Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2018/2019

Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2018/2019
2017/20182019/2020
Data14 grudnia 2018 –
10 marca 2019
Miejsce rozpoczęciaNorwegia Notodden
Miejsce zakończeniaNiemcy Brotterode
OrganizatorFIS
Liczba konkurencji6
Zwycięzcy
GeneralnaSłowenia Katra Komar
Drużynowa Austria
Strona internetowa

Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2018/2019 – piętnasta edycja tego cyklu rozpoczęła się 14 grudnia 2018 w Notodden, a zakończył się 24 lutego 2019 w Brotterode.

W całym cyklu rozegrano łącznie sześć konkursów.

Wcześniejszy cykl wygrała Rosjanka Lidija Jakowlewa.

Klasyfikację generalną wygrała Słowenka Katra Komar przed reprezentantką Polski Kamilą Karpiel oraz Austriaczką Elisabeth Raudaschl.

Zwycięzcy

Kalendarz zawodów

LpDataMiejscowośćSkoczniaHSUwagi1. miejsce2. miejsce3. miejsce
1.14 grudnia 2018Norwegia NotoddenTveitanbakkenHS-100Niemcy Selina FreitagAustria Elisabeth RaudaschlKorea Południowa Park Guy-lim
2.15 grudnia 2018Austria Claudia PurkerRosja Anna SzpyniowaNiemcy Agnes Reisch
3.19 stycznia 2019Słowenia PlanicaSrednija velikankaHS-104Słowenia Jerneja BreclSłowenia Katra KomarAustria Sophie Sorschag
4.20 stycznia 2019Słowenia Jerneja BreclPolska Kamila KarpielSłowenia Katra Komar
5.23 lutego 2019Niemcy BrotterodeInselbergschanzeHS-117Niemcy Pauline HeßlerPolska Kamila Karpiel
Austria Marita Kramer
6.24 lutego 2019Słowenia Katra KomarAustria Marita KramerNiemcy Pauline Heßler
Puchar Kontynentalny kobiet 2018/2019 - klasyfikacja końcowaSłowenia Katra KomarPolska Kamila KarpielAustria Elisabeth Raudaschl

Statystyki indywidualne

ZawodniczkaNotodden 14.12Notodden 15.12Planica 19.01Planica 20.01Brotterode 23.02Brotterode 24.02
 Austria
Katharina Ellmauer91423262322
Julia Huber79181379
Marita Kramer22
Sophie Mair1115
Vanessa Moharitsch1011
Claudia Purker411114
Elisabeth Raudaschl2513171411
Sophie Sorschag3746
 Czechy
Barbora Blažková1822
Veronika Jenčová2938
Marta Křepelková3030
Štěpánka Ptáčková66
 Finlandia
Susanna Forsström1727
Jenny Rautionaho6724251715
 Gruzja
Esmeralda Gobozowa2929
 Kanada
Natasha Bodnarchuk2023
Natalie Eilers1414
 Kazachstan
Dajana Piecha27274040
Walentina Sdierżykowa16121512
Wieronika Szyszkina28151210
Alina Tuchtajewa232439392727
 Korea Południowa
Park Guy-lim3810112023
 Niemcy
Gianina Ernst251dns
Selina Freitag141616
Pauline Heßler13
Alina Ihle510
Pia Lilian Kübler2724
Arantxa Lancho22161820
Josephin Laue1018
Agnes Reisch261355
 Norwegia
Eva Elise Johansen Amble20232425
Astrid Louise Baarset2828
Pernille Kvernmo1416291dns
Karoline Røstad216913
Karoline Skatvedt17192221
Heidi Dyhre Traaserud1520
 Polska
Kamila Karpiel9224
Kinga Rajda4967
Joanna Szwab1819
Anna Twardosz2120
 Rosja
Aleksandra Barancewa138
Alina Borodina812118dnsdns
Marija Jakowlewadnsdns810dnsdns
Kristina Prokopjewa2529dnsdns
Anna Szpyniowadns264
 Rumunia
Bianca Ștefănuță4141
Diana Trâmbițaș2626
 Słowacja
Viktória Šidlová22252828
 Słowenia
Jerneja Brecl11
Katra Komar232521
Katja Markuta3437
Pia Mazi55817
Jerneja Repinc Zupančič33182124
 Stany Zjednoczone
Annika Belshaw11123133
Anna Hoffmann18213532
Paige Jones13183635
Samantha Macuga19223734
Logan Sankey1617
 Szwajcaria
Rea Kindlimann3231
 Szwecja
Astrid Moberg1519
 Ukraina
Witalina Herasymjuk24263836
 Węgry
Virág Vörös2628
 Włochy
Veronica Gianmoena1221
1-3     4-30     poniżej 30     dns – Zawodniczka zgłoszona do konkursu nie wystartowała

dsq – Zawodniczka zdyskwalifikowana;
– Zawodniczka nie zgłoszona do konkursu

1 – Zawodniczka nie wystartowała w drugiej serii

2 – Zawodniczka zdyskwalifikowana w drugiej serii

Klasyfikacje

Klasyfikacja generalna

MiejsceZawodniczkaWystępyPunktyStrata
1.Słowenia Katra Komar4246
2.Polska Kamila Karpiel4239-7
3.Austria Elisabeth Raudaschl6221-25
4.Słowenia Jerneja Brecl2200-46
5.Austria Claudia Purker4192-54
6.Austria Sophie Sorschag4186-60
7.Niemcy Selina Freitag4180-66
8.Rosja Anna Szpyniowa3170-76
9.Austria Julia Huber6163-83
10.Korea Południowa Park Guy-lim6161-85
11.Austria Marita Kramer2160-86
Niemcy Pauline Heßler2
13.Niemcy Agnes Reisch4155-91
Polska Kinga Rajda4
15.Słowenia Pia Mazi4136-110
16.Finlandia Jenny Rautionaho6119-127
17.Rosja Alina Borodina4110-136
18.Norwegia Karoline Røstad499-147
19.Czechy Štěpánka Ptáčková280-166
20.Austria Katharina Ellmauer677-169
21.Kazachstan Walentina Sdierżykowa475-171
22.Niemcy Alina Ihle271-175
23.Kazachstan Wieronika Szyszkina467-179
24.Rosja Marija Jakowlewa258-188
25.Rosja Aleksandra Barancewa252-194
26.Austria Vanessa Moharitsch250-196
27.Niemcy Arantxa Lancho447-199
28.Stany Zjednoczone Annika Belshaw446-200
29.Norwegia Karoline Skatvedt445-201
30.Austria Sophie Mair240-206
31.Niemcy Josephin Laue239-207
32.Kanada Natalie Eilers236-210
33.Norwegia Pernille Kvernmo335-211
34.Stany Zjednoczone Paige Jones433-213
35.Włochy Veronica Gianmoena232-214
Norwegia Eva Elise Johansen Amble4
37.Słowenia Jerneja Repinc Zupančič430-216
38.Stany Zjednoczone Logan Sankey229-217
39.Szwecja Astrid Moberg228-218
40.Norwegia Heidi Dyhre Traaserud227-219
41.Polska Joanna Szwab225-221
42.Stany Zjednoczone Anna Hoffmann423-223
Kazachstan Alina Tuchtajewa6
44.Czechy Barbora Blažková222-224
45.Stany Zjednoczone Samantha Macuga421-225
Polska Anna Twardosz2
Słowacja Viktória Šidlová4
48.Kanada Natasha Bodnarchuk219-227
49.Finlandia Susanna Forsström218-228
50.Ukraina Witalina Herasymjuk412-234
51.Niemcy Pia Lilian Kübler211-235
52.Rumunia Diana Trâmbițaș210-236
53.Kazachstan Dajana Piecha48-238
Rosja Kristina Prokopjewa2
Węgry Virág Vörös2
56.Niemcy Gianina Ernst16-240
Norwegia Astrid Louise Baarset2
58.Gruzja Esmeralda Gobozowa24-242
59.Czechy Veronika Jenčová22-244
Czechy Marta Křepelková2

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceReprezentacjaNotodden 15.12Notodden 16.12Planica 20.01Planica 21.01Brotterode 17.02Brotterode 18.02Punkty
1. Austria245232101752162001069
2. Niemcy1561361322198144669
3. Słowenia22521848121612
4. Polska8912013398440
5. Rosja321021021102032398
6. Norwegia72894736244
7. Kazachstan121118384252173
8. Korea Południowa60322624118161
9. Stany Zjednoczone8468152
10. Finlandia403621101416137
11. Czechy5650106
12. Kanada292655
13. Włochy221032
14. Szwecja161228
15. Słowacja963321
16. Ukraina7512
17. Rumunia5510
18. Węgry538
19. Gruzja224

Bibliografia

Media użyte na tej stronie