2018–Orlando City SC11(1)
2010– Senegal35(0)
  1. Aktualne na: 21 sierpnia 2018.
  2. Aktualne na: 25 grudnia 2017.

Lamine Ludovic Sané (ur. 22 marca 1987 w Villeneuve-sur-Lot) – senegalski piłkarz występujący na pozycji obrońcy w amerykańskim klubie Orlando City SC oraz w reprezentacji Senegalu. Brat Salifa Sané.

Ludovic Sané rozpoczynał piłkarską karierę w US Lormont, następnie występował w Stade Bordelais, a od 2006 roku był zawodnikiem RCO Agde. W jego barwach grał w rozgrywkach Championnat de France amateur. W sezonie 2007/2008 reprezentował ponownie barwy klubu z Lormont. W 2008 roku trafił do rezerw Girondins Bordeaux, w których występował przez jeden sezon. W 2009 roku został włączony do pierwszej drużyny ówczesnego mistrza Francji.

W pierwszym zespole Girondins Bordeaux Sané zadebiutował 3 listopada 2009 roku w meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, w którym na boisku pojawił się w 84. minucie zmieniając Jaroslava Plašila. Po raz pierwszy w Ligue 1 wystąpił w połowie grudnia, grając w pojedynku przeciwko Lyonowi. Pierwszego gola w rozgrywkach francuskiej ekstraklasy strzelił natomiast w kwietniowym meczu z Paris Saint-Germain, a jego bramka okazała się trafieniem honorowym. Gola zdobył także w przegranym 1:3 pojedynku finału Coupe de la Ligue z Olympique Marsylia. Łącznie w sezonie 2009/2010 wystąpił w 28. spotkaniach.