konkurs indywidualny juniorów na skoczni HS106 (01.04.2017)Sam Bolton
Kobiety
konkurs indywidualny na skoczni HS106 (01.04.2017)Taylor Henrich
konkurs indywidualny na skoczni HS140 (02.04.2017)Taylor Henrich

Mistrzostwa Kanady w Skokach Narciarskich 2017 – zawody o mistrzostwo Kanady w skokach narciarskich rozegrane w dniach 1–2 kwietnia 2017 roku na skoczniach HS106 i HS140 kompleksu Whistler Olympic Park Ski Jumps w Whistler.

Pierwszego dnia zawodów rozegrano konkursy na skoczni normalnej. W kategorii mężczyzn tytuł mistrzowski wywalczył Mackenzie Boyd-Clowes, Na drugim stopniu podium znalazł się Matthew Soukup. Podium uzupełnił Joshua Maurer. W konkursie wzięło udział dziesięciu zawodników, w tym jeden z Wielkiej Brytanii i kilku ze Stanów Zjednoczonych. W konkursie pań złoty medal zdobyła Taylor Henrich. Za nią na podium znalazły się Natasha Bodnarchuk oraz Atsuko Tanaka. Na starcie konkursu znalazło się osiem skoczkiń reprezentujące dwie narodowości – lokalne zawodniczki, jak i Amerykanki.

Kolejnego dnia zmagań zawodnicy przenieśli na skocznię dużą. Zawody wśród mężczyzn wygrał amerykański dwuboista Adam Loomis, na drugim miejscu, a zarazem złoty medal zdobył Boyd-Clowes. Kolejne miejsca na podium zajęli trzeci w klasyfikacji ogólnej Joshua Maurer, oraz zamykający czołową piątkę Matthew Soukup. Do startu przystąpiło dwudziestu skoczków. O tytuł mistrza Kanady na skoczni HS140 rywalizowały także panie: ponownie najlepszą okazała się Henrich, a skład podium uzupełniły Abigail Strate i Tanaka.