Puchar Świata w biathlonie 2015/2016 – Canmore
| |||
Data | 4–7 lutego 2016 | ||
---|---|---|---|
Gospodarz | |||
Organizator | |||
Liczba konkurencji | 6 | ||
Zwycięzcy | |||
Sprint | Ołena Pidhruszna | ||
Bieg masowy | Dorothea Wierer | ||
Pojedyncza sztafeta mieszana | |||
Sztafeta mieszana | |||
Strona internetowa |
Zawody pucharu świata w biathlonie w Canmore były siódmymi w sezonie 2015/2016 w tej dyscyplinie sportu. Konkurencje rozgrywano pomiędzy 4–7 lutego 2016. Rywalizacja odbywała się w sprincie, biegu masowym, pojedynczej sztafecie mieszanej oraz w sztafecie mieszanej.
Program zawodów
Dzień | Konkurencja | Początek | Liczba uczestników |
---|---|---|---|
4 lutego | Sprint mężczyzn | 19:15 CET | 89 |
5 lutego | Sprint kobiet | 19:15 CET | 87 |
6 lutego | Bieg masowy mężczyzn | 18:00 CET | 30 |
Bieg masowy kobiet | 19:30 CET | 30 | |
7 lutego | Pojedyncza sztafeta mieszana | 18:10 CET | 46 |
Sztafeta mieszana | 22:05 CET | 88 |
Zestawienie medalistów
Mężczyźni
Sprint (10 km) szczegóły. services.biathlonresults.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-11-04)]. | Martin Fourcade Francja (FRA) | Anton Szypulin Rosja (RUS) | Simon Schempp Niemcy (GER) |
Bieg masowy (15 km) szczegóły. services.biathlonresults.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-05-29)]. | Dominik Windisch Włochy (ITA) | Benedikt Doll Niemcy (GER) | Quentin Fillon Maillet Francja (FRA) |
Kobiety
Sprint (7,5 km) szczegóły. services.biathlonresults.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-11-04)]. | Ołena Pidhruszna Ukraina (UKR) | Krystyna Guzik Polska (POL) | Dorothea Wierer Włochy (ITA) |
Bieg masowy (12,5 km) szczegóły. services.biathlonresults.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-11-04)]. | Dorothea Wierer Włochy (ITA) | Marie Dorin Habert Francja (FRA) | Gabriela Soukalová Czechy (CZE) |
Pojedyncza sztafeta mieszana
K/M szczegóły. services.biathlonresults.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-05-29)]. | Francja | Austria | Norwegia |
Sztafeta mieszana
K/M (2x6 km + 2x7,5 km) szczegóły. services.biathlonresults.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-05-29)]. | Niemcy | Włochy | Norwegia |
Wyniki
Sprint mężczyzn
Pozycja | Zawodnik | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
Martin Fourcade | Francja | 0 (0+0) | 23:51,5 | — | |
Anton Szypulin | Rosja | 0 (0+0) | 24:07,2 | +15,7 | |
Simon Schempp | Niemcy | 0 (0+0) | 24:10,2 | +18,7 | |
4. | Julian Eberhard | Austria | 2 (1+1) | 24:36,5 | +45,0 |
5. | Dominik Landertinger | Austria | 1 (0+1) | 24:38,6 | +47,1 |
6. | Simon Eder | Austria | 0 (0+0) | 24:39,1 | +47,6 |
7. | Simon Fourcade | Francja | 0 (0+0) | 24:42,5 | +51,0 |
8. | Dominik Windisch | Włochy | 1 (1+0) | 24:43,5 | +52,0 |
9. | Alexander Os | Norwegia | 0 (0+0) | 24:54,1 | +1:02,6 |
10. | Jewgienij Garaniczew | Rosja | 1 (0+1) | 25:00,3 | +1:08,8 |
11. | Arnd Peiffer | Niemcy | 0 (0+0) | 25:05,8 | +1:14,3 |
12. | Erik Lesser | Niemcy | 1 (0+1) | 25:08,0 | +1:16,5 |
13. | Serhij Semenow | Ukraina | 1 (1+0) | 25:11,7 | +1:20,2 |
14. | Michal Šlesingr | Czechy | 1 (0+1) | 25:14,5 | +1:23,0 |
15. | Matej Kazár | Słowacja | 1 (0+1) | 25:19,6 | +1:28,1 |
16. | Andrejs Rastorgujevs | Łotwa | 1 (0+1) | 25:20,0 | +1:28,5 |
17. | Artem Pryma | Ukraina | 1 (1+0) | 25:24,3 | +1:32,8 |
18. | Lukas Hofer | Włochy | 1 (0+1) | 25:31,4 | +1:39,9 |
19. | Maksim Warabej | Rosja | 0 (0+0) | 25:32,2 | +1:40,7 |
20. | Maksim Cwietkow | Rosja | 0 (0+0) | 25:33,1 | +1:41,6 |
21. | Alaksandr Darożka | Białoruś | 2 (0+2) | 25:34,0 | +1:42,5 |
22. | Aleksiej Wołkow | Rosja | 0 (0+0) | 25:35,0 | +1:43,5 |
23. | Tim Burke | Stany Zjednoczone | 2 (0+2) | 25:36,3 | +1:44,8 |
24. | Lowell Bailey | Stany Zjednoczone | 2 (0+2) | 25:36,7 | +1:45,2 |
25. | Macx Davies | Kanada | 0 (0+0) | 25:37,2 | +1:45,7 |
26. | Leif Nordgren | Szwecja | 1 (1+0) | 25:38,2 | +1:46,7 |
27. | Sven Grossegger | Austria | 1 (0+1) | 25:39,8 | +1:48,3 |
28. | Benedikt Doll | Niemcy | 3 (2+1) | 25:40,4 | +1:48,9 |
29. | Dzmitryj Abaszeu | Białoruś | 1 (0+1) | 25:40,7 | +1:49,2 |
30. | Ołeksander Żyrnyj | Ukraina | 1 (1+0) | 25:42,1 | +1:50,6 |
31. | Nathan Smith | Kanada | 1 (1+0) | 25:44,2 | +1:52,7 |
32. | Witalij Kilczycki | Ukraina | 1 (1+0) | 25:44,4 | +1:52,9 |
33. | Mario Dolder | Szwajcaria | 2 (1+1) | 25:46,4 | +1:54,9 |
34. | Scott Gow | Kanada | 1 (1+0) | 25:47,0 | +1:55,5 |
35. | Thomas Bormolini | Włochy | 1 (0+1) | 25:47,8 | +1:56,3 |
36. | Vetle Sjåstad Christiansen | Norwegia | 1 (0+1) | 25:49,0 | +1:57,5 |
37. | Michal Krčmář | Czechy | 1 (0+1) | 25:53,8 | +2:02,3 |
38. | Lorenz Wäger | Austria | 1 (0+1) | 25:59,7 | +2:08,2 |
39. | Jean-Guillaume Béatrix | Francja | 3 (1+2) | 26:00,9 | +2:09,4 |
40. | Brendan Green | Kanada | 1 (0+1) | 26:01,0 | +2:09,5 |
41. | Dmitrij Małyszko | Rosja | 3 (1+2) | 26:01,7 | +2:10,2 |
42. | Håvard Bogetveit | Norwegia | 1 (0+1) | 26:03,2 | +2:11,7 |
43. | Simon Desthieux | Francja | 2 (1+1) | 26:04,8 | +2:13,3 |
44. | Lars Helge Birkeland | Norwegia | 0 (0+0) | 26:11,7 | +2:20,2 |
45. | Quentin Fillon Maillet | Francja | 4 (2+2) | 26:12,3 | +2:20,8 |
46. | Aleksiej Slepow | Rosja | 4 (1+3) | 26:16,1 | +2:24,6 |
47. | Serafin Wiestner | Szwajcaria | 3 (2+1) | 26:19,5 | +2:28,0 |
48. | Daniel Böhm | Niemcy | 2 (1+1) | 26:20,9 | +2:29,4 |
49. | Tomáš Krupčík | Czechy | 1 (0+1) | 26:22,0 | +2:30,5 |
50. | Henrik L’Abée-Lund | Norwegia | 2 (0+2) | 26:26,7 | +2:35,2 |
51. | Ondřej Moravec | Czechy | 1 (0+1) | 26:27,1 | +2:35,6 |
52. | Remus Faur | Rumunia | 1 (0+1) | 26:27,5 | +2:36,0 |
53. | Wiktar Kryuko | Białoruś | 2 (1+1) | 26:28,4 | +2:36,9 |
54. | Benjamin Weger | Szwajcaria | 1 (0+1) | 26:30,1 | +2:38,6 |
55. | Grzegorz Guzik | Polska | 2 (2+0) | 26:31,1 | +2:39,6 |
56. | Klemen Bauer | Słowenia | 3 (1+2) | 26:31,7 | +2:40,2 |
57. | Christian De Lorenzi | Włochy | 1 (0+1) | 26:32,0 | +2:40,5 |
58. | Ted Armgren | Szwecja | 2 (0+2) | 26:33,3 | +2:41,8 |
59. | Torstein Stenersen | Szwecja | 0 (0+0) | 26:33,5 | +2:42,0 |
60. | Mikito Tachizaki | Japonia | 1 (1+0) | 26:37,5 | +2:46,0 |
61. | Christian Gow | Kanada | 1 (0+1) | 26:41,7 | +2:50,2 |
62. | Artem Tyszczenko | Ukraina | 0 (0+0) | 26:41,8 | +2:50,3 |
63. | Rok Tršan | Słowenia | 3 (2+1) | 26:48,6 | +2:57,1 |
64. | Miroslav Matiaško | Słowacja | 2 (0+2) | 26:49,8 | +2:58,3 |
65. | Anton Pantow | Kazachstan | 2 (2+0) | 27:02,2 | +3:10,7 |
66. | Kalev Ermits | Estonia | 2 (2+0) | 27:02,4 | +3:10,9 |
67. | Martin Jäger | Szwajcaria | 5 (1+4) | 27:06,4 | +3:14,9 |
68. | Maksim Braun | Kazachstan | 1 (1+0) | 27:06,5 | +3:15,0 |
69. | Tobias Arwidson | Szwecja | 2 (1+1) | 27:11,1 | +3:19,6 |
70. | Miha Dovžan | Słowenia | 1 (1+0) | 27:15,2 | +3:23,7 |
71. | Tuomas Grönman | Finlandia | 2 (0+2) | 27:23,7 | +3:32,2 |
72. | Łukasz Szczurek | Polska | 1 (0+1) | 27:26,5 | +3:35,0 |
73. | Wasilij Podkorytow | Kazachstan | 2 (1+1) | 27:28,2 | +3:36,7 |
74. | Vytautas Strolia | Litwa | 3 (2+1) | 27:39,4 | +3:47,9 |
75. | Junji Nagai | Japonia | 2 (0+2) | 27:41,1 | +3:49,6 |
76. | Cornel Puchianu | Rumunia | 5 (3+2) | 27:43,9 | +3:52,4 |
77. | Michal Šíma | Słowacja | 3 (2+1) | 27:47,7 | +3:56,2 |
78. | Michal Kubaliak | Słowacja | 3 (1+2) | 27:50,7 | +3:59,2 |
79. | Gheorghe Pop | Rumunia | 2 (0+2) | 27:53,3 | +4:01,8 |
80. | Ahti Toivanen | Finlandia | 4 (2+2) | 28:05,4 | +4:13,9 |
81. | Jan Treier | Estonia | 2 (1+1) | 28:08,3 | +4:16,8 |
82. | Rokas Suslavičius | Litwa | 2 (1+1) | 28:25,2 | +4:33,7 |
83. | Rene Zahkna | Estonia | 3 (1+2) | 28:28,5 | +4:37,0 |
84. | Matti Hakala | Finlandia | 1 (1+0) | 28:32,4 | +4:40,9 |
85. | Max Durtschi | Stany Zjednoczone | 5 (2+3) | 28:58,0 | +5:06,5 |
86. | Marcel Laponder | Wielka Brytania | 2 (2+0) | 29:04,0 | +5:12,5 |
87. | Kim Jong-min | Korea Południowa | 3 (1+2) | 29:32,5 | +5:41,0 |
88. | Scott Dixon | Wielka Brytania | 5 (3+2) | 34:35,2 | +10:43,7 |
DNS | Jeremy Finello | Szwajcaria | DNS |
Sprint kobiet
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
Ołena Pidhruszna | Ukraina | 0 (0+0) | 19:56,9 | — | |
Krystyna Guzik | Polska | 0 (0+0) | 20:04,4 | +7,5 | |
Dorothea Wierer | Włochy | 1 (0+1) | 20:09,3 | +12,4 | |
4. | Monika Hojnisz | Polska | 1 (1+0) | 20:11,0 | +14,1 |
5. | Baiba Bendika | Łotwa | 0 (0+0) | 20:20,6 | +23,7 |
6. | Franziska Preuß | Niemcy | 1 (0+1) | 20:30,1 | +33,2 |
7. | Gabriela Soukalová | Czechy | 1 (1+0) | 20:30,5 | +33,6 |
8. | Iryna Warwyneć | Ukraina | 0 (0+0) | 20:31,2 | +34,3 |
9. | Karolin Horchler | Niemcy | 1 (1+0) | 20:44,8 | +47,9 |
10. | Kaisa Mäkäräinen | Finlandia | 2 (1+1) | 20:45,8 | +48,9 |
11. | Fuyuko Suzuki | Japonia | 0 (0+0) | 20:46,4 | +49,5 |
12. | Darja Wirołajnen | Rosja | 2 (1+1) | 20:49,8 | +52,9 |
13. | Célia Aymonier | Francja | 2 (0+2) | 20:56,2 | +59,3 |
14. | Luise Kummer | Niemcy | 2 (1+1) | 20:57,3 | +1:00,4 |
15. | Veronika Vítková | Czechy | 2 (2+0) | 20:59,6 | +1:02,7 |
16. | Laura Dahlmeier | Niemcy | 3 (1+2) | 21:03,9 | +1:07,0 |
17. | Lisa Vittozzi | Włochy | 1 (1+0) | 21:05,4 | +1:08,5 |
18. | Magdalena Gwizdoń | Polska | 2 (1+1) | 21:11,1 | +1:14,2 |
19. | Julia Ransom | Kanada | 0 (0+0) | 21:15,9 | +1:19,0 |
20. | Alina Rajkowa | Kazachstan | 1 (0+1) | 21:17,4 | +1:20,5 |
21. | Jekatierina Szumiłowa | Rosja | 2 (0+2) | 21:23,5 | +1:26,6 |
22. | Karin Oberhofer | Włochy | 3 (3+0) | 21:27,5 | +1:30,6 |
23. | Tatjana Akimowa | Rosja | 3 (1+2) | 21:29,4 | +1:32,5 |
24. | Anaïs Bescond | Francja | 2 (0+2) | 21:31,8 | +1:34,9 |
25. | Anaïs Chevalier | Francja | 3 (0+3) | 21:32,2 | +1:35,3 |
26. | Federica Sanfilippo | Włochy | 3 (1+2) | 21:34,0 | +1:37,1 |
27. | Miriam Gössner | Niemcy | 4 (1+3) | 21:37,0 | +1:40,1 |
28. | Hannah Dreissigacker | Stany Zjednoczone | 2 (1+1) | 21:39,7 | +1:42,8 |
29. | Marie Dorin Habert | Francja | 4 (1+3) | 21:41,0 | +1:44,1 |
30. | Justine Braisaz | Francja | 3 (3+0) | 21:43,2 | +1:46,3 |
31. | Olga Podczufarowa | Rosja | 3 (1+2) | 21:46,9 | +1:50,0 |
32. | Christina Rieder | Austria | 1 (0+1) | 21:47,9 | +1:51,0 |
33. | Anna Kistjanowa | Kazachstan | 3 (1+2) | 21:49,8 | +1:52,9 |
34. | Jessica Jislová | Czechy | 2 (1+1) | 21:53,4 | +1:56,5 |
35. | Susan Dunklee | Stany Zjednoczone | 3 (1+2) | 21:55,8 | +1:58,9 |
36. | Susanne Hoffmann | Austria | 2 (1+1) | 21:56,2 | +1:59,3 |
37. | Dunja Zdouc | Austria | 2 (1+1) | 21:57,0 | +2:00,1 |
38. | Sarah Beaudry | Kanada | 1 (0+1) | 21:59,2 | +2:02,3 |
39. | Martina Chrapánová | Słowacja | 2 (0+2) | 22:01,4 | +2:04,5 |
Anja Eržen | Słowenia | 2 (1+1) | |||
41. | Weronika Nowakowska | Polska | 4 (2+2) | 22:03,2 | +2:06,3 |
42. | Emma Nilsson | Szwecja | 3 (2+1) | 22:07,2 | +2:10,3 |
43. | Franziska Hildebrand | Niemcy | 5 (3+2) | 22:07,3 | +2:10,4 |
44. | Darja Usanowa | Kazachstan | 2 (1+1) | 22:07,5 | +2:10,6 |
45. | Johanna Talihärm | Estonia | 2 (2+0) | 22:10,0 | +2:13,1 |
46. | Andreja Mali | Słowenia | 2 (0+2) | 22:10,4 | +2:13,5 |
47. | Annelies Cook | Stany Zjednoczone | 3 (3+0) | 22:10,6 | +2:13,7 |
48. | Darja Błaszko | Białoruś | 0 (0+0) | 22:17,4 | +2:20,5 |
49. | Selina Gasparin | Szwajcaria | 4 (3+1) | 22:18,5 | +2:21,6 |
50. | Aita Gasparin | Szwajcaria | 4 (1+3) | 22:20,7 | +2:23,8 |
51. | Yurie Tanaka | Japonia | 2 (0+2) | 22:21,3 | +2:24,4 |
52. | Eva Puskarčíková | Czechy | 3 (1+2) | 22:22,4 | +2:25,5 |
Ingela Andersson | Szwecja | 4 (2+2) | |||
54. | Hilde Fenne | Norwegia | 4 (0+1) | 22:24,8 | +2:27,9 |
55. | Natalja Burdyga | Ukraina | 3 (2+1) | 22:24,9 | +2:28,0 |
56. | Zina Kocher | Kanada | 5 (2+3) | 22:25,1 | +2:28,2 |
57. | Joanne Reid | Stany Zjednoczone | 6 (3+3) | 22:30,1 | +2:33,2 |
58. | Irene Cadurisch | Szwajcaria | 3 (2+1) | 22:32,0 | +2:35,1 |
59. | Susanna Meinen | Szwajcaria | 3 (2+1) | 22:33,5 | +2:36,6 |
60. | Jekatierina Jurłowa | Rosja | 4 (2+2) | 22:34,0 | +2:37,1 |
61. | Marte Olsbu | Norwegia | 5 (3+2) | 22:39,0 | +2:42,1 |
62. | Natália Prekopová | Słowacja | 2 (0+2) | 22:39,4 | +2:42,5 |
63. | Rina Suzuki | Japonia | 2 (1+1) | 22:39,8 | +2:42,9 |
64. | Jana Gereková | Słowacja | 5 (1+4) | 22:50,3 | +2:53,4 |
65. | Jana Bondar | Ukraina | 6 (2+4) | 22:52,1 | +2:55,2 |
66. | Hanna Soła | Białoruś | 4 (3+1) | 22:54,0 | +2:57,1 |
67. | Teja Gregorin | Słowenia | 4 (3+1) | 22:55,0 | +2:58,1 |
68. | Mun Ji-hee | Korea Południowa | 3 (1+2) | 22:57,3 | +3:00,4 |
69. | Kaia Wøien Nicolaisen | Norwegia | 3 (3+0) | 23:03,6 | +3:06,7 |
70. | Lisa Hauser | Austria | 3 (2+1) | 23:04,8 | +3:07,9 |
71. | Gabrielė Leščinskaitė | Litwa | 3 (1+2) | 23:05,5 | +3:08,6 |
72. | Rosanna Crawford | Kanada | 4 (2+2) | 23:07,9 | +3:11,0 |
73. | Sanna Markkanen | Finlandia | 2 (2+0) | 23:11,5 | +3:14,6 |
74. | Mona Brorsson | Szwecja | 4 (1+3) | 23:17,1 | +3:20,2 |
75. | Diana Rasimovičiūtė-Brice | Litwa | 4 (1+3) | 23:20,3 | +3:23,4 |
76. | Synnøve Solemdal | Norwegia | 5 (2+3) | 23:20,8 | +3:23,9 |
77. | Luminița Pișcoran | Rumunia | 5 (1+4) | 23:40,4 | +3:43,5 |
78. | Florina Ioana Cîrstea | Rumunia | 3 (2+1) | 23:45,3 | +3:48,4 |
79. | Darja Jurkiewicz | Białoruś | 4 (3+1) | 23:59,0 | +4:02,1 |
80. | Marija Panfiłowa | Białoruś | 3 (1+2) | 24:00,5 | +4:03,6 |
81. | Ko Eun-jung | Korea Południowa | 3 (2+1) | 24:00,7 | +4:03,8 |
82. | Kadri Lehtla | Estonia | 4 (2+2) | 24:01,0 | +4:04,1 |
83. | Julija Dżima | Ukraina | 7 (3+4) | 24:35,0 | +4:38,1 |
84. | Natalija Kočergina | Litwa | 5 (5+0) | 24:46,4 | +4:49,5[a] |
85. | Alžbeta Majdišová | Słowacja | 6 (3+3) | 24:51,4 | +4:54,5 |
DSQ[b] | Lucie Charvátová | Czechy | 3 (2+1) | 21:05,7 | – |
DNF | Mari Laukkanen | Finlandia | 4 (2+2) | DNF | |
DNS | Éva Tófalvi | Rumunia | DNS | ||
DNS | Lene Berg Ådlandsvik | Norwegia | DNS | ||
DNS | Linn Persson | Szwecja | DNS |
Bieg masowy mężczyzn
Pozycja | Zawodnik | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
Dominik Windisch | Włochy | 4 (1+0+2+1) | 40:37,1 | — | |
Benedikt Doll | Niemcy | 4 (2+1+1+1) | 40:41,2 | +4,1 | |
Quentin Fillon Maillet | Francja | 3 (1+0+1+1) | 40:45,7 | +8,6 | |
4. | Dominik Landertinger | Austria | 3 (1+1+0+1) | 40:57,8 | +20,7 |
5. | Andrejs Rastorgujevs | Łotwa | 3 (1+0+1+1) | 40:58,0 | +20,9 |
6. | Martin Fourcade | Francja | 6 (2+0+3+1) | 40:59,4 | +22,3 |
7. | Tim Burke | Stany Zjednoczone | 3 (1+0+1+1) | 41:00,9 | +23,8 |
8. | Arnd Peiffer | Niemcy | 4 (1+1+1+1) | 41:07,0 | +29,9 |
9. | Ondřej Moravec | Czechy | 2 (1+1+0+0) | 41:11,8 | +34,7 |
10. | Matej Kazár | Słowacja | 1 (0+0+1+0) | 41:20,1 | +43,0 |
11. | Jean-Guillaume Béatrix | Francja | 4 (3+0+1+0) | 41:24,9 | +47,8 |
12. | Serhij Semenow | Ukraina | 4 (2+0+0+2) | 41:26,9 | +49,8 |
13. | Artem Pryma | Ukraina | 3 (0+0+2+1) | 41:28,6 | +51,5 |
14. | Simon Eder | Austria | 4 (0+0+3+1) | 41:34,4 | +57,3 |
15. | Jewgienij Garaniczew | Rosja | 6 (2+0+2+2) | 41:41,2 | +1:04,1 |
16. | Nathan Smith | Kanada | 3 (1+0+1+1) | 41:49,2 | +1:12,1 |
17. | Anton Szypulin | Rosja | 6 (1+1+2+2) | 41:59,5 | +1:22,4 |
18. | Simon Fourcade | Francja | 6 (2+3+0+1) | 42:00,0 | +1:22,9 |
19. | Simon Desthieux | Francja | 3 (0+1+2+0) | 42:00,3 | +1:23,2 |
20. | Lowell Bailey | Stany Zjednoczone | 5 (2+0+2+1) | 42:23,8 | +1:46,7 |
21. | Simon Schempp | Niemcy | 8 (3+2+1+2) | 42:31,1 | +1:54,0 |
22. | Aleksiej Slepow | Rosja | 5 (2+2+1+0) | 42:41,0 | +2:03,9 |
23. | Sven Grossegger | Austria | 4 (1+0+2+1) | 42:53,3 | +2:16,2 |
24. | Alexander Os | Norwegia | 4 (2+1+0+1) | 42:58,5 | +2:21,4 |
25. | Michal Krčmář | Czechy | 7 (2+0+3+2) | 42:58,6 | +2:21,5 |
26. | Julian Eberhard | Austria | 7 (1+3+2+1) | 43:02,8 | +2:25,7 |
27. | Dmitrij Małyszko | Rosja | 6 (3+2+1+0) | 43:26,6 | +2:49,5 |
28. | Erik Lesser | Niemcy | 7 (1+2+2+2) | 44:12,6 | +3:35,5 |
29. | Maksim Cwietkow | Rosja | 5 (1+3+1+0) | 44:19,9 | +3:42,8 |
30. | Michal Šlesingr | Czechy | 8 (2+3+1+2) | 44:23,1 | +3:46,0 |
Bieg masowy kobiet
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
Dorothea Wierer | Włochy | 1 (1+0+0+0) | 36:50,0 | — | |
Marie Dorin Habert | Francja | 1 (0+0+0+1) | 37:10,8 | +20,8 | |
Gabriela Soukalová | Czechy | 1 (0+0+0+1) | 37:40,3 | +50,3 | |
4. | Kaisa Mäkäräinen | Finlandia | 4 (3+1+0+0) | 38:01,0 | +1:11,0 |
5. | Franziska Hildebrand | Niemcy | 2 (0+0+1+1) | 38:03,5 | +1:13,5 |
6. | Anaïs Bescond | Francja | 3 (2+0+0+1) | 38:04,4 | +1:14,4 |
7. | Laura Dahlmeier | Niemcy | 2 (1+0+0+1) | 38:12,2 | +1:22,2 |
8. | Miriam Gössner | Niemcy | 4 (0+3+1+0) | 38:16,0 | +1:26,0 |
9. | Darja Wirołajnen | Rosja | 3 (0+1+1+1) | 38:26,9 | +1:36,9 |
10. | Ołena Pidhruszna | Ukraina | 3 (2+0+1+0) | 38:35,7 | +1:45,7 |
11. | Franziska Preuß | Niemcy | 2 (1+0+1+0) | 38:37,0 | +1:47,0 |
12. | Eva Puskarčíková | Czechy | 0 (0+0+0+0) | 38:41,5 | +1:51,5 |
13. | Marte Olsbu | Norwegia | 3 (1+1+0+1) | 38:44,1 | +1:54,1 |
14. | Lisa Hauser | Austria | 1 (0+1+0+0) | 38:59,3 | +2:09,3 |
15. | Célia Aymonier | Francja | 5 (0+0+2+3) | 39:10,0 | +2:20,0 |
16. | Luise Kummer | Niemcy | 3 (0+1+1+1) | 39:14,1 | +2:24,1 |
17. | Iryna Warwyneć | Ukraina | 2 (0+0+2+0) | 39:17,7 | +2:27,7 |
18. | Veronika Vítková | Czechy | 4 (3+0+1+0) | 39:38,3 | +2:48,3 |
19. | Jekatierina Jurłowa | Rosja | 5 (2+1+2+0) | 39:40,5 | +2:50,5 |
20. | Karin Oberhofer | Włochy | 6 (2+0+1+3) | 39:49,5 | +2:59,5 |
21. | Fuyuko Tachizaki | Japonia | 3 (0+1+1+1) | 39:52,2 | +3:02,2 |
22. | Baiba Bendika | Łotwa | 4 (0+1+2+1) | 40:04,8 | +3:14,8 |
23. | Karolin Horchler | Niemcy | 4 (0+1+2+1) | 40:08,8 | +3:18,8 |
24. | Krystyna Guzik | Polska | 6 (2+2+0+2) | 40:14,2 | +3:24,2 |
25. | Justine Braisaz | Francja | 5 (3+1+1+0) | 40:25,0 | +3:35,0 |
26. | Magdalena Gwizdoń | Polska | 5 (2+1+1+1) | 40:48,7 | +3:58,7 |
27. | Federica Sanfilippo | Włochy | 7 (1+1+4+1) | 41:04,8 | +4:14,8 |
28. | Monika Hojnisz | Polska | 7 (2+1+2+2) | 41:22,3 | +4:32,3 |
29. | Selina Gasparin | Szwajcaria | 7 (3+1+2+1) | 42:07,7 | +5:17,7 |
30. | Susan Dunklee | Stany Zjednoczone | 10 (1+3+5+1) | 43:14,9 | +6:24,9 |
Pojedyncza sztafeta mieszana
Lp. | Reprezentacja | Zawodnicy | Strzelanie | Czas zawodnika | Czas drużyny | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 1 | 2 | |||||
Francja | Marie Dorin Habert | 0+2 | 0+0 | 9:31,7 | 8:54,7 | 37:59,0 | — | |
Martin Fourcade | 0+1 | 0+1 | 8:01,8 | 11:30,8 | ||||
Austria | Lisa Hauser | 0+2 | 0+4 | 9:41,7 | 9:41,4 | 38:44,2 | +45,2 | |
Simon Eder | 0+2 | 0+0 | 8:08,5 | 11:12,6 | ||||
Norwegia | Hilde Fenne | 0+2 | 0+1 | 9:45,2 | 9:27,7 | 38:54,3 | +55,3 | |
Lars Helge Birkeland | 0+2 | 0+2 | 8:05,4 | 11:36,0 | ||||
4. | Rosja | Olga Podczufarowa | 0+0 | 0+1 | 9:36,1 | 9:49,8 | 38:56,3 | +57,3 |
Aleksiej Wołkow | 0+0 | 0+1 | 8:03,9 | 11:26,5 | ||||
5. | Włochy | Lisa Vittozzi | 0+2 | 0+0 | 9:47,7 | 9:09,1 | 39:01,6 | +1:02,6 |
Thomas Bormolini | 0+4 | 0+2 | 8:27,9 | 11:36,9 | ||||
6. | Ukraina | Julija Dżima | 0+4 | 0+0 | 10:06,5 | 9:15,9 | 39:12,6 | +1:13,6 |
Ołeksandr Żyrnyj | 0+1 | 0+1 | 8:13,2 | 11:37,0 | ||||
7. | Niemcy | Luise Kummer | 0+2 | 0+2 | 9:44,2 | 9:34,4 | 39:28,5 | +1:29,5 |
Erik Lesser | 0+1 | 1+3 | 8:05,5 | 12:04,4 | ||||
8. | Łotwa | Baiba Bendika | 0+3 | 0+5 | 10:03,5 | 10:02,2 | 39:44,2 | +1:45,2 |
Andrejs Rastorgujevs | 0+2 | 0+3 | 8:11,8 | 11:26,7 | ||||
9. | Szwecja | Ingela Anderson | 0+0 | 0+4 | 9:32,1 | 9:50,1 | 39:44,8 | +1:45,8 |
Torstein Stenersen | 0+5 | 0+1 | 8:38,2 | 11:44,4 | ||||
10. | Japonia | Fuyuko Tachizaki | 0+2 | 0+1 | 10:00,7 | 9:16,2 | 39:46,5 | +1:47,5 |
Mikito Tachizaki | 0+1 | 0+2 | 8:25,0 | 12:04,6 | ||||
11. | Kazachstan | Galina Wiszniewska | 0+0 | 0+3 | 9:39,8 | 9:47,1 | 39:48,7 | +1:49,7 |
Jan Sawicki | 0+2 | 0+3 | 8:18,8 | 12:03,0 | ||||
12. | Kanada | Julia Ransom | 0+4 | 0+2 | 10:18,7 | 9:53,6 | 39:53,3 | +1:54,3 |
Nathan Smith | 0+1 | 0+3 | 8:04,0 | 11:37,0 | ||||
13. | Czechy | Michal Krčmář | 0+3 | 2+3 | 10:09,9 | 9:58,4 | 40:42,8 | +2:43,8 |
Lucie Charvátová | 0+2 | 0+1 | 8:21,1 | 12:13,4 | ||||
14. | Polska | Krystyna Guzik | 0+2 | 0+1 | 9:49,9 | 9:21,3 | 41:09,3 | +3:10,3 |
Grzegorz Guzik | 2+4 | 0+2 | 9:29,1 | 12:29,0 | ||||
15. | Szwajcaria | Susanna Meinen | 0+3 | 0+5 | 10:15,4 | 10:25,2 | 41:14,2 | +3:15,2 |
Mario Dolder | 0+2 | 0+3 | 8:25,5 | 12:08,1 | ||||
16. | Stany Zjednoczone | Annelies Cook | 1+4 | 0+4 | 10:36,9 | 10:18,1 | 41:19,1 | +3:20,1 |
Leif Nordgren | 0+3 | 0+3 | 8:37,9 | 11:46,2 | ||||
17. | Rumunia | Luminița Pișcoran | 0+3 | 1+3 | 10:18,2 | 10:30,5 | 41:21,0 | +3:22,0 |
Remus Faur | 0+2 | 0+2 | 8:33,6 | 11:58,7 | ||||
18. | Słowenia | Teja Gregorin | 0+3 | 0+0 | 10:17,4 | 9:36,7 | 41:27,7 | +3:28,7 |
Klemen Bauer | 1+4 | 2+4 | 8:44,3 | 12:49,3 | ||||
19. | Białoruś | Darja Błaszko | 0+1 | 0+3 | 9:57,1 | 10:03,9 | 41:40,0 | +3:41,0 |
Dzmitryj Abaszeu | 2+3 | 0+0 | 9:24,4 | 12:14,6 | ||||
20. | Finlandia | Sanna Markkanen | 0+1 | 0+2 | 10:00,1 | 10:04,4 | 42:40,6 | +4:41,6 |
Matti Hakala | 0+3 | 0+3 | 9:08,1 | 13:28,0 | ||||
21. | Słowacja | Natália Prekopová | 1+5 | 0+2 | 11:02,7 | 10:35,7 | LAP | |
Michal Kubaliak | 0+3 | 9:00,5 | ||||||
22. | Korea Południowa | Mun Ji-hee | 0+6 | 0+4 | 10:38,1 | 10:24,8 | LAP | |
Kim Jong-min | 1+3 | 9:45,3 | ||||||
23. | Litwa | Natalija Paulauskaitė | 1+4 | 2+3 | 11:14,0 | LAP | ||
Vytautas Strolia | 3+5 | 9:44,7 |
Sztafeta mieszana
Lp. | Reprezentacja | Zawodnicy | Strzelanie | Czas zawodnika | Czas drużyny | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | ||||||
Niemcy | Franziska Hildebrand | 0+1 | 0+0 | 15:19,5 | 1:05:38,8 | — | |
Franziska Preuß | 0+0 | 0+1 | 15:40,1 | ||||
Arnd Peiffer | 0+0 | 0+0 | 17:01,5 | ||||
Simon Schempp | 0+1 | 0+1 | 17:37,7 | ||||
Włochy | Dorothea Wierer | 0+0 | 0+2 | 15:18,5 | 1:06:51,7 | +1:12,9 | |
Karin Oberhofer | 1+3 | 0+3 | 16:41,5 | ||||
Lukas Hofer | 0+0 | 0+0 | 17:04,0 | ||||
Dominik Windisch | 0+0 | 0+2 | 17:47,7 | ||||
Norwegia | Marte Olsbu | 0+2 | 0+1 | 15:34,1 | 1:07:02,6 | +1:23,8 | |
Synnøve Solemdal | 0+0 | 0+0 | 15:48,6 | ||||
Alexander Os | 0+1 | 0+2 | 17:42,0 | ||||
Håvard Bogetveit | 0+0 | 0+1 | 17:57,9 | ||||
4. | Stany Zjednoczone | Susan Dunklee | 0+0 | 0+3 | 15:34,4 | 1:07:04,3 | +1:25,5 |
Hannah Dreissigacker | 0+0 | 0+1 | 16:01,2 | ||||
Tim Burke | 0+0 | 1+3 | 18:05,5 | ||||
Lowell Bailey | 0+0 | 0+2 | 17:23,2 | ||||
5. | Francja | Anaïs Chevalier | 0+1 | 0+1 | 16:24,4 | 1:07:09,5 | +1:30,7 |
Anaïs Bescond | 0+1 | 1+3 | 16:36,5 | ||||
Jean-Guillaume Béatrix | 0+0 | 0+1 | 17:10,8 | ||||
Quentin Fillon Maillet | 0+0 | 0+1 | 16:57,8 | ||||
6. | Kanada | Rosanna Crawford | 0+1 | 0+1 | 15:50,2 | 1:07:13,1 | +1:34,3 |
Sarah Beaudry | 0+0 | 0+1 | 16:16,7 | ||||
Macx Davies | 0+2 | 0+1 | 18:00,8 | ||||
Brendan Green | 0+0 | 0+0 | 17:05,4 | ||||
7. | Szwajcaria | Selina Gasparin | 0+1 | 0+0 | 15:18,1 | 1:07:24,1 | +1:45,3 |
Aita Gasparin | 0+0 | 0+3 | 16:49,6 | ||||
Benjamin Weger | 0+2 | 0+1 | 18:30,0 | ||||
Serafin Wiestner | 0+0 | 0+1 | 16:46,4 | ||||
8. | Rosja | Darja Wirołajnen | 0+0 | 0+3 | 16:09,4 | 1:07:33,9 | +1:55,1 |
Jekatierina Szumiłowa | 0+3 | 0+0 | 16:05,0 | ||||
Dmitrij Małyszko | 0+1 | 0+2 | 17:29,1 | ||||
Aleksiej Slepow | 0+1 | 1+3 | 17:50,4 | ||||
9. | Szwecja | Emma Nilsson | 0+0 | 0+0 | 15:56,9 | 1:07:36,2 | +1:57,4 |
Mona Brorsson | 0+0 | 0+0 | 15:37,2 | ||||
Tobias Arwidson | 0+0 | 0+2 | 18:11,3 | ||||
Ted Armgren | 0+2 | 0+1 | 17:50,8 | ||||
10. | Czechy | Veronika Vítková | 3+3 | 0+0 | 17:25,4 | 1:07:43,1 | +2:04,3 |
Gabriela Soukalová | 0+0 | 0+1 | 15:41,8 | ||||
Michal Šlesingr | 0+1 | 0+0 | 17:06,0 | ||||
Ondřej Moravec | 0+1 | 0+1 | 17:29,9 | ||||
11. | Ukraina | Iryna Warwyneć | 0+2 | 0+1 | 15:52,3 | 1:08:36,6 | +2:57,8 |
Natalja Burdyga | 0+3 | 0+0 | 16:34,0 | ||||
Artem Pryma | 1+3 | 0+1 | 18:14,8 | ||||
Serhij Semenow | 0+1 | 0+2 | 17:55,5 | ||||
12. | Białoruś | Darja Jurkiewicz | 0+2 | 0+0 | 16:15,6 | 1:09:00,1 | +3:21,3 |
Hanna Soła | 0+3 | 0+3 | 16:47,8 | ||||
Maksim Warabiej | 0+2 | 0+1 | 17:52,9 | ||||
Alaksandr Darożka | 0+2 | 0+1 | 18:03,8 | ||||
13. | Austria | Susanne Hoffmann | 0+1 | 0+0 | 16:28,7 | 1:09:39,1 | +4:00,3 |
Dunja Zdouc | 0+1 | 0+2 | 16:39,8 | ||||
Julian Eberhard | 1+3 | 1+3 | 18:36,1 | ||||
Dominik Landertinger | 0+1 | 0+1 | 17:54,5 | ||||
14. | Finlandia | Mari Laukkanen | 0+2 | 0+1 | 16:34,5 | 1:10:01,2 | +4:22,4 |
Kaisa Mäkäräinen | 0+3 | 0+1 | 15:39,0 | ||||
Ahti Toivanen | 1+3 | 0+1 | 18:33,9 | ||||
Tuomas Grönman | 0+0 | 2+3 | 19:13,8 | ||||
15. | Kazachstan | Alina Rajkowa | 0+0 | 0+2 | 16:17,3 | 1:10:44,7 | +5:05,9 |
Anna Kistjanowa | 0+3 | 0+1 | 16:49,4 | ||||
Maksim Braun | 0+1 | 0+0 | 17:59,4 | ||||
Anton Pantow | 2+3 | 0+2 | 19:38,6 | ||||
16. | Japonia | Yurie Tanaka | 0+0 | 0+1 | 16:42,1 | LAP | |
Rina Suzuka | 0+2 | 0+3 | 17:56,0 | ||||
Junji Nagai | 0+1 | 0+1 | 18:33,7 | ||||
Mikito Tachizaki | 0+1 | 0+1 | |||||
17. | Słowenia | Andreja Mali | 0+3 | 0+2 | 16:57,5 | LAP | |
Anja Eržen | 0+1 | 1+3 | 17:35,5 | ||||
Rok Tršan | 0+0 | 0+0 | 17:58,7 | ||||
Miha Dovžan | 1+3 | 0+0 | |||||
18. | Estonia | Johanna Talihärm | 0+3 | 0+1 | 16:56,1 | LAP | |
Kadri Lehtla | 1+3 | 0+2 | 18:46,2 | ||||
Rene Zahkna | 0+2 | 0+2 | 18:17,2 | ||||
Kalev Ermits | 0+1 | 0+0 | |||||
19. | Słowacja | Martina Chrapánová | 0+0 | 1+3 | 17:23,3 | LAP | |
Jana Gereková | 2+3 | 0+1 | 17:29,5 | ||||
Miroslav Matiaško | 0+0 | 0+1 | 18:19,5 | ||||
Michal Šíma | 0+2 | 0+2 | |||||
20. | Rumunia | Luminița Pișcoran | 0+0 | 1+3 | 17:16,0 | LAP | |
Florina Ioana Cîrstea | 0+2 | 0+1 | 17:59,6 | ||||
George Buta | 0+0 | 0+0 | 17:55,8 | ||||
Cornel Puchianu | 0+1 | 1+3 | |||||
21. | Korea Południowa | Ko Eun-jung | 0+0 | 0+2 | 17:19,4 | LAP | |
Mun Ji-hee | 1+3 | 0+1 | 17:37,6 | ||||
Kim Yong-gyu | 0+1 | 1+3 | 20:21,1 | ||||
Kim Jong-min | 0+1 | 0+0 | |||||
22. | Litwa | Diana Rasimovičiūtė-Brice | 0+1 | 0+2 | 16:57,0 | LAP | |
Natalija Kočergina | 0+0 | 2+3 | 17:56,5 | ||||
Vytautas Strolia | 2+3 | 2+3 | 20:01,2 | ||||
Rokas Suslavičius | 0+2 | 0+2 |
Klasyfikacje po zawodach w Canmore
Klasyfikacje generalne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasyfikacje sprintu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasyfikacje biegu masowego | |||||||||||||||||||||||||
|
|
Uwagi
Bibliografia
- BMW IBU World Cup Biathlon 7. [dostęp 2015-12-24]. (ang.).
Media użyte na tej stronie
Autor: Uwe Dedering, Licencja: CC BY-SA 3.0
Location map of North America with national borders.
- Projection: Lambert azimuthal equal-area projection.
- Area of interest:
- N: 90.0° N
- S: 5.0° N
- W: -140.0° E
- E: -60.0° E
- Projection center:
- NS: 47.5° N
- WE: -100.0° E
- GMT projection: -JA-100/47.5/20.0c
- GMT region: -R-138.3726888474925/-3.941007863604182/2.441656573833029/50.63933645705661r
- GMT region for grdcut: -R-220.0/-4.0/20.0/90.0r
- Made with Natural Earth. Free vector and raster map data @ naturalearthdata.com.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
An icon that represents a gold medal
An icon that represents a silver medal
An icon that represents a bronze medal
The flag of Navassa Island is simply the United States flag. It does not have a "local" flag or "unofficial" flag; it is an uninhabited island. The version with a profile view was based on Flags of the World and as a fictional design has no status warranting a place on any Wiki. It was made up by a random person with no connection to the island, it has never flown on the island, and it has never received any sort of recognition or validation by any authority. The person quoted on that page has no authority to bestow a flag, "unofficial" or otherwise, on the island.
Flaga Finlandii