Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej 2016 (eliminacje)
Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej 2016 (eliminacje) to pierwsza runda eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 17, które w 2016 roku odbędą się w Azerbejdżanie. 52 zespoły narodowe zostały podzielone na 13 grup po 4 w każdej. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy i 5 najwyżej sklasyfikowanych zespołów z trzecich miejsc zakwalifikuje się do rundy elitarnej eliminacji, gdzie dołączą do reprezentacji Niemiec, która jako zespół z najwyższym współczynnikiem otrzymała prawo startu od rundy elitarnej. Losowanie grup odbyło się 3 grudnia 2014 roku w siedzibie UEFA w Nyonie[1].
Losowanie
Przed losowaniem UEFA dokonała podziału 52 reprezentacji na 2 koszyki, zgodnie z rankingiem UEFA dla reprezentacji w tej kategorii wiekowej. Do każdej z grup trafiły po dwie drużyny z koszyka A i z koszyka B. Przed losowaniem UEFA zastrzegła jeszcze, że reprezentacje Ukrainy i Rosji, Armenii i Azerbejdżanu oraz Gibraltaru i Hiszpanii nie mogły znaleźć się w tych samych grupach eliminacyjnych[2].
Koszyk A | Koszyk B |
---|---|
|
|
Grupy eliminacyjne
Grupa 1
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holandia U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 3 | +7 |
Szwajcaria U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Walia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Albania U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | −7 |
Źródło:[3]
22 października 2015 13:00 CET | Holandia U-17 Nunnely 40+1' | 1–2 | Walia U-17 Cooper 4', 71' | Dragon Park, Newport Sędzia: Alexandr Aliyev |
22 października 2015 17:00 CET | Szwajcaria U-17 | 2–0 | Albania U-17 | Newport Stadium, Newport Sędzia: Tiago Martins |
24 października 2015 13:00 CET | Albania U-17 | 0–5 | Holandia U-17 | Newport Stadium, Newport Sędzia: Alexandr Aliyev |
24 października 2015 17:00 CET | Szwajcaria U-17 Zeqiri 57' | 1–0 | Walia U-17 | Dragon Park, Newport Sędzia: Thoroddur Hjaltalin |
27 października 2015 13:00 CET | Holandia U-17 Vente 44', 54', 76' Obispo 64' | 4–1 | Szwajcaria U-17 Hajrizi 80+3' | Newport Stadium, Newport Sędzia: Tiago Martins |
27 października 2015 13:00 CET | Walia U-17 Evans 42' | 1–1 | Albania U-17 Kastrati 39' | Dragon Park, Newport Sędzia: Thoroddur Hjaltalin |
Grupa 2
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rosja U-17 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 | +10 |
Czarnogóra U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 |
Cypr U-17 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | -6 |
Białoruś U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 |
Źródło:[10]
30 września 2015 14:00 CET | Białoruś U-17 Ksienofontow 12' | 1:1 | Czarnogóra U-17 Zečević 33' | Stadion Haradski, Orsza Sędzia: Sandor Szabo |
30 września 2015 17:00 CET | Rosja U-17 | 6:0 | Cypr U-17 | Stadion Spartak, Mohylew Sędzia: Irfan Peljto |
2 października 2015 14:00 CET | Białoruś U-17 Kapow 10' Malkiewicz 35' | 2:3 | Cypr U-17 Luka 50', 52', 78' | Stadion Haradski, Orsza Sędzia: Irfan Peljto |
2 października 2015 17:00 CET | Czarnogóra U-17 | 0:2 | Rosja U-17 | Stadion Spartak, Mohylew Sędzia: Bardhyl Pashaj |
5 października 2015 14:00 CET | Rosja U-17 Gołubiew 62' Rudienko 68' | 2:0 | Białoruś U-17 | Stadion Haradski, Orsza Sędzia: Sandor Szabo |
5 października 2015 14:00 CET | Cypr U-17 | 0:1 | Czarnogóra U-17 Vukotić 46' (k.) | Stadion Spartak, Mohylew Sędzia: Bardhyl Pashaj |
Grupa 3
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Irlandia U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | +7 |
Szwecja U-17 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 3 | +4 |
Finlandia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 |
Malta U-17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 | -12 |
Źródło:[17]
24 września 2015 13:00 CET | Szwecja U-17 Bellman 11' Bergqvist 15', 25', 35', 62' | 5:1 | Malta U-17 Elouni 69' | Eerikkilä Areena, Tammela Sędzia: Edin Jakupovic |
24 września 2015 17:00 CET | Irlandia U-17 Molumby 22' | 1:0 | Finlandia U-17 | Eerikkilä Areena, Tammela Sędzia: Milan Ilić |
26 września 2015 11:00 CET | Malta U-17 | 0:6 | Irlandia U-17 | Harju Sport Center, Lohja Sędzia: Vladimir Vnuk |
26 września 2015 15:00 CET | Szwecja U-17 Asoro 80+2' | 1:1 | Finlandia U-17 Jokelainen 21' | Harju Sport Center, Lohja Sędzia: Milan Ilić |
29 września 2015 15:45 CET | Irlandia U-17 McAuley 39' | 1:1 | Szwecja U-17 Colley 77' | Harju Sport Center, Lohja Sędzia: Edin Jakupovic |
29 września 2015 15:45 CET | Finlandia U-17 Stavitski 29' Hyökyvirta 46' Montola 69' Saira 80+3' | 4:2 | Malta U-17 Frendo 53' Elouni 77' | Eerikkilä Areena, Tammela Sędzia: Vladimir Vnuk |
Grupa 4
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowacja U-17 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | +1 |
Gruzja U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 6 | +2 |
Rumunia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | −2 |
Węgry U-17 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | −1 |
Źródło:[24]
24 października 2015 13:15 CET | Węgry U-17 Bévárdi 66' | 1–2 | Rumunia U-17 Craiu 8' Dragomir 68' | Globall Football Park, Telki Sędzia: Charalambos Kalogeropoulos |
24 października 2015 13:30 CET | Gruzja U-17 | 3–4 | Słowacja U-17 Gerebenits 22' Vician 55' Vaško 59' Kopas 80+1' | Városi Stadium, Dabas Sędzia: Anders Poulsen |
26 października 2015 13:30 CET | Węgry U-17 Virág 24' (k.) | 1–1 | Słowacja U-17 Almási 80+4' | Pancho Aréna, Felcsút Sędzia: Dimitrios Massias |
26 października 2015 13:30 CET | Rumunia U-17 | 0–3 | Gruzja U-17 Spanderashvili 24' Chakbetadze 44' Ninua 68' | Városi Stadium, Dabas Sędzia: Anders Poulsen |
29 października 2015 13:30 CET | Gruzja U-17 Kavtaradze 21' Ozbetelashvili 80+2' | 2–2 | Węgry U-17 Timári 22' Virág 44' | Pancho Aréna, Felcsút Sędzia: Charalambos Kalogeropoulos |
29 października 2015 13:30 CET | Słowacja U-17 Almási 80+3' | 1–1 | Rumunia U-17 Craiu 10' | Városi Stadium, Dabas Sędzia: Dimitrios Massias |
Grupa 5
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Austria U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 |
Serbia U-17 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 2 | +5 |
Litwa U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Luksemburg U-17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | −8 |
Źródło:[31]
24 października 2015 16:00 CET | Serbia U-17 | 6–1 | Luksemburg U-17 Thill 60' | Terrain Kuerzwénkel, Consdorf Sędzia: Cwetan Krastew |
24 października 2015 16:00 CET | Austria U-17 Mathis 59' Meister 65' | 2–0 | Litwa U-17 | Op Biirk, Mensdorf Sędzia: Orkhan Mammadov |
26 października 2015 16:00 CET | Serbia U-17 | 0–0 | Litwa U-17 | Terrain Kuerzwénkel, Consdorf Sędzia: Petur Reinert |
26 października 2015 19:00 CET | Luksemburg U-17 Thill 38' | 1–2 | Austria U-17 | Stade rue Henri Dunant, Beggen Sędzia: Orkhan Mammadov |
29 października 2015 19:00 CET | Austria U-17 V. Müller 2' | 1–1 | Serbia U-17 Veselinović 22' | Stade rue Henri Dunant, Beggen Sędzia: Cwetan Krastew |
29 października 2015 19:00 CET | Litwa U-17 Sūnelaitis 37' Kubilinskas 66' | 2–0 | Luksemburg U-17 | Op Biirk, Mensdorf Sędzia: Petur Reinert |
Grupa 6
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania U-17 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | +5 |
Polska U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | +4 |
Łotwa U-17 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | −3 |
Andora U-17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | −6 |
Źródło:[38]
25 października 2015 12:30 CET | Hiszpania U-17 | 2–0 | Andora U-17 | Stadions Arkādija, Ryga Sędzia: Petr Ardeleanu |
25 października 2015 17:00 CET | Polska U-17 Macierzyński 23', 67' Kwietniewski 40+1' Gajda 70' | 4–0 | Łotwa U-17 | Stadions Arkādija, Ryga Sędzia: Mohammed Al-Hakim |
27 października 2015 12:30 CET | Polska U-17 Macierzyński 21' | 1–0 | Andora U-17 | Stadions Arkādija, Ryga Sędzia: Zaven Hovhannisyan |
27 października 2015 17:00 CET | Łotwa U-17 | 0–2 | Hiszpania U-17 Mboula 20', 74' | Stadion Skonto, Ryga Sędzia: Petr Ardeleanu |
30 października 2015 17:00 CET | Hiszpania U-17 Morlanes 33', 53' | 2–1 | Polska U-17 Szymański 8' | Stadions Arkādija, Ryga Sędzia: Mohammed Al-Hakim |
30 października 2015 17:00 CET | Andora U-17 | 0–3 | Łotwa U-17 Čebotarjovs 53', 65' Regža 60' | Stadion Skonto, Ryga Sędzia: Zaven Hovhannisyan |
Grupa 7
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czechy U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 15 | 3 | +12 |
Chorwacja U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 | +5 |
Liechtenstein U-17 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | −3 |
Gibraltar U-17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 16 | −14 |
Źródło:[45]
26 października 2015 12:00 CET | Chorwacja U-17 | 4–1 | Gibraltar U-17 Espinosa 49' | Sportpark Eschen-Mauren, Eschen Sędzia: Denis Szczerbakow |
26 października 2015 15:00 CET | Czechy U-17 | 4–0 | Liechtenstein U-17 | Sportpark Eschen-Mauren, Eschen Sędzia: Suren Baliyan |
28 października 2015 12:00 CET | Gibraltar U-17 Valarino 39' | 1–9 | Czechy U-17 | Sportplatz Rheinau, Balzers Sędzia: Suren Baliyan |
28 października 2015 15:00 CET | Chorwacja U-17 Vujčić 15' Čuže 19' | 2–0 | Liechtenstein U-17 | Sportplatz Rheinau, Balzers Sędzia: Adrian Azzopardi |
31 października 2015 15:00 CET | Czechy U-17 Chytil 49' Beňo 66' | 2–2 | Chorwacja U-17 | Sportplatz Rheinau, Balzers Sędzia: Denis Szczerbakow |
31 października 2015 15:00 CET | Liechtenstein U-17 | 3–0 | Gibraltar U-17 | Sportpark Eschen-Mauren, Eschen Sędzia: Adrian Azzopardi |
Grupa 8
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dania U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 |
Grecja U-17 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 1 | +6 |
Islandia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 |
Kazachstan U-17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 15 | -14 |
Źródło:[52]
22 września 2015 18:00 CET | Dania U-17 | 0:0 | Grecja U-17 | Keflavíkurvöllur, Keflavík Sędzia: Rob Rogers |
22 września 2015 18:00 CET | Islandia U-17 | 5:0 | Kazachstan U-17 | Grindavíkurvöllur, Grindavík Sędzia: Laurent Kopriwa |
24 września 2015 17:00 CET | Dania U-17 | 4:1 | Kazachstan U-17 Oral 55' | Kaplakrikavöllur, Hafnarfjörður Sędzia: Rob Rogers |
24 września 2015 21:15 CET | Grecja U-17 Kostanasios 65' | 1:1 | Islandia U-17 Finnsson 45' | Laugardalsvöllur, Reykjavík Sędzia: Aleksandrs Anufrijevs |
27 września 2015 18:00 CET | Islandia U-17 | 0:2 | Dania U-17 Bruus 58' Okkels 79' | Keflavíkurvöllur, Keflavík Sędzia: Aleksandrs Anufrijevs |
27 września 2015 18:00 CET | Kazachstan U-17 | 0:6 | Grecja U-17 | Grindavíkurvöllur, Grindavík Sędzia: Laurent Kopriwa |
Grupa 9
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anglia U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 14 | 1 | +13 |
Portugalia U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 1 | +12 |
Armenia U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 | -12 |
San Marino U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 14 | -13 |
Źródło:[59]
29 września 2015 15:00 CET | Anglia U-17 | 8:0 | San Marino U-17 | Complexo Desportivo de Febres, Febres Sędzia: Dejan Jakimovksi |
29 września 2015 17:00 CET | Portugalia U-17 | 7:0 | Armenia U-17 | Centro de Treino, Luso Sędzia: Oleksandr Derdo |
1 października 2015 15:00 CET | Anglia U-17 | 5:0 | Armenia U-17 | Estádio Municipal Carlos Duarte, Pampilhosa Sędzia: Alexandru Tean |
1 października 2015 17:00 CET | San Marino U-17 | 0:5 | Portugalia U-17 | Complexo Desportivo da Tocha, Tocha Sędzia: Dejan Jakimovksi |
4 października 2015 17:00 CET | Portugalia U-17 Filipe 64' | 1:1 | Anglia U-17 Chalobah 16' | Estádio Municipal Sérgio Conceição, Coimbra Sędzia: Oleksandr Derdo |
4 października 2015 17:00 CET | Armenia U-17 Harutyunyan 29' | 1:1 | San Marino U-17 Frisoni 75' | Estádio Municipal Carlos Duarte, Pampilhosa Sędzia: Alexandru Tean |
Grupa 10
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Belgia U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | +4 |
Turcja U-17 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | +3 |
Słowenia U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Wyspy Owcze U-17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | -7 |
Źródło:[66]
24 września 2015 15:00 CET | Turcja U-17 Yalçın 17', 19', 39' | 3:0 | Wyspy Owcze U-17 | Stadion Bakovci, Bakovci Sędzia: Giorgi Kruashvili |
24 września 2015 15:00 CET | Belgia U-17 | 2:1 | Słowenia U-17 Čerin 60' | Lendava Sports Park, Lendava Sędzia: Bryn Markham-Jones |
26 września 2015 15:00 CET | Turcja U-17 Ömür 6' | 1–1 | Słowenia U-17 Celar 80+3' | Lendava Sports Park, Lendava Sędzia: Jens Maae |
26 września 2015 15:00 CET | Wyspy Owcze U-17 Mortensen 76' | 1–4 | Belgia U-17 | Stadion Bakovci, Bakovci Sędzia: Giorgi Kruashvili |
29 września 2015 15:00 CET | Belgia U-17 | 0–0 | Turcja U-17 | Lendava Sports Park, Lendava Sędzia: Jens Maae |
29 września 2015 15:00 CET | Słowenia U-17 Kerin 31' | 1–0 | Wyspy Owcze U-17 | Stadion Bakovci, Bakovci Sędzia: Bryn Markham-Jones |
Grupa 11
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francja U-17 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 |
Izrael U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Irlandia Północna U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | −2 |
Norwegia U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | −3 |
Źródło:[73]
20 października 2015 14:00 CET | Norwegia U-17 Borchgrevink 57' | 1–3 | Izrael U-17 | Stadion ha-Moszawa, Petach Tikwa Sędzia: Tomasz Musiał |
20 października 2015 14:00 CET | Francja U-17 | 1–0 | Irlandia Północna U-17 | Shefayim National Team Complex, Szefajim Sędzia: Fran Jović |
22 października 2015 14:00 CET | Norwegia U-17 Agouda 63' | 1–1 | Irlandia Północna U-17 Gallagher 49' | Shefayim National Team Complex, Szefajim Sędzia: Ádám Farkas |
22 października 2015 14:00 CET | Izrael U-17 | 0–3 | Francja U-17 Taha 43' Guitane 58' El Mokkedem 67' | Stadion ha-Moszawa, Petach Tikwa Sędzia: Tomasz Musiał |
25 października 2015 14:00 CET | Francja U-17 Nguiamba 69' | 1–0 | Norwegia U-17 | Shefayim National Team Complex, Szefajim Sędzia: Fran Jović |
25 października 2015 14:00 CET | Irlandia Północna U-17 Browne 36' | 1–2 | Izrael U-17 Almog 12' Nadir 34' | Stadion ha-Moszawa, Petach Tikwa Sędzia: Ádám Farkas |
Grupa 12
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Włochy U-17 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | +3 |
Bułgaria U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | −1 |
Szkocja U-17 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | +1 |
Macedonia Północna U-17 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | −3 |
Źródło:[80]
21 października 2015 15:30 CET | Włochy U-17 | 3–0 | Bułgaria U-17 | Arena Sozopol, Sozopol Sędzia: Sascha Amhof |
21 października 2015 18:00 CET | Szkocja U-17 Bowers 8' Morrison 21' Watson 70' | 3–0 | Macedonia Północna U-17 | Stadion Łazur, Burgas Sędzia: Manuel Schuettengruber |
23 października 2015 15:30 CET | Włochy U-17 | 0–0 | Macedonia Północna U-17 | Arena Sozopol, Sozopol Sędzia: Roomer Tarajev |
23 października 2015 18:00 CET | Bułgaria U-17 Kostadinow 24' Tilew 67' | 2–0 | Szkocja U-17 | Stadion Łazur, Burgas Sędzia: Sascha Amhof |
26 października 2015 16:00 CET | Szkocja U-17 Duffy 32' | 1–1 | Włochy U-17 Pinamonti 40+1' | Arena Sozopol, Sozopol Sędzia: Manuel Schuettengruber |
26 października 2015 16:00 CET | Macedonia Północna U-17 | 0–0 | Bułgaria U-17 | Stadion Łazur, Burgas Sędzia: Roomer Tarajev |
Grupa 13
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukraina U-17 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 |
Bośnia i Hercegowina U-17 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 |
Estonia U-17 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | −2 |
Mołdawia U-17 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | −6 |
Źródło:[87]
26 października 2015 14:00 CET | Ukraina U-17 Deda 36' | 1–1 | Mołdawia U-17 Domaşcan 21' | CSR Orhei, Orgiejów Sędzia: Dennis Antamo |
26 października 2015 14:00 CET | Bośnia i Hercegowina U-17 Smajić 22' Dadić 27' | 2–1 | Estonia U-17 Poom 36' | Stadionul CPSM, Vadul lui Vodă Sędzia: Erez Papir |
28 października 2015 14:00 CET | Ukraina U-17 | 2–0 | Estonia U-17 | Stadionul CPSM, Vadul lui Vodă Sędzia: Alain Durieux |
28 października 2015 14:00 CET | Mołdawia U-17 | 0–5 | Bośnia i Hercegowina U-17 | CSR Orhei, Orgiejów Sędzia: Dennis Antamo |
31 października 2015 14:00 CET | Bośnia i Hercegowina U-17 | 0–3 | Ukraina U-17 | Stadionul CPSM, Vadul lui Vodă Sędzia: Erez Papir |
31 października 2015 14:00 CET | Estonia U-17 Sorga 16' | 1–0 | Mołdawia U-17 | CSR Orhei, Orgiejów Sędzia: Alain Durieux |
Klasyfikacja drużyn z 3. miejsc
Klasyfikacja drużyn z trzecich miejsc została ustalona na podstawie meczów tylko z drużynami, które zajęły 1. i 2. miejsca w grupach. Pięć najlepszych drużyn z 3. miejsc wywalczyło awans do rundy elitarnej.
Gr. | Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walia U-17 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
10 | Słowenia U-17 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | −1 |
3 | Finlandia U-17 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | −1 |
8 | Islandia U-17 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | −2 |
12 | Szkocja U-17 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | −2 |
5 | Litwa U-17 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | −2 |
4 | Rumunia U-17 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | −3 |
11 | Irlandia Północna U-17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | −2 |
13 | Estonia U-17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | −3 |
7 | Liechtenstein U-17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | −6 |
6 | Łotwa U-17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | −6 |
2 | Cypr U-17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | −7 |
9 | Armenia U-17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | −12 |
Przypisy
- ↑ 2015/16 Under-17 qualifying round draw made.
- ↑ 2015/16 UEFA European Under-17 and Under-19 Championships Qualifying round draws.
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U17 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
Media użyte na tej stronie
Flag of England. Saint George's cross (a red cross on a white background), used as the Flag of England, the Italian city of Genoa and various other places.
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910). Color shades matching the RGB values officially reccomended here. (PMS values should be used for direct ink or textile; CMYK for 4-color offset printing on paper; this is an image for screen display, RGB should be used.)
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Flag of Israel. Shows a Magen David (“Shield of David”) between two stripes. The Shield of David is a traditional Jewish symbol. The stripes symbolize a Jewish prayer shawl (tallit).
Flag of Albania
Ulster Banner is a heraldic banner taken from the former coat of arms of Northern Ireland. It was used by the Northern Ireland government in 1953-1973 with Edwardian crown since coronation of Queen Elizabeth II, based earlier design with Tudor Crown from 1924. Otherwise known as the Ulster Flag, Red Hand of Ulster Flag, Red Hand Flag.
Ulster Banner is a heraldic banner taken from the former coat of arms of Northern Ireland. It was used by the Northern Ireland government in 1953-1973 with Edwardian crown since coronation of Queen Elizabeth II, based earlier design with Tudor Crown from 1924. Otherwise known as the Ulster Flag, Red Hand of Ulster Flag, Red Hand Flag.
Flaga Finlandii
Flag of Liechtenstein
Flag of Gibraltar
Autor: Derived from image:soccer ball.svg, this version made by User:Ed g2s., Licencja: CC0
A soccer ball with shade.