kokdala
1Kolbanargjógv
1Kolchozobod
1Kolea
1Kolia
1Kollo (Algieria)
1Kolombo (dystrykt)
1Kolonnawa
1Kolopopo
1Kommunusamskipan Føroya
1Komono
1Kompanygandź
1Kondoa
1Konolfingen (okręg)
1Konongo
1Kontich
1Korem
1Korgas
1Koriša
1Koro (Mali)
1Korogwe
1Korovou
1Kortemark
1Kot Abdul Malik
1Kot Addu
1Kot Czandpur
1Kot Diji
1Kot Mumin
1Kot Radha Kishan
1Kotido
1Kotri
1Kotum
1Koury
1Kozani (prefektura)
1Kozlu
1Kozluk
1Kpandae
1Kpandu
1Kraainem
1Kreuzlingen (okręg)
1Kriczim
1Kristianopel
1Ksanti (prefektura)
1Ksar Szallala
1Kuala Lumpur (dystrykt)
1Kubanni
1Kudahuvadhoo
1Kufrindża
1Kukatpally
1Kuki
1Kulanxagay
1Kulaura
1Kuliar Czar
1Kulti
1Kultura Liechtensteinu
1Kultura Wysp Marshalla
1Kulu
1Kumarkhali
1Kumburgaz
1Kumi (Uganda)
1Kumluca
1Kunagurk
1Kundian
1Kungahälla
1Kunjah
1Kunkujang
1Kunri
1Kunshan
1Kunyu
1Kupiano
1Kurajjima
1Kurba
1Kurigram
1Kuroro
1Kurri Kurri
1Kurtalan
1Kurunbalijah
1Kusapin
1Kusur as-Saf
1Kutu
1Kuurne
1Kwamalasamutu
1Kwareli
1Kwatta
1Kwikila
1Kyaiklat
1Kyela
1Kyenjojo
1Küssnacht (okręg)
1Kınıklı
1Kıraç
1Kırkağaç
1L'Hospitalet de l'Infant
1La Aguada y Costa Azul
1La Arena
1La Bruyère (Belgia)
1La Calera
1La Caleta
1La Carlota (Filipiny)
1La Ceja
1La Chaux-de-Fonds (okręg)
1La Clery
1La Concepción (Nikaragua)
1La Concordia
1La Cruz (miasto w Kostaryce)
1La Dorada
1La Entrada
1La Esperanza
1La Espigadilla
1La Estrella (Kolumbia)
1La Falda
1La Floresta (Urugwaj)
1La Fortuna (miasto)
1La Fría
1La Gi
1La Guardia (Boliwia)
1La Guáyiga
1La Horquetta
1La Hulpe
1La Loma
1La Maná
1La Mata (Dominikana)
1La Mata (Panama)
1La Maya (Kuba)
1La Mitra
1La Neuveville
1La Neuveville (okręg)
1La Otra Banda
1La Paloma (Durazno)
1La Paloma (Rocha)
1La Paz (Entre Ríos)
1La Peca
1La Plata (Huila)
1La Pointe
1La Raya de Santa María
1La Roche-en-Ardenne
1La Romain
1La Romana (prowincja)
1La Sarraz
1La Sierrita
1La Suiza
1La Tebaida
1La Tiza
1La Trinidad (Nikaragua)
1La Troncal
1La Unión (Peru)
1La Vega (prowincja)
1La Victoria (Dominikana)
1La Virginia
1Labattoir
1Laboulaye
1Labuan (miasto)
1Labutta
1Lachen (Szwajcaria)
1Lacovia
1Lacs (Wybrzeże Kości Słoniowej)
1Laela
1Laem Chabang
1Lagodechi
1Lagoen
1Lagunes
1Laiagam
1Laixi
1Laiyang
1Laizhou
1Lajas (Portoryko)
1Lakota (Wybrzeże Kości Słoniowej)
1Lakszam
1Lakszmipur
1Lakurumau Estate
1Lala Mosa
1Lalara
1Lalbahadur Nagar
1Lalian
1Lalmohan
1Lalmonir Hat
1Lalpur
1Lama (Bangladesz)
1Lambayeque (Peru)
1Lamitan
1Landen
1Landquart (okręg)
1Langata
1Langemark-Poelkapelle
1Langzhong
1Lanwaley
1Lanxi
1Lara (Australia)
1Larbaa
1Laredo (Peru)
1Laren (Nordholland)
1Lares (Portoryko)
1Larreynaga
1Las Breñas
1Las Flores
1Las Guáranas
1Las Guías Oriente
1Las Juntas
1Las Matas de Farfán
1Las Minas
1Las Palomas
1Las Piedras (Portoryko)
1Las Talitas
1Las Tejerías
1Las Terrenas
1Laufen (Szwajcaria)
1Laufen (okręg)
1Laufenburg (Argowia)
1Laufenburg (okręg)
1Laugarás
1Laupen
1Laupen (okręg)
1Lausanne (okręg)
1Lautaro
1Lavaux (okręg)
1Lavegahau
1Laventille
1Lawdar
1Lawyacado
1Lazkibohol
1Le Château
1Le Landeron
1Le Locle (okręg)
1Le Palidor
1Le Roeulx
1Leap
1Leava
1Lebern (okręg)
1Lebidoti
1Lebilaango
1Lecanvey
1Lechang
1Lechería
1Ledegem
1Leego
1Leeward
1Leiah
1Leiden (Stadt)
1Leitrim Village
1Leiyang
1Lejasciems
1Lekana
1Leklaja
1Leku
1Leling
1Lembá
1Lemvig
1Lenart v Slovenskih goricah
1Lendelede
1Lengshuijiang
1Lens (Hainaut)
1Lenzburg (okręg)
1Lepanto (miasto w Kostaryce)
1Leping
1Les Bons Villers
1Les Clées
1Les Eukalyptus
1Leskovik
1Lessines
1Leuk
1Leuk (okręg)
1Leuze-en-Hainaut
1Leviamp
1Leúa
1Liancourt (Haiti)
1Lianjiang
1Lianyuan
1Lianzhou
1Liaqatabad
1Liaquatpur
1Libenge
1Libin
1Libramont-Chevigny
1Lichtensteig
1Lichtervelde
1Lichuan, Hubei
1Lierneux
1Liestal (okręg)
1Ligao
1Liguan
1Likoma (Malawi)
1Lilangwe
1Lille (Anvers)
1Lima (Bonaire)
1Limbe (Malawi)
1Limonade
1Lincent
1Lingbao
1Linghai
1Lingwu
1Lingyuan
1Linhai
1Linqing
1Lint (Belgia)
1Linter
1Linthipe
1Linxiang
1Linzhou
1Lin’an
1Lionel Town
1Liscannor (wieś)
1Lisronagh
1Lissycasey
1Little London (Jamajka)
1Liuyang
1Livingstonia
1Liwale
1Lixa
1Liyang
1Liên Hương
1Liên Nghĩa
1Ljubižda
1Llano Largo
1Llano Marín
1Llano de Piedra
1Lluidas Vale
1Lo-Reninge
1Lobata (okręg)
1Lobi (Malawi)
1Locarno (okręg)
1Lodhran
1Loenen
1Logia (Etiopia)
1Lohagara
1Loi-kaw
1Lokichoggio
1Lola (Gwinea)
1Lomas de Sargentillo
1Lombrum Navy Base
1Londerzeel
1Londolovit
1Long Bay Hill
1Long Hải
1Long Khánh
1Long Look Estate
1Long Thành
1Long Điền
1Longchang
1Longhai
1Longkou
1Longoni
1Longquan
1Longridge (Norfolk)
1Lontzen
1Lookout
1Loralai
1Lorica (Kolumbia)
1Lorient (Saint-Barthélemy)
1Los Algarrobos
1Los Anastacios
1Los Boquerones
1Los Chiles
1Los Lotes
1Los Patios
1Los Pollos
1Los Polvorines
1Los Pozos
1Los Ángeles de San Rafael
1Losone
1Loudima
1Loukoléla
1Lourosa
1Loutété
1Louvain-La-Neuve
1Loučná pod Klínovcem
1Low Lands
1Loyangalani
1Lozanna (okręg)
1Lož
1Luabo
1Luacano
1Luau
1Lubao
1Lubbeek
1Lubero
1Lucerna (okręg)
1Lucerne (okręg)
1Lucheng
1Luchenza
1Lucky Hill
1Ludhewala Waraich
1Lufeng
1Lugano (okręg)
1Luimbale
1Lukaya
1Lukla
1Lukula
1Lules
1Lungi (Sierra Leone)
1Luntertun
1Lunzu
1Luoding
1Luputa
1Lurin
1Lusambo
1Lushan (Jiujiang)
1Lushoto
1Luugudeey
1Luwero
1Luže
1Lwakhakha
1Lyckå
1Lyngby-Taarbæk
1Lystrup
1Lândana
1Léglise
1Lélouma
1Líbano
1Lídice
1Lödöse
1Lökbatan
1Løgstør
1Løgumkloster
1Løkken
1M'Daurusz
1M'bahiakro
1M'batto
1Maamba
1Maasbracht
1Maasdijk
1Maasin
1Maasluis
1Maatka
1Mabanda
1Mabar
1Macará
1Machachi
1Machalí
1Machananao East
1Machananao West
1Machanao
1Macheche
1Machelen
1Machinga
1Machipanda
1Macomia
1Mad'ha
1Madanijin
1Madargandź
1Madaripur
1Madarounfa
1Madhabdi
1Madhabpur
1Madiana
1Madiki
1Madina (Sierra Leone)
1Madinat al-Aszir min Ramadan
1Madisi
1Madrid (Kolumbia)
1Madżaz al-Bab
1Maeva
1Maevatanana
1Maga
1Maganja da Costa
1Magba
1Maggotty
1Maglód
1Magoodhoo
1Magu (Tanzania)
1Magude
1Mahadevapura
1Mahambo
1Mahattat Bajdżi
1Mahdia (Algieria)
1Mahdia (Gujana)
1Maheshtala
1Mahespur
1Maheszkhali
1Mahmud-al-Ali
1Mahmur
1Mahooth
1Mahuta
1Mailsi
1Maimón
1Maintinandry
1Maintirano
1Maj Kadera
1Maji
1Majicavo-Koropa
1Majkin
1Makabana
1Makbana
1Makin (miasto)
1Makrin (Tunezja)
1Makuyuni
1Mala (miasto w Peru)
1Malaefoou
1Malakwal
1Malalaua
1Malango Ward
1Malaomo
1Malaybalay
1Malazgirt
1Malema
1Malemba-Nkulu
1Malembo
1Mali (Gwinea)
1Malka amaana
1Malka arba
1Malkajgiri
1Malle
1Mallow (Cork)
1Malosa
1Maludi
1Malumfashi
1Malvern (Jamajka)
1Mamba (Papua-Nowa Gwinea)
1Mamer (miasto)
1Mamitipo
1Mamu Kanjan
1Manadhoo
1Manafwa
1Manage
1Manah (Oman)
1Manama (Adżman)
1Mananwala Jodh Singh
1Manaure
1Manchioneal
1Mandi Bahauddin
1Mandimba
1Mandinari
1Mandritsara
1Mang'ula
1Mangadab
1Mangai
1Mange
1Mangina
1Mango (Indie)
1Manhay
1Manhiça
1Manica (miasto)
1Manikgandź
1Manirampur
1Mankayane
1Mankono
1Mannar (miasto)
1Mannings
1Mano (Sierra Leone)
1Manono (Demokratyczna Republika Konga)
1Mansehra
1Mansfieldtown
1Manyoni
1Manzil Dżamil
1Manzil Tamim
1Maposeni
1Maprik
1Mar de Ajó
1Maracanaú
1Maralik
1Maramba (Tanzania)
1Marcavelica
1March (okręg)
1Marchand
1Marche-en-Famenne
1Marchin
1Marcos Juárez
1Marcos Paz
1Mare Harbour
1Mareeg
1Marerawua
1Margraten
1Mariager
1Maribo
1Marigat
1Marigot (Saint-Barthélemy)
1Marinilla
1Mariquita
1Mariscala
1Maroon Town
1Maroshi
1Marquis
1Marracuene
1Marromeu
1Marrupa
1Marstal
1Martelange
1Martigny (okręg)
1Martil
1María Chiquita
1Masakin
1Masasi
1Masfut
1Mashava Mine
1Masi-Manimba
1Masirah
1Masomeloka
1Massa (Libia)
1Massinga
1Mastung
1Masumbwe
1Maszra Bal Ksiri
1Mata de Plátano
1Mata del Nance
1Mataguac
1Matala (Angola)
1Matale
1Matana (Burundi)
1Matang
1Matiguás
1Matina (miasto w Kostaryce)
1Matiranga
1Matičane
1Matlab Bazar
1Matli
1Matongo
1Mattru Jong
1Maupiti (miasto)
1Mavis Bank
1Mayani
1Mayarí
1Mayuge
1Maïné-Soroa
1Maştağa
1Mbinda
1Mbinga
1Mboro
1Mbuguni
1Mbulu
1Mchinji
1Mdik
1Meconta
1Medang
1Mediteru
1Meelick
1Meerhout
1Mefta
1Meghri
1Mehar
1Mehendigandź
1Meherpur
1Mehrabpur
1Meilen (okręg)
1Meise
1Meix-devant-Virton
1Mejа
1Mekhoni
1Melandaha
1Melgar
1Melick
1Melton (Australia)
1Menderes (Turcja)
1Mendi (Etiopia)
1Mendrisio (okręg)
1Mengzhou
1Mengzi (miasto)
1Mer Awi
1Merchtem
1Mererawua
1Mereren
1Merlette
1Mersa
1Mersa Fatuma
1Merubo
1Messancy
1Messica
1Metangula
1Metemma
1Metetí
1Metlili
1Meulebeke
1Meure
1Meyerton
1Mhangura Mine
1Mhlambanyatsi
1Miabi
1Miage
1Miami Playa
1Mian Channun
1Mianwali
1Mianzhu
1Miarinarivo
1Middelharnis
1Middelkerke
1Middenveld
1Middle Caicos
1Middle Town
1Midelt
1Midu
1Mieso
1Migues
1Mikumi
1Milange
1Mile
1Mile 91
1Milford (Donegal)
1Mili (Wyspy Marshalla)
1Mill (Holandia)
1Milltown Galway
1Milltown Malbay
1Mimarsinan
1Mina Dżabal Ali
1Mina Sakr
1Mina Zajid
1Mina as-Suud
1Minas de Corrales
1Minbu
1Minchinabad
1Mindouli
1Mineros
1Minga Guazú
1Minh Lương
1Minj
1Mira-Bhayandar
1Miramar (Argentyna)
1Miramar (miasto w Kostaryce)
1Miranda (Kolumbia)
1Mirkadim
1Mirpur (Bangladesz)
1Mirpur Mathelo
1Mirzapur (Bangladesz)
1Misato
1Mishan
1Missur
1Misungwi
1Mitha Tiwana
1Mitsukaido
1Mittagong
1Mitundu
1Mjørkadalur
1Mlandizi
1Mlimba
1Mnyuzi
1Moama
1Moamba
1Moanda (Demokratyczna Republika Konga)
1Moate
1Moatize
1Moba
1Moca (Gwinea Równikowa)
1Moche (Peru)
1Mocoa
1Modakeke
1Modave
1Moe (Australia)
1Moerkapelle
1Mogfog
1Mohangandź
1Mohanpur (Bangladesz)
1Mohill
1Mokambo
1Molina
1Moma (Mozambik)
1Momin prochod
1Momo (Gabon)
1Mon Repos
1Monamolin
1Monapo
1Monasterevan
1Mondi
1Monduli
1Moneague
1Moneragala
1Mongbwalu
1Mongla
1Mongmong
1Monnickendam
1Monsefú
1Mont-Dore (Nowa Kaledonia)
1Mont-de-l'Enclus
1Mont Jean
1Montalvo
1Monte Caseros
1Monte Cristi
1Monte Lirio
1Monte Plata
1Montecristi
1Montelíbano
1Montenegro (Kolumbia)
1Montes
1Montfort (Holandia)
1Monthey (okręg)
1Montigny-le-Tilleul
1Mooroopna
1Morazán (miasto)
1Morcote
1Moreguina
1Moreno (Argentyna)
1Morges (okręg)
1Morisset
1Morne Criquet
1Morne Du Don
1Morne Rouge (Saint-Barthélemy)
1Morne de Dépoudré
1Moro (Pakistan)
1Morombe
1Moroto
1Morrelgandź
1Morristownbiller
1Morrumbala
1Morrumbene
1Mortí
1Morvant
1Mosa
1Mosquera
1Mossaka
1Mossuril
1Moudon
1Moudon (okręg)
1Mount Barker
1Mount Hampden
1Mount Pleasant (baza wojskowa)
1Mountrath
1Mountshannon
1Moutier
1Moutier (okręg)
1Mouyondzi
1Moyne
1Moyo
1Moyvane
1Mpaka
1Mponela
1Mporokoso
1Mpwapwa
1Mrert
1Mtama
1Mto wa Mbu
1Mtsapéré
1Mua
1Mubende
1Mucurapo
1Mucussueje
1Mudanya
1Mudhaireb
1Mudug
1Mueda
1Muginga
1Mugongomanga
1Mugumu
1Muhammad-al-Abbas
1Muhammadijat Fuszana
1Muheza
1Mukak
1Muksudpur
1Muktagacza
1Muladi
1Mulanje (miasto)
1Mulatupo
1Mulchén
1Muling
1Mullaitivu
1Mulondo
1Mulongo
1Mulrany
1Mumford
1Mumia's
1Mungo (Angola)
1Murehwa
1Murillo
1Murree
1Murrupula
1Murten
1Mushie
1Muskerry
1Musselkanaal
1Mussende
1Musson
1Mussuco
1Mustafabad (Pendżab)
1Mustafakemalpaşa
1Mutoko
1Mutuáli
1Muzaja
1Muzyka na Wyspach Marshalla
1Muzyka w Liechtensteinie
1Muéo
1Mušutište
1Mvomero
1Mvumi Mission
1Mvurwi
1Mwanga
1Mwansabombwe
1Mwanza (Malawi)
1Mwea
1Mweoen
1Myitkyinā
1Mándok
1Mé-Zóchi
1Méagui
1Ménaka
1Mêda
1Môngkôl Borei (miasto)
1Mərdəkan
1Mạo Khê
1Mộc Châu
1Mỹ An
1Mỹ Phước
1Mỹ Xuyên
1N'Gaus
1Naama (Algieria)
1Nabigandź
1Nabinagar
1Nacala-Velha
1Nacaome
1Nachingwea
1Nacimiento (miasto w Chile)
1Nageswari
1Nagongera
1Nagua
1Naguabo
1Nagymányok
1Naihati
1Nain (Jamajka)
1Nakla (Bangladesz)
1Nakonde
1Nala Sopara
1Nalczhiti
1Nalitabari
1Nam Phước
1Namaacha
1Namacurra
1Namadzi
1Namanyere
1Namapa
1Namatanai
1Nambour
1Nametil
1Namialo
1Namitete
1Namutumba
1Namwera
1Nandail
1Nanded
1Nandrin
1Nangalkot
1Nangloi Jat
1Nangomba
1Nangong
1Nanikai
1Nankana Sahib
1Nansio
1Nanxiong
1Nanyamba
1Nan’an
1Narail
1Narang
1Naranjal
1Naranjito (Ekwador)
1Naranjo de Alajuela
1Naria
1Narowal
1Narunyu
1Nasavrky
1Nasirabad
1Nassogne
1Nathenje
1Naudero
1Naushera Virkan
1Nauta
1Navghar-Manikpur
1Nchalo
1Ncue
1Ndanda
1Ndungu
1Neak Leung
1Neale
1Nedelino
1Neeritter
1Nefasit
1Negage
1Negasz
1Nehe
1Neily
1Nejo
1Nelson Bay
1Nes (Ameland)
1Nes (Eysturoy)
1Nes (Vágur)
1Nes aan de Amstel
1Nesið
1Netrokona
1Neuchâtel (okręg)
1Neunkirch
1Neupré
1New Haven (Falklandy)
1Newala
1Newborough (Australia)
1Newbridge (Galway)
1Newmarket-on-Fergus
1Newport (Mayo)
1Newtowncunningham
1Newtownmountkennedy
1Ngabu
1Ngaoundal
1Ngaramash
1Ngengan
1Ngerkeai
1Ngermechau
1Ngetkip
1Nghĩa Lộ
1Ngo
1Ngomane
1Ngudu
1Nguruka
1Nhamatanda
1Nhamayabué
1Nharea
1Nhà Bè
1Niablé
1Nibe
1Nico Pérez
1Nicoya (miasto)
1Nidau
1Nidau (okręg)
1Niedersimmental (okręg)
1Niel
1Nieuw Jacobkondre
1Nieuwerkerk aan de IJssel
1Nigtevecht
1Nijverdal
1Nikao
1Nikiboko (Bonaire)
1Nikšić (gmina)
1Nilandhoo
1Nilphamari
1Nindirí
1Ningguo
1Ningxiang
1Ning’an
1Ninh Hòa
1Nioki
1Nirgua
1Nishinoomote
1Nivå
1Nixons
1Njata
1Njombe
1Njombé-Penja
1Nkhata Bay
1Nkhoma
1Nkome
1Nkonkonjeru
1Nkpor
1Nkurenkuru
1Nogoyá
1Nojemberian
1Nolhivaranfaru
1Nonga Base
1Nordby
1North Arm
1North Creek
1North Dumdum
1North Gayinero
1Norðradalur
1Norðurland eystra
1Nova Mambone
1Nowe Miasto (Racibórz)
1Nowra
1Nowshera
1Nponela
1Nsoko
1Ntcheu
1Ntchisi
1Ntungamo
1Nueva Cajamarca
1Nueva Gorgona
1Nueva Ocotepeque
1Nueve de Julio
1Nuevo Berlín
1Nuevo Emperador
1Nuevo Guararé
1Nuevo Imperial
1Nuevo San Juan
1Nuevo Vigía
1Nuhajrat
1Nuku
1Numan
1Nushki
1Nyakrom
1Nyalikungu
1Nykøbing Mors
1Nykøbing Sjælland
1Nyon (okręg)
1Nyunzu
1Nyírmada
1Nzagi
1Nzega
1Núi Sập
1Năm Căn
1O'Briensbridge
1Obbicht
1Ocean Grove (Australia)
1Ocú
1Ogaminan
1Ohey
1Oicha
1Oikul
1Oka Akoko
1Okahao
1Okara Cantonment
1Okawa
1Okigwi
1Okpogho
1Okrika
1Okręg Ayre
1Okręg Barrigada
1Okręg Dededo
1Okręg Garff
1Okręg Glenfaba
1Okręg Mangilao
1Okręg Middle
1Okręg Tamuning
1Okręg Yigo
1Oku
1Old Harbour Bay
1Old Towne
1Ollei
1Ollombo
1Olne
1Olocuilta
1Olten (okręg)
1Oltu
1Olveston (Montserrat)
1Om Noi
1Ombúes de Lavalle
1Ommen (Niederlande)
1Omurtag (miasto)
1Ongwediva
1Onhaye
1Oni (Gruzja)
1Oog
1Ooltgensplaat
1Oostelijke Polders
1Oosterwolde
1Oostkamp
1Oostrozebeke
1Oostvoorne
1Ootmarsum
1Opaka (Bułgaria)
1Opoa
1Oracabessa
1Oranjemund
1Orbe (Szwajcaria)
1Orbe (okręg)
1Ordot
1Oreb
1Oreye
1Orito
1Oron (Nigeria)
1Oroquieta
1Orosi (miasto)
1Orotina
1Orp-Jauche
1Orro
1Orsières
1Ortaca
1Osbourne Store
1Oshikuku
1Osmancık
1Otavalo
1Otavi
1Otjinene
1Otrobanda
1Otukpo
1Ouangolodougou
1Oud-Heverlee
1Oud-Turnhout
1Oud Beijerland
1Ouder Amstel
1Oudergem
1Ouffet
1Oupeye
1Out North
1Ovens
1Overback
1Oyam (Uganda)
1Oyndarfjørður
1Oyo (Kongo)
1Oyrareingir
1Oyster-Pond à Saint-Martin
1Oysterhaven
1Ozhukarai
1Ozubulu
1Paba (Bangladesz)
1Pabbi
1Pacasmayo
1Pacayas
1Pacola
1Pacsa
1Pacuarito
1Padborg
1Pader
1Padre Hurtado
1Padre Las Casas
1Paiam
1Paidha
1Paiján
1Pailón
1Paine
1Pakenham (Australia)
1Pakundia
1Pakwack
1Pal (Andora)
1Paliseul
1Palm Grove
1Palmar
1Palmar de Varela
1Palmares de Alajuela
1Palmas Bellas
1Palmira (Wenezuela)
1Palmira (de Carrillo)
1Palmitas
1Palpalá (Villa Palpalá)
1Panabo
1Panadura
1Panchimalco
1Panczagarh
1Panczbibi
1Pandżwin
1Pangsa
1Pano aqil
1Pano aqil Cantonment
1Panzhou
1Papetoai
1Para Noord
1Paramonga
1Paranam
1Parbatipur (Bangladesz)
1Pariaguán
1Parika (Gujana)
1Parita
1Parque del Plata
1Parral
1Parrita
1Parrot Cay
1Parszuram
1Partie polityczne Wysp Marshalla
1Partry
1Pará (miasto w Kostaryce)
1Pasni
1Paso Blanco
1Paso de Carrasco
1Pasrur
1Passamainty
1Passi (Filipiny)
1Patarrá (miasto)
1Patgram
1Patija
1Patnitola
1Patrickswell
1Pattoki
1Patuakhali
1Paulstown
1Pavia (Aruba)
1Pavones (miasto w Kostaryce)
1Payariq
1Payerne (okręg)
1Pazarcık
1Pebane
1Pedasí
1Pedernales (Dominikana)
1Pedro Brand
1Pedro Carbo
1Pehuajó
1Peka
1Pekan (Malezja)
1Pela (prefektura)
1Pelelu Tepu
1Peliyagoda
1Pemagatsel
1Penap-Lamap-Rambuan
1Penglai (miasto)
1Pengzhou
1Pepinster
1Perené
1Peruwelz
1Perwez
1Pesé
1Peter Island Resort
1Petersfield (Jamajka)
1Petit Cul-de-Sac
1Petit Valley
1Petite-Anse
1Petite Saline
1Peñaflor (miasto w Chile)
1Peñal
1Peñuelas
1Pfäffikon (okręg)
1Phalia
1Phalombe
1Phan Rí Cửa
1Phulpur (Bangladesz)
1Phú Mỹ
1Phú Phong
1Phú Thọ
1Phúc Yên
1Phước Dân
1Phước Hải
1Phước Long (Bình Phước)
1Phước Long (Bạc Liêu)
1Pichanal
1Pichanaqui
1Pico Truncado
1Pinamar
1Pindi Bhattian
1Pindi Gheb
1Pingdu
1Pinghu
1Pingquan
1Pingxiang (Kuangsi)
1Pinto (Madrid)
1Pir-Allahı
1Pir Mahal
1Pirgandź
1Piribebuy
1Pirjo Goth
1Pirodźpur
1Pishin
1Pital
1Pitalito
1Pivijay
1Pizhou
1Piñas
1Plaisance (Haiti)
1Planeta Rica
1Plato (Kolumbia)
1Playa (Bonaire)
1Playas
1Plaza de Caisán
1Plessur (okręg)
1Pljevlja (gmina)
1Plombières
1Plottier
1Plumtree (Zimbabwe)
1Pocora
1Pocrí (Coclé)
1Pocrí (Los Santos)
1Poi (Wallis i Futuna)
1Point Hill
1Point Pedro
1Pointe Larue
1Pointe Milou
1Pointe aux Piments
1Pokigron
1Pokola
1Pola de Lena
1Polityka Liechtensteinu
1Polityka Wysp Marshalla
1Pomalca
1Pongwe
1Pont-à-Celles
1Ponte de Sor
1Pontoetoe
1Pontoon (Mayo)
1Pordim
1Porga (Benin)
1Porgera
1Porrentruy (okręg)
1Port Albemarle
1Port San Carlos
1Port Stephens
1Portachuelo
1Porto Alegre (Wyspa Świętego Tomasza)
1Porto Amboim
1Porus (Jamajka)
1Porvenir
1Posterholt
1Potrerillos
1Potrerillos Abajo
1Potrerillos Arriba
1Potrero Grande
1Poulaphouca
1Powiat Ajka
1Powiat Balatonalmádi
1Powiat Balatonfüred
1Powiat Bonyhád
1Powiat Csepreg
1Powiat Dombóvár
1Powiat Hévíz
1Powiat Ibrány-Nagyhalász
1Powiat Keszthely
1Powiat Körmend
1Powiat Kőszeg
1Powiat Lenti
1Powiat Letenye
1Powiat Pacsa
1Powiat Paks
1Powiat Pilzno Miasto
1Powiat Pápa
1Powiat Szekszárd
1Powiat Szentgotthárd
1Powiat Szombathely
1Powiat Sárvár
1Powiat Sümeg
1Powiat Tamási
1Powiat Tapolca
1Powiat Vasvár
1Powiat Veszprém
1Powiat Várpalota
1Powiat Zalaegerszeg
1Powiat Zalakaros
1Powiat Zalaszentgrót
1Powiat Zirc
1Powiat Érd
1Powiat Őriszentpéter
1Powierzchnia Białegostoku
1Pozo Colorado
1Połski Trymbesz
1Pradera
1Praia de Bilene
1Prawec
1Prefektura Jokohama
1Prestea
1Preăh Nét Preăh
1Profondeville
1Progresso (Urugwaj)
1Protaras
1Prättigau/Davos (okręg)
1Præstø
1Public
1Puente de Piedra
1Puerto Asís
1Puerto Berrío
1Puerto Boyacá
1Puerto Caimito
1Puerto Carreño
1Puerto Colombia
1Puerto Cortés (miasto w Kostaryce)
1Puerto Indio
1Puerto Jiménez
1Puerto López
1Puerto Maldonado
1Puerto Pilón
1Puerto Plata (prowincja)
1Puerto Quepos
1Puerto Real (Portoryko)
1Puerto Soledad
1Puerto Suarez
1Puerto Tejada
1Puerto Viejo de Sarapiquí
1Pueu
1Puiflijk
1Pulandian
1Puning
1Punta Peña
1Punta Santiago
1Puntas de Valdéz
1Purabá
1Purnia
1Pursaklar
1Pusztaszabolcs
1Puthia
1Puttalam
1Putte (Niederlande)
1Putten (Gelderland)
1Puttershoek
1Pweto
1Pyapon
1Pátapo
1Pérez
1Përrenjas
1Póvoa de Santa Iria
1Qaan Dhoole
1Qabiilaqarshe
1Qansahdhere
1Qansahle
1Qansahtimir
1Qaranrow
1Qarhis
1Qaroodan
1Qaroonweyn
1Qaydarhagoog
1Qaydarweylood
1Qaydertahadiiledhuub
1Qeedi Haan
1Qidong
1Qila Didar Singh
1Qingtongxia
1Qingzhen
1Qingzhou
1Qinyang
1Qionglai
1Qixia
1Qorikuxaar
1Qorixabaalan
1Qoryale
1Qosoltire
1Qovlar
1Quaregnon
1Quartier du Roi
1Quebracho (miasto)
1Quebrada Bonita Adentro
1Quebradillas (Portoryko)
1Querecotillo
1Quibor
1Quicombo
1Quilengues
1Quimavongo
1Quimbaya (miasto)
1Quimbele
1Quintero
1Quipungo
1Quisqueya
1Quissico
1Quitilipi
1Quiévrain
1Quljeedo
1Qumqoʻrgʻon
1Qutubullapur
1Quévy
1Rabwah
1Race Course
1Radźbari
1Raeren
1Rafael Perazza
1Rahanpur
1Raheny
1Raipur (Bangladesz)
1Raipura
1Raiwind
1Raja Jang
1Rajanpur
1Rajda
1Rajendranagar
1Rajpur Sonarpur
1Rajsut
1Rakitowo
1Ralsko
1Ramagundam
1Rambaud (Saint-Martin)
1Ramgandź
1Ramgarh (Bangladesz)
1Ramgati
1Ramillies (Belgia)
1Ramu Sugar
1Randa
1Rangamati
1Rangsit
1Rangunia
1Ranija
1Ranjah
1Ranst
1Ras Kamboni
1Ras Siyyan
1Ras al-Dżabal
1Ras al-Hamam
1Ras al-Wad
1Rasdhoo
1Rathmullan
1Ratodero
1Ravels
1Ravine Poisson
1Rawad
1Rawdat Raszid
1Rebecq
1Rebordosa
1Redeta
1Redhouse
1Regensberg
1Reghaja
1Region Centralny (Malawi)
1Region Centralny (Montserrat)
1Region Południowo-wschodni (Macedonia)
1Region Południowo-zachodni (Macedonia)
1Region Południowy (Malawi)
1Region Północno-wschodni (Macedonia)
1Region Północny (Malawi)
1Region Północny (Montserrat)
1Region pelagonijski
1Region połoski
1Region skopijski
1Region wardarski
1Region wschodni
1Region wschodni (Macedonia)
1Reguiba
1Rejon Binəqədi
1Rejon Nizami
1Rejon Qaradağ
1Rejon Sabunçu
1Rejon Suraxanı
1Rejon Səbail
1Rejon Əzizbəyov
1Rejštejn
1Religia na Wyspach Marshalla
1Religia w Liechtensteinie
1Remicourt (Liège)
1Remszi
1Renala Khurd
1Rendeux
1Renesse
1Rengo
1Renhuai
1Republiek
1Requena (Peru)
1Ressano Garcia
1Retimno(prefektura)
1Reuver
1Rewa (Indie)
1Reykholt
1Rheinau (Szwajcaria)
1Rheineck
1Rheinfelden (okręg)
1Rheintal (okręg)
1Rhoon
1Ribáuè
1Richmond (Jamajka)
1Rigomane
1Rijkevorsel
1Rijsbergen
1Rijswijk (Gelderland)
1Rikitea
1Rincon Grande
1Ringaskiddy
1Rio Bueno
1Rio Campo
1Rioja (Peru)
1Risalpur Cantonment
1Rishton (Uzbekistan)
1Rita (miasto w Kostaryce)
1Riva San Vitale
1Rivadavia (San Juan)
1Riversdale
1Riviera (okręg)
1Rixensart
1Riła (miasto)
1Robe (strefa Arsi)
1Roboré
1Rochefort (Namur)
1Rochfortbridge
1Rocky Point (Jamajka)
1Rocky Point (Norfolk)
2Rocznik demograficzny
1Rodney Bay
1Rodopa
1Rodríguez (Urugwaj)
1Rogun (Tadżykistan)
1Rohri
1Rokupr
1Roldanillo
1Rolle (Szwajcaria)
1Rolle (okręg)
1Rolnictwo na Wyspach Marshalla
1Rolnictwo w Liechtensteinie
1Romainmôtier-Envy
1Romitan
1Ronawi
1Roosteren
1Roox
1Rorschach (okręg)
1Rosa Zárate
1Rosario de Lerma
1Rosario de la Frontera
1Rose Hall
1Rosenallis
1Rosh Pinah
1Rosita
1Ross Port
1Rosscarbery
1Rosslare Harbour
1Rota (miasto)
1Rotselaar
1Roundstone (Galway)
1Rouvroy (Luxembourg)
1Roxana
1Roy Cove
1Rrogozhina
1Ruangwa
1Rubik (Albania)
1Rubino
1Rue (Szwajcaria)
1Ruebe
1Rufa'a
1Rugao
1Ruichang
1Ruili
1Rui’an
1Rujewa
1Rukungiri
1Rumah
1Rumes
1Rumst
1Runaway Bay (Jamajka)
1Rupgandź
1Rushan
1Ruurlo
1Ruwais
1Ruwi
1Ruz
1Ruzhou
1Rylane
1Rząd Wysp Marshalla
1Rácalmás
1Río Alejandro
1Río Blanco (miasto w Kostaryce)
2Río Claro
1Río Duque
1Río Jiménez
1Río Rita
1Río Segundo
1Río Sereno
1Río de Jesús
1Rødby
1Rørvig
1Rīgas Jūrmala
1Rəsulzadə
1Saaksum
1Sabaa Ajun
1Sabadeco
1Sabah an-Nasr
1Sabana
1Sabana Grande de Boyá
1Sabana Seca
1Sabana Yegua
1Sabana de la Mar
1Sabanalarga
1Sabhar
1Sabi (Gambia)
1Sabunçu
1Sachirat
1Saco (Angola)
1Saczchere
1Safdarabad
1Sagallou
1Sagay
1Sagua de Tánamo
1Sahagún (Kolumbia)
1Sahhar
1Sahiwal (Sargodha)
1Saik
1Saillon
1Saint-Georges-sur-Meuse
1Saint-Ghislain
1Saint-Gilles (Bruxelles)
1Saint-Hubert (Belgia)
1Saint-James (Saint-Martin)
1Saint-Jean (Saint-Barthélemy)
1Saint-Léger-en-Gaume
1Saint-Maurice (okręg)
1Saint-Nicolas (Liège)
1Saint-Prex
1Saint-Ursanne
1Saintard
1Sainte-Ode
1Sajalices
1Sajjid Sadik
1Sakassou
1Sakhipur
1Sakijat ad-Dair
1Sakijat az-Zajt
1Sakon Nakhon
1Sakrand
1Sakskøbing
1Sala Switzerland
1Saladillo
1Salaga
1Salahaddin
1Salcedo (Dominikana)
1Salinas (Ekwador)
1Salinas (Portoryko)
1Salole
1Saloniki (prefektura)
1Salt Cay
1Saltnes
1Salto (Brazylia)
1Salto del Guairá
1Saltpond
1Salvador (Falklandy)
1Salwa (Kuwejt)
1Samal
1Samasata
1Samborondón
1Sambreville
1Sambrial
1Same (Tanzania)
1Sampués
1Samundri
1Samut Sakhon
1San Antonio (Urugwaj)
1San Antonio (gmina Aguadilla)
1San Antonio de Guerra
1San Antonio de los Baños
1San Antonio del Monte
1San Antonio del Táchira
1San Bautista
1San Borja
1San Carlos (Falklandy)
1San Carlos (miasto w Chile)
1San Clemente (Peru)
1San Cristóbal (Kuba)
1San Cristóbal (prowincja)
1San Diego (miasto w Kostaryce)
1San Fernando (Argentyna)
1San Francisco Menéndez
1San Gabriel (Ekwador)
1San Germán (Kuba)
1San Gil
1San Gregorio de Nigua
1San Gregorio de Polanco
1San Ignacio (Paragwaj)
1San Ignacio de Moxos
1San Ignacio de Sabaneta
1San Isidro (Buenos Aires)
1San Isidro (Catamarca)
1San Isidro (Portoryko)
1San Isidro de Grecia
1San Isidro de Heredia
1San Jacinto (Kolumbia)
1San Jacinto (Peru)
1San Jacinto (Urugwaj)
1San Javier (Chile)
1San Javier (Urugwaj)
1San Jerónimo de Moravia
1San José (de Grecia)
1San José Villanueva
1San José de Metán
1San José de Ocoa
1San José de la Montaña
1San José de las Lajas
1San Juan Nepomuceno
1San Juan de Dios
1San Juan del Cesar
1San Julián
1San Justo (Argentyna)
1San Lorenzo (Argentyna)
1San Lorenzo (Honduras)
1San Luis (Dominikana)
1San Luis (Santiago de Cuba)
1San Luis (Urugwaj)
1San Luis (miasto w Salwadorze)
1San Marcos (Kolumbia)
1San Marcos de Tarrazú
1San Martín (Kolumbia)
1San Mateo (Aragua)
1San Miguel (Argentyna)
1San Miguel (Ekwador)
1San Onofre
1San Pablo (Kolumbia)
1San Pedro Masahuat
1San Pedro Perulapán
1San Pedro de Macorís (prowincja)
1San Pedro de Ycuamandiyú
1San Rafael de Guatuso
1San Ramón (Peru)
1San Ramón de los Palmares
1San Roque (miasto w Kostaryce)
1San Sebastián Salitrillo
1San Vicente (Argentyna)
1San Vicente de Bique
1San Vicente de Cañete
1San Vicente de Tagua Tagua
1San Vicente del Caguán
1San Vito (miasto w Kostaryce)
1Sandavágs kommuna
1Sandvík
2Sandy Bay
1Sandys
1Sanga (Mozambik)
1Sangaredi
1Sangczarak
1Sangha-Mbaéré
1Sanghar
1Sangla Hill
1Sangli-Miraj & Kupwad
1Sango Otta
1Sanguinetti
1Sanhe
1Sankt Gallen (okręg)
1Santa (Peru)
1Santa Ana (miasto w Kostaryce)
1Santa Ana Arriba
1Santa Ana del Yacuma
1Santa Barbara (Bonaire)
1Santa Bárbara (Kostaryka)
1Santa Bárbara (Miranda)
1Santa Bárbara (Portoryko)
1Santa Bárbara de Samaná
1Santa Catarina (Curaçao)
1Santa Clara de Olimar
1Santa Cruz (Chile)
1Santa Cruz (Jamajka)
1Santa Cruz de Guanacaste
1Santa Fé (Panama)
1Santa Isabel (Portoryko)
1Santa Maria (Peru)
1Santa Rita (Brazylia)
1Santa Rita (Honduras)
1Santa Rita (Paragwaj)
1Santa Rita Arriba
1Santa Rosa (Ekwador)
1Santa Rosa (Urugwaj)
1Santa Rosa de Pocosol
1Santa Teresita
1Santahar
1Santander de Quilichao
1Santhia (Bangladesz)
1Santiago (Peru)
1Santiago (prowincja Dominikany)
1Santiago Nonualco
1Santiago Texacuangos
1Santiago de Cao
1Santiago de María
1Santiago de Puriscal
1Santibañez el Alto
1Santibañez el Bajo
1Santo Tomás (Kolumbia)
1Santo Tomás (miasto w Salwadorze)
1Santo Tomé (Corrientes)
1Santo Tomé (Santa Fe)
1Sanyang
1Sapanca
1Saparewa banja
1Sarai alamgir
1Saramacca Polder
1Saravena
1Sarcade
1Sarchí
1Sardinal
1Sarganserland (okręg)
1Sarine (okręg)
1Sariszabari
1Sarmanyo
1Sarnıç
1Sarıgazi
1Sarıkaya
1Sasardi
1Sassandra (miasto)
1Sassenheim
1Satkania
1Satsumasendai
1Sauwerd
1Savanes (Wybrzeże Kości Słoniowej)
1Savelugu
1Saïoua
1Scariff
1Schaijk
1Schelle
1Scherpenheuvel-Zichem
1Schull
1Schwyz (okręg)
1Scottburgh
1Seaford Town
1Seaforth (Jamajka)
1Sebdu
1Sechura (miasto)
1Sedlice
1Sedrata
1See-Gaster (okręg)
1See okręg Fribourg
1Sefru
1Segovia (Kolumbia)
1Sehwan
1Selatrað
1Sembé
1Senbagh
1Sengerema
1Septemwri
1Sequeira
2Seraj
1Seres (prefektura)
1Serilingampally
1Setharja
1Sevilla (Kolumbia)
1Sfisef
1Shabqadar
1Shahdadkot
1Shahdadpur
1Shahe
1Shahkot
1Shakargarh
1Shama
1Shamva
1Shanagarry
1Shanagolden
1Shangri-La (Junnan)
1Shangzhi
1Shannon Harbour
1Shannonbridge
1Shaowu
1Shargʻun
1Sharqpur
1Shenge
1Shengzhou
1Shenmu
1Shenzhou (miasto)
1Shifang
1Shimoga
1Shirati
1Shishi
1Shishou
1Shofirkon
1Sholapur
1Shorkot
1Shorkot Cantonment
1Shouguang
1Shrirampur
1Shrule
1Shuanghe
1Shujaabad
1Shushufindi
1Sibaté
1Sibczar
1Sibi
1Sibpur
1Sidi Binnur
1Sidi Chaled
1Sidi Chalifa
1Sidi Jahya al-Garb
1Sidi Mussa
1Sidi Okba
1Sidi Sliman
1Sidi Sliman asz-Szaraa
1Sidi Taibi
1Sidi as-Said
1Sidvokodvo
1Sierre (okręg)
1Sifoe
1Signabøur
1Sihui
1Sikensi
1Sikonge
1Sillanwali
1Silly
1Siloah
1Simra
1Sincé
1Singair
1Singrauli
1Sinkat
1Sint-Gillis-Waas
1Sint-Laurens
1Sint-Pieters-Woluwe
1Sint Willibrordus
1Sioguí Abajo
1Sioguí Arriba
1Sion (okręg)
1Sipalay
1Siquirres
1Sirari
1Siribala
1Sironko
1Sita Road
1Sitakunda
1Sixaola
1Sixmilebridge
1Skarsterlan
1Skipanes
1Skjern
1Skálabotnur
1Skálavík
1Skælskør
1Sliwnica (obwód sofijski)
1Sliwo pole
1Sloten (Friesland)
1Smjadowo
1Smørumnedre
1Sneem
1Socorro (Kolumbia)
1Soderie
1Sodu Welmal
1Soerendonk
1Sofulu
1Sogeri
1Sokna
1Solura (okręg)
1Solís de Mataojo
1Somanya
1Somme-Leuze
1Sommelsdijk
1Somonijon
1Sonagazi
1Sonaimuri
1Sonargaon
1Sonatola
1Songo (Angola)
1Songo (miasto)
1Soo (miasto)
1Sorobon
1Sorsogon (miasto)
1Sortová
1South Dumdum
1South Gayinero
1Southfield (Jamajka)
1Southport (Queensland)
1Sowa (Botswana)
1Spanish Point
1Spaubeek
1Spelonk
1Spiddal
1Spiere-Helkijn
3Spis powszechny w 1950
3Spis powszechny w 1960
3Spis powszechny w 1970
3Spis powszechny w 1978
3Spis powszechny w 1988
1Spring Hill (Floryda)
1Spring Valley (Nevada)
1Sreebardi
1Sreemangal
1Sripur
1St. Gallen (okręg)
1Stabroek (Belgia)
1Staden
1Stado Ogierów w Sierakowie
1Statistik Austria
1Staueli
1Stavelot
1Steckborn
1Steckborn (okręg)
1Steeles Point
1Steenokkerzeel
1Stein (Niederlande)
1Stellendam
1Stompwijk
1Stony Hill
1Store Heddinge
1Stoumont
1Stradbally
1Strade
1Stradone (Cavan)
1Straffan
1Stranorlar
1Strażica
1Streefkerk
1Stubbekøbing
1Stykkið
1Suchdol nad Lužnicí
1Suchin doł
1Sud-Bandama
1Sudźanagar
1Suifenhe
1Sujawal
1Suk al-Ahad
1Suk al-Arbaa
1Suk as-Sabt Awlad an-Nama
1Sukheke
1Sulajman
1Sumajl
1Sumbaria
1Sunamgandź
1Sunbury (Australia)
1Suolahti
1Sur al-Ghozlane
1Sursee
1Sursee (okręg)
1Surselva (okręg)
1Susa (Libia)
1Susteren
1Susurluk
1Suðurland
1Suðurnes
1Svínoy (osada)
1Swabi
1Swalmen
1Swarupkati
1Swifterbant
1Swineford (Irlandia)
1Syangboche
1Szafa Badran
1Szafar
1Szahrasti
1Szailkupa
1Szairija
1Szakar
1Szakra (Katar)
1Szambu
1Szamluch
1Szariatpur
1Szarsza
1Szelghum Lajd
1Szellalat al-Adhaura
1Szeraga
1Szerpur (Bogra)
1Szetuan
1Szewa Robit
1Szibgandź (Bogra)
1Szibgandź (Nawabgandź)
1Szinsziczo
1Sziraro (Etiopia)
1Szone
1Szuhada al-Buerat
1Szulgareh
1Szylabo
1Sánchez (Dominikana)
1São Salvador de Lordelo
1Sæby
1Sébikhotane
1Sông Công
1Sông Cầu
1Sông Đốc
1Søldarfjørður
1Sławjanowo (Bułgaria)
1Sơn Tây
1Sầm Sơn
1Tabankulu
1Tabarre
1Taborio
1Tabou
1Tabubil
1Tabuk (Filipiny)
1Tabulba
1Tabunt
1Taburba
1Tabwakea
1Tacares
1Tacurong
1Tadżananet
1Tadżarwin
1Tafiré
1Tafo
1Tagbilaran
1Tahla
1Tahoua (region)
1Taiama
1Taifa (miasto)
1Taixing
1Takaroa
1Takht-i Bhai
1Taklisa
1Taknis
1Taksila Cantonment
1Tala (Urugwaj)
1Talagang
1Talagante
1Talas (Turcja)
1Talimarjon
1Talin (Armenia)
1Tall Mistara
1Tam Điệp
1Tamanredjo
1Tamarindo
1Tambo Grande
1Tambores
1Tamboril
1Tame (miasto)
1Tanam
1Tanda (Wybrzeże Kości Słoniowej)
1Tandag
1Tandahimba
1Tandai Ward
1Tandlianwala
1Tando Allahyar
1Tando Jam
1Tando Muhammad Khan
1Tangi
1Tangub
1Tanjay
1Tanji
1Tank (Pakistan)
1Tanore
1Tapini
1Taplejung
1Tarakea
1Tarawoa
1Tarazá
1Tarime
1Taromske
1Taszir
1Taungdwingyi
1Taunsa
1Tautira
1Tavai
1Tawnat
1Tayabas
1Tazirbu
1Taşdelen
1Tcheboa
1Tchiamba-Nzassi
1Tchin Tabaraden
1Tchindjenje
1Teahupoo
1Teal Inlet
1Teavaro
1Tebata
1Tecoluca
1Teesi
1Teghenif
1Teghsat
1Teknaf
1Teleghma
1Tellin
1Temanokunuea
1Temara
1Tempate
1Tengchong
1Tengréla
1Tengzhou
1Tenneville
1Tenta
1Tepa (Wallis i Futuna)
1Tepecik
1Terdżola
1Termas de Río Hondo
1Terme
1Ternat (Belgia)
1Terre Neuve
1Terres-Basses
1Terweł (miasto)
1Terytorium zamorskiego
1Teteringen
1Tetri Ckaro
1Tevaitoa
1Thakurgaon
1Thal (miasto)
1Tharrawaddy
1The Residency
1The Ridge
1The Woodlands
1Thete
1Theux
1Thimister-Clermont
1Thiniat al-Had
1Thomassin
1Thrissur
1Thul
1Thulusdhoo
1Thumrait
1Thun (okręg)
1Thusis
1Thuận An (Bình Dương)
1Thuận An (Thừa Thiên-Huế)
1Thyborøn
1Thyolo
1Thái Hoà
1Ti Morne
1Ti Roche
1Tianchang
1Tiassalé
1Ticuantepe
1Tidżi
1Tieli
1Tielt-Winge
1Tiemenguan
1Tieniben
1Tierra Blanca
1Tierralta
1Tilarán
1Tile
1Timargara
1Timbo
1Timoleague
1Timon
1Tina (Tunezja)
1Tines
1Tingo María
1Tinlot
1Tinrhir
1Tintange
1Tinte (Niederlande)
1Tintigny
1Tiquipaya
1Tiruchirappalli
1Tirupati
1Tirupur
1Tiruvottiyur
1Tis Abay
1Tiszla
1Tiébissou
1Tjaneni
1Toba Tek Singh
1Tobatí
1Tobosi
1Tocache
1Toda (miasto)
1Togdheer
1Toggenburg (okręg)
1Togo Chale
1Toijala
1Toiny
1Toka
1Toledo (Urugwaj)
1Tolga (Algieria)
1Tolmejta
1Tolé
1Tolú
1Tombali
1Tombua
1Tommarp
1Tomás Gomensoro
1Tongcheng
1Tongjiang
1Tongxiang
1Tonosí
1Topi (Pakistan)
1Tordher
1Torgbonbu
1Torget
1Tortiya
1Tosya
1Totness
1Touba (Mali)
1Touba (Wybrzeże Kości Słoniowej)
1Toufen
1Toulépleu
1Toumodi
1Toungoo
1Tourmakeady
1Tower (Cork)
1Town
1Trachselwald (okręg)
1Traghan
1Tranbjerg
1Tranqueras
1Transport na Wyspach Marshalla
1Transport w Liechtensteinie
1Traralgon
1Trashiyangtse
1Traveller's Hill
1Tremelo
1Trenque Lauquen
1Trhový Štěpánov
1Trinda Sawai Khan
1Trinity Ville
1Triszal
1Trois-Ponts
1Trois Boutiques
1Trooz
1Trujillo (Honduras)
1Tryn
1Trystenik
1Trærød
1Trảng Bom
1Tsangano
1Tshela
1Tshilenge
1Tsigamei
1Tsimalakha
1Tsushima (Nagasaki)
1Tuajm
1Tuarabu
1Tuarnafola
1Tuatafa
1Tubize
1Tubualá
1Tufi Government Station
1Tufuone
1Tujereng
1Tukra
1Tukuyu
1Tulamba
1Tullus
1Tulsk
1Tulu Bolo
1Tulu Milki
1Tumanian (miasto)
1Tumbu
1Tumkur
1Tumán
1Tunduma
1Tunduru
1Tunuyán
1Tupambaé
1Turabah
1Turbaco
1Turbat
1Turdho
1Tures
1Turiani
1Turmi
1Turrúcares
1Turtle Cove
1Turystyka na Wyspach Marshalla
1Turystyka w Liechtensteinie
1Tuz Hurmatu
1Tweed Heads
1Tyrrellspass
1Tzummarum
1Tápiószele
1Tárcoles
1Tân Châu
1Tân Hiệp
1Tân Phú
1Tân Thành
1Tønder
1Tịnh Biên
1Từ Liêm
1Từ Sơn
1Ubaruku
1Ubaté
1Ubweno
1Uch
1Ufeyn
1Uga
1Uku (Angola)
1Ukuma
1Ulipur
1Ullapara
1Ulloa
1Ulonguè
1Ulster Spring
1Uluberia
1Ulverstone (Australia)
1Ulëz
1Umaruru
1Umm Kusajr
1Umm Szuka
1Umm al-Arais
1Umm al-Aranib
1Umutara
1Undir Gøtueiði
1Union Hall
1University of Guam
1Unión Chocó
1Unquillo
1Unterseen
1Upala
1Upper Tumon
1Urambo
1Urigomagom
1Urlingford
1Urmond
1Uromi
1Uroševac (region)
1Urząd Statystyczny Republiki Słowackiej
1Urë Vajgurore
1Usa River
1Ushirombo
1Usta Muhammad
1Uster (okręg)
1Ustupo
1Utengule
1Utmanzai
1Uznach
1Uông Bí
1Vacamonte
1Vailala
1Vaisei
1Val-de-Ruz (okręg)
1Val d'Or
1Valangin
1Valbom
1Valencia (Ekwador)
1Valkenburg (Zuid-Holland)
1Valle del Risco
1Vallée du Bandama
1Valvettithurai
1Vammala
1Varsak
1Varsseveld
1Vaux-sur-Sûre
1Vavoua
1Vavuniya
1Veinticinco de Agosto
1Velasco Ibarra
1Vele (Wallis i Futuna)
1Vergara
1Verlaine
1Verneřice
1Verón Punta Cana
1Vesturland
1Vevey (okręg)
1Veveyse (okręg)
1Veymandhoo
1Veymandoo
1Vezirköprü
1Vialet
1Vicente Noble
1Vichadero
1Victoria (Chile)
1Victoria (Entre Ríos)
1Victorias
1Vieques (gmina Vieques)
1Vierhouten
1Vihari
1Vikindu
1Vila Nova de Santo André
1Vilankulo
1Villa Allende
1Villa Altagracia
1Villa Bisonó
1Villa Bruzual
1Villa Carmen
1Villa General San Martín
1Villa Gesell
1Villa Gobernador Gálvez
1Villa Hayes
1Villa Krause
1Villa Montellano
1Villa Nueva (Mendoza)
1Villa Rosario
1Villa Vásquez
1Villa de Soriano
1Villa del Rosario
1Villaguay
1Villamaría
1Villamontes
1Villarica
1Villers-la-Ville (Belgia)
1Villers-le-Bouillet
1Villeta
1Vinces
1Vinto
1Virginia (Liberia)
1Viroinval
1Virton
1Virú
1Vise
1Visp (okręg)
1Vitomirica
1Við Gjónna
1Višnja Gora
1Vlachovo Březí
1Vleteren
1Vlodrop
1Volcán
1Vorselaar
1Vorst (Belgia)
1Vosselaar
1Voum Legleite
1Vredenburg
1Vresse-sur-Semois
1Vrouwenpolder
1Vuvulane
1Vwawa
1Vágus kommuna
1
1Vép
1Víkar
1Výsluní
1Vĩnh An
1Vạn Giã
1Wacca
1Wad Rhiw
1Wad Zem
1Wad Zenati
1Waddan
1Wadi Utba
1Wadi Zem-Zem
1Wadi al-Lajl
1Wafangdian
1Waiheke Island
1Waimes
1Wajaale
1Wajk
1Wakefield (Jamajka)
1Wakema
1Wakiso
1Waku Kungo
1Waldenburg (Szwajcaria)
1Waldenburg (okręg)
1Walhain
1Walker Creek
1Walton and Weybridge
1Wanapa
1Wangen (okręg)
1Wangen an der Aare
1Wanyuan
1Wanza
1Wanze
1Wapenamanda
1Warburton (Pakistan)
1Warmond
1Warnes
1Warragul
1Warsheikh
1Wartaqooqan
1Warwick (Queensland)
1Washington (Kiribati)
1Washoda
1Waslala
1Wasseiges
1Watamu
1Watermaal-Bosvoorde
1Waterville (Kerry)
1Watsa
1Wattala-Mabola
1Wayaca
1Wazirabad
1Webwebin
1Weddell Settlement
1Weerselo
1Weihui
1Welenchiti
1Weligama
1Welkenraedt
1Wellin
1Wenchi
1Wengom
1Wenji Gefersa
1Wenling
1Weo
1Werdenberg (okręg)
1Werder (Etiopia)
1Wereda
1West End (Brytyjskie Wyspy Dziewicze)
1West Road
1Westerbork
1Westkapelle
1Weston (Nowa Południowa Walia)
1Westonaria
1Westport (Mayo)
1Westpunt
1Wete
1Wezembeek-Oppem
1Wezep
1Whitby (Turks i Caicos)
1White House (Jamajka)
1Wiedlisbach
1Wielsbeke
1Wijdenes
1Wijster
1Wil (okręg)
1Williamsfield (Jamajka)
1Willisau
1Willisau (okręg)
1Windgap
1Wingene
1Winterthur (okręg)
1Wisil
1Wislan
1Wlad Ajad
1Wlad Dżellal
1Wlad Hedadż
1Wlad Mimun
1Wlad Mussa
1Wlad Selama
1Wlad Tajma
1Wobulenzi
1Woja (Ailinglapalap)
1Woja (Majuro)
1Wolleka
1Wommels
1Woodlands (Montserrat)
1Woodpark (Jamajka)
1Woorim
1Woqooyi Galbeed
1Worodu
1Woubrugge
1Wouw
1Wuchale
1Wuchuan
1Wudalianchi
1Wugang (Henan)
1Wugang (Hunan)
1Wusstig
1Wuustwezel
1Wuxue
1Wuyishan
1Wu’an
1Wymbritseradiel
1Xangongo
1Xaqqulobod
1Xiangcheng
1Xiaoyi
1Xilembene
1Xinavane
1Xingcheng
1Xingning
1Xingping
1Xingyang
1Xingyi (miasto)
1Xinji
1Xinle
1Xinmi
1Xinmin
1Xintai
1Xinyi (Guangdong)
1Xinyi (Jiangsu)
1Xuanwei
1Xuân Mai
1Y Papao
1Yabucoa (Portoryko)
1Yaguachi Nuevo
1Yahyalı
1Yakuplu
1Yallahs
1Yamada
1Yamandu
1Yamasá
1Yana (Sierra Leone)
1Yangambi
1Yangchun
1Yangi Nishon
1Yangzhong
1Yanmwitebwiyeye
1Yanshi
1Yapacaní
1Yaranemat
1Yarumal
1Yatabang
1Yaterangia
1Yazman
1Yedwen
1Yele
1Yeni Suraxanı
1Yenidoğan
1Yenikent
1Yenişehir
1Yeppoon
1Yerba Buena (Argentyna)
1Yicheng, Hubei
1Yidu, Hubei
1Yima
1Yingcheng
1Yingde
1Yixing
1Yizheng
1Yizhou
1Yoe
1Yongcheng
1Yongji
1Yongkang
1Yonibana
1Yorangeb
1Young (Urugwaj)
1Yuanjiang
1Yuanping
1Yueqing
1Yuhuan
1Yuki (miasto)
1Yumbo
1Yundum
1Yurimaguas
1Yushu (Qinghai)
1Yuwinengin
1Yuyao
1Yuzhou
1Yverdon (okręg)
1Zabrat (Azerbejdżan)
1Zahir Pir
1Zahran Al-Janub
1Zaida
1Zajo
1Zalewa
1Zanaga
1Zanderij
1Zandhoven
1Zandźira
1Zaoyang
1Zaragoza (miasto w Salwadorze)
1Zarajin
1Zararija
1Zarumilla
1Zarzal
1Zawet
1Zawiat Szejch
1Zeddam
1Zeegse
1Zeeland (Noord-Brabant)
1Zemst
1Zełene (Krzywy Róg)
1Zhangjiagang
1Zhangping
1Zhangshu
1Zhaodong
1Zhaoyuan (miasto)
1Zhemgang
1Zhijiang, Hubei
1Zhuanghe
1Zhuozhou
1Zighut Jusef
1Ziguinchor (region)
1Zinder (region)
1Zipaquirá
1Zirə
1Znanstvenoraziskovalni center Slovenske akademije znanosti in umetnosti
1Zoelen
1Zoersel
1Zofingen (okręg)
1Zouan-Hounien
1Zoucheng
1Zoutelande
1Zuienkerke
1Zula (miasto)
1Zurzach (okręg)
1Zuénoula
1Zwammerdam
1Zwevegem
1Złatica
1Água Grande
1Ángeles
1Älvsborg
1Çan
1Çatalca
1Çavuşbaşı
1Çaycuma
1Çayeli
1Çayırova
1Çekmeköy
1Çine
1Échallens
1Échallens okręg
1Îles du Vent
1Îles sous le Vent
1Øravík
1Øravíkarlíð
1Úti á Bø
1Đông Anh
1Đất Đỏ
1Định Quán
1İdil
1İskilip
1Ķemeri
1Łukowit
1Łyki
1Święta państwowe na Wyspach Marshalla
1Święta państwowe w Liechtensteinie
1Şarkışla
1Şereflikoçhisar
1Şüvəlan
1Šentjur
1Šipolje
1Żhob (miasto)
1Železnice
1Železniki
1Žur
1Ələt
22030

Przypisy

WikiProjekty geograficzne

Pomóż w WikiProjektach geograficznych

Aktywnie działające:

 • Geografia
 • Polskie miejscowości
 • Geolokalizacja
 • Szablony flag

Wymagające świeżego zapału:

 • Polskie drogi i autostrady
 • Góry
 • Państwa świata
 • Regionalizacja fizycznogeograficzna

Regionalne:

 • Malta
 • Stany Zjednoczone
 • Poznań
 • i inne...


Noia 64 apps filetypes.png  Obszary zainteresowań

Geografia fizyczna

Geografia społeczno-ekonomiczna

Geografia regionalna

 • Lista zagadnień, definicji i pojęć z zakresu geografii, ale także z geologii - gleboznawstwa - meteorologii - ekologii i ochrony środowiska - geoinformatyki - geodezji - nawigacji - socjologii - ekonomii

Noia 64 apps filetypes.png  Kategorie artykułów

Kategoria: GEOGRAFIA
Geografia fizyczna - Geografia społeczno-ekonomiczna - Geografia regionalna

Polska

 • Geografia Polski według województw, powiatów, gmin, miast oraz regionów

Części świata:

 • Afryka, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Antarktyda, Australia i Oceania, Azja, Europa

Różne

 • Regiony świata, Państwa świata, Miasta świata, Unia Europejska
 • góry, wyżyny, niziny, oceany, morza, rowy oceaniczne, zatoki, cieśniny, jeziora, rzeki, wyspy, półwyspy, przylądki, przełęcze
 • surowce mineralne, zagłębia górnicze, okręgi przemysłowe, obiekty przemysłowe, infrastruktura transportu, zbiorowości społeczne, organizacje międzynarodowe

 • Ekologia, Ochrona środowiska, Meteorologia, klimatologia, Gleboznawstwo, Geologia i Budowa Ziemi
 • Kartografia i topografia, Współrzędne geograficzne, Geoinformatyka i GIS, Teledetekcja, Geokodowanie
 • Nauki społeczne i ekonomiczne, Demografia, Urbanistyka, Rolnictwo, Przemysł

 • Historia, Geografowie, Podróżnicy i odkrywcy
 • Turystyka i podróże, atrakcje turystyczne i zabytki

 • Listy związane z geografią

Portal.svg  Portale geograficzne

Gnome-globe.svg Świat Gnome-globe.svg
Kontynenty
Africa satellite plane.jpg
North America satellite globe.jpg
Australia satellite plane.jpg
Asia satellite orthographic.jpg
Europe satellite orthographic.jpg
AfrykaAmeryka Płn.AustraliaAzjaEuropa
Państwa i regiony
Flag of Australia.svg
Australia
Flag of Belarus.svg
Białoruś
Flag of Bulgaria.svg
Bułgaria
Flag of the People's Republic of China.svg
Chiny
Flag of Cyprus.svg
Cypr
Flag of the Czech Republic.svg
Czechy
Flag of Denmark.svg
Dania
Flag of Finland.svg
Finlandia
Flag of France.svg
Francja
Flag of Gabon.svg
Gabon
Flag of Spain.svg
Hiszpania
Flag of Netherlands.svg
Holandia
Flag of Israel.svg
Izrael
Flag of Japan.svg
Japonia
Flag of California.svg
Kalifornia
Escudo de Cataluña.svg
Katalonia
Flag of Canada.svg
Kanada
LocationBalticStatesInEurope.png
Litwa, Łotwa i Estonia
Flag of Monaco.svg
Monako
Flag of Nauru.svg
Nauru
Flag of Germany.svg
Niemcy
Flag of Norway.svg
Norwegia
Flag of New Zealand.svg
Nowa Zelandia
Flag of Poland.svg
Polska
Flag of Russia.svg
Rosja
Flag of Romania.svg
Rumunia
Flag of San Marino.svg
San Marino
Flag of the United States.svg
USA
Flag of Scotland.svg
Szkocja
Flag of Sweden.svg
Szwecja
Flag of Turkey.svg
Turcja
Flag of Ukraine.svg
Ukraina
Flag of Uruguay.svg
Urugwaj
Flag of the Vatican City.svg
Watykan
Flag of Hungary.svg
Węgry
Flag of the United Kingdom.svg
Wielka Brytania
Coat of arms of the Faroe Islands.svg
Wyspy Owcze
Flag of Europe.svg
Unia Europejska
Miasta
Seal of Los Angeles, California.svg
Los Angeles
POL Lwów COA.svg
Lwów
Oslo komm.svg
Oslo
Grandes armes de la ville de Paris.svg
Paryż
Stockholm vapen bra.svg
Sztokholm
Polska Polska Polska
Miasta
POL Andrychów COA.svg
Andrychów
POL Bydgoszcz COA.svg
Bydgoszcz
POL Dąbrowa Górnicza COA 1.svg
Dąbrowa Górnicza
POL Jastrzębie-Zdrój COA.svg
Jastrzębie-Zdrój
POL Kalisz COA.svg
Kalisz
Katowice Herb.svg
Katowice
POL Kędzierzyn-Koźle COA.svg
Kędzierzyn-Koźle
POL Koluszki COA.svg
Koluszki
POL Kraków COA.svg
Kraków
POL Łódź COA.svg
Łódź
POL Olsztyn COA.svg
Olsztyn
Police herb.svg
Police
POL Poznań COA.svg
Poznań
POL Racibórz COA.svg
Racibórz
POL Rzeszów COA.svg
Rzeszów
POL Szczecin COA.svg
Szczecin
POL Toruń COA.svg
Toruń
POL Warszawa COA.svg
Warszawa
Herb wroclaw.svg
Wrocław
POL Żywiec COA.svg
Żywiec
Powiaty
POL Dzierżoniów COA.svg
Powiat dzierżoniowski
POL powiat iławski COA.svg
Powiat iławski
POL powiat kolski COA.svg
Powiat kolski
POL powiat radomski COA.svg
Powiat radomski
POL powiat szydłowiecki COA 1.svg
Powiat szydłowiecki
Regiony i województwa
POL województwo dolnośląskie COA.svg
Województwo dolnośląskie
POL województwo kujawsko-pomorskie COA.svg
Województwo kujawsko-pomorskie
POL województwo lubelskie COA.svg
Województwo lubelskie
POL województwo lubuskie COA.svg
Województwo lubuskie
POL województwo małopolskie COA.svg
Małopolska
POL województwo podkarpackie COA.svg
Podkarpacie
POL województwo podlaskie COA.svg
Podlasie
POL województwo śląskie COA.svg
Śląsk
POL województwo świętokrzyskie COA.svg
Województwo świętokrzyskie
Warminsko-mazurskie herb.svg
Województwo warmińsko-mazurskie
POL województwo wielkopolskie COA.svg
Województwo wielkopolskie
POL województwo zachodniopomorskie COA.svg
Pomorze Zachodnie
Góry i wzniesienia
Beskidy Bieszczady SE.jpg
Bukowa Gora (Roztocze) - wies Sochy.jpg
Szczeliniec Wielki.JPG
KarpatyRoztoczeGóry Stołowe
Portal.svg Powiązane portale Portal.svg
Nuvola apps kdmconfig.png
Socjologia
ReligionSymbol.svg
Religioznawstwo
Economic template.svg
Ekonomia
Aiga railtransportation.svg
Transport
Tractor template.svg
Rolnictwo
Map symbol historical 02.png
Historia
Hazard N.svg
Ochrona
środowiska
P biology blue2.png
Biologia
Geology stub.svg
Geologia
Weather-Snow-Sunny-Periods.png
Pogoda
Q space.svg
Astronomia

Portale


Noia 64 apps hwinfo.png  Ważne informacje

 • Jeżeli masz jakieś pytania lub sugestie związane z Wikiportalem:Geografia, napisz je na stronie dyskusji.
 • Jeżeli masz pytania lub sugestie związane z geografią lub tworzeniem haseł geograficznych, zapraszamy na strony Wikiprojektów: Geografia lub Polskie miejscowości.
 • Możesz łatwo sprawdzić, jakie strony dotyczące geografii niedawno były edytowane. Zobacz stronę: Geografia/Ostatnie zmiany
 • Edytując artykuły geograficzne, nie zapomnij o przypisywaniu im odpowiedniej kategorii. Na końcu artykułu wpisujesz [[Kategoria:jej nazwa]], np: [[Kategoria:Geografia]].
  Przy wyborze kategorii możesz się posłużyć drzewkiem kategorii geograficznych.
 • Standardy artykułów: ogólny, państwo, kraina, miasto, flaga, godło
 • Szablony do haseł geograficznych: Wikiprojekt:Geografia/Szablony
A na koniec – Niespodzianka! :-)


Inne portale tematyczne w polskojęzycznej Wikipedii

Portal.svg

Media użyte na tej stronie

Silesian Voivodeship location map2.svg
Autor: SANtosito, Licencja: CC BY-SA 4.0
Location map of en:Silesian Voivodeship with counties (powiats) and municipalities (gminas). Geographic limits of the map:
 • N: 51.1617 N
 • S: 49.2956 N
 • W: 17.8872 E
 • E: 20.0559 E
Flag of Finland.svg
Flaga Finlandii
Flag of Israel.svg
Flag of Israel. Shows a Magen David (“Shield of David”) between two stripes. The Shield of David is a traditional Jewish symbol. The stripes symbolize a Jewish prayer shawl (tallit).
Flag of California.svg
Flag of California. This version is designed to accurately depict the standard print of the bear as well as adhere to the official flag code regarding the size, position and proportion of the bear, the colors of the flag, and the position and size of the star.
Flag of New Zealand.svg
Flag of New Zealand. Specification: http://www.mch.govt.nz/nzflag/description.html , quoting New Zealand Gazette, 27 June 1902.
Flag of the United States.svg
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.
Flag of the Vatican City.svg
Autor: NieznanyUnknown author, Licencja: CC0
Flag of the Vatican City.
Seal of Los Angeles.svg

An approximation of the seal of Los Angeles, California. On March 27, 1905 Ordinance 10,834 authorized and described the City Seal still being used today.[1].

The shield has quarterings of the United States, California, Mexico, and Spain.
Oslo komm.svg
Coat of arms for the municipality of Oslo (kommune), Norway. The Latin inscription UNANIMITER ET CONSTANTER reads: UNANIMOUSLY AND CONSTANTLY
POL województwo dolnośląskie COA.svg
Herb województwa dolnośląskiego (od 2009)
ReligionSymbol.svg
Autor: , Licencja: CC-BY-SA-3.0
Symbols of the major religions of the world: Judaism, Christianity, Taoism, Hinduism, Buddhism and Islam.
Hazard N.svg
Symbol of pollutants to the environment, according to the directive 67/548/EWG of 'European Chemicals Bureau (European Chemicals Agency).
Nikiszowiec06.JPG
Autor: Ludwig Schneider, Licencja: CC-BY-SA-3.0
katowice - Nikiszowiec, fragment osiedla.
POL Andrychów COA.svg
Herb Andrychowa
Bukowa Gora (Roztocze) - wies Sochy.jpg
(c) Arekk at pl.wikipedia, CC BY-SA 2.5
Widok z Bukowej Góry na pobliskie tereny Roztocza Środkowego oraz na położoną w malowniczym wąwozie wieś Sochy
Solonetz.jpg
Autor: Bijltjespad, Licencja: CC BY-SA 3.0
Solonetz profile
Rostov19.jpg
Autor: Photo by Evgenia Kononova, Licencja: Copyrighted free use
View of Rostov from Lake Nero
Escudo de Cataluña.svg
Autor: Valadrem, SMP & Vilallonga, Licencja: CC-BY-SA-3.0
Coat of arms of Catalonia (Spain)
Grandes armes de la ville de Paris.svg
Autor: SanchoPanzaXXI, Licencja: CC BY-SA 3.0
Grandes armes de la ville de Paris: “De gueules à la nef équipée et habillée d’argent voguant sur des ondes du même mouvant de la pointe, au chef cousu d’azur semé de fleurs de lys d’or”. L'écu est surmonté d'une couronne murale d'or à cinq tours crénelées et soutenu par deux branches de chêne et de laurier. Devise: FLUCTUAT NEC MERGITUR (Il est battu par les flots, mais ne sombre pas); Décorations: Légion d'honneur (1900), Croix de guerre (1919), Croix de la Libération (1945). Blason de Paris; Les couleurs bleue et rouge sont prises d'ici [1]; Forme inspiré de [2]
Flag of Nauru.svg
The national flag of Nauru. Official Pantone colours are: PMS 280 blue, PMS 123 yellow.
SIF-Beehive-3-Cropped.jpg
Photo of the "Beehive", Parliament Buildings, Wellington, New Zealand. The flags are at half-mast to mark the death of w:en:Pope John Paul II on 2 April 2005
The Earth seen from Apollo 17.jpg
"The Blue Marble" is a famous photograph of the Earth taken on December 7, 1972, by the crew of the Apollo 17 spacecraft en route to the Moon at a distance of about 29,000 kilometres (18,000 mi). It shows Africa, Antarctica, and the Arabian Peninsula.
POL województwo lubelskie COA.svg
herb województwa lubelskiego
Wellington COA.gif
Coat of arms of the city of Wellington
POL powiat iławski COA.svg
Herb Powiatu Iławskiego
Stockholm vapen bra.svg
Autor: Koyos, Licencja: CC BY-SA 2.5
This coat of arms was drawn based on its blazon which – being a written description – is free from copyright. Any illustration conforming with the blazon of the arms is considered to be heraldically correct. Thus several different artistic interpretations of the same coat of arms can exist. The design officially used by the armiger is likely protected by copyright, in which case it cannot be used here.
Individual representations of a coat of arms, drawn from a blazon, may have a copyright belonging to the artist, but are not necessarily derivative works.
Palace of Westminster, London - Feb 2007.jpg
Autor: Diliff, Licencja: CC BY-SA 2.5
The Palace of Westminster at night as seen from the opposite side of the River Thames. Victoria Tower and the House of Lords is on the left. The Clock Tower of Big Ben and the House of Commons is on the right. The spire left of centre is the 300ft ventilation chimney above the central lobby. The twin towers with flagless pole just visible in the background is Westminster Abbey. A 2 x 6 segment panoramic image taken by myself with a Canon 5D and 85mm f/1.8 lens.
Seal of Los Angeles, California.svg

An approximation of the seal of Los Angeles, California. On March 27, 1905 Ordinance 10,834 authorized and described the City Seal still being used today.[1].

The shield has quarterings of the United States, California, Mexico, and Spain.
Beskidy Bieszczady SE.jpg
Autor: Photo by Marek Silarski, Licencja: CC-BY-SA-3.0
Widok z Połoniny Wetlińskiej na Wielką Rawkę, Małą Rawkę, Dział. Bieszczady Zachodnie, Polska
Africa satellite plane.jpg
A composed satellite photograph of Africa.
Katowice location map.svg
Autor: SANtosito, Licencja: CC BY-SA 4.0
Mapa lokacyjna miasta Katowice. Punkty graniczne mapy:
 • N: 50.30 N
 • S: 50.125 N
 • W: 18.885 E
 • E: 19.125 E
Szczeliniec Wielki.JPG
Masyw Szczelińca (Szczeliniec Mały po lewej, Szczeliniec Wielki po prawej) w paśmie Gór Stołowych. Widok z Fortu Karola.
Poczta Nikiszowiec Plac Wyzwolenia Katowice.jpg
Autor: Christophorus ex Silesia, Licencja: CC BY-SA 3.0 pl
Poczta na Nikiszowcu (Zabytkowe osiedle robotnicze z lat 1908-1918, obejmujące ulice: księdza Ficka, Giszowiecka, Odrowążów, Czechowa, Janowska, świętej Anny, Garbarska, Rymarska, Nałkowskiej, Szopienicka, Plac Wyzwolenia) Katowice, Nikiszowiec, Katowice