I miejsce I miejsceWitalij Kaliniczenko (ind. K–75 i K–90)
II miejsce II miejsceStepan Pasicznyk (ind. K–75)
 Ukraina
III miejsce III miejsceWiktor Pasicznyk (ind. K–75)
Stepan Pasicznyk (ind. K–90)
 Ukraina

Mistrzostwa Ukrainy w Skokach Narciarskich 2015 – zawody, które wyłoniły najlepszych skoczków narciarskich na Ukrainie w roku 2015. Wszystkie konkursy przeprowadzono w marcu 2015 roku w miejscowości Worochta w kompleksie skoczni Awanhard. Wśród seniorów rozegrano po dwa konkursy indywidualne i drużynowe.

W konkursie indywidualnym na skoczni o punkcie konstrukcyjnym umieszczonym na 75 metrze zwyciężył Witalij Kaliniczenko, który wyprzedził Stepana Pasicznyka (2. miejsce) i Wiktora Pasicznyka (3. miejsce). W drugim z konkursów indywidualnych, który odbył się na obiekcie K–90, wygrał Kaliniczenko, a miejsca na podium zajęli również Andrij Kłymczuk (2. pozycja) i Stepan Pasicznyk (3. pozycja).

W konkursie drużynowym rozegranym na skoczni K–75, zwycięstwo odniósł pierwszy zespół obwodu tarnopolskiego, startujący w składzie Rusłan Bałanda, Andrij Kłymczuk, Wiktor Pasicznyk i Stepan Pasicznyk. Drużyna ta, startując w tym samym składzie, zwyciężyła także na obiekcie K–90.

Oprócz rywalizacji seniorów przeprowadzono także zawody juniorów (na skoczniach K–90 i K–75, a także konkurs drużynowy) i juniorów młodszych (na obiekcie K–75).