Puchar EHF piłkarzy ręcznych 2018/2019 – rundy kwalifikacyjne
Format
Trzy rundy kwalifikacyjne Pucharu EHF miały na celu wyłonienie 16 drużyn, które toczyć będą rozgrywki w fazie grupowej.
Drużyny uczestniczące
Pierwsza runda kwalifikacyjna[1] | |||
---|---|---|---|
RK Dubrava | Kadetten Schaffhausen | RK Gorenje Velenje | CSA Steaua Bukareszt |
FC Porto | UMF Selfoss | Talent Pilzno | RK Železničar 1949 |
Limburg Lions | SERVITI Põlva | KH Besa Famiglia | Handball Käerjeng |
Dragūnas Kłajpeda | BSB Batumi | Glasgow HC | Alingsås HK |
GRK Varaždin | BSV Bern | RD Koper 2013 | AHC Potaissa Turda |
Haukar Hafnarfjörður | SG Handball West Wien | ||
Druga runda kwalifikacyjna | |||
SKA Mińsk | Pfadi Winterthur | RD Riko Ribnica | HCM Constanţa |
Gwardia Opole | SL Benfica | Drammen HK | ÍBV Handbolti |
Spartak Moskwa | HCB Karviná | ZTR Zaporoże | Achilles Bocholt |
Maccabi Riszon le-Cijjon | Alpla HC Hard | RK Vojvodina | Olympiakos SFP Pireus |
HV FIQAS/Aalsmeer | RK Tineks Prolet | PAUC Handball | Aalborg Håndbold |
Sport36-Komló | |||
Trzecia runda kwalifikacyjna | |||
Füchse BerlinOT | SC Magdeburg | BM Granollers | TSV Hannover-Burgdorf |
Naturhouse La Rioja | Team Tvis Holstebro | Grundfos Tatabánya KC | Azoty-Puławy |
RK Eurofarm Rabotnik | THW Kiel | Saint-Raphaël Var Handball | BM Ciudad Encantada |
GOG Svendborg TGI | HK Malmö | Balatonfüredi KSE | RK Nexe Našice |
- Uwagi/legenda
- OT Obrońca tytułu
Losowanie
Losowanie pierwszej i drugiej rundy kwalifikacyjnej odbyło się 17 lipca 2018 w Wiedniu, losowanie trzeciej rundy kwalifikacyjnej odbyło się 16 października 2018.
Pierwsza runda kwalifikacyjna
Rozstawionymi zespołami w losowaniu było pierwszych 11 drużyn z zestawienia EHF uczestniczących w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej i w toku losowania zostały połączone w pary z pozostałymi 11 drużynami.
Druga runda kwalifikacyjna
Rozstawionymi zespołami w losowaniu było pierwszych 16 drużyn z zestawienia EHF uczestniczących w drugiej rundzie kwalifikacyjnej i w toku losowania zostały połączone w pary z jedną drużyną, która zaczynie rozgrywki od drugiej rundy oraz 15 zwycięzcami dwumeczów pierwszej rundy kwalifikacyjnej.
Trzecia runda kwalifikacyjna
Losowanie trzeciej rundy kwalifikacyjnej odbyło się 29 listopada 2018. Rozstawionymi zespołami w losowaniu było 16 najlepszych drużyn z zestawienia EHF i w toku losowania zostały połączone w pary z 16 zwycięzcami drugiej rundy kwalifikacyjnej.
Drużyna 1 | Wynik dwumeczu | Drużyna 2 | Pierwszy mecz | Drugi mecz |
---|---|---|---|---|
HK Malmö | 50:57 | HCM Constanţa | 22:23 | 28:34 |
SC Magdeburg | 53:57 | FC Porto | 26:23 | 27:34 |
BM Granollers | 57:49 | RK Gorenje Velenje | 24:25 | 33:24 |
Naturhouse La Rioja | 50:50 | Kadetten Schaffhausen | 26:22 | 24:28 |
Azoty-Puławy | 60:54 | UMF Selfoss | 33:26 | 27:28 |
THW Kiel | 70:41 | Drammen HK | 34:23 | 36:18 |
Aalborg Håndbold | 54:57 | Füchse Berlin | 31:29 | 23:28 |
Olympiakos SFP Pireus | 47:55 | RK Nexe Našice | 22:25 | 25:30 |
RK Eurofarm Rabotnik | 59:47 | BSV Bern | 29:19 | 30:28 |
TSV Hannover-Burgdorf | 74:69 | SL Benfica | 41:36 | 33:33 |
Achilles Bocholt | 54:71 | BM Ciudad Encantada | 29:34 | 25:37 |
Grundfos Tatabánya KC | 58:45 | OCI-Lions | 31:18 | 27:27 |
HCB Karviná | 62:66 | Balatonfüredi KSE | 33:34 | 29:32 |
RK Vojvodina | 52:70 | GOG Svendborg TGI | 27:32 | 25:38 |
PAUC Handball | 50:53 | Team Tvis Holstebro | 25:25 | 25:28 |
Maccabi Riszon le-Cijjon | 59:63 | Saint-Raphaël Var Handball | 29:36 | 30:27 |
Po lewej gospodarz pierwszego meczu. |
W dwumeczu Naturhouse La Rioja z Kadetten Schaffhausen wystąpił remis, awans wywalczył zespół, które strzelił więcej bramek na wyjeździe.
Wyniki
17 listopada 2018 13:30 | 31:29 | Gigantium Arena, Aalborg Sędziowie: Michal Baďura Jaroslav Ondogrecula ( Słowacja) Widzów: 2987 | |||
Sebastian Barthold 6 Mark Strandgaard Petersen 6 4× 2× | (13:13) raport | 7 Hans Lindberg 6× 2× |
17 listopada 2018 16:00 | 22:23 | Baltiska Hallen, Malmö Sędziowie: Bartosz Leszczyński Marcin Piechota ( Polska) Widzów: 606 | |||
Anton Blickhammar 7 3× 2× | (14:9) raport | 7 Dejan Malinović 6× 3× |
17 listopada 2018 17:30 | 29:19 | Gym Mladost, Bitola Sędziowie: Anatoliy Novikov Valeriy Rozhkov ( Ukraina) Widzów: 2000 | |||
Milan Đukić 11 1× 2× | (15:7) raport | 4 Matthias Gerlich 3× 1× |
17 listopada 2018 17:30 | 29:36 | Beit Maccabi Sport Centre, Riszon le-Cijjon Sędziowie: Saša Pandžić Boris Šatordžija ( Bośnia i Hercegowina) Widzów: 1050 | |||
Rastko Stojković 9 4× 3× | (14:17) raport | 7 Adrien Dipanda 6× 3× |
17 listopada 2018 18:00 | 33:26 | Hala MOSiR, Puławy Sędziowie: Daniel Freitas César Carvalho ( Portugalia) Widzów: 700 | |||
Marko Panić 7 Piotr Masłowski 7 3× 1× | (16:14) raport | 8 Einar Sverrisson 2× 1× |
17 listopada 2018 18:00 | 27:32 | Hala Slana Bara, Nowy Sad Sędziowie: Milan Hájek Karel Macho ( Czechy) Widzów: 750 | |||
Goran Trkulja 6 Miloš Grozdanović 6 4× 3× | (12:13) raport | 8 Óðinn Þór Ríkharðsson 8 Niclas Vest Kirkeløkke 5× 2× |
17 listopada 2018 19:00 | 41:36 | Swiss Life Hall, Hannover Sędziowie: Denis Bolic Christoph Hurich ( Austria) Widzów: 3662 | |||
Morten Olsen 12 2× 2× | (26:18) raport | 9 Pedro Marques 4× 1× |
17 listopada 2018 20:00 | 26:22 | Palacio de los Deportes de La Rioja, Logroño Sędziowie: Mads Dahl Hermann Jesper Madsen ( Dania) Widzów: 2000 | |||
Imanol Garciandia Alustiza 6 1× 2× | (13:13) raport | 8 Gábor Császár 5× 2× |
18 listopada 2018 10:30 | 33:34 | Házenkářská hala, Karwina Sędziowie: Matan Lindenbaum Dor Laron ( Izrael) Widzów: 1501 | |||
Jan Zbraněk 8 4× 2× | (16:20) raport | 8 Zoltán Szita 7× 1× |
18 listopada 2018 14:30 | 31:18 | Földi Imre Sportcsarnok, Tatabánya Sędziowie: Andrej Budzák Michal Záhradník ( Słowacja) Widzów: 900 | |||
Miloš Vujović 10 5× 2× 1× | (14:9) raport | 5 João Ramos 9× 2× |
18 listopada 2018 14:45 | 29:34 | Sportcomplex De Damburg, Bocholt Sędziowie: Ferenc Bonifert Viktor Oláh ( Węgry) Widzów: 1200 | |||
Evert Kooijman 9 4× 1× | (11:18) raport | 12 Leonardo Dutra Ferreira 2× 2× |
18 listopada 2018 15:00 | 26:23 | GETEC Arena, Magdeburg Sędziowie: Javier Álvarez Mata Yon Bustamante López ( Hiszpania) Widzów: 5027 | |||
Matthias Musche 8 1× 3× | (14:11) raport | 8 António Rodrigues Areia 7× 4× |
18 listopada 2018 15:00 | 34:23 | Sparkassen-Arena, Kilonia Sędziowie: Radojko Brkic Andrei Jusufhodzic ( Austria) Widzów: 6865 | |||
Niclas Ekberg 5 Hendrik Pekeler 5 Lukas Nilsson 5 3× 2× | (16:14) raport | 7 Adrian Aalberg 1× 3× |
18 listopada 2018 15:45 | 22:25 | Melina Merkouri Rentis, Pireus Sędziowie: Robert Harabagiu Silviu Stănescu ( Rumunia) Widzów: 400 | |||
Dimitrios Tziras 7 4× 4× 1× | (14:13) raport | 5 Tomi Vozab 6× 3× |
18 listopada 2018 16:30 | 25:25 | Arena du Pays d'Aix, Aix-en-Provence Sędziowie: Bogdan Nicolae Stark Romeo Mihai Ştefan ( Rumunia) Widzów: 2449 | |||
Iosu Goñi Leoz 5 Aymeric Minne 5 1× 4× | (13:12) raport | 5 Magnus Grubb Bramming 5× 3× 1× |
18 listopada 2018 19:00 | 24:25 | Palau d'Esports, Granollers Sędziowie: Marek Baranowski Bogdan Lemanowicz ( Polska) Widzów: 2300 | |||
Adrià Figueras Trejo 6 Antonio Jesús García Robledo 6 2× 3× | (11:11) raport | 6 Matic Verdinek 5× 3× |
24 listopada 2018 16:00 | 28:25 | Gråkjær Arena, Holstebro Sędziowie: Jiří Opava Pavel Válek ( Czechy) Widzów: 1944 | |||
Peter Balling Christensen 5 5× 2× | (15:13) raport | 6 Aymeric Minne 5× 4× |
24 listopada 2018 17:00 | 33:33 | Pavilhão da Luz Nº 2, Lizbona Sędziowie: Yaron Ben-Dan Assaf Faran ( Izrael) Widzów: 1500 | |||
Nuno Pereira 8 5× 3× | (16:16) raport | 8 Lars Lehnhoff 3× 2× |
24 listopada 2018 18:00 | 28:27 | Itrottahusit Ida, Selfoss Sędziowie: Lars Jørum Håvard Kleven ( Norwegia) Widzów: 425 | |||
Elvar Örn Jónsson 10 3× 1× | (13:13) raport | 6 Paweł Podsiadło 6 Mateusz Seroka 5× 1× |
24 listopada 2018 18:30 | 37:25 | Pabellón Polideportivo "El Sargal", Cuenca Sędziowie: Aleksandar Jović Nedim Arnautović ( Bośnia i Hercegowina) Widzów: 1750 | |||
Adrián Nolasco Maciá 7 2× 2× | (20:13) raport | 6 Damian Kedziora 2× 3× |
24 listopada 2018 19:00 | 30:25 | Sportska dvorana OŠ kralja Tomislava, Našice Sędziowie: Georgi Doychinov Yulian Goretsov ( Bułgaria) Widzów: 1950 | |||
Ante GadžaVedran Zrnić 7 Vedran Zrnić 7 8× 1× | (14:13) raport | 10 Dimitrios Tziras 7× 3× 2× |
24 listopada 2018 19:30 | 28:24 | BBC Arena, Szafuza Sędziowie: Mads Dahl Hermann Jesper Madsen ( Dania) Widzów: 1350 | |||
Žarko Šešum 8 4× 4× | (17:10) raport | 8 Imanol Garciandia Alustiza 2× 2× |
24 listopada 2018 20:00 | 38:25 | GOG Arena, Gudme Sędziowie: Vadims Jaškins Eduards Žabko ( Łotwa) Widzów: 1289 | |||
Lukas Jörgensen 6 2× 1× | (19:12) raport | 5 Strahinja Stanković 3× 3× |
25 listopada 2018 13:00 | 28:30 | Mobiliar Arena, Gümligen Sędziowie: Andrej Smailagic Sandro Smailagic ( Szwecja) Widzów: 650 | |||
Matthias Gerlich 7 5× 2× | (15:13) raport | 7 Elmir Građan 7× 2× 1× |
25 listopada 2018 14:30 | 27:27 | Fitland XL, Sittard Sędziowie: Daniel Accoto Martins Roberto Accoto Martins ( Portugalia) Widzów: 817 | |||
Ivo Steins 8 5× 3× | (12:12) raport | 7 Balázs Szöllősi 6× 2× |
25 listopada 2018 15:00 | 28:23 | Max-Schmeling-Halle, Berlin Sędziowie: Marko Boričić Dejan Marković ( Serbia) Widzów: 7403 | |||
Hans Lindberg 6 7× 4× | (11:13) raport | 7 Andreas Holst Jensen 6× 3× 1× |
25 listopada 2018 16:00 | 18:36 | Drammenshallen, Drammen Sędziowie: André Philipp Buache Marco Meyer ( Szwajcaria) Widzów: 1523 | |||
Aksel Horgen 7 1× 2× | (9:17) raport | 8 Sebastian Firnhaber 3× 3× |
25 listopada 2018 16:00 | 32:29 | Balaton Szabadidő és Konferencia, Balatonfüred Sędziowie: Ismailj Metalari Nenad Nikolovski ( Macedonia Północna) Widzów: 800 | |||
Dominik Máthé 9 4× 2× | (17:16) raport | 9 Radim Chudoba 4× 1× |
25 listopada 2018 17:00 | 27:30 | Palais des Sports JF Krakowski, Saint-Raphaël Sędziowie: Ádám Bíró Olivér Kiss ( Węgry) Widzów: 1800 | |||
Raphaël Caucheteux 6 3× 1× | (15:15) raport | 7 Rastko Stojković 4× 2× 1× |
25 listopada 2018 18:00 | 34:28 | Constanța City Hall, Konstanca Sędziowie: Erdoan Vitaku Arsim Vitaku ( Kosowo) Widzów: 1700 | |||
Irakli Chikovani 5 }Janko Kevic 5 3× 3× | (17:12) raport | 5 Anton Blickhammar 4× 3× |
25 listopada 2018 18:00 | 34:27 | Dragão Caixa, Porto Sędziowie: Rickard Canbro Jasmin Kliko ( Szwecja) Widzów: 1987 | |||
António Rodrigues Areia 8 8× 3× 1× | (18:12) raport | 6 Matthias Musche 3× 3× |
25 listopada 2018 18:45 | 24:33 | Rdeča dvorana, Velenje Sędziowie: Said Bounouara Khalid Sami ( Francja) Widzów: 1200 | |||
Aleks Kavčič 5 3× 2× | (12:16) raport | 9 Adrià Figueras Trejo 4× 3× |
Przypisy
- ↑ Kolejność drużyn wynika z rankingu EHF drużyn klubowych
Bibliografia
- 2018/2019 Men's EHF Cup (ang.). europeancup.eurohandball.com. [dostęp 2018-09-03].
Media użyte na tej stronie
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910). Color shades matching the RGB values officially reccomended here. (PMS values should be used for direct ink or textile; CMYK for 4-color offset printing on paper; this is an image for screen display, RGB should be used.)
Flag of Israel. Shows a Magen David (“Shield of David”) between two stripes. The Shield of David is a traditional Jewish symbol. The stripes symbolize a Jewish prayer shawl (tallit).
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii
Autor: Ta grafika wektorowa została stworzona za pomocą Inkscape przez ed g2s (dyskusja), a następnie ręcznie zedytowana, Licencja: CC-BY-SA-3.0
Yellow card (association football).
Number 2 in a light blue rounded square.svg
Autor: Autor nie został podany w rozpoznawalny automatycznie sposób. Założono, że to Ed g2s (w oparciu o szablon praw autorskich)., Licencja: CC-BY-SA-3.0
Red card (football).