2003Pogoń Szczecin14(4)
2004–2006Cracovia49(4)
2008–2010ŁKS26(0)
2002 Polska1(0)

Paweł Drumlak (ur. 2 marca 1976 w Szczecinie) – polski piłkarz grający na pozycji pomocnika, jednokrotny reprezentant Polski.

Wychowanek Stali Stocznia Szczecin. Najdłużej reprezentował barwy Pogoni Szczecin (1992–2002 z przerwą w sezonach 1994–1995 i 1995–1996, kiedy grał w Energetyku Gryfino i FC Luzern). Debiut w I lidze zaliczył 9 sierpnia 1997 w meczu Pogoń SzczecinPolonia Warszawa. W 2003 przeszedł do Zagłębia Lubin. Od 2004 do 24 kwietnia 2007 był zawodnikiem Cracovii, gdzie w wyniku otwartego konfliktu z zarządem klubu grał bardzo mało i po wielu perturbacjach rozwiązał z klubem kontrakt. W kwietniu 2011 został oskarżony o udział w ustawieniu meczu Cracovii z Zagłębiem Lubin[1]. W listopadzie 2015 roku został prawomocnie skazany przez Sąd Okręgowy we Wrocławiu za udział w ustawieniu meczów Cracovii z Zagłębiem Lubin[2].

Paweł Drumlak wystąpił w 170 meczach I ligi, zdobył 17 bramek.

Rozegrał 45 minut w reprezentacji Polski, w towarzyskim meczu z Wyspami Owczymi 10 lutego 2002 w Limassol. W 1999 r. pojechał także z kadrą U-23 na towarzyski turniej do Ameryki Południowej, w którym wystąpił w przegranym 0-5 meczu z młodzieżową reprezentacją Argentyny.