Puchar Świata w lotach narciarskich 1994/1995

Puchar Świata w lotach narciarskich 1993/1994 << >> Puchar Świata w lotach narciarskich 1995/1996

Klasyfikacja generalna

MiejsceImię i nazwiskoKrajVikersund 18/02/1995Vikersund 19/02/1995Oberstdorf 25/02/1995Oberstdorf 26/02/1995Punkty w klasyfikacji generalnej lotów narciarskich
MiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunkty
1.Andreas Goldberger Austria110011001100300
2.Takanobu Okabe Japonia280280929189
3.Roberto Cecon Włochy545360280185
4.Lasse Ottesen Norwegia3605451418123
5.Janne Ahonen Finlandia1418450832100
6.Mika Laitinen Finlandia736122264098
7.Kazuyoshi Funaki Japonia6401124102690
8.Jakub Sucháček Czechy929832122283
9.Zbyněk Krompolc Czechy55092979
10.Ari-Pekka Nikkola Finlandia1026640211076
11.Jaroslav Sakala Czechy122223854575
12.Urban Franc Słowenia1714736181464
13.Espen Bredesen Norwegia8321714161561
14.Jens Weißflog Niemcy36060
15.Gerd Siegmund Niemcy45050
16.Christof Duffner Niemcy1320102646
17Jin’ya Nishikata Japonia1516132036
Nicolas Jean-Prost Francja73636
19.Naoto Ito Japonia1912141830
20.Risto Jussilainen Finlandia112430129227
21.Andreas Scherer Niemcy238211024725
22.Bjørn Myrbakken Norwegia247255191224
Dieter Thoma Niemcy112424
24.Matjaž Kladnik Słowenia161524722
Helge Brendryen Norwegia201125626522
26.Roar Ljøkelsøy Norwegia229191221
27.Samo Gostiša Słowenia274151620
Ralf Gebstedt Niemcy132020
29.Hiroya Saitō Japonia211022919
30.Rico Meinel Niemcy151616
31.Toni Nieminen Finlandia161515
32.Eirik Halvorsen Norwegia181313
Alf Dyblie Norwegia292201113
Naoki Yasuzaki Japonia181313
František Jež Czechy181313
36.Dejan Jekovec Słowenia30129223811
Hansjörg Jäkle Niemcy201111
38.Martin Höllwarth Austria2562839
Jiří Parma Czechy2299
40.Ingemar Mayr Austria2566
41.Jostein Smeby Norwegia2655
42.Robert Meglič Słowenia2744
Bruno Reuteler Szwajcaria2744
44.Werner Rathmayr Austria2833
Jaroslav Kahánek Czechy2833
46.Marko Bogataj Słowenia3011

Linki zewnętrzne


Media użyte na tej stronie