Mistrzostwa Europy U-19 w Piłce Nożnej 2016 (eliminacje)
| |||
Dyscyplina | |||
---|---|---|---|
Organizator | |||
Szczegóły turnieju | |||
Gospodarz | brak flagi | ||
Otwarcie | 18 września 2015 | ||
Zamknięcie (finał) | 18 listopada 2015 | ||
Liczba drużyn | 52 (z 1 konfederacji) |
Mistrzostwa Europy U-19 w Piłce Nożnej 2016 (eliminacje) to pierwsza runda eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 19, które w 2016 roku odbędą się w Niemczech. 52 zespoły narodowe zostały podzielone na 13 grup po 4 w każdej. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy i 1 najwyżej sklasyfikowany zespół z trzeciego miejsca zakwalifikuje się do rundy elitarnej eliminacji, gdzie dołączą do reprezentacji Hiszpanii, która jako zespół z najwyższym współczynnikiem otrzymała prawo startu od rundy elitarnej. Losowanie grup odbyło się 3 grudnia 2014 roku w siedzibie UEFA w Nyonie.[1]
Losowanie
Przed losowaniem UEFA dokonała podziału 52 reprezentacji na 2 koszyki, zgodnie z rankingiem UEFA dla reprezentacji w tej kategorii wiekowej. Do każdej z grup trafiły po dwie drużyny z koszyka A i z koszyka B. Przed losowaniem UEFA zastrzegła jeszcze, że reprezentacje Ukrainy i Rosji oraz Armenii i Azerbejdżanu nie mogły znaleźć się w tych samych grupach eliminacyjnych.[2]
Koszyk A | Koszyk B |
---|---|
|
|
Grupy eliminacyjne
Grupa 1
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowenia U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | +2 |
Szkocja U-19 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 1 | +5 |
Irlandia U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | −2 |
Łotwa U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | −5 |
Źródło:[3]
13 listopada 2015 15:30 CET | Szkocja U-19 Nesbitt 22' Sammut 44' | 2–0 | Łotwa U-19 | Markets Field, Limerick Sędzia: Gunnar Jarl Jónsson |
13 listopada 2015 17:00 CET | Irlandia U-19 | 0–1 | Słowenia U-19 Rokavec 32' | Terryland Park, Galway Sędzia: Antti Munukka |
15 listopada 2015 15:30 CET | Słowenia U-19 Ivkič 73' | 1–0 | Szkocja U-19 | Markets Field, Limerick Sędzia: Gunnar Jarl Jónsson |
15 listopada 2015 20:30 CET | Irlandia U-19 Mulhern 9', 64' Kelly 56' | 3–0 | Łotwa U-19 | Terryland Park, Galway Sędzia: Alan Mario Sant |
18 listopada 2015 16:30 CET | Szkocja U-19 Hardie 2' Nesbitt 24' Ros. McCrorie 30' Kiltie 67' | 4–0 | Irlandia U-19 | Markets Field, Limerick Sędzia: Antti Munukka |
18 listopada 2015 16:30 CET | Łotwa U-19 | 0–0 | Słowenia U-19 | Terryland Park, Galway Sędzia: Alan Mario Sant |
Grupa 2
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chorwacja U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 |
Czarnogóra U-19 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 |
Węgry U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 |
Kazachstan U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | −6 |
Źródło:[10]
18 września 2015 14:00 CET | Węgry U-19 | 4–0 | Kazachstan U-19 | Stadion Veli Jože, Poreč Sędzia: Alexandre Boucaut |
18 września 2015 16:00 CET | Chorwacja U-19 Matić 36', 45+1' Božić 78' | 3–1 | Czarnogóra U-19 Perović 40' | Stadion Veruda, Pula Sędzia: Jakob Kehlet |
20 września 2015 14:00 CET | Czarnogóra U-19 Camaj 45+1' Banović 83' Perović 88' | 3–0 | Węgry U-19 | Stadion Veruda, Pula Sędzia: Alexandre Boucaut |
20 września 2015 16:00 CET | Chorwacja U-19 Brekalo 31' | 1–0 | Kazachstan U-19 | Stadion Veli Jože, Poreč Sędzia: Enea Jorgji |
23 września 2015 16:00 CET | Węgry U-19 Korozmán 15' | 1–1 | Chorwacja U-19 Kneževič 50' (k.) | Stadion Veruda, Pula Sędzia: Jakob Kehlet |
23 września 2015 16:00 CET | Kazachstan U-19 Ziabko 15' | 1–2 | Czarnogóra U-19 Rašo 55' Vukicević 73' | Stadion Veli Jože, Poreč Sędzia: Enea Jorgji |
Grupa 3
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Polska U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | +4 |
Bułgaria U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Luksemburg U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Cypr U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | −4 |
Źródło:[17]
11 listopada 2015 13:30 CET | Bułgaria U-19 | 0–1 | Polska U-19 Świderski 90+3' | Pafiako Stadium, Pafos Sędzia: Siergiej Łapoczkin |
11 listopada 2015 13:30 CET | Cypr U-19 Charalampous 6' | 1–2 | Luksemburg U-19 Muratovic 13' Da Silva 67' | Koukila Community Stadium, Pafos Sędzia: Andrew Dallas |
13 listopada 2015 13:30 CET | Bułgaria U-19 | 2–1 | Luksemburg U-19 Muratovic 63' | Pafiako Stadium, Pafos Sędzia: Svein-Erik Edvartsen |
13 listopada 2015 13:30 CET | Polska U-19 | 3–0 | Cypr U-19 | Koukila Community Stadium, Pafos Sędzia: Andrew Dallas |
16 listopada 2015 13:30 CET | Cypr U-19 G. Christodoulou 29' Malekkidis 47' Kallis 82' | 3–3 | Bułgaria U-19 | Koukila Community Stadium, Pafos Sędzia: Siergiej Łapoczkin |
16 listopada 2015 13:30 CET | Luksemburg U-19 Muratovic 3', 17' | 2–2 | Polska U-19 | Pafiako Stadium, Pafos Sędzia: Svein-Erik Edvartsen |
Grupa 4
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anglia U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | +3 |
Włochy U-19 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | +1 |
Finlandia U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Macedonia Północna U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | −4 |
Źródło:[24]
8 października 2015 15:00 CET | Włochy U-19 Vido 26' (k.) | 1–1 | Finlandia U-19 Väisänen 33' | Stadion Borisa Trajkowskiego, Skopje Sędzia: Alejandro Hernandez |
8 października 2015 15:00 CET | Anglia U-19 | 2–0 | Macedonia Północna U-19 | Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje Sędzia: Mete Kalkavan |
10 października 2015 13:00 CET | Finlandia U-19 | 0–1 | Anglia U-19 Abraham 73' | Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje Sędzia: Mete Kalkavan |
10 października 2015 15:00 CET | Włochy U-19 | 3–2 | Macedonia Północna U-19 | Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje Sędzia: Nicolas Laforge |
13 października 2015 15:00 CET | Anglia U-19 | 0–0 | Włochy U-19 | Stadion Filipa II, Skopje Sędzia: Alejandro Hernandez |
13 października 2015 15:00 CET | Macedonia Północna U-19 Petkovski 84' (k.) | 1–2 | Finlandia U-19 Peiponen 56' Jakonen 69' | Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje Sędzia: Nicolas Laforge |
Grupa 5
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turcja U-19 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | +1 |
Ukraina U-19 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 |
Azerbejdżan U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | −4 |
Bośnia i Hercegowina U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | −2 |
Źródło:[31]
10 listopada 2015 11:00 CET | Turcja U-19 Özcan 13' | 1–2 | Bośnia i Hercegowina U-19 | Bayil Stadium, Baku Sędzia: Nicolas Rainville |
10 listopada 2015 15:00 CET | Ukraina U-19 | 4–0 | Azerbejdżan U-19 | Bayil Stadium, Baku Sędzia: Tore Hansen |
12 listopada 2015 11:00 CET | Bośnia i Hercegowina U-19 Hadžiahmetović 10' | 1–3 | Ukraina U-19 | Bayil Stadium, Baku Sędzia: Tore Hansen |
12 listopada 2015 15:00 CET | Turcja U-19 Balıkçı 57' | 1–0 | Azerbejdżan U-19 | Bayil Stadium, Baku Sędzia: Eiko Saar |
15 listopada 2015 15:00 CET | Ukraina U-19 | 3–4 | Turcja U-19 | Dalga Arena, Baku Sędzia: Nicolas Rainville |
15 listopada 2015 15:00 CET | Azerbejdżan U-19 Mustafazade 41' | 1–0 | Bośnia i Hercegowina U-19 | Bayil Stadium, Baku Sędzia: Eiko Saar |
Grupa 6
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Izrael U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | +5 |
Dania U-19 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | +3 |
Islandia U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | −2 |
Malta U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | −6 |
Źródło:[38]
10 listopada 2015 14:00 CET | Izrael U-19 Mahamid 37', 48' Sfuri 90+4' | 3–1 | Malta U-19 Grech 15' (k.) | Victor Tedesco Stadium, Ħamrun Sędzia: Neil Doyle |
10 listopada 2015 14:00 CET | Dania U-19 Dolberg 4' | 1–1 | Islandia U-19 Halldorsson 90+1' | Hibernians Ground, Paola Sędzia: Daniel Stefański |
12 listopada 2015 11:30 CET | Izrael U-19 | 4–1 | Islandia U-19 Gudjohnsen 67' | Victor Tedesco Stadium, Ħamrun Sędzia: Tihomir Pejin |
12 listopada 2015 14:45 CET | Malta U-19 | 0–3 | Dania U-19 | Victor Tedesco Stadium, Ħamrun Sędzia: Daniel Stefański |
15 listopada 2015 14:00 CET | Dania U-19 | 0–0 | Izrael U-19 | Victor Tedesco Stadium, Ħamrun Sędzia: Neil Doyle |
15 listopada 2015 14:00 CET | Islandia U-19 Guðmundsson 85' (k.) | 1–0 | Malta U-19 | Hibernians Ground, Paola Sędzia: Tihomir Pejin |
Grupa 7
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Portugalia U-19 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 | +10 |
Grecja U-19 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | −2 |
Litwa U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | −5 |
Mołdawia U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | −3 |
Źródło:[45]
10 listopada 2015 14:00 CET | Grecja U-19 Lamprou 12' | 1–0 | Litwa U-19 | Estádio Municipal Doutor Orlando Mendes, Santa Comba Dão Sędzia: Ján Valášek |
10 listopada 2015 16:00 CET | Portugalia U-19 Ferreira 25' | 1–0 | Mołdawia U-19 | Estádio Municipal de Nelas, Nelas Sędzia: John Beaton |
12 listopada 2015 14:00 CET | Grecja U-19 Megaritis 2' Stathopoulos 49' | 2–1 | Mołdawia U-19 Vidalis 41' (sam.) | Estádio Municipal de Mangualde, Mangualde Sędzia: Nikola Popow |
12 listopada 2015 16:00 CET | Litwa U-19 | 0–5 | Portugalia U-19 | Estádio do Fontelo, Viseu Sędzia: Ján Valášek |
15 listopada 2015 16:00 CET | Portugalia U-19 | 4–0 | Grecja U-19 | Estádio do Fontelo, Viseu Sędzia: John Beaton |
15 listopada 2015 16:00 CET | Mołdawia U-19 | 0–1 | Litwa U-19 Laučys 17' | Estádio Municipal de Nelas, Nelas Sędzia: Nikola Popow |
Grupa 8
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Austria U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 |
Gruzja U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | −2 |
Albania U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | −1 |
Walia U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Źródło:[52]
12 listopada 2015 10:00 CET | Austria U-19 | 2–1 | Albania U-19 Toli 49' | Stadion nr 2 Micheila Meschiego, Tbilisi Sędzia: Alain Bieri |
12 listopada 2015 11:00 CET | Gruzja U-19 | 0–3 | Walia U-19 | Stadion Micheila Meschiego, Tbilisi Sędzia: Srdjan Jovanović |
14 listopada 2015 10:00 CET | Austria U-19 | 2–0 | Walia U-19 | Stadion nr 2 Micheila Meschiego, Tbilisi Sędzia: Hugo Miguel |
14 listopada 2015 11:00 CET | Albania U-19 | 0–1 | Gruzja U-19 Goshteliani 86' | Stadion Micheila Meschiego, Tbilisi Sędzia: Srdjan Jovanović |
17 listopada 2015 11:00 CET | Gruzja U-19 | 0–0 | Austria U-19 | Stadion Micheila Meschiego, Tbilisi Sędzia: Alain Bieri |
17 listopada 2015 11:00 CET | Walia U-19 | 2–3 | Albania U-19 Zenuni 10', 36' Krasniqi 42' | Stadion nr 2 Micheila Meschiego, Tbilisi Sędzia: Hugo Miguel |
Grupa 9
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowacja U-19 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | +2 |
Irlandia Północna U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | −1 |
Rosja U-19 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Norwegia U-19 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | −1 |
Źródło:[59]
12 listopada 2015 12:00 CET | Rosja U-19 Obolskij 69' | 1–1 | Słowacja U-19 Greif 90+3' | Sochi Central Stadium, Soczi Sędzia: Sebastian Colțescu |
12 listopada 2015 12:00 CET | Norwegia U-19 Bjørdal 56' | 1–2 | Irlandia Północna U-19 Kennedy 12' Newberry 54' | Sputnik-Sport, Soczi Sędzia: Ilias Spathas |
14 listopada 2015 12:00 CET | Słowacja U-19 | 2–2 | Norwegia U-19 | Sputnik-Sport, Soczi Sędzia: Sebastian Colțescu |
14 listopada 2015 15:00 CET | Rosja U-19 Mironow 74' | 1–1 | Irlandia Północna U-19 Kennedy 6' | Sochi Central Stadium, Soczi Sędzia: Jovan Kaludjerović |
16 listopada 2015 12:00 CET | Norwegia U-19 Svendsen 63' | 1–1 | Rosja U-19 Obolskij 25' | Sochi Central Stadium, Soczi Sędzia: Ilias Spathas |
16 listopada 2015 12:00 CET | Irlandia Północna U-19 | 0–2 | Słowacja U-19 | Sputnik-Sport, Soczi Sędzia: Jovan Kaludjerović |
Grupa 10
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francja U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 2 | +11 |
Holandia U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 1 | +11 |
Liechtenstein U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | −4 |
Gibraltar U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 19 | −18 |
Źródło:[66]
7 października 2015 15:00 CET | Francja U-19 | 3–1 | Liechtenstein U-19 Frick 50' | Stade Municipal, Saint-Paul-lès-Dax Sędzia: Tim Marshall |
7 października 2015 18:30 CET | Holandia U-19 | 9–0 | Gibraltar U-19 | Stade de l'Argenté, Mont-de-Marsan Sędzia: Zbynek Proske |
9 października 2015 15:00 CET | Holandia U-19 | 2–0 | Liechtenstein U-19 | Stade Municipal, Saint-Paul-lès-Dax Sędzia: Iwajło Stojanow |
9 października 2015 18:30 CET | Gibraltar U-19 | 0–9 | Francja U-19 | Stade André Darrigade, Dax Sędzia: Zbynek Proske |
12 października 2015 15:00 CET | Francja U-19 Augustin 19' | 1–1 | Holandia U-19 Van de Beek 41' | Stade de l'Argenté, Mont-de-Marsan Sędzia: Iwajło Stojanow |
12 października 2015 15:00 CET | Liechtenstein U-19 Frick 10' | 1–1 | Gibraltar U-19 Clinton 45+2' | Stade André Darrigade, Dax Sędzia: Tim Marshall |
Grupa 11
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szwajcaria U-19 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | +7 |
Rumunia U-19 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 |
Andora U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | −3 |
Wyspy Owcze U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | −6 |
Źródło:[73]
12 listopada 2015 10:00 CET | Szwajcaria U-19 Alpsoy 3' | 1–0 | Andora U-19 | Stadionul Iuliu Bodola, Oradea Sędzia: Johnny Casanova |
12 listopada 2015 14:00 CET | Rumunia U-19 Stoica 42' Petre 82' | 2–0 | Wyspy Owcze U-19 | Stadionul Iuliu Bodola, Oradea Sędzia: Peter Kralović |
14 listopada 2015 10:00 CET | Wyspy Owcze U-19 | 0–4 | Szwajcaria U-19 | Stadionul Iuliu Bodola, Oradea Sędzia: Peter Kralović |
14 listopada 2015 14:00 CET | Rumunia U-19 Ene 19', 51' | 2–0 | Andora U-19 | Stadionul Iuliu Bodola, Oradea Sędzia: Orel Grinfeld |
17 listopada 2015 10:00 CET | Szwajcaria U-19 | 3–1 | Rumunia U-19 Petre 20' | Stadionul Iuliu Bodola, Oradea Sędzia: Orel Grinfeld |
17 listopada 2015 10:00 CET | Andora U-19 Nazzaro 5' | 1–1 | Wyspy Owcze U-19 Olsen 74' | Paleu Stadium, Paleu Sędzia: Johnny Casanova |
Grupa 12
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czechy U-19 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | +7 |
Serbia U-19 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 4 | +7 |
Estonia U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | −4 |
Armenia U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | −10 |
Źródło:[80]
8 października 2015 12:00 CET | Czechy U-19 | 4–0 | Armenia U-19 | Kalevi Keskstaadion, Tallinn Sędzia: Bojan Pandžić |
8 października 2015 14:30 CET | Serbia U-19 | 5–0 | Estonia U-19 | Stadion Kadriorg, Tallinn Sędzia: Tobias Stieler |
10 października 2015 12:00 CET | Armenia U-19 | 0–4 | Serbia U-19 | Kalevi Keskstaadion, Tallinn Sędzia: Bojan Pandžić |
10 października 2015 14:30 CET | Czechy U-19 | 2–1 | Estonia U-19 Riiberg 66' (k.) | Stadion Kadriorg, Tallinn Sędzia: Anatolij Żabczenko |
13 października 2015 14:30 CET | Serbia U-19 | 2–4 | Czechy U-19 | Kalevi Keskstaadion, Tallinn Sędzia: Tobias Stieler |
13 października 2015 14:30 CET | Estonia U-19 | 2–0 | Armenia U-19 | Stadion Kadriorg, Tallinn Sędzia: Anatolij Żabczenko |
Grupa 13
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Belgia U-19 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 2 | +11 |
Szwecja U-19 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | +1 |
Białoruś U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 5 | +3 |
San Marino U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 16 | −15 |
Źródło:[87]
7 października 2015 15:00 CET | Szwecja U-19 | 2–0 | Białoruś U-19 | Puyenbeke Stadion, Sint-Niklaas Sędzia: Vadims Direktorenko |
7 października 2015 19:00 CET | Belgia U-19 | 9–0 | San Marino U-19 | Puyenbeke Stadion, Sint-Niklaas Sędzia: Georgi Vadachkoria |
9 października 2015 15:00 CET | San Marino U-19 | 0–1 | Szwecja U-19 Nikolić 37' | Burgemeester Van de Wielestadion, Deinze Sędzia: Georgi Vadachkoria |
9 października 2015 19:00 CET | Belgia U-19 Dimata 14', 90+5' | 2–2 | Białoruś U-19 Juzepczuk 33', 58' | Burgemeester Van de Wielestadion, Deinze Sędzia: Ognjen Valjić |
12 października 2015 19:00 CET | Szwecja U-19 | 0–2 | Belgia U-19 Djim 18' Dimata 77' | Burgemeester Van de Wielestadion, Deinze Sędzia: Ognjen Valjić |
12 października 2015 19:00 CET | Białoruś U-19 Iwanou 31' Ancileuski 51', 69' Hramyka 57' Juzepczuk 72' Bachar 78' | 6–1 | San Marino U-19 Carlini 38' | Puyenbeke Stadion, Sint-Niklaas Sędzia: Vadims Direktorenko |
Klasyfikacja drużyn z 3. miejsc
Klasyfikacja drużyn z trzecich miejsc została ustalona na podstawie meczów tylko z drużynami, które zajęły 1. i 2. miejsca w grupach. Tylko najlepsza drużyna z 3. miejsc wywalczyła awans do rundy elitarnej.
Gr. | Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Rosja U-19 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
3 | Luksemburg U-19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | −1 |
4 | Finlandia U-19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | −1 |
13 | Białoruś U-19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | −2 |
6 | Islandia U-19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | −3 |
2 | Węgry U-19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | −3 |
8 | Albania U-19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | −2 |
11 | Andora U-19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | −3 |
10 | Liechtenstein U-19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | −4 |
1 | Irlandia U-19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | −5 |
5 | Azerbejdżan U-19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | −5 |
12 | Estonia U-19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | −6 |
7 | Litwa U-19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | −6 |
Przypisy
- ↑ 2015/16 Under-19 qualifying round draw made.
- ↑ 2015/16 UEFA European Under-17 and Under-19 Championships Qualifying round draws.
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [online] [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
Media użyte na tej stronie
Pictograms of Olympic sports - Football. This is unofficial sample picture. Images of official Olympic pictograms for 1948 Summer Olympics and all Summer Olympics since 1964 can be found in corresponding Official Reports.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
A icon from the OOjs UI lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
A icon from the OOjs UI lib.
Flag placeholder. See also Category:Flag placeholders and Coats of arms of None.svg.
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910). Color shades matching the RGB values officially reccomended here. (PMS values should be used for direct ink or textile; CMYK for 4-color offset printing on paper; this is an image for screen display, RGB should be used.)
Flag of England. Saint George's cross (a red cross on a white background), used as the Flag of England, the Italian city of Genoa and various other places.
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Flag of Israel. Shows a Magen David (“Shield of David”) between two stripes. The Shield of David is a traditional Jewish symbol. The stripes symbolize a Jewish prayer shawl (tallit).
Flag of Albania
Ulster Banner is a heraldic banner taken from the former coat of arms of Northern Ireland. It was used by the Northern Ireland government in 1953-1973 with Edwardian crown since coronation of Queen Elizabeth II, based earlier design with Tudor Crown from 1924. Otherwise known as the Ulster Flag, Red Hand of Ulster Flag, Red Hand Flag.
Ulster Banner is a heraldic banner taken from the former coat of arms of Northern Ireland. It was used by the Northern Ireland government in 1953-1973 with Edwardian crown since coronation of Queen Elizabeth II, based earlier design with Tudor Crown from 1924. Otherwise known as the Ulster Flag, Red Hand of Ulster Flag, Red Hand Flag.
Flaga Finlandii
Flag of Liechtenstein
Flag of Gibraltar
Autor: Derived from image:soccer ball.svg, this version made by User:Ed g2s., Licencja: CC0
A soccer ball with shade.
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii