W sumie:285(21)
2013 Turcja2(1)
  1. Aktualne na: 24 lipca 2020.
  2. Aktualne na: 6 czerwca 2016.

Veysel Sarı (ur. 25 lipca 1988 w Stambule) – turecki piłkarz grający na pozycji prawego obrońcy. Od 2020 roku jest zawodnikiem klubu Antalyaspor.

Kariera piłkarska

Swoją karierę piłkarską Veysel Sarı rozpoczął w klubie Beylerbeyi SK. W sezonie 2008/2009 zadebiutował w nim w rozgrywkach 2. Lig. Latem 2009 odszedł do grającego w Süper Lig, Eskişehirsporu. Zadebiutował w nim 29 listopada 2009 w przegranym 1:2 wyjazdowym meczu z Trabzonsporem. Zawodnikiem Eskişehirsporu był do końca 2013 roku.

Na początku 2014 roku Veysel Sarı przeszedł do Galatasaray SK. W Galatasaray swój ligowy debiut zanotował 8 lutego 2014 w wygranym 3:0 domowym meczu z Eskişehirsporem. W sezonie 2013/2014 zdobył Puchar Turcji (nie grał w wygranym 1:0 finale z Eskişehirsporem). Latem 2014 sięgnął po Superpuchar Turcji, a w sezonie 2014/2015 Galatasaray wywalczył dublet (mistrzostwo oraz puchar kraju).

W trakcie sezonu 2014/2015, w styczniu 2015 roku, Veysel Sarı odszedł do Kasımpaşa SK[1]. W klubie tym swój debiut zaliczył 24 stycznia 2015 w przegranym 0:3 domowym spotkaniu z Fenerbahçe SK. Barwy Kasımpaşy reprezentował przez niemal 5 lat. 17 stycznia 2020 roku Antalyaspor ogłosił podpisanie umowy z Sarım[2].