Puchar Top Teams w piłce siatkowej mężczyzn (2004/2005)
| |||
Szczegóły | |||
Organizator | |||
---|---|---|---|
Edycja | 5. | ||
Termin | 22.10.2003 - 12.03.2004 | ||
Zwycięzca |
Puchar Top Teams 2004/2005 – 5. sezon Pucharu Top Teams rozgrywanego od 2000 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla męskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".
System rozgrywek
- Faza kwalifikacyjna składała się z 8 turniejów. Każdy turniej składał się z rozgrywek grupowych. W każdej grupie znalazły się po 4 drużyny. Rozegrały one pomiędzy sobą po jednym spotkaniu. Zwycięzcy grup awansowali do fazy grupowej.
- W fazie grupowej drużyny podzielone zostały na 4 grupy (A, B, C i D). W każdej grupie rozstawionych zostało po 4 drużyny, które rozegrały pomiędzy sobą po dwa spotkania. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do 1/4 finału.
- W 1/4 finału rozgrywano dwumecz, a jego zwycięzca awansował do turnieju finałowego.
- Turniej finałowy składał się z meczów półfinałowych, meczu o 3. miejsce oraz finału.
Drużyny uczestniczące
- Studenti Tirana
- Azerneft Baku
- Par-Ky Menen
- HWK Homel
- Technopribor-Bieła Mohylew
- OK Kakanj
- OK Brczko
- Marek Union Ivkoni Dupnica
- OK Varaždin
- Pafiakos Pafos
- Anorthosis Famagusta
- VK Kladno
- Dukla Liberec
- Aalborg HIK
- Salon Piivolley
- Olympiakos SF Pireus
- Arona Teneryfa
- ORTEC Rotterdam.Nesselande
- Omniworld Almere
- VC Strassen
- Poliurs/Biolar Ozolnieki
- Rabotnički Fersped Skopje
- Speranţa-USM Kiszyniów
- Dinamo Tyraspol
- Castêlo Maia GC
- Vitória SC
- Deltacons Tulcza
- Petrom Ploeszti
- Crvena Zvezda Belgrad
- VKP Bratysława
- Šoštanj Topolšica
- Concordia MTV Näfels
- Chênois Genewa
- Fenerbahçe
- Ziraat Bankası Ankara
- Jurydyczna akademіja Charków
- Vegyész Kazincbarcika
- Kométa Kaposvár
- Itas Diatec Trentino
Rozgrywki
Wszystkie godziny według czasu lokalnego.
Faza kwalifikacyjna
awans do fazy grupowej
udział w II rundzie kwalifikacyjnej Pucharu CEV
Turniej 1
Miejsce: Trydent
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 6 | 3 | 9 | 247 | ||||||
2 | Itas Diatec Trentino | 5 | 3 | 7 | 231 | ||||||
3 | Anorthosis Famagusta | 4 | 3 | 3 | 179 | ||||||
4 | VC Strassen | 3 | 3 | 0 | 157 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2004 | 18:00 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 3:0 | VC Strassen | 25:15 | 25:10 | 25:16 | 150 | raport | ||
20:30 | Anorthosis Famagusta | 0:3 | Itas Diatec Trentino | 16:25 | 16:25 | 14:25 | 1500 | raport | |||
23.10.2004 | 18:00 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 3:0 | Anorthosis Famagusta | 25:20 | 25:15 | 25:23 | 150 | raport | ||
20:30 | Itas Diatec Trentino | 3:0 | VC Strassen | 25:20 | 25:18 | 25:21 | 1250 | raport | |||
24.10.2004 | 15:30 | VC Strassen | 0:3 | Anorthosis Famagusta | 17:25 | 23:25 | 17:25 | 50 | raport | ||
18:30 | Itas Diatec Trentino | 1:3 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 17:25 | 21:25 | 25:22 | 18:25 | 1000 | raport |
Turniej 2
Miejsce: Varaždin
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | VC Omniworld | 6 | 3 | 9 | 225 | ||||||
2 | Par-Ky Menen | 5 | 3 | 6 | 247 | ||||||
3 | OK Varaždin | 4 | 3 | 5 | 230 | ||||||
4 | Aalborg HIK | 3 | 3 | 0 | 164 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2004 | 17:00 | Aalborg HIK | 0:3 | VC Omniworld | 17:25 | 20:25 | 17:25 | 100 | raport | ||
19:30 | OK Varaždin | 2:3 | Par-Ky Menen | 18:25 | 25:23 | 20:25 | 25:18 | 6:15 | 300 | raport | |
23.10.2004 | 17:00 | Par-Ky Menen | 0:3 | VC Omniworld | 20:25 | 23:25 | 23:25 | 50 | raport | ||
19:30 | OK Varaždin | 3:0 | Aalborg HIK | 27:25 | 26:24 | 25:12 | 200 | raport | |||
24.10.2004 | 17:00 | Aalborg HIK | 0:3 | Par-Ky Menen | 17:25 | 18:25 | 14:25 | 50 | raport | ||
19:30 | VC Omniworld | 3:0 | OK Varaždin | 25:19 | 25:22 | 25:17 | 280 | raport |
Turniej 3
Miejsce: Liberec
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | VK Dukla Liberec | 6 | 3 | 9 | 226 | ||||||
2 | Speranţa-USM Kiszyniów | 5 | 3 | 6 | 193 | ||||||
3 | Kométa Kaposvár SE | 4 | 3 | 3 | 182 | ||||||
4 | Vitória SC | 3 | 3 | 0 | 0 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2004 | 16:00 | Kométa Kaposvár SE | 3:0 | Vitória SC | 25:0 | 25:0 | 25:0 | 50 | raport | ||
20:00 | VK Dukla Liberec | 3:0 | Speranţa-USM Kiszyniów | 25:10 | 25:14 | 25:19 | 350 | raport | |||
23.10.2004 | 15:00 | Vitória SC | 0:3 | Speranţa-USM Kiszyniów | 0:25 | 0:25 | 0:25 | 50 | raport | ||
19:00 | Kométa Kaposvár SE | 0:3 | VK Dukla Liberec | 24:26 | 8:25 | 16:25 | 400 | raport | |||
24.10.2004 | 14:00 | Speranţa-USM Kiszyniów | 3:0 | Kométa Kaposvár SE | 25:23 | 25:21 | 25:15 | 40 | raport | ||
18:00 | VK Dukla Liberec | 3:0 | Vitória SC | 25:0 | 25:0 | 25:0 | — | raport | |||
Uwaga: Vitória SC został ukarany walkowerem we wszystkich meczach turnieju, ponieważ posiadał tylko czterech zawodników z ważnymi licencjami. |
Turniej 4
Miejsce: Ploeszti
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Petrom Ploeszti | 6 | 3 | 9 | 263 | ||||||
2 | Jurydyczna akademіja Charków | 5 | 3 | 8 | 288 | ||||||
3 | Poliurs/Biolar Ozolnieki | 4 | 3 | 5 | 237 | ||||||
4 | OK Kakanj | 3 | 3 | 0 | 197 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2004 | 16:30 | Jurydyczna akademіja Charków | 3:2 | Poliurs/Biolar Ozolnieki | 20:25 | 25:23 | 25:16 | 21:25 | 15:11 | 200 | raport |
19:00 | OK Kakanj | 0:3 | Petrom Ploeszti | 19:25 | 33:35 | 20:25 | 400 | raport | |||
23.10.2004 | 16:30 | OK Kakanj | 0:3 | Jurydyczna akademіja Charków | 18:25 | 14:25 | 24:26 | 300 | raport | ||
19:00 | Poliurs/Biolar Ozolnieki | 0:3 | Petrom Ploeszti | 16:25 | 18:25 | 24:26 | 400 | raport | |||
24.10.2004 | 16:30 | Poliurs/Biolar Ozolnieki | 3:0 | OK Kakanj | 27:25 | 27:25 | 25:19 | raport | |||
19:00 | Petrom Ploeszti | 3:2 | Jurydyczna akademіja Charków | 15:25 | 25:22 | 21:25 | 25:20 | 16:14 | raport |
Turniej 5
Miejsce: Homel
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Fenerbahçe | 6 | 3 | 9 | 260 | ||||||
2 | HWK Homel | 5 | 3 | 8 | 270 | ||||||
3 | Salon Piivolley | 4 | 3 | 5 | 243 | ||||||
4 | HAOK Mladost Zagrzeb | 3 | 3 | 0 | 169 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2004 | 17:00 | HWK Homel | 2:3 | Fenerbahçe | 17:25 | 21:25 | 25:21 | 25:23 | 11:15 | 1150 | raport |
19:30 | Salon Piivolley | 3:0 | HAOK Mladost Zagrzeb | 25:19 | 25:21 | 25:18 | 900 | raport | |||
23.10.2004 | 16:00 | HWK Homel | 3:2 | Salon Piivolley | 26:24 | 15:25 | 15:25 | 25:23 | 15:11 | 1070 | raport |
18:30 | Fenerbahçe | 3:0 | HAOK Mladost Zagrzeb | 25:17 | 25:22 | 25:16 | 705 | raport | |||
24.10.2004 | 16:00 | Salon Piivolley | 0:3 | Fenerbahçe | 18:25 | 18:25 | 24:26 | 710 | raport | ||
18:30 | HAOK Mladost Zagrzeb | 0:3 | HWK Homel | 15:25 | 22:25 | 19:25 | 1145 | raport |
Turniej 6
Miejsce: Bratysława
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | VKP Bratislava | 5 | 3 | 8 | 254 | ||||||
2 | Crvena zvezda Belgrad | 5 | 3 | 8 | 282 | ||||||
3 | Chênois Genève Volleyball | 5 | 3 | 6 | 248 | ||||||
4 | Dinamo Tyraspol | 3 | 3 | 1 | 176 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2004 | 17:00 | Chênois Genève Volleyball | 3:2 | Crvena zvezda Belgrad | 25:21 | 18:25 | 15:25 | 25:22 | 15:7 | 200 | raport |
19:30 | VKP Bratislava | 3:0 | Dinamo Tyraspol | 25:15 | 25:15 | 25:16 | 550 | raport | |||
23.10.2004 | 16:00 | Dinamo Tyraspol | 0:3 | Crvena zvezda Belgrad | 14:25 | 20:25 | 16:25 | 50 | raport | ||
18:30 | VKP Bratislava | 3:0 | Chênois Genève Volleyball | 25:18 | 25:18 | 25:19 | 600 | raport | |||
24.10.2004 | 16:00 | Chênois Genève Volleyball | 3:1 | Dinamo Tyraspol | 20:25 | 25:18 | 25:17 | 25:20 | 50 | raport | |
18:30 | Crvena zvezda Belgrad | 3:2 | VKP Bratislava | 22:25 | 26:24 | 25:18 | 19:25 | 15:12 | 700 | raport |
Turniej 7
Miejsce: Brczko
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Olympiakos SFP | 6 | 3 | 9 | 225 | ||||||
2 | OK Brčko | 4 | 3 | 5 | 252 | ||||||
3 | Pafiakos Pafos | 4 | 3 | 4 | 230 | ||||||
4 | Rabotniczki Fersped Skopje | 4 | 3 | 4 | 244 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2004 | 17:00 | Rabotniczki Fersped Skopje | 0:3 | Olympiakos SFP | 19:25 | 15:25 | 12:25 | 500 | raport | ||
20:00 | OK Brčko | 3:1 | Pafiakos Pafos | 25:17 | 25:21 | 19:25 | 25:18 | 1000 | raport | ||
23.10.2004 | 17:30 | Pafiakos Pafos | 0:3 | Olympiakos SFP | 19:25 | 21:25 | 16:25 | 200 | raport | ||
20:00 | OK Brčko | 2:3 | Rabotniczki Fersped Skopje | 25:23 | 25:19 | 20:25 | 18:25 | 13:15 | 1000 | raport | |
24.10.2004 | 17:30 | Olympiakos SFP | 3:0 | OK Brčko | 25:22 | 25:13 | 25:22 | 700 | raport | ||
20:00 | Rabotniczki Fersped Skopje | 1:3 | Pafiakos Pafos | 25:18 | 22:25 | 21:25 | 23:25 | raport |
Turniej 8
Miejsce: Tirana
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Ziraat Bankası | 6 | 3 | 9 | 225 | ||||||
2 | Technopribor-Bieła Mohylew | 5 | 3 | 6 | 245 | ||||||
3 | Studenti Tirana | 4 | 3 | 5 | 231 | ||||||
4 | Azerneft Baku | 3 | 3 | 0 | 167 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2004 | 16:00 | Azerneft Baku | 0:3 | Ziraat Bankası | 20:25 | 17:25 | 16:25 | 1500 | raport | ||
18:00 | Studenti Tirana | 2:3 | Technopribor-Bieła Mohylew | 20:25 | 25:22 | 19:25 | 25:21 | 8:15 | 1800 | raport | |
23.10.2004 | 16:00 | Technopribor-Bieła Mohylew | 0:3 | Ziraat Bankası | 23:25 | 17:25 | 22:25 | 1200 | raport | ||
18:00 | Studenti Tirana | 3:0 | Azerneft Baku | 25:13 | 25:19 | 25:19 | 1600 | raport | |||
24.10.2004 | 16:00 | Azerneft Baku | 0:3 | Technopribor-Bieła Mohylew | 22:25 | 19:25 | 22:25 | 200 | raport | ||
18:00 | Ziraat Bankası | 3:0 | Studenti Tirana | 25:20 | 25:22 | 25:17 | 1500 | raport |
Faza grupowa
awans do ćwierćfinału
Grupa A
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | Olympiakos SFP | 12 | 6 | 18 | 484 | ||||||
2 | Fenerbahçe | 9 | 6 | 10 | 521 | ||||||
3 | Šoštanj Topolšica | 8 | 6 | 8 | 461 | ||||||
4 | Concordia MTV Näfels | 7 | 6 | 7 | 516 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.11.2004 | 20:00 | Concordia MTV Näfels | 0:3 | Olympiakos SFP | 20:25 | 21:25 | 20:25 | 800 | raport | ||
19:00 | Fenerbahçe | 3:1 | Šoštanj Topolšica | 25:13 | 23:25 | 25:22 | 25:16 | 2000 | raport | ||
17.11.2004 | 20:00 | Šoštanj Topolšica | 3:1 | Concordia MTV Näfels | 25:22 | 29:27 | 22:25 | 25:22 | 320 | raport | |
18:30 | Olympiakos SFP | 3:0 | Fenerbahçe | 25:21 | 30:28 | 25:18 | 200 | raport | |||
24.11.2004 | 20:00 | Concordia MTV Näfels | 2:3 | Fenerbahçe | 25:18 | 23:25 | 18:25 | 25:23 | 14:16 | 650 | raport |
18:30 | Olympiakos SFP | 3:0 | Šoštanj Topolšica | 25:23 | 25:19 | 25:16 | 250 | raport | |||
01.12.2004 | 19:00 | Fenerbahçe | 3:1 | Concordia MTV Näfels | 25:23 | 25:22 | 15:25 | 25:21 | 3000 | raport | |
02.12.2004 | 20:00 | Šoštanj Topolšica | 0:3 | Olympiakos SFP | 22:25 | 19:25 | 18:25 | 600 | raport | ||
08.12.2004 | 18:00 | Fenerbahçe | 1:3 | Olympiakos SFP | 28:30 | 22:25 | 26:24 | 21:25 | 500 | raport | |
20:00 | Concordia MTV Näfels | 3:1 | Šoštanj Topolšica | 34:32 | 25:17 | 24:26 | 25:17 | 400 | raport | ||
15.12.2004 | 20:00 | Šoštanj Topolšica | 3:0 | Fenerbahçe | 25:22 | 25:17 | 25:23 | 450 | raport | ||
18/;30 | Olympiakos SFP | 3:0 | Concordia MTV Näfels | 25:15 | 25:18 | 25:22 | 150 | raport |
Grupa B
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | VC Omniworld | 12 | 6 | 18 | 553 | ||||||
2 | Castêlo da Maia GC | 9 | 6 | 11 | 504 | ||||||
3 | VKP Bratislava | 8 | 6 | 11 | 535 | ||||||
4 | Vegyész RC Kazincbarcika | 7 | 6 | 7 | 491 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.11.2004 | 17:30 | Vegyész RC Kazincbarcika | 0:3 | VC Omniworld | 24:26 | 20:25 | 19:25 | 550 | raport | ||
20:30 | Castêlo da Maia GC | 3:0 | VKP Bratislava | 25:22 | 25:18 | 25:22 | 400 | raport | |||
16.11.2004 | 20:00 | VC Omniworld | 3:0 | Castêlo da Maia GC | 28:26 | 25:21 | 27:25 | raport | |||
17.11.2004 | 17:00 | VKP Bratislava | 3:1 | Vegyész RC Kazincbarcika | 25:22 | 25:19 | 25:27 | 25:20 | 800 | raport | |
24.11.2004 | 17:30 | Vegyész RC Kazincbarcika | 2:3 | Castêlo da Maia GC | 25:21 | 19:25 | 19:25 | 25:22 | 9:15 | 600 | raport |
20:00 | VC Omniworld | 3:1 | VKP Bratislava | 25:14 | 23:25 | 25:23 | 25:19 | 360 | raport | ||
30.11.2004 | 18:00 | VKP Bratislava | 2:3 | VC Omniworld | 18:25 | 19:25 | 25:21 | 25:21 | 9:15 | 800 | raport |
01.12.2004 | 18:00 | Castêlo da Maia GC | 3:0 | Vegyész RC Kazincbarcika | 25:20 | 25:22 | 25:17 | 300 | raport | ||
08.12.2004 | 17:30 | Vegyész RC Kazincbarcika | 3:2 | VKP Bratislava | 25:21 | 20:25 | 23:25 | 25:18 | 15:9 | 450 | raport |
18:00 | Castêlo da Maia GC | 1:3 | VC Omniworld | 24:26 | 25:20 | 16:25 | 21:25 | raport | |||
15.12.2004 | 18:00 | VKP Bratislava | 3:1 | Castêlo da Maia GC | 23:25 | 25:21 | 25:21 | 25:21 | 500 | raport | |
20:00 | VC Omniworld | 3:1 | Vegyész RC Kazincbarcika | 25:17 | 21:25 | 25:18 | 25:16 | 500 | raport |
Grupa C
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 11 | 6 | 15 | 493 | ||||||
2 | VK Kladno | 10 | 6 | 12 | 455 | ||||||
3 | Petrom Ploeszti | 8 | 6 | 7 | 439 | ||||||
4 | Marek Junion-Iwkoni Dupnica | 7 | 6 | 6 | 433 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.11.2004 | 20:30 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 3:0 | Petrom Ploeszti | 25:21 | 25:19 | 25:15 | 450 | raport | ||
10.11.2004 | 18:00 | VK Kladno | 3:0 | Marek Junion-Iwkoni Dupnica | 25:22 | 25:15 | 25:21 | 600 | raport | ||
16.11.2004 | 20:30 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 3:0 | Marek Junion-Iwkoni Dupnica | 25:23 | 29:27 | 25:9 | 500 | raport | ||
17.11.2004 | 17:00 | Petrom Ploeszti | 3:0 | VK Kladno | 25:21 | 25:20 | 25:23 | 500 | raport | ||
23.11.2004 | 18:00 | Marek Junion-Iwkoni Dupnica | 3:0 | Petrom Ploeszti | 25:23 | 25:22 | 25:22 | 700 | raport | ||
24.11.2004 | 18:00 | VK Kladno | 3:0 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 30:28 | 25:20 | 25:19 | 640 | raport | ||
01.12.2004 | 17:00 | Petrom Ploeszti | 3:1 | Marek Junion-Iwkoni Dupnica | 25:12 | 25:19 | 21:25 | 25:9 | 600 | raport | |
30.11.2004 | 20:30 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 3:0 | VK Kladno | 25:22 | 26:24 | 25:20 | 350 | raport | ||
07.12.2004 | 18:00 | Marek Junion-Iwkoni Dupnica | 1:3 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 27:29 | 25:19 | 19:25 | 21:25 | 800 | raport | |
08.12.2004 | 18:00 | VK Kladno | 3:0 | Petrom Ploeszti | 25:23 | 25:21 | 25:17 | 500 | raport | ||
15.12.2004 | 20:00 | Petrom Ploeszti | 1:3 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 21:25 | 21:25 | 25:23 | 18:25 | 800 | raport | |
18:00 | Marek Junion-Iwkoni Dupnica | 1:3 | VK Kladno | 19:25 | 25:20 | 22:25 | 18:25 | 350 | raport |
Grupa D
Tabela
Lp. | Drużyna | Pkt | Mecze | Sety | Małe punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | wyg. | zdob. | |||||||||
1 | VK Dukla Liberec | 10 | 6 | 15 | 531 | ||||||
2 | Ziraat Bankası | 9 | 6 | 12 | 522 | ||||||
3 | Arona Teneryfa | 9 | 6 | 12 | 566 | ||||||
4 | Deltacons Tulcza | 8 | 6 | 7 | 444 |
Źródło: CEV (ang.)
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt
Wyniki
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.11.2004 | 16:30 | Deltacons Tulcza | 3:2 | Ziraat Bankası | 25:20 | 30:28 | 13:25 | 13:25 | 15:10 | 1000 | raport |
19:00 | Arona Teneryfa | 3:2 | VK Dukla Liberec | 25:22 | 23:25 | 31:33 | 25:19 | 15:8 | 250 | raport | |
17.11.2004 | 18:00 | VK Dukla Liberec | 3:0 | Deltacons Tulcza | 25:17 | 25:16 | 25:23 | 600 | raport | ||
19:00 | Ziraat Bankası | 3:1 | Arona Teneryfa | 25:22 | 25:23 | 26:28 | 25:19 | 200 | raport | ||
24.11.2004 | 16:30 | Deltacons Tulcza | 3:1 | Arona Teneryfa | 25:23 | 25:21 | 20:25 | 25:22 | 1500 | raport | |
19:00 | Ziraat Bankası | 3:1 | VK Dukla Liberec | 20:25 | 25:15 | 25:20 | 25:16 | 600 | raport | ||
01.12.2004 | 18:00 | VK Dukla Liberec | 3:0 | Ziraat Bankası | 25:22 | 25:22 | 25:20 | 480 | raport | ||
19:00 | Arona Teneryfa | 3:0 | Deltacons Tulcza | 25:17 | 25:23 | 25:16 | 200 | raport | |||
08.12.2004 | 16:30 | Deltacons Tulcza | 1:3 | VK Dukla Liberec | 19:25 | 23:25 | 25:22 | 20:25 | 850 | raport | |
09.12.2004 | 19:00 | Arona Teneryfa | 3:1 | Ziraat Bankası | 23:25 | 25:14 | 27:25 | 25:15 | 200 | raport | |
15.12.2004 | 18:00 | VK Dukla Liberec | 3:1 | Arona Teneryfa | 25:22 | 26:28 | 25:19 | 25:20 | 550 | raport | |
19:00 | Ziraat Bankası | 3:0 | Deltacons Tulcza | 25:15 | 25:19 | 25:20 | 750 | raport |
Ćwierćfinały
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Małe punkty | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.01.2005 | 20:30 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 3:1 | Castêlo da Maia GC | 25:18 | 31:33 | 25:22 | 25:20 | 900 | raport | ||
12.01.2005 | 20:30 | 3:0 | 25:23 | 25:21 | 25:22 | raport | ||||||
06.01.2005 | 18:00 | VK Kladno | 2:3 | VC Omniworld | 25:23 | 23:25 | 25:27 | 25:17 | 12:15 | 850 | raport | |
12.01.2005 | 19:30 | 1:3 | 25:22 | 22:25 | 21:25 | 13:25 | 900 | raport | ||||
05.01.2005 | 18:00 | VK Dukla Liberec | 3:0 | Fenerbahçe | 25:17 | 25:21 | 25:23 | 800 | raport | |||
12.01.2005 | 18:30 | 3:0 | 25:23 | 25:23 | 25:19 | 500 | raport | |||||
05.01.2005 | 18:30 | Olympiakos SFP | 3:0 | Ziraat Bankası | 25:20 | 27:25 | 25:23 | 800 | raport | |||
12.01.2005 | 16:00 | 3:0 | 25:22 | 25:21 | 26:24 | 850 | raport | |||||
Po lewej gospodarze pierwszych meczów. |
Turniej finałowy
Miejsce: Hala Pokoju i Przyjaźni, Pireus
Półfinały
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.03.2005 | 18:30 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 3:0 | VC Omniworld | 25:19 | 25:20 | 25:23 | 900 | raport | ||
21:00 | VK Dukla Liberec | 0:3 | Olympiakos SFP | 22:25 | 17:25 | 20:25 | 6400 | raport |
Mecz o 3. miejsce
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.03.2005 | 16:00 | VC Omniworld | 2:3 | VK Dukla Liberec | 20:25 | 27:25 | 25:20 | 17:25 | 6:15 | 9000 | raport |
Finał
Data | Godzina | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 | Set 1 | Set 2 | Set 3 | Set 4 | Set 5 | Widzów | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.03.2005 | 18:00 | ORTEC Rotterdam.Nesselande | 0:3 | Olympiakos SFP | 23:25 | 18:25 | 23:25 | 12000 | raport |
Klasyfikacja końcowa
Miejsce | Drużyna |
---|---|
1. | Olympiakos SFP |
2. | ORTEC Rotterdam.Nesselande |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VC Omniworld |
Bibliografia
- www.todor66.com (ang.).
Media użyte na tej stronie
Pictograms of Olympic sports - Volleyball (indoor). This is unofficial sample picture. Images of official Olympic pictograms for 1948 Summer Olympics and all Summer Olympics since 1964 can be found in corresponding Official Reports.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Autor: https://phabricator.wikimedia.org/diffusion/GOJU/browse/master/AUTHORS.txt, Licencja: MIT
An icon from the OOjs UI MediaWiki lib.
Flag of Albania
Łatwo można dodać ramkę naokoło tej grafiki
Flaga Finlandii
Autor: Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado, Licencja: CC0
Flaga Hiszpanii
Flag of Portugal, created by Columbano Bordalo Pinheiro (1857-1929), officially adopted by Portuguese government in June 30th 1911 (in use since about November 1910). Color shades matching the RGB values officially reccomended here. (PMS values should be used for direct ink or textile; CMYK for 4-color offset printing on paper; this is an image for screen display, RGB should be used.)
Flag of Serbia and Montenegro, was adopted on 27 April 1992, as flag of Federal Republic of Yugoslavia (1992-2003).
Flag of Serbia and Montenegro, was adopted on 27 April 1992, as flag of Federal Republic of Yugoslavia (1992-2003).