Great Ocean Road Open 2021
Miejsce | |
---|---|
Obiekt | |
Nawierzchnia | Twarda |
Data | 01–07.02.2021 |
ATP Tour | |
Kategoria | ATP Tour 250 |
Pula nagród | 382 575 $ |
Drabinka | 56S/24D |
Dyrektor | Paul Daly |
Zwycięzcy | |
Gra pojedyncza Jannik Sinner | |
Gra podwójna Jamie Murray Bruno Soares |
Great Ocean Road Open 2021 – tenisowy turniej ATP kategorii ATP Tour 250 w sezonie 2021 z cyklu Great Ocean Road Open rozgrywany w dniach 1–7 lutego 2021 roku w Melbourne na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 382 575 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodnicy rozstawieni
|
|
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
Thiago Monteiro | 6 | 6 | |||||||||||||||||
11 | Jordan Thompson | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Thiago Monteiro | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Stefano Travaglia | 6 | 6 | |||||||||||||||||
3 | Hubert Hurkacz | 6 | 3 | 5 | |||||||||||||||
Stefano Travaglia | 3 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Stefano Travaglia | 64 | 4 | |||||||||||||||||
4 | Jannik Sinner | 7 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Miomir Kecmanović | 610 | 4 | ||||||||||||||||
4 | Jannik Sinner | 7 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Jannik Sinner | 7 | 4 | 7 | |||||||||||||||
2 | Karen Chaczanow | 64 | 6 | 64 | |||||||||||||||
Botic van de Zandschulp | 7 | 5 | 3 | ||||||||||||||||
2 | Karen Chaczanow | 66 | 7 | 6 |
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | 3. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||||||
1 | David Goffin | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Carlos Alcaraz | 2 | Carlos Alcaraz | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Attila Balázs | 2k | Carlos Alcaraz | 63 | 3 | |||||||||||||||||||||
Alt | Matthew Ebden | 6 | 7 | Thiago Monteiro | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Federico Delbonis | 3 | 66 | Alt | Matthew Ebden | 7 | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
Thiago Monteiro | 6 | 6 | Thiago Monteiro | 64 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alt | Thomas Fancutt | 4 | 4 | Thiago Monteiro | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
11 | Jordan Thompson | 4 | 6 | 6 | 11 | Jordan Thompson | 4 | 4 | |||||||||||||||||
Gianluca Mager | 6 | 4 | 3 | 11 | Jordan Thompson | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Maxime Cressy | 7 | 62 | 5 | Pierre-Hugues Herbert | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
Pierre-Hugues Herbert | 62 | 7 | 7 | 11 | Jordan Thompson | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Yannick Hanfmann | 62 | 4 | Mario Vilella Martínez | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
Mario Vilella Martínez | 7 | 6 | Mario Vilella Martínez | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
5 | Nikoloz Basilaszwili | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | 3. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||||||
3 | Hubert Hurkacz | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Mikael Torpegaard | 6 | 7 | Mikael Torpegaard | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
Pedro Martínez | 4 | 5 | 3 | Hubert Hurkacz | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
Kimmer Coppejans | 4 | 3 | Pablo Cuevas | 5 | 5 | ||||||||||||||||||||
Robin Haase | 6 | 6 | Robin Haase | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||
Pablo Cuevas | 6 | 6 | Pablo Cuevas | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
14 | Pablo Andújar | 4 | 2 | 3 | Hubert Hurkacz | 6 | 3 | 5 | |||||||||||||||||
10 | Sam Querrey | 4 | 7 | 6 | Stefano Travaglia | 3 | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Henri Laaksonen | 6 | 65 | 0 | 10 | Sam Querrey | 7 | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Roberto Carballés Baena | 6 | 5 | 62 | Stefano Travaglia | 67 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Stefano Travaglia | 2 | 7 | 7 | Stefano Travaglia | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Dominik Koepfer | 7 | 4 | 1 | 8 | Aleksandr Bublik | 1 | 5 | ||||||||||||||||||
Christopher O’Connell | 5 | 6 | 6 | Christopher O’Connell | 62 | 7 | 4 | ||||||||||||||||||
8 | Aleksandr Bublik | 7 | 66 | 6 | |||||||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | 3. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||||||
7 | Miomir Kecmanović | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Andrej Martin | 3 | 7 | 64 | Kwon Soon-woo | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Kwon Soon-woo | 6 | 65 | 7 | 7 | Miomir Kecmanović | 7 | 5 | 7 | |||||||||||||||||
Andreas Seppi | 5 | 65 | Salvatore Caruso | 65 | 7 | 5 | |||||||||||||||||||
Salvatore Caruso | 7 | 7 | Salvatore Caruso | 6 | 62 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | John-Patrick Smith | 3 | 7 | 4 | 9 | Tennys Sandgren | 4 | 7 | 1 | ||||||||||||||||
9 | Tennys Sandgren | 6 | 5 | 6 | 7 | Miomir Kecmanović | 610 | 4 | |||||||||||||||||
13 | Aljaž Bedene | 7 | 7 | 4 | Jannik Sinner | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Yasutaka Uchiyama | 65 | 65 | 13 | Aljaž Bedene | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alt | Nam Ji-sung | 64 | 5 | WC | Dane Sweeny | 0 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | Dane Sweeny | 7 | 7 | 13 | Aljaž Bedene | 66 | 2 | ||||||||||||||||||
PR | Lu Yen-hsun | 4 | 5 | 4 | Jannik Sinner | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Aleksandar Vukic | 6 | 7 | Aleksandar Vukic | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
4 | Jannik Sinner | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | 3. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||||||
6 | Reilly Opelka | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Roman Safiullin | 7 | 4 | 3 | Serhij Stachowski | 68 | 4 | |||||||||||||||||||
Serhij Stachowski | 65 | 6 | 6 | 6 | Reilly Opelka | 66 | 64 | ||||||||||||||||||
Botic van de Zandschulp | 6 | 7 | Botic van de Zandschulp | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||
WC | Tristan Schoolkate | 4 | 5 | Botic van de Zandschulp | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | Kamil Majchrzak | 6 | 6 | PR | Kamil Majchrzak | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
12 | Laslo Đere | 3 | 4 | Botic van de Zandschulp | 7 | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
16 | Feliciano López | 4 | 5 | 2 | Karen Chaczanow | 66 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Kevin Anderson | 6 | 7 | Kevin Anderson | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Hugo Dellien | 4 | 4 | Cedrik-Marcel Stebe | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
Cedrik-Marcel Stebe | 6 | 6 | Kevin Anderson | 3 | 65 | ||||||||||||||||||||
Norbert Gombos | 4 | 4 | 2 | Karen Chaczanow | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
WC | Max Purcell | 6 | 6 | WC | Max Purcell | 65 | 3 | ||||||||||||||||||
2 | Karen Chaczanow | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (ATP) |
Zwycięzca | 19 500 | 250 |
---|---|---|
Finalista | 13 255 | 150 |
Półfinalista | 10 000 | 90 |
Ćwierćfinalista | 7400 | 45 |
3. runda | 5500 | 20 |
2. runda | 4000 | 10 |
1. runda | 2500 | 0 |
Gra podwójna
Zawodnicy rozstawieni
|
Drabinka
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Juan Sebastián Cabal Robert Farah | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Marcelo Arévalo Matwé Middelkoop | 3 | 4 | ||||||||||||||||
1 | Juan Sebastián Cabal Robert Farah | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Matthew Ebden John-Patrick Smith | 4 | 4 | |||||||||||||||||
Hubert Hurkacz Jannik Sinner | w/o | ||||||||||||||||||
Matthew Ebden John-Patrick Smith | |||||||||||||||||||
1 | Juan Sebastián Cabal Robert Farah | 3 | 67 | ||||||||||||||||
2 | Jamie Murray Bruno Soares | 6 | 7 | ||||||||||||||||
5 | Marcus Daniell Michael Venus | 2 | 3 | ||||||||||||||||
3 | Ivan Dodig Filip Polášek | 6 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Ivan Dodig Filip Polášek | 2 | 60 | ||||||||||||||||
2 | Jamie Murray Bruno Soares | 6 | 7 | ||||||||||||||||
8 | Aleksandr Bublik Andriej Gołubiew | 4 | 6 | 7 | |||||||||||||||
2 | Jamie Murray Bruno Soares | 6 | 4 | 10 |
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
1 | Juan Sebastián Cabal Robert Farah | |||||||||||||||||
Max Purcell Jordan Thompson | 6 | 5 | Max Purcell Jordan Thompson | w/o | ||||||||||||||
Nikoloz Basilaszwili Andre Begemann | 4 | 4k | 1 | Juan Sebastián Cabal Robert Farah | 6 | 6 | ||||||||||||
WC | Robin Haase Sam Querrey | 6 | 2 | 6 | Marcelo Arévalo Matwé Middelkoop | 3 | 4 | |||||||||||
Alt | Tristan Schoolkate Dane Sweeny | 4 | 1k | WC | Robin Haase Sam Querrey | 4 | 4 | |||||||||||
6 | Marcelo Arévalo Matwé Middelkoop | 6 | 6 | |||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
4 | Pierre-Hugues Herbert Henri Kontinen | 1 | 4 | |||||||||||||||
Hubert Hurkacz Jannik Sinner | 6 | 6 | Hubert Hurkacz Jannik Sinner | 6 | 6 | |||||||||||||
Scott Puodziunas Calum Puttergill | 3 | 3 | Hubert Hurkacz Jannik Sinner | w/o | ||||||||||||||
Matthew Ebden John-Patrick Smith | 7 | 6 | Matthew Ebden John-Patrick Smith | |||||||||||||||
WC | Christopher O’Connell Aleksandar Vukic | 65 | 4 | Matthew Ebden John-Patrick Smith | 6 | 6 | ||||||||||||
7 | Luke Bambridge Dominic Inglot | 4 | 4 | |||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
5 | Marcus Daniell Michael Venus | 7 | 6 | |||||||||||||||
Federico Delbonis Artem Sitak | 66 | 6 | 10 | Federico Delbonis Artem Sitak | 66 | 2 | ||||||||||||
Dominik Koepfer Tennys Sandgren | 7 | 3 | 8 | 5 | Marcus Daniell Michael Venus | 2 | 3 | |||||||||||
Alt | Roberto Carballés Baena Pablo Cuevas | 3 | 6 | 10 | 3 | Ivan Dodig Filip Polášek | 6 | 6 | ||||||||||
Nam Ji-sung Song Min-kyu | 6 | 3 | 4 | Alt | Roberto Carballés Baena Pablo Cuevas | 7 | 4 | 7 | ||||||||||
3 | Ivan Dodig Filip Polášek | 5 | 6 | 10 | ||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
8 | Aleksandr Bublik Andriej Gołubiew | |||||||||||||||||
Miomir Kecmanović Karen Chaczanow | 2 | 6 | 10 | Miomir Kecmanović Karen Chaczanow | w/o | |||||||||||||
Romain Arneodo Salvatore Caruso | 6 | 4 | 3 | 8 | Aleksandr Bublik Andriej Gołubiew | 4 | 6 | 7 | ||||||||||
Laslo Đere Stefano Travaglia | 5 | 3 | 2 | Jamie Murray Bruno Soares | 6 | 4 | 10 | |||||||||||
Pablo Andújar Pedro Martinez | 7 | 6 | Pablo Andújar Pedro Martinez | 64 | 3 | |||||||||||||
2 | Jamie Murray Bruno Soares | 7 | 6 | |||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (ATP)[b] |
Zwycięzcy | 7200 | 250 |
---|---|---|
Finaliści | 5760 | 150 |
Półfinaliści | 4560 | 90 |
Ćwierćfinaliści | 3360 | 45 |
2. runda | 2160 | 20 |
1. runda | 1200 | 0 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej (ang.). protennislive.com. [dostęp 2021-01-30].
- Drabinka gry podwójnej (ang.). protennislive.com. [dostęp 2021-01-30].
Media użyte na tej stronie
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii
Chinese Taipei Olympic Flag. According to the official website of Chinese Taipei Olympic Committee, Blue Sky(circle) & White Sun(triangles) above the Olympic rings is neither the National Emblem of the Republic of China, nor the Party Emblem of Kuomintang (KMT), but a design in between, where the triangles do not extend to the edge of the blue circle, as registered at International Olympic Committee in 1981 and digitally rendered in 2013. Besides, the blue outline of the five-petaled plum blossom is broader than the red one. Moreover, the CMYK code of the blue one and the Blue Sky & White Sun is "C100-M100-Y0-K0", and different from the Olympic rings (C100-M25-Y0-K0). Note that it's the only version recognized by IOC.
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Flaga Finlandii
Flag of New Zealand. Specification: http://www.mch.govt.nz/nzflag/description.html , quoting New Zealand Gazette, 27 June 1902.